PDA

View Full Version : TECHNICZNY problem z ładowaniem się gry, jej zawieszaniem, itp. - Pisz tutaj

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

-arkadiasz-
20.01.2012, 17:48
Dlaczego mi się gdy naciskam start gra się nie ładuje?
Czy może ktoś coś z tym zrobic?

♪♪☆»ŐℓåF«☆♪♪
20.01.2012, 18:56
poda mi ktoś skuteczny sposób na rozwiązanie probemu z zalogowaniem sie na mape ?? zmiana przegłądarki nie zadzialala :mad:

dolar12364
20.01.2012, 18:56
Dlaczego mi się gdy naciskam start gra się nie ładuje?
Czy może ktoś coś z tym zrobic?

Według moderatorów i BP wszystko jest ok połowa serwera ma problemy ale BP uparcie twierdzi że około 1500 osób ma problemy z komputerami;/ szkoda gadać...:mad: ja sam grałem w pracy na 3 komputerach i u siebie na laptopie i wszędzie są błędy:confused:

♪♪☆»ŐℓåF«☆♪♪
21.01.2012, 15:09
Według moderatorów i BP wszystko jest ok połowa serwera ma problemy ale BP uparcie twierdzi że około 1500 osób ma problemy z komputerami;/ szkoda gadać...:mad: ja sam grałem w pracy na 3 komputerach i u siebie na laptopie i wszędzie są błędy:confused:
ja mam tak samo... :mad:

rundll32.exe
21.01.2012, 16:10

Ja mam dobrego kompa i też mam błędy co raczej jest dziwne mam najnowszą wersję google chrome adobe flasha i kompa poczyszczonego ze wszelkich śmieci i wirusów

dolar12364
21.01.2012, 21:31
Ja mam dobrego kompa i też mam błędy co raczej jest dziwne mam najnowszą wersję google chrome adobe flasha i kompa poczyszczonego ze wszelkich śmieci i wirusów

ja na Siódemce też nie mam wirusów błędów nic system czysty a problemy są. Ale BP wie lepiej że to nasza wina:D

#^^Terminator^^#
22.01.2012, 22:26
Ja mam podobny problem, gdy przeskakuje przez portal kilka razy gra sie zawiesza, a potem nie chce sie wczytać :(

Mucha9876
23.01.2012, 02:39
Mi również gra sie nie chce załadować, próbuje od 4 godzin i nic.....

MOD_PrettyPoison
23.01.2012, 02:44
Proszę usunąć pamięć podręczną oraz ciasteczka w opcjach przeglądarki, mam nadzieję, że to pomoże ;)

Pozdrawiam,
MOD_PrettyPoison

Mucha9876
23.01.2012, 02:48
Niestety to nic nie pomaga...

SMOD_Mayday
23.01.2012, 05:48
Niestety to nic nie pomaga...

Próbowałeś zmienić przeglądarkę? U mnie od wczoraj występuje ten sam problem, jak skacze przez tp gra się zawiesza, nie ma możliwości logoutu i tak "Wiszę". Zmieniłam mozille na opere i pomogło.

Pozdrawiam
MOD_Mayday

ΦΨŜžĉžĉǔķǒ×ΨΦ
25.01.2012, 09:40
Próbowałeś zmienić przeglądarkę? U mnie od wczoraj występuje ten sam problem, jak skacze przez tp gra się zawiesza, nie ma możliwości logoutu i tak "Wiszę". Zmieniłam mozille na opere i pomogło.

Pozdrawiam
MOD_Mayday
Jeśli chodzi o to, że gra NIE CHCE SIĘ ZAŁADOWAĆ (wyskakuje i nie znika napis ŁADOWANIE), a nie o to, że "WISI" PODCZAS SKOKU, to problem z ŁADOWANIEM GRY nie ma nic wspólnego z przeglądarką, gdyż na identycznej przeglądarce na jednym kompie gra "potrafi się" załadować, a na innym - NIE.

luki0616[Λ™]
25.01.2012, 12:41
Witam , ja mam taki problem że właczam strone darkorbit i chce grac to pojawia mi sie taki error <www.darkorbit.com>

Error: the xajax Javascript component could not be included. Perhaps the URL is incorrect?
URL: http://do.a.bpcdn.net/js/xajax_js/xajax_core.js?__cv=7d18ea9cdeb1f1b391cff64cb943d30 0

Przywróciłem kompa z 31 styczna, zmieniłem przeglądarkę z chrome na mozille , opere nadal to samo jest ciasteczka i pamieć podręczna opróżniona Adobe flash player przeinstalowany .... skończyły mi się pomysły pomóżcie proszę

♦≡†►MAXIMUS◄†≡♦
26.01.2012, 09:43
Witam.Zaraz po restarcie zostalam zestrzelona.Loguje sie ponownie na mapę i wyskakuje mi puste okno.Domyslam się żę to wybór naprawy.Itu jest problem bo nie mam możliwości kliknięcia.Dodam że przeglądarka wyczyszczona.Czy ktoś ma podobny problem?

♦≡†►MAXIMUS◄†≡♦
26.01.2012, 09:45
Witam.Zaraz po restarcie zostalam zestrzelona.Loguje sie ponownie na mapę i wyskakuje mi puste okno.Domyslam się żę to wybór naprawy.Itu jest problem bo nie mam możliwości kliknięcia.Dodam że rzeglądarka wyczyszczona.Czy ktoś ma podobny problem?

Właśnie przed chwilą pokazało sie okienko z mozliwością wyboru jakiej naprawy chcę dokonać.Klikam za darmo i nic się nie dzieje.Mam nadzieje że wszystko musi ''nabrać mocy'' ?

RobertSG
29.01.2012, 15:44
Witam,od piatku nie moge zagrac na pl3,loguje sie normalnie,moge wejsc do sklepu,hangaru,skylabu itd. ale po wcisnieciu 'START' widze tylko 'laduje gwiezdny system' i 'info o polaczeniu,prosze czekac' i tak moge sobie czekac w nieskonczonosc;( czytalem wczesniej ze wiele osob mialo ten problem ale nie wiem co z tym zrobic przerobilem juz wszystko; inna przegladarka,nowy flash czyszczenie cachu itd.:mad: Ktos pomoze??

Liet-Kyness1
30.01.2012, 08:18
witam
no to nie jestem jedyny....już 3 tygodnie nie mogę się zalogować,to samo klikam START i mogę czekać do emerytury..nic się nie dzieje.Pisałem do supportu przysłali mi co robić ale nie pomogło,zaniosłem kompa do serwisu komputerowego bo myslałem ze coś nie tak ...no ale nic nie pomogło na ich kompie też się nie mogli zalogować a mój sprzęt w porządku ich zdaniem.Support oczywiście napisał że to niemozliwe bo u nich mój kanał działa....jak ktos napisał zainstalowałem Operę i też nic..masakra...jak ktos ma pomysł to proszę o pomoc :)

ΦΨŜžĉžĉǔķǒ×ΨΦ
30.01.2012, 16:02
witam
no to nie jestem jedyny....już 3 tygodnie nie mogę się zalogować,to samo klikam START i mogę czekać do emerytury..nic się nie dzieje.Pisałem do supportu przysłali mi co robić ale nie pomogło,zaniosłem kompa do serwisu komputerowego bo myslałem ze coś nie tak ...no ale nic nie pomogło na ich kompie też się nie mogli zalogować a mój sprzęt w porządku ich zdaniem.Support oczywiście napisał że to niemozliwe bo u nich mój kanał działa....jak ktos napisał zainstalowałem Operę i też nic..masakra...jak ktos ma pomysł to proszę o pomoc :)
U mnie na Mozilli nie działało, na Operze nie działało, a na Google Chrome zadziałało, chociaż na innym kompie u mnie na Mozilli działa.

