Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Battlestar Galactica Online > Archiwum > Archiwum 2013 > Pytania techniczne i pomoc
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wątek zamknięty

Opcje wątków Widok
Stary 16.06.2012, 21:13   #1
Kwirynuss
Żółtodziób

Zarejestrowany od: 16.06.2012
Domyślnie Unity Web Player

Proszę pomoc szanowną administrację, mam problem z Unity Web Player mam problemy z zainstalowaniem tego programu:
Pobrałem Unity Web Player 3.3 i podczas instalacji system otwiera okno z wiadomością Unity Web Player Installer przestał działać więc wybieram "Wyszukaj rozwiązanie w trybie online i zamknij program, poczym system wyszukuje i wyłącza program. Włączam więc znowu i mam ten sam problem, próbowałem tak chyba z pięć razy. Po czym odinstalowałem i znów pobrałem 3.0.9, ale na tej wersji mam taki sam problem.Gdy włączam Battlestar Galactica wychodzi mi błąd:Error launching Unity Player.
Szukałem tego problemu na Googlach, ale nic mi nie wyszło. Wzorowałem się też na http://pl.board.bigpoint.com/bsgo/sh...d.php?t=328891 ale na stronie" http://webplayer.unity3d.com/setup/ " w okienku Unity mam taki sam problem : "Error launching Unity Player".Z zakłopotaniem zwracam się do was z prośbą rozwiązanie tego problemu.

Pozdrawiam
Kwirynuss jest offline  
Stary 16.06.2012, 21:34   #2
MOD_Donn
Zablokowany

Zarejestrowany od: 03.10.2011
Domyślnie

Spróbuj zainstalować to z tego linku:

http://webplayer.unity3d.com/downloa...PlayerFull.exe

Zamknij przeglądarkę i w ogóle jej nie włączaj
Odinstaluj Unity
Restart kompa
Czyszczenie rejestrów
Instalacja
Restart
Sprawdź

Instalację spróbuj przeprowadzić jako administrator (prawym na pliku exe i dać Uruchom jako administrator).
MOD_Donn jest offline  
Stary 20.06.2012, 16:57   #3
Kwirynuss
Żółtodziób

Domyślnie

Zrobiłem tak jak mówiłęś:
Cytat:
Zamknij przeglądarkę i w ogóle jej nie włączaj
Odinstaluj Unity
Restart kompa
Czyszczenie rejestrów
Instalacja
Restart
Sprawdź

Instalację spróbuj przeprowadzić jako administrator (prawym na pliku exe i dać Uruchom jako administrator).
Ale problem dalej jest :/
Kwirynuss jest offline  
Stary 20.06.2012, 17:05   #4
MOD_Donn
Zablokowany

Zarejestrowany od: 03.10.2011
Domyślnie

Jaki system masz? Program typu antyvirus/firewall nie blokuje Ci dodatków do przeglądarki?
MOD_Donn jest offline  
Stary 21.06.2012, 06:12   #5
PABLOSO
Raczkujący forumowicz

Awatar użytkownika PABLOSO

Zarejestrowany od: 12.06.2008
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika Kwirynuss Pokaż post
Proszę pomoc szanowną administrację, mam problem z Unity Web Player mam problemy z zainstalowaniem tego programu:
Pobrałem Unity Web Player 3.3 i podczas instalacji system otwiera okno z wiadomością Unity Web Player Installer przestał działać więc wybieram "Wyszukaj rozwiązanie w trybie online i zamknij program, poczym system wyszukuje i wyłącza program. Włączam więc znowu i mam ten sam problem, próbowałem tak chyba z pięć razy. Po czym odinstalowałem i znów pobrałem 3.0.9, ale na tej wersji mam taki sam problem.Gdy włączam Battlestar Galactica wychodzi mi błąd:Error launching Unity Player.
Szukałem tego problemu na Googlach, ale nic mi nie wyszło. Wzorowałem się też na http://pl.board.bigpoint.com/bsgo/sh...d.php?t=328891 ale na stronie" http://webplayer.unity3d.com/setup/ " w okienku Unity mam taki sam problem : "Error launching Unity Player".Z zakłopotaniem zwracam się do was z prośbą rozwiązanie tego problemu.

Pozdrawiam
Witam. Oj to masz chyba taki problem jaki ja miałem i wyobraź sobie , że u mnie pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Firefoxa
PABLOSO jest offline  
Stary 21.06.2012, 07:54   #6
MOD_Luq
Zablokowany

Awatar użytkownika MOD_Luq

Zarejestrowany od: 13.04.2012
Domyślnie

Sprawdzałeś jeszcze na innej przeglądarce czy działa?
MOD_Luq jest offline  
Stary 24.06.2012, 19:43   #7
Kwirynuss
Żółtodziób

Domyślnie

Odp do postu 4:
Mój system to : Windows 7 Ultimate, żaden antywirus nie blokuje mi dodatków, sprawdzałem to wyłączając avasta, gdyż mam taki antywirus. Ale to też nic nie pomogło.