RobertSG
30.01.2012, 18:24
Ja przerobilem firefoxa,opere,chroma i ie. i nic:mad:
Liet-Kyness1 czy moglbys napisac co poradzili ci fachowcy z supportu??
bo mi napisali tylko ze ten problem jest masowy i juz im znany a programisci pracuja nad rozwiazaniem a mi polecili cierpliwie czekac:mad: (w *gdzieś* mam czekanie, biora za ta gierke gruby hajs to niech dziala jak nalezy..)

słowa...
MOD_ASTRAL

Gorax95
31.01.2012, 13:16
jestem nowy i nie umiem wejść na gre bo się ładuje w niskączoność

radkozet
31.01.2012, 21:41
Mam jedno krótkie pytanie.
Kiedy kurde naprawią to że jak ubijają mnie na x-8 to ląduję na x-1??? Bo już straciłem grubo ponad 5k uri... -,- jakaś rekompensata by się przydała bo przy przelocie mam problemy a nie byłoby ich gdyby nie ten bug.. -,- Brawo dla ekipy BugPointa.... -,-

patryko895
01.02.2012, 05:14
i nie moge sie zalogować

RobertSG
01.02.2012, 16:46
Witam,czy ktos jeszcze ma jakis pomysl??? bo juz brak mi sil i cierpliwisci a ciagle po nacisnieciu 'START' laduje sie w nieskonczonosc i nic. Niestety support tylko proponuje mi to co juz dawno zrobilem czyli nowy flash,czyszczenie ciastek i hist. lub inna przegladarke a na koniec obwiniaja moj system:mad:tylko dlaczego na innych serwerach ;pl2 czy global moge zagrac bez problemu?? tylko na pl3 tam gdzie mam rozwiniete konto nie da rady??

Hrabia1994
02.02.2012, 18:07
również mnie dotknął problem:
klikam start: ładowanie-> co dalej????? proszę coś z tym zrobić:mad:

christophorus
03.02.2012, 16:20
Witam, po dzisiejszym restarcie serwera mam problem ze zniekształconym panelem głównym zakładki HOME FORUM LOGOUT niewidoczne okienka z ilością poważania , levelem , ID, PD przemieszczone. Czego to to wina i jak temu zaradzić???

xantor77
03.02.2012, 16:53
:( mam problem bije sobie bosa devo nagle jakis 15 sekundowy lag i ded
pliss o pomoc

PILOT__PIRX
03.02.2012, 17:07
ładowanie mapy - 15 minut, gra - ok 1 minuty, logaut i znowu 15 minut ładowania...
co te niedojdy znowu robią ???

żądam zwrotu za naprawę statku zniszczonego na 2-8 w czasie gdy ponownie ładowałem mapę !!!

··Black·Angel··|Pvp|
03.02.2012, 17:16
Witam,czy ktos jeszcze ma jakis pomysl??? bo juz brak mi sil i cierpliwisci a ciagle po nacisnieciu 'START' laduje sie w nieskonczonosc i nic. Niestety support tylko proponuje mi to co juz dawno zrobilem czyli nowy flash,czyszczenie ciastek i hist. lub inna przegladarke a na koniec obwiniaja moj system:mad:tylko dlaczego na innych serwerach ;pl2 czy global moge zagrac bez problemu?? tylko na pl3 tam gdzie mam rozwiniete konto nie da rady??

Również mam taki błąd z ładowaniem się mapy.Wczoraj było wszystko okey ale dziś nie mogę się nigdzie zalogować na chrome nie,na mozilli nie , na explorerze nie i co mam teraz zrobić ? Za 2 godz mam wylot klanowy ale nie mogę się zalogować na mapę.Pisałem do supportu ale też mi odpowiedzieli że problem jest znany i że ich programiści pracują nad tym itd :mad:Dodam że jest to też PL3.

MARCIN**16**IVAN
03.02.2012, 18:12
System: Zostałeś zbanowany na czas nieokreślony. code 0Czy ktoś jeszcze tak ma na czacie ?

SMOD_ASTRAL
03.02.2012, 20:29
System: Zostałeś zbanowany na czas nieokreślony. code 0Czy ktoś jeszcze tak ma na czacie ?
Błąd czatu, wystarczy zmienić IP (restart modemu/routera i komputera) lub poczekać do porannago restartu serwera wtedy sam powinien zejść.

pozdrawiam
MOD_ASTRAL

[-MATE-]
03.02.2012, 20:46
Od kilku dni rozwalają mnie przez lagi, przez co zamiast 14 palladium mam 4 :mad:

-andi85-
04.02.2012, 17:44
:mad:co to znowu problemy na pl1? przy logowaniu biały ekran:mad:

ShadowThrone
04.02.2012, 18:13
Od kilku godzin próbuję choćby wejść w główne okno gry a tu czysta karta.. Bezsensu wprowadzają jakieś "formacje dronów", chyba tylko by kasę zżerać z graczy. Ja chciałbym sobie polatać trochę wzbogacić się o uri etc. i co? I w tym sęk, że nic... Gdyż nie mogę się nawet zalogować w grę! I jak tu mieć dobry humor

]THERION[
04.02.2012, 19:03
Oczywiście udało mi się jedynie dostać do tzn "home",a tam tym momencie oczywiście "ruszaj uzbrojony po zęby" czyli mega happy hours - akcja się dzieje raz w tygodniu i oczywiście serwer padł! Mam nadzieje, że jedynie z tej okazji mhh zostanie powtórzone.

__ORRCO__
04.02.2012, 23:18
;6955086']Od kilku dni rozwalają mnie przez lagi, przez co zamiast 14 palladium mam 4 :mad:

Hej witam i pozdrawiam, ja mam jeszcze wieksze problemy z grą, po wejściu "formacji dronów" całkowicie padł możliwość zakupu amunicji i PETa ponieważ gdy kupuję amunicje to gdy pojawi sie okno potwierdzenia zakupu to jest jakies "przymglone " i nieaktywne nie można w nie wkliknąć TAK i wtedy klapa nie masz nic - no a w pasku zakupu w oknie gry niema całego arsenału do kupienia ( piszcie czy też tak Macie) - co do inowacji to już sam nie nadążam :) technicznie gra stwarza same problemy, znów w wolnym czasie wie=ę cej gram w swoje gry "pudełkowe" - liczę też na pomoc moderatorów może szybko coś pomogą za co z góry Bóg zapłać :) __orrco__

Liet-Kyness1
05.02.2012, 07:07
RobertSG support mi wysłał standardowe rozwiązania ,czyli wyczyścić ciasteczka,wgrać flascha nowego itd.....

BA_Gwiazdeczka
05.02.2012, 08:16
Hej witam i pozdrawiam, ja mam jeszcze wieksze problemy z grą, po wejściu "formacji dronów" całkowicie padł możliwość zakupu amunicji i PETa ponieważ gdy kupuję amunicje to gdy pojawi sie okno potwierdzenia zakupu to jest jakies "przymglone " i nieaktywne nie można w nie wkliknąć TAK i wtedy klapa nie masz nic - no a w pasku zakupu w oknie gry niema całego arsenału do kupienia ( piszcie czy też tak Macie) - co do inowacji to już sam nie nadążam :) technicznie gra stwarza same problemy, znów w wolnym czasie wie=ę cej gram w swoje gry "pudełkowe" - liczę też na pomoc moderatorów może szybko coś pomogą za co z góry Bóg zapłać :) __orrco__

Witam!
Pocieszę Cię, że Twój problem nie był jednostkowy.Dotyczył większej grupy osób. A co do nowinek technicznych to nie sposób dogodzić wszystkim, bo jak długo nie ma nowości to jest narzekanie "że nic się nie dzieje, nudy itd itp." A jak się pojawią to znów narzekanie "że po co i w jakim celu". Więc życzę cierpliwości i zadowolenia:)

Pozdrawiam
MOD_Gwiazdeczka

adrianixus
05.02.2012, 21:06
Witam!
Pocieszę Cię, że Twój problem nie był jednostkowy.Dotyczył większej grupy osób. A co do nowinek technicznych to nie sposób dogodzić wszystkim, bo jak długo nie ma nowości to jest narzekanie "że nic się nie dzieje, nudy itd itp." A jak się pojawią to znów narzekanie "że po co i w jakim celu". Więc życzę cierpliwości i zadowolenia:)

Pozdrawiam
MOD_Gwiazdeczka

dodatki dodatkami tylko niech beda dokladnie przetestowane na serwerach testowych nie przez 12 godzin tylko przez conajmniej 3-4 dni by niebyla jak jest teraz ze serwery padaja. przy okazji serwery amerykanskie do tej pory wogule nieodzywaja sie i dalej wisza w matrixie i nieda sie na nie zalogowac, przeszlo 13 godzine mecze sie by na serwer amerykanski wlogowac ;]

♪♪☆»ŐℓåF«☆♪♪
09.02.2012, 17:45
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego tylko na Windows 7 moge sie zalogowac na mape, a na Vista czy XP nie i jak to naprawic?:mad:

SMOD_ASTRAL
09.02.2012, 18:04
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego tylko na Windows 7 moge sie zalogowac na mape, a na Vista czy XP nie i jak to naprawic?:mad:
hmm...ten sam komputer, ten sam internet ?
Inne ustawienia, zapora, antywirus, inna przegladarka, flash ? sporo może być przyczyn + oczywiście wina gry choć te przyczyne narazie zostawmy zanim innych się nie sprawdzi :rolleyes: sam mam linuxa, win xp i win 7 i nie ma na żadnym problemu z logowaniem.

pozdrawiam
MOD_ASTRAL

♪♪☆»ŐℓåF«☆♪♪
10.02.2012, 20:42
hmm...ten sam komputer, ten sam internet ?
Inne ustawienia, zapora, antywirus, inna przegladarka, flash ? sporo może być przyczyn + oczywiście wina gry choć te przyczyne narazie zostawmy zanim innych się nie sprawdzi :rolleyes: sam mam linuxa, win xp i win 7 i nie ma na żadnym problemu z logowaniem.

pozdrawiam
MOD_ASTRAL

wielkie dzieki z pomyslem na nowego antywirusa zmienilem i dziala

-doorian9-
11.02.2012, 14:46
ja to mam kiepsko mam tak 2 lata lubie ta gre a niemoge wogule w nia gac czaly czas pisze laduje gwiezdny system to doprowadza do szalu jeste jakies 90 procet zaladowanie dalej nie pujdzie blaga odpowiedzie na pytanie:mad::mad:

prose odpowiedzie blagam to moja najlepsza gra i ponad 200 zl w nia wplacilem powiecie prosze i STOP ACTA

ludzie tak niemorzna rzeby nie dzialala ulubiona gra niedzialala zloze na nich skarge bo wplaciem kase ponad 200 zl niehodzi gluwnie o kase ale o granie lepiej rzeby darkorbit bylo do pobrania i jak ktos bedzie wiedzial rzeby cos zrobic z tym to nieh mi powie pytam sie dokladnie o to czy ktos mi powie co zrobic zeby gwiezdny system sie zaladowal do konca a i umujego wujka dziala a dlaczego nie umnie??????????:(

~czekolada~
11.02.2012, 15:01
To, że będziesz tu pisał post pod postem nic Ci nie pomoże, wyczyść dane przeglądarki, ciasteczka i tak dalej i spróbuj się zalogować :)

Pozdrawiam
Viola

♪♪☆»ŐℓåF«☆♪♪
13.02.2012, 15:36
blagam zrobcie cos z tymi lagami nie mozna nic zb na grze. przez to w jeden dzien 5000 uri wtopilem...

adrianixus
13.02.2012, 20:47
lagi byly sa i beda. wina lezy po obu stronach

-Kacper462-
15.02.2012, 08:58
Moim problemem jest załadowanie się gwiezdnego systemu (w ogóle nie chce mi się ładować). Sprawdzałem na wszystkich przeglądarkach i nic. Napisałem do Pomocy technicznej ale nie wiem czy mi pomogą. I chcę zwrócić się do Was na Forum gry Dark Orbit.

SIMONGHOUST
15.02.2012, 11:53
Witam. Czemu gdy probuje zalogowac sie na serwerz PL3 po sekundzie widze bialy ekran? Teraz zalogowalem sien na PL2 bez problemu. Wczesniej na PL i tez bez problemu.

-Kacper462-
15.02.2012, 17:30
A mi dalej nie che się załadować Gwiezdny System.

~czekolada~
15.02.2012, 20:27
A mi dalej nie che się załadować Gwiezdny System.

Wyczyść dane przeglądarki, ciasteczka historia i takie tam, myślę, że powinno pomóc :rolleyes:

Pozdrawiam
Viola

-Kacper462-
16.02.2012, 07:05
Nic to nie dało. Pobrałem inną przeglądarke i dalej nic a komputer miałem przeinstalowywany we wtorek (14.02.2012).

Widzę że wszyscy MOD i SMOD się bardzo przejmują tym że jeden z graczy nie może sobie latać w Ich grze. A i wiem że MOD i SMOD nie są od napraw tylko od forum ale może by coś doradzili.

skaukatt
17.02.2012, 16:46
może ktoś w końcu by zrobił coś z tą grą, tak by można było w nią normalnie pograć, a nie co chwile zawiecha, serwer 2

-Kacper462-
17.02.2012, 17:10
no właśnie już od 3 dni nie gram bo nie da rady się gwiezdny system ładować a nikt mi nie może pomóc nawet Pomoc techniczna

Vipcrystal
17.02.2012, 17:11
witam, mam poważny problem co jakiś czas międz 5-10 min po starcie gry na gwiezdej mapie albo się zawiesa albo loga z mapy! Pomocy!!!

jackx31
18.02.2012, 10:18
jestem z serweru 3 Polska
pytalem sie roznych graczy czy maja probelrmy z lagami i zacinaniem sie gry:confused:
wiekszosc odpowiedzila ze TAK
wiec nie mozna cigle pisac zeby czyscic ciasteczka przegladarke itp.:rolleyes:
zrobcie cos z tym:mad:

ps. moze tez zmienicie troche prezenty na karnawal
bo sa beznadziejne :p

czy wiadomo co sie dzieje ?:eek:
nikt nie odpowiada na pytania z Mod lub Adm i kto tam jeszcze jest:p

Podlotek1
19.02.2012, 11:20
Mam ten sam problem, tyle że u mnie wygląda to tak :
-Wczytuje się, daje START, i :
Info o połączeniu
Trwa łączenie proszę czekać, i to jest tak nawet kilka godzin..
Zróbcie coś z tym chce pograć, nowy jestem, chce godnie zacząć.. ;(

szatynjar_1
20.02.2012, 08:57
Mnie zawieszała się gra odkąd wprowadzono formacje. Teraz zawiesza się nawet okno gry w firefox na dobre 4 sekundy. Rozwalili mnie przez to juz kilka razy za co szanowni spece nie oddadzą mi straconego życia i uri. Czyściłem ciasteczka, wgrałem od nowa firefoxa bez starych nawet ustawień aby nie zaśmiecać. Nie mam żadnego syfa na kompie bo sprawdzałem kilkoma programami. System mam nowy oryginalny. Zawieszanie gry nadal jest. Co zrobic bo tak dalej nie da się grać a to już kolejny tydzień zawiechy?

Rikus_I
20.02.2012, 16:20
Ja mam rowniez tylko "trwa laczenie... prosze czekac" i nic wiecej sie nie dzieje.

.*BOGGY*.
20.02.2012, 16:23
Ja mam rowniez tylko "trwa laczenie... prosze czekac" i nic wiecej sie nie dzieje.

wierz mi , ze nic nie tracisz bo po zalogowaniu sa takie masakryczne lagi ze latac sie nie da :D

Rikus_I
20.02.2012, 16:29
No to fajnie, bo wlasnie wczoraj sie zarejestrowalem, myslac ze w cos fajnego sobie pogram, a tu kupa.

chicke
22.02.2012, 18:14
Też mam ten problem...
Ładuje w nieskończoność .. 4 tygodnie w plecy .Do pomocy technicznej można pisać ale tylko jak się chcę pośmiać z ich żałośnej odpowiedzi na ten temat ..

-arkadiasz-
23.02.2012, 14:27
Gdy naciskam START gra się łączy i łączy w nieskończoność Prosze o pomoc
Moje ID: *******

Nie podajemy ID publicznie
MOD_ASTRAL

-¤‡Ķã©pêŗ462‡¤-
23.02.2012, 20:09
Sprawdźcie czy macie zainstalowaną wtyczkę.