Odp do postu 6:
Próbowałem na 3 przeglądarkach: Chrome, Internet Explorer , no i Firefox , ale to też nic nie pomogło:/

Chyba spróbuje wykonać pomysł z odinstalowaniem Firefox'a . Ale znając życie to nic nie pomoże ;p
A właśnie, proszę na odpowiedzenie na pytanie:"Co jest potrzebne na BG, np. jaka wersja Adobe Flash Player, OpenGL. Chociaż zastanawiam się czy to nie wina OpenGL, bo po przeinstalowaniu systemu na Win 7 moja wersja OpenGL spadła na 1.1.0

Dzięki za chęci i za pomoc

P.S Zapomniałem dodać ze BG chodziło mi jeszcze na XP. Więc nie chciał bym stracić cały czas poświęcony na BG

Last edited by Kwirynuss : 25.06.2012 at 11:59.
Kwirynuss jest offline  
Stary 24.06.2012, 20:24   #8
BA_Ruberus
Zablokowany

Awatar użytkownika BA_Ruberus

Zarejestrowany od: 08.12.2011
Domyślnie

spróbuj następująco :
start -> uruchom -> cmd -> ipconfig/flushdns -> exit
(lub odszukaj wiersz polecenia)
po czym:

start -> uruchom -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER -> Software :
(zakładając że korzystasz z firefoxa) -> MozillaPlugins -> @unity3d.com/... i usuń wszystkie wpisy oprócz domyślnego.
Zakładając że korzystasz z innej, to podobne kroki, lecz odszukujesz nazwę przeglądarki (np. opera, safari)

(zakładając że korzystasz z IE co odradzam) -> Microsoft -> Internet Explorer i czyścisz wartości dot. UWP znajdujące się pod kluczem Extensions.

WAŻNE - przed przystąpieniem do operacji w edytorze rejestru zapisz wszelkie dane. aby to uczynić :
Plik -> Eksportuj i w nazwie podaj najlepiej dzisiejszą datę (dla Twojej orientacji) i zapisz na pulpicie lub w miejscu które zapamiętasz a nie skasujesz łatwo (lub inny użytkownik) tego pliku

Po tych operacjach odinstaluj UWP lub wszelkie jego składniki znajdujące się w dodatkach przeglądarki i na dysku po czym spróbuj zainstalować ponownie ze strony producenta.
W razie niepowodzenia daj znać
BA_Ruberus jest offline  
Stary 25.06.2012, 12:03   #9
Kwirynuss
Żółtodziób

Domyślnie

Cytat:
start -> uruchom -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER -> Software :
(zakładając że korzystasz z firefoxa) -> MozillaPlugins -> @unity3d.com/... i usuń wszystkie wpisy oprócz domyślnego.
Zakładając że korzystasz z innej, to podobne kroki, lecz odszukujesz nazwę przeglądarki (np. opera, safari)

(zakładając że korzystasz z IE co odradzam) -> Microsoft -> Internet Explorer i czyścisz wartości dot. UWP znajdujące się pod kluczem Extensions.

WAŻNE - przed przystąpieniem do operacji w edytorze rejestru zapisz wszelkie dane. aby to uczynić :
Plik -> Eksportuj i w nazwie podaj najlepiej dzisiejszą datę (dla Twojej orientacji) i zapisz na pulpicie lub w miejscu które zapamiętasz a nie skasujesz łatwo (lub inny użytkownik) tego pliku

Po tych operacjach odinstaluj UWP lub wszelkie jego składniki znajdujące się w dodatkach przeglądarki i na dysku po czym spróbuj zainstalować ponownie ze strony producenta.
W razie niepowodzenia daj znać
Zrobiłem tak jak pisałeś ale mam dalej taki sam błąd, a UWP pobrałem z :http://webplayer.unity3d.com/setup/
Kwirynuss jest offline  
Stary 30.06.2012, 17:04   #10
annihilatorx
Początkujący forumowicz

Zarejestrowany od: 21.05.2012
Domyślnie unity

Witam.

Ja rowniez mam problem z wejsciem do gry z powodu nie dzialajacej wtyczki unity web player.
Po kliknieciu w przycisk Rozpocznij Gre pojawia sie informacja o bledzie (error launching unity player)
Na stronie http://webplayer.unity3d.com/setup/ widnieje identyczna informacja.

Probowalem wejsc do gry z chrome i FF.Kilkukrotnie odinstalowalem unity, sciagnalem to z poziomu gry i z strony producenta.

Od kilku dni podczas gry w BSG komputer restartuje sie i system nie wczytuje sie (brak pliku hal.dll w windows/system32)

Przypuszczam ze moze to byc zwiazane z unity, tam tez brakuje jakiegos dll-a.

Uprzejmie prosze o pomoc !
annihilatorx jest offline  
Wątek zamknięty

Opcje wątków
Widok

Reguły forum