-Sloty-
23.02.2012, 20:21
Gdy naciskam START gra się łączy i łączy w nieskończoność Prosze o pomoc
Moje ID: *******

Nie podajemy ID publicznie
MOD_ASTRAL

Tez tak mialem to wylogowalem sie i tak caly czas to wyszedlem wogole poczekalem troche i wszedlem znowu i jest git :D

malibu711
24.02.2012, 09:11
Na serwerze PL 1 występuje problem z ładowaniem mapki gry .:mad:

-Gorgiasz-
24.02.2012, 10:58
Nie moge sie zalogowac na pl2. na pl3 czy pl1 bez problemu a pl2 biala strona sie pojawia.
N
ok juz nie aktualne

maropolo098
24.02.2012, 15:01
Ja też nie mogę wejść dziś na PL2 ! Po wyborze serwera wyświetla się takie coś :
http://img853.imageshack.us/img853/2606/sorryyw.jpg
@down właśnie widziałem przed chwilą więc już wiem :)

~czekolada~
24.02.2012, 15:02
Ja też nie mogę wejść dziś na PL2 ! Po wyborze serwera wyświetla się takie coś :
http://img853.imageshack.us/img853/2606/sorryyw.jpg

A Oficjalne Ogłoszenia (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?p=7127910#post7127910) to czytamy?

Mnich1970
24.02.2012, 16:16
Wiele cierpliwości i zaufania wyczerpują dostawcy gry. rozumiem planowane prace konserwacyjne , ale ich czas chyba minął a ja dalej nie mogę spokojnie się zalogować . Czy ktoś łaskawie z administratorów gry wytłumaczy mi co tym razem nie wyszło

Sandy103$
24.02.2012, 16:28
Kiedyś też miałem ten sam problem, ale teraz mi szybciej się ładuje. Po prostu zmieniłam przeglądarkę.:D

≥«GOLDDIGGER»≤
26.02.2012, 14:59
Ja mam pewien plan ale nie wiem czy to zadziała.
Ja też miałem ten problem że otwiera Ci się nowe okno i albo biały ekran i nic albo czarny i też nic, po prostu zamknijcie okno wejdźcie w profil pilota w swoje ID i kliknijcie w rogu przycisk : "START" bo gra wtedy nie otwiera się na nowym oknie tylko na nowej karcie ( zależy jaką macie przeglądarkę bo ja Firefoxa) To powinno pomóc a jeżeli nie pomoże to ja jush nie wiem ale u mnie działa...

RobertSG
26.02.2012, 15:56
Po kilku tygodniach spokoju dzisiaj wrocil stary problem,podczas gry polaczenie zostalo przerwane i przy ponownej probie laduje sie w nieskonczonosc.Ten sam problem mialem ostatnio i przez prawie tydzien nie moglem zagrac:( probowalem wszystkiego co tylko mozliwe;kilka innych pregladarek czyszczenie cachu,ciaska itd.nawet logowanie z kilku innych kompow i nic a szanowny support twierdzil tylko ze u nich wszystko OK i wina musi lezec po mojej stronie.Po kilku dniach kiedy juz prawie stracilem nadzieje problem w cudowny sposob ustapil "sam" i wszysko dzialalo prawidlowo,do dzis:( Ciekawe ile tym razem sobie poczekam..

wojcio70
28.02.2012, 11:19
Ja od wczoraj mam wciaz boje jest 28.02.2012 a boja wciaz nieprzerwanie trwa ok 01 w nocy przestalo mi wyswietlac kto komu zawinal boje ale do tej pory mam krazki po bojach na mini mapie i liste aktualnych wynikow jest godz 12.17 czyli duzo po zakonczeniu tej zabawy i do tego co pare minut konczy mi sie polaczenie z serwerem :( a przes ostatni tydzien nawet w miare ladnie wszystko chodzilo

.LESZCZYK.
28.02.2012, 14:45
Poprawcie natychmiatową naprawe bo masakra poprostu z nią ....

-serafin2-
01.03.2012, 14:39
Witam, czy ta gra działa?
od dwóch tygodni po naciśnięciu ,,start,, mam czarny ekran z napisem ,,Ładuje,,... i nic się nie dzieje...
windows 7
firefox 10.0.2

dafi39
02.03.2012, 07:37
Ja także mam problem aby wejść na mapę gry i ten problem mam od paru dni.Na inne serwery mogę wejść bez problemu a na Polska nie:mad: pisałem do suportu a oni nie widzą problemu.Weszli na konto i ubili jednego aliena a ja dalej nie mogę wejść na mapę gry mam zrobione wszystko co mi kazał robić suport. Wie ktos jak naprawić problem??

patryko895
06.03.2012, 15:43
znowu mapa nie wchodzi nie wiem czy tylko ja tak mam?

~czekolada~
06.03.2012, 16:05
znowu mapa nie wchodzi nie wiem czy tylko ja tak mam?

Wyczyść ciasteczka i dane przeglądarki, sprawdź czy na innych przeglądarkach także występuje ten problem, sprawdź czy antywirus Ci nie blokuje tegoo :)

Pozdrawiam
Viola

saido234
06.03.2012, 22:17
niestety podane wskazowki nie pomagaja nadal nie moge sie polaczyc

dafi39
07.03.2012, 11:54
Podane wskazówki nie pomagają zresztą pisałem do DO już 4 razy nie gram 2 tydzień wszystkie serwery mi działają prócz Polska1. Dzisiaj byłem u kolegi ,u niego działa moje konto.A na czacie pisze . Zostałeś zbanowany na czas nieokreślony . code 0. Dziwne nigdy nie botowałem.A suport nawet parę dni temu udowodnił ,ze konto działa prawidłowo zestrzeliwując aliena z mojego konta. Masakra :(:mad: Wie ktoś o co tu chodzi??

~czekolada~
07.03.2012, 12:11
Podane wskazówki nie pomagają zresztą pisałem do DO już 4 razy nie gram 2 tydzień wszystkie serwery mi działają prócz Polska1. Dzisiaj byłem u kolegi ,u niego działa moje konto.A na czacie pisze . Zostałeś zbanowany na czas nieokreślony . code 0. Dziwne nigdy nie botowałem.A suport nawet parę dni temu udowodnił ,ze konto działa prawidłowo zestrzeliwując aliena z mojego konta. Masakra :(:mad: Wie ktoś o co tu chodzi??

Zaktualizuj flesha i przeglądarkę :)

Hmm komunikat który masz w oknie z czatem po restarcie serwera zniknie ;]

dafi39
08.03.2012, 10:30
Czekoladka tu nie chodzi tylko o czata ale o wejście na mapę gry nie mogę wejść .wszystkie serwery działają mam najnowsze dodatki pilnuje tego. Z innego kompa od znajomego wchodzę bez problemów. Tak jakbym miał zablokowane ip. do serwera Polska:(

~czekolada~
08.03.2012, 10:39
Czekoladka tu nie chodzi tylko o czata ale o wejście na mapę gry nie mogę wejść .wszystkie serwery działają mam najnowsze dodatki pilnuje tego. Z innego kompa od znajomego wchodzę bez problemów. Tak jakbym miał zablokowane ip. do serwera Polska:(

Hmm jeśli miałbyś bana to nie mógłbyś nawet wejść na pierwsza stronę tego serwera od razy wyskakiwałby Ci error, natomiast Ty normalnie możesz się zalogować prawda?

Więc problem musi tkwić gdzieś u Ciebie, możesz napisać do pomocy technicznej ale nie wiem w jaki sposób oni mieliby Ci pomóc :)

dafi39
08.03.2012, 14:00
Pisałem oni mi odpisali,ze żadnej blokady nie dali mi .A jak włącze program zmieniający ip. wchodzę bez problemu tylko gra nie jest tak płynna . Wiec co może być ktoś trojana wpuścił?/ Tylko ze system odnowa zrobiłem i dalej to samo :(

MNICH1988
08.03.2012, 20:44
panowie to ani nie jest wina wtyczki ani tez przegladarki. osobiscie mam ten sam problem z gra na kazdej przegladarce mozilla iexplorer google chrome i opera i na zadnej nic probowalem zmienic ustawienia serwera proxy tez nic aktualizowalem wtyczki i nic czyscilem ciasteczka i co i nic probowalem juz chyba wszystkiego czego moze probowac ktos kto chce poprostu pograc. I dziwi mnie czemu bigpoint nie stara sie niic z tym robic skoro kiedy potencjalnego gracza zaczyna denerwowac to ze wiecej czeka zeby zagrac niz gra to w koncu przestaje grac i bp traci klienta. a jak traci klienta to i zysk przeciez. pakiety premium nie sa wieczne a bez nich sie nie oplaca grac itp itd. wiec prosze pomoc techniczna zeby cos z tym zrobic bo nie bedzie warto grac w gre ktora zajmuje ci tak jak kolega wyzej pisal 4 godziny z czego tylko pol to granie a trzy i pol czekanie. MNICH1988

dafi39
10.03.2012, 13:49
Pisałem znów do Do. i znów zaczeli mi pisać swoje bajeczki jak do przedszkolaka gra mi działa jak zmienię Ip a jak gram na swoim nie działa na żadnej przeglądarce.I tak dzieje się tylko na serwer Polska.Mam premkę i miałem pakiet kożyści ,który mi się skończył a z niego niewiele mogłem skorzystać :mad: masakra

saido234
12.03.2012, 19:56
Ja u siebie zauwazylem cos bardziej ciekawego gdy jestem w domu i gram pod wifi na lapku nie ma problemu gra smiga i sie nie przycina ale gdy jestem w akademcu i mam podpietego lapka pod lana nagle gra zaczyna ladowac sie w nieskonczonosc i tu jest niespodzianka komp ten sam a gdy zmieniam neta przestaje latac ;o

karolxd11
12.03.2012, 20:57
ja i muj brat niemorzemu wogule wejsc na konta w grze nw czemu choidzi mi ze jak klikniemy statrt wladuje sie nam i kliknie start to nie wchodzi :mad:

QB¤LIN!0$
12.03.2012, 21:28
ja i muj brat niemorzemu wogule wejsc na konta w grze nw czemu choidzi mi ze jak klikniemy statrt wladuje sie nam i kliknie start to nie wchodzi :mad:

A na jakiej przeglądarce śmigasz?Bo jak na mozilli to mi też się nowy start nie ładował ;)..Zmień przeglądarkę:)

Jacek965
18.03.2012, 10:03
Mam ten sam problem. Gra nie wchodzi , mam dwie przeglądarki itp Mam nadzieję,że to czasowa niedogodność.Nie lubię za długo niegrać.

Jacek965
18.03.2012, 10:28
Osobiście uważam że gra powinna śmigać na każdej przeglądarce. Nie trzeba mieć pięciu przeglądarek by grać w grę .Dostaje świrka:confused:z tego powodu:eek:.

sokół54
22.03.2012, 11:16
a mi non stop wyskakuje:
Problem z połączeniem! Spróbuj ponownie później!

o co w tym biega??

Sprint86
22.03.2012, 11:27
tez to mam

Raport o błędach

Problem z połączeniem. Spróbuj ponownie.

o 10.oo moglem spokojnie sie zalogowac, teraz lipa

sokół54
22.03.2012, 11:32
tez to mam

o 10.oo moglem spokojnie sie zalogowac, teraz lipa

pewnie coś przy serwerach grzebali i są wyniki. informatycy się popisali...:D:D:D

*pawel1234*
22.03.2012, 11:49
Co się dzieje z DARKORBIT??
Wchodzę w obojętnie jaką przeglądarkę i nic wyskakuje że bład z połączeniem :mad::mad:

little_helper
22.03.2012, 12:18
też miałem problem z zalogowaniem, na szczęście już działa poprawnie

10tom
22.03.2012, 13:03
Kolejny raz dzisiaj nie można wejść do gry. Co jest z tą grą.

www_zodiak_www
22.03.2012, 14:02
Ja proponuję powrót do formy gry sprzed jakiś 2 lat - wtedy było definitywnie mniej lagów. I pal licho że wyposażenie było uboższe, ale przynajmniej można było grać! teraz nawet się nie można spokojnie zalogować albo skoczyc przez port, bo od razu lagi i zaliczanie deda od jakiegoś słabego aliena ;/

Rysio997
22.03.2012, 14:13
Kurcze i znowu niedziała gra system gry się załadował a jak klikam start można czekać godzinę i tak się nie połączy połączy, proszę o jakiś restart gry aby znów działało:mad:

christophorus
22.03.2012, 14:14
Nie mogę się zalogować na mapę gwiezdną. Ma ktoś tak samo?

JA_LATAM
22.03.2012, 14:28
Kiedys 99% procent czasu jaki poswięcałem DO był to czas spedzony na mapie a 1% na forum. Teraz jest odwrotnie 5min. latania i godzina czytania co i dlaczego nie działa, o ile wogole cos jest napisane.

dafi39
22.03.2012, 15:03
Ja mam już problem z ładowaniem się gry od miesiąca i w odpowiedziach z D.O piszą same bzdury o ciasteczkach i przeglądarkach. To dlaczego jak loguje się z innego IP. na swoim kompie i z tą sama przeglądarką to gra działa :mad: tak jakby mi moje IP zablokowali w grze :confused: A pisza że gra działa . Tylko ze nie działa :mad:

Sprint86
24.03.2012, 18:50
dalej nie dzialaja autorakiety z dodatkow, probowalem wyjac i dac z powrotu ale nic to nie dalo, dalej musze spacjowac

edit: juz dzialaja -.-

.*BOGGY*.
26.03.2012, 09:14
tez macie lipe z oknem gry? nie da sie statkiem latac bo nie łaczy

.DarkOmen.
26.03.2012, 09:15
Mam to samo ;) Co Ty ;) Próbowałem czyszczenia danych przeglądarki ale to nic nie dało :(

.*BOGGY*.
26.03.2012, 09:17
Mam to samo ;) Co Ty ;) Próbowałem czyszczenia danych przeglądarki ale to nic nie dało :(

tak jak Mówisz czyszczenie i zmiana przegladarki nic nie dała nic trzeba czekac :)

szykmon2
26.03.2012, 09:19
widzę że też macie problem się problem zalogować dzisiaj :(
może ktoś z góry by tu wszedł i napisał czemu nie można się zalogować do gry!
przecież to już jest skandal co raz częściej tak jest

.DarkOmen.
26.03.2012, 09:21
Być może coś kombinują ;) Kto wie ... ;)

**RoB$oN**
26.03.2012, 09:35
naprawić ten badziew!!!!! nie idzie się zalogować na mape:mad: wczoraj git dzisiaj żal:mad: po gwizdek technicy z BP dostają pensje jak i tak nie działa jak potrzeba . To nie wina ciasteczek ani przeglądarek tylko BP znowu coś pokiełbasiło:p

Bröwär44
26.03.2012, 15:58
Umnie to samo od rana nie moge sie na mape lognac.

Gwiezdny|Niszczyciel
27.03.2012, 14:53
A ja mogłem wejść 5 minut temu a teraz ładuje w nieskończoność < lol >

Bröwär44
27.03.2012, 20:50
U mnie okno uszlachetniania (na mapie) otwiera sie poza oknem gry i nie da sie go wyciagnac co robic?Wkurza bo to fajna funkcja a nie dziala.

~czekolada~
27.03.2012, 21:04
U mnie okno uszlachetniania (na mapie) otwiera sie poza oknem gry i nie da sie go wyciagnac co robic?Wkurza bo to fajna funkcja a nie dziala.

Włączasz taką kłódeczkę na pasku wyboru i możesz wtedy swobodnie przesuwać okienko :)

Bröwär44
28.03.2012, 12:30
Rzeczywiscie pomoglo dziex czekoladowy :cool:

~czekolada~
28.03.2012, 14:48
Rzeczywiscie pomoglo dziex czekoladowA :cool:

Nie ma za co :)
A tak na kolejny raz mała rada :)

Jestem dziewczyną :p :)

Pozdrawiam
Viola

.Stormtropper.
31.03.2012, 20:22
Ja mam dziwny problem... Nie mogę zmienić rozdzielczości w grze... Jak ustawiam na najwyższą to po informacji, że wylogować się a potem zalogować rozdzielczość wciąż jest za mała... Little help?

PiwkoZuberek**
31.03.2012, 20:24
Wez zmien rodzielczosc i szybko kliknik tam gdzie adres bigpoint itd na mapce gry i wcisnij enter.

.Stormtropper.
31.03.2012, 20:31
Według tego co napisałeś to mam rozumieć operację tak:
Zmienić rozdzielczość... Kliknąć zapisz i odświeżyć stronę (przynajmniej tak działa)...
Dzięki tak btw.

[pintek]
02.04.2012, 22:49
Problem z załadowaniem startu. Jak nie działa to zniechęca i tyle co mogę napisać. Pewnie jak zawsze serwer przeciążony. Pozdrawiam

10tom
03.04.2012, 23:44
Nie można wejść na PL3:mad:. Ktoś coś może wie na ten temat?

.ChoryPastor.
04.04.2012, 16:44
Też mam problem z zalogowaniem się, a jak się zaloguje to gra wogole załadować się nie chce( wyskakuje nowa karta i czarny ekran). Co jest ?

-_NamoR_-
05.04.2012, 08:39
Zniknoł mi pasek slotów ( szybkiego wyboru ) i funkcja zmieniania rozdzelczości z f5 na laptopie już nie działa

^*^ARMAGEDON^*^
05.04.2012, 15:50
u mnie jest ok

-JACKx66-
05.04.2012, 16:15
Zniknoł mi pasek slotów ( szybkiego wyboru ) i funkcja zmieniania rozdzelczości z f5 na laptopie już nie działa

U mnie dokładnie to samo plus pasek wyboru amunicji jest poza ekranem a na środku mam okno sprzedaży surowców w taki perfidny sposób że nie mogę go zamknąć. Mam nadzieje że w tym miesiącu to zrobią ;p

lapsik97
05.04.2012, 17:32
dlaczego ta gra ładuje sie i ładuje juz oc kilku dni negram co jest z tom grom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::m ad:

zrubcie cos ztym jak najszypciej bo sie wkurze:mad:!!!!??

prosze o pomoc bo ja nie wytrzymam tego bo serwery sie nie łonczom i kto głosi do administratorów:mad:

SMOD_Mayday
05.04.2012, 18:23
dlaczego ta gra ładuje sie i ładuje juz oc kilku dni negram co jest z tom grom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::m ad:

zrubcie cos ztym jak najszypciej bo sie wkurze:mad:!!!!??

prosze o pomoc bo ja nie wytrzymam tego bo serwery sie nie łonczom i kto głosi do administratorów:mad:

Na początek łącz posty.
Kolejny pkt to zmień ton.
A ostatni to czyść regularnie ciacha i pamięć podręczną, przeinstaluj wtyczkę flasha, zmień przeglądarkę .

Pozdrawiam
MOD_Mayday

Musisz się przelogować, po ostatnich aktualizacjach wszystko na boi porozrzucało, również tak miałam, przelogowanie pomogło i wszystko wróciło do normy :)

Pozdrawiam
MOD_Mayday

lapsik97
05.04.2012, 20:25
teraz skanuje kompa
:mad:

Maximus_ss78
05.04.2012, 21:38
Witam,
Mam pytanie, dlaczego tak jest i od czego to zależy, że z niektórymi graczami po mojej przegranej walce mogę spokojnie wybrać opcję następnego pojawienia się na mapie i po wybraniu np. naprawy za darmo - normalnie pojawiam się na bazie tak jak należy, a z niektórymi graczami po przegranej walce pomimo tego, że pojawia się dane okno z możliwością wyboru, nie mogę nic wybrać, a żeby powrócić do gry muszę zresetować przeglądarkę i zalogować się ponownie. Przykład takiej walki miałem dwa razy z graczem [tu podałem nick gracza] i chciałbym wiedzieć dlaczego tak jest. Takie przypadki testowałem na dwóch przeglądarkach Mozilli i Chrome obie zaktualizowane do najnowszej dostępnej wersji.
Z poważaniem

--------------------------------------------------
Właśnie takie pytanie napisałem do supportu. Nie wiem czy ktoś już o tym pisał i czy może problem jest mało istotny. Uważam, że to jest nie normalne i może nawet nielegalne. Nie chce nikogo posądzać o wspomagacze dlatego postanowiłem napisać do supportu i tu na forum, żeby mi ktoś rzetelnie to wytłumaczył. Przyznaje, że nie szukałem podobnych problemów na forum więc jeśli jest taki temat to proszę o link i z góry dziękuje za pomoc tym, którzy poświęcili swój czas na czytanie i odpowiedź na mój (a może nie tylko mój) problem.

Pozdrawiam
☆MAXIMUS☆[XT²]

Papudrak1
07.04.2012, 20:25
Cóż nie grałem na koncie jakiś czas , teraz chciałem polatać ale mam problem :
Trwa łączenie proszę czekać trwa całą wieczność... pisałem do supportu , zmieniałem przeglądarki , czyściłem ciasteczka , pamięci podręczne , przeinstalowywałem flasha i nic. Jak ktoś ma jakiś pomysł jak odpalić darka to niech mi coś naskrobie proszę i wesołych świąt :D

slomka1[S1D]
07.04.2012, 23:08
na global 1 nikt niem oże się zalogować od 18.00 ...

~czekolada~
08.04.2012, 07:51
I nikt nie raczył nic z tym zrobić :)

Aaa odpowiedzi od supportu?
nawet nie wypowiadam się.

huahahuh
09.04.2012, 07:34
dobra sprawa wyglada mizernie. od jakiegos czasu mam problem z wsadzeniem sobie niektorych oslon na statek. chcialem rozwiazac problem wsadze te ktore sie da reszte sprzedam podkrece na 2 lev bede wiedzial ze maja chodzic.
baaa niby banalne ale nie po sprzedarzy kolejne generatory i lasery przestaly mi chodzic tak wiec jestem w plecy jakies 60 tysi za sprzet i 25 za podkrecenie.
teraz moje pytanie czy problem jest znany i jtis cos z tym robi czy poprostu szanse marne
pozdrawiam :eek:

IceLook9
09.04.2012, 09:37
o co chodzi z tymi punktami rangi bo ja mam sierżanta i mam 15.175 pkt. rangi a na szefa sierżanta potrzeba 10.857 pkt ??

-smerfik007-
13.04.2012, 20:25
Ciekawa sprawa z tym niedzialajacym sprzetem mozna prosic o odpowiedz w tej sprawie
ja osobiscie problemu nie mam choc znam kilka przypadkow.
co w takiej kwestii robic
SM

.labtec.8856
13.04.2012, 20:35
Ja was kompletnie, nie rozumiem. Ja nigdy nie miałem problemów z grą, no chyba że grzebali coś na gierce. Ale ja gram na google chrome i jest git. Czasem laguje mapkę ale poza tym wszystko w porządku.

IceLook9
14.04.2012, 20:10
ja tez gram na google chrome i jest wszystko git tylko mi rangi nie zmienia to sie zacielo mam ponad 15 k rangi i mam sierzanta a szef sierzant jest od 11 k rangi

[«†»]-Μορφεύς-[«†»]
17.04.2012, 11:39
ja tez gram na google chrome i jest wszystko git tylko mi rangi nie zmienia to sie zacielo mam ponad 15 k rangi i mam sierzanta a szef sierzant jest od 11 k rangi

Apropo rangi Ja mam to samo cały czas mam najniższą, a mam ponad 19k punktów rangi. To jest jakiś błąd w grze??

IceLook9
18.04.2012, 19:31
na pl1 mi sie aktualizowala ranga

mnm12
20.04.2012, 12:44
1. tna sie wszelkie zakladki Klanu [po przyjeciu, wyrzuceniu, wyplaceniu !!!
2. logujac sie na mape polowa zakladek jest na szaro, dopiero 1 lub dwa odswierzenia pomagaja !!!

Ech dajecie juz tyle poprawek od skrzyn pirackich i dalej wszystko sie przy kazdej zmianie sypie.

Najnowszy Flash, wyczyszczone ciasteczka (robie to caly czas), najnowsza przegladarka.

patryko895
21.04.2012, 07:35
czy tylko ja tak mam że nie moge wejść na główną strone DarkOrbit?

WściekłyPogromcaVRU
21.04.2012, 07:38
czy tylko ja tak mam że nie moge wejść na główną strone DarkOrbit?
Ja też muszę wchodzić w inne żeby poszukaćhttp://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/images/smilies/mad.gifhttp://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/images/smilies/mad.gif

patryko895
21.04.2012, 07:39
Pewnie aktualizacja jest

-dszymczak16-
21.04.2012, 08:04
podejrzewam że każdy tak ma:mad::mad::mad:
jak mówił przedmówca jakaś aktualizacja i tyle trzeba czekać

WściekłyPogromcaVRU
21.04.2012, 08:05
Teraz to mi czat nie chcę się łączyć pisze:
Lączy...
System: Połączenie z serwerem zostało przerwane. chatVersion:2.3.3
System: Połączy ponownie za 11 sekund ...
System: Lączy...
System: Połączy ponownie za 41 sekund ...
System: Połączy ponownie za 44 sekund ...
System: Połączy ponownie za 12 sekund ...
System: Połączy ponownie za 45 sekund ...

~czekolada~
21.04.2012, 08:11
Wyczyść flesha i pamięć przeglądarki :rolleyes:

rundll32.exe
21.04.2012, 08:15
Ja także nie mogę się zalogować wszystko czyszczone ccleanerem

~czekolada~
21.04.2012, 08:16
Ja także nie mogę się zalogować wszystko czyszczone ccleanerem

Flesha czyścić zawsze tak jak jest TU (http://en.board.bigpoint.com/darkorbit/showpost.php?p=1993249&postcount=2)pokazane :)

rundll32.exe
21.04.2012, 08:24
O dzięki o tej opcji nie wiedziałem napewno się przyda ale gra nadal nic najwyraźniej trzeba czekać

~czekolada~
21.04.2012, 08:26
No skoro ani CC nie pomógł ani to no to coś musi być od BP tym bardziej, że wyżej też już wcześniej pisali, że mają problemy :rolleyes:

patryko895
21.04.2012, 08:49
no co sie dzieje nawet strona glówna nie wchodzi zalogowac sie nie można

Nebii
21.04.2012, 09:38
Cały czas strona główna zgon ; "Strona internetowa jest niedostępna".. Ciekawe co znów planują..

gcek
21.04.2012, 09:41
Mi strona nie chce sie wlaczyc:mad:

[mc²]
21.04.2012, 09:44
może nowe statki dodają albo coś :)?

Nebii
21.04.2012, 09:52
z niemieckiego forum

"jak zauważyłeś, nie jest dostępna do gry Dark Orbit nie jest obecnie możliwe.
Problem został zgłoszony i informatyczne ludzie i czy menedżerowie są informowani i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Mamy nadzieję, że wszystko działa tak szybko jak to możliwe i przepraszamy za utrudnienia."

Przetłumaczone przez Google Translate, więc się nie czepiać :) Nie znam niemieckiego :)

http://de.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?p=12949666#post12949666

-dszymczak16-
21.04.2012, 10:04
;7590278']może nowe statki dodają albo coś :)?
ta chciałbyś
po prost serwerownia im padła :mad:
myślisz że czemu nic nie piszą
napiszą dopiero jak naprawią żeby ci co nie wiedzą od kiedy nie chodzi myśleli że to było kilka sekund a dobrzy programiści się postarali żeby można było grać

a co się tyczy statków to może być przyczyna
pomylili kody i rozwalili cały system

lemon001-LOST
21.04.2012, 12:55
Kurdę ja mam teraz taki błąd że Klikam start , i mi się start nie chce załadować , za chwile mi się pojawia czarna strona i kurde nie gram już od 2 czy 3 dni :(

rundll32.exe
21.04.2012, 12:57
Kurdę ja mam teraz taki błąd że Klikam start , i mi się start nie chce załadować , za chwile mi się pojawia czarna strona i kurde nie gram już od 2 czy 3 dni :(

Wyczyść pamięc podręczną przeglądarki zaktualizuj ją do najnowszej wersji i zaktualizuj flash playera powinno być dobrze

P.S Strona www.darkorbit.com już działa nie trzeba kombinować :)

maras11
21.04.2012, 13:19
super a co teraz z tymi co kupili ekstras na pd i im przepada przez to ze gra nie dziala

10tom
22.04.2012, 19:38
Na PL3 nie można wejść na mapę, problem zbiorowy:mad:, czy ktoś coś wie na ten temat?

Dariuszd35
22.04.2012, 19:54
Jak nie umieją czegoś zmieniać niech nie zmieniają . Nie rozumiem administratora , gierka jest po to aby zarabiała kasę dla administratora bo nikt mi nie powie że jest inaczej ;) Więc ja jako klient chciałbym jak za coś płacę żeby to działało bo inaczej to wygląda jak naciąganie . Tyku jest promocja kup uri i graj ( O ile dasz radę się zalogować . Na początku logowania powinni dawać komunikat że _ Przepraszamy ale nie radzimy sobie z błędami i gra się zacina - nie było by ściemy ze gra działa ok . Wylicytowałem FL-3 ale mi nie dodalo , pisze do technicznego a on otpisuje że jest wszystko ok . Po paru godzinach zobaczyli ze jest błąd ale Fl-3 nie dostałem . Współczuje właścicielom mieć takich pracowników :)

Hypno1970
23.04.2012, 14:51
Witam,

Mam problem. Mój statek został zniszczony. Nie mam kredytów i uri na naprawę. Chcę dalej kontynuować z Darmowym Phoenixem. Niestety nie mogę. Uszkodzonego statku nie mogę sprzedać, a Phboenixa nie mogę umieścić w hangarze bo nie jestem w bazie... i tak w kółko. Kasowanie plików tymczasowych i inne typowe zaklęcia nie działają. Ma ktoś jakiś pomysł?

.W^I^E*C*Z^N^Y.[NNC]
26.04.2012, 11:18
Pękło mi 8 irysów, po zakupie nowych dronów nie moge umieścić w nich od nowa hawoków

~czekolada~
26.04.2012, 11:24
;7621972']Pękło mi 8 irysów, po zakupie nowych dronów nie moge umieścić w nich od nowa hawoków

Napisz do pomocy technicznej, niestety jest jakiś błąd z wyposażeniem od pewnego czasu, a na forum nikt Ci nie pomoże niestety w tej kwestii :(

kamil2435
26.04.2012, 15:32
A witam pewnie jako pierwszy napisze o problemie z logowaniem się cały czas wyskakuje mi że "Połączenie zostało przerwane" jeszcze pewnie przed restartem chciałbym się dowiedzieć czy problem jest już znany?
Też mam ten problem i nie mogę sobie poexpić :(:(:(

bartekiachu
26.04.2012, 15:35
Też mam ten problem i nie mogę sobie poexpić :(:(:(

Sorki usunąłem swój wpis ale już wszystko jest ok nie martw się będzie dobrze próbuj a się zalogujesz
Pozdrawiam Bartłomiej

Sprint86
27.04.2012, 12:52
od godziny sie nie mozna zalogowac, pasek tlyko lata z lewa na prawa :mad:

PL1

KapitanBomba65
27.04.2012, 12:56
Ja mam tak samo. Po skoku przez portal nie mogę zalogować się na mapę. ;/

PL1

kamil2435
27.04.2012, 13:12
TO PRZEZ TE NOWE STATKI NIE MOŻNA WEJŚĆ!:mad::mad::mad:

«»☆Undefined☆«»
27.04.2012, 13:15
skoczylem z 3-5 na 4-5 no i nie mozna sie zalogowac

brajan-kozik
27.04.2012, 13:18
niewiem co sie dzieje ale laduje sie laduje ..... masakra

⎝⎝20⎠⎠
27.04.2012, 16:45
Reset konfiguracji nie działa.Jestem na bazie a i tak wywala błąd "Wyposażenie nie jest możliwe!Poleć najpierw do swojej stacji kosmicznej.Ciacha itp. itd. wyczyszczone.:mad::mad:

Jaro7474
01.05.2012, 12:34
Co sie znowu dzieje?
Po ostatnim restarcie mapy nie można sie zalogowac, robi ktoś coś z tym?

~czekolada~
03.05.2012, 12:32
nie moge sie zalogować na serwerze globaleuropa1 a na polskich moge co sie dzieje chciałbym wiedzieć bo troche kasy wydałem na tą gre prosze o pomoc .

Napisz do supportu być może masz bana na tamtym serwerze, gdyż ja nie mam problemu z zalogowaniem się na niego :rolleyes:

~czekolada~
03.05.2012, 19:34
a kiedy odblokują takiego bana bo jak narazie nie moge grac a jak mam bana to chyba za to że za mało kasy w to wkładam ale jak dla mnie to i tak dużo .

Ja Ci takich informacji nie podam, gdyż nie mam jak tego sprawdzić napisz do pomocy technicznej podając ID temtego konta i będziesz miał odpowiedź na wszystkie Twoje pytania :rolleyes:

~czekolada~
03.05.2012, 19:52
no właśnie pisałem do suportu już dwa razy i nic dalej nie wiem bo adres e-mail zmieniłem a stary skasowałem i teraz nie mam jak odebrać wiadomości na stary adres i nie wiem czy mam bana na stałe czy nie no ale grałem uczciwie i nie powinienem dostać bana więc chciałbym wiedzieć czy takiego bana odblokowują i można dalej grać czy nie ? a jeżeli mam bana to za wysłanie wiadomości do gościa co go nazwałem helmutem i hitlerem a był to prawdopodobnie gracz z niemiec .akonto mam to samo tylko inny serwer.

Napisz ticketa poprzez ten formularz kontaktowy:
http://pl.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=support
i tam podaj e-mail na który ma przyjść wiadomość zwrotna i nie zapomnij podać ID konta :rolleyes:

VΞNOM_α
07.05.2012, 08:16
witam
nie można się zalogować na serwer PL2, coś wiadomo na ten temat ?

patryko895
07.05.2012, 08:25
na pl1 również wiec coś robią

nordar1
07.05.2012, 08:41
na pl1 wbiłem na mape ale na pl2 nie dało rady

ALEK[LoS™]
07.05.2012, 08:59
zebrałem dzisiaj 1166 palladium na 5-2 poleciałem sobie wymienić i dostałem 77 energi w galaxy i wchodzę i co się okazuje ze nie mam wogole ich

BANDROS pl2

WarAll[MMO]
07.05.2012, 09:33
elo, nie moge wbic na pl2 na serwer wie ktos cos moze co sie dzieje? bylo cos napisane ze dzis pracuja nad serwem?

~czekolada~
07.05.2012, 09:35
;7694956']zebrałem dzisiaj 1166 palladium na 5-2 poleciałem sobie wymienić i dostałem 77 energi w galaxy i wchodzę i co się okazuje ze nie mam wogole ich BADROS pl2

Pisz do supportu :rolleyes:

;7695120']elo, nie moge wbic na pl2 na serwer wie ktos cos moze co sie dzieje? bylo cos napisane ze dzis pracuja nad serwem?

Jesteś już kolejną osobą dzisiaj która to pisze, być może jest jakiś problem z tym serwerem :rolleyes:

-Kertoip95-
07.05.2012, 09:47
Nie być może tylko na pewno, już 2 godziny nie można wbić na serwer BP sobie pozwala. To są jakieś żarty ,że ciężko o dzień bez żadnego problemu technicznego!?

Wilwarin666
07.05.2012, 10:34
nie no dla BP jest wszystko ok ... a konto premium też przedłużą o te wyrwane użytkownikom bez jakiejkolwiek nawet informacji godziny ? Ja próbuję od 6.00 rano wbić na serwa i nic - przez te 6 godzin nabiłbym expa na kolejny level, kredek nastukał na dwa Golce ale to oczywiście support ma w głębokim poważaniu i nawet nie raczą dać informacji o jakichkolwiek problemach technicznych - proponuję żeby jeszcze stawki za uri podnieśli i znieśli całkiem zakupy za kredyty.

WarAll[MMO]
07.05.2012, 11:44
dobra narazie zaczął pl2 śmigać zobaczymy jak długo... :P

BAD-MOTHERFU**ER
07.05.2012, 12:09
bardzo dziwne ..... mi padły ale to 1 przelew i znowu są ;p

Proszę się logować na nicku dozwolonym regulaminowo.

6. Obraźliwe nicki

5-25 punktów

Na forum nick jest taki jak przy rejestracji konta, używaj takich które nie obrażą innych ani nie denerwują pozostałych graczy - tzw. "łaciną podwórkową" lub innymi. Ustawienie takiego nicka równa się z poniesieniem konsekwencji.

Pozdrawiam
MOD_TIGER

bartekiachu
07.05.2012, 19:23
Witam serdecznie ma pytanko ale nie wiem do końca czy ktoś odpowie bo i tak mało kto tu zagląda:) brak połączenia z serwerem gry czy tylko ja tak mam? pozdrawiam i coraz bardziej zniesmaczony gracz :eek:

~czekolada~
08.05.2012, 14:43
Witam serdecznie ma pytanko ale nie wiem do końca czy ktoś odpowie bo i tak mało kto tu zagląda:) brak połączenia z serwerem gry czy tylko ja tak mam? pozdrawiam i coraz bardziej zniesmaczony gracz :eek:

Polecam postępowanie zgodnie z >TYM< (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=865875) i odnośnikiem który jest na samym dole w tym temacie :)

WarAll[MMO]
08.05.2012, 21:00
ciasteczka wyczysc i bedzie smigac :D:D polecam program CCleaner

-UFOTetralysal-
09.05.2012, 15:14
Cze, od jakiegoś czasu gram w dark orbit i teraz nie mogę się zalogować! Naciskam "start" i nic, czasem wyskoczy "ładuje sie.." ale to na nic! Czekać można tak wieczność! Co zrobić żebym mógł wreszcie wejść do gry?!:mad::mad:

SMOD_ASTRAL
09.05.2012, 15:29
Cze, od jakiegoś czasu gram w dark orbit i teraz nie mogę się zalogować! Naciskam "start" i nic, czasem wyskoczy "ładuje sie.." ale to na nic! Czekać można tak wieczność! Co zrobić żebym mógł wreszcie wejść do gry?!:mad::mad:
Najpierw sprawdz standard czyli
- czyszczenie przeglądarki
- flash aktualny ?
- na innych przeglądarkach jest to samo ?
- zapora/antywirus może coś blokuje ?

pozdrawiam
MOD_ASTRAL

patryko895
12.05.2012, 17:22
czyżby strona główna DO padła? czy ja tak tylko mam

amix-97
12.05.2012, 17:25
Strona DO niepadła tylko się powoli ładuje :P MHH i eventy i się znów coś z serverem stało bynajmniej ja na pl1 mam takie lagi

patryko895
12.05.2012, 17:27
mi w ogóle home nie wchodzi pisze Bad request error 504

amix-97
12.05.2012, 17:30
mi w ogóle home nie wchodzi pisze Bad request error 504
Mi się ładuje po 5-10min ale na grę nie mogę się zalogować cierpliwości pewnie MHH cofną server naprawią i finito. Pozdro LinkinPark[N*L]

.bastek666.
13.05.2012, 06:03
witam ja tez mam problem po kliknieciu startu caly czas sie laduje i zaladowac niemoze ktos moze wie co z tym fantem poczac ?

Kirk1997
13.05.2012, 09:06
Błem na 4-5 przeleciałem na 2-5 pojawiła mi się przy wrotach strefa promieniowania wyłączyłem okno gry i włączyłem strefa mnie zniszczyła a BP i nie da odszkodowania a nawet z rangi tego nieusunie. Przez takie ich błędy których niepowinno być mam niższą range a to nie pierwszy raz, że przy wrotach jest promieniowanie.

SMOD_Mayday
13.05.2012, 09:11
Błem na 4-5 przeleciałem na 2-5 pojawiła mi się przy wrotach strefa promieniowania wyłączyłem okno gry i włączyłem strefa mnie zniszczyła a BP i nie da odszkodowania a nawet z rangi tego nieusunie. Przez takie ich błędy których niepowinno być mam niższą range a to nie pierwszy raz, że przy wrotach jest promieniowanie.

Czy dobrze rozumiem? Stałeś na tp w strefie ochronnej i włączyła Ci się strefa promieniowania? Rozumiem, że wyłączyłeś okno na "krzyżyku" strony. Hmm to lag musiałeś minąć tp stanąć w strefie i tyle, strefa nie sięga do teleportu. A i z gry wychodzimy poprzez logogut a nie zamknięciem strony.

Pozdrawiam
SMOD_Mayday

--Keram--
15.05.2012, 15:20
To co się u mnie w tej chwili dzieje z tą grą przechodzi ludzkie pojęcie. Nie ma minuty, w której nie złapałbym laga.
Czy stoję na bazie na 3-8, czy przy kubiku na 3-6, to nie ma znaczenia.
Przeloguje się - lag, skocze portem - lag, lecę po mapie - lag.
A przy próbie przelogowania albo ładuje w nieskończoność, albo odrazu wyświetla zerwane połączenie.
Fajnie, że akurat dziś mam więcej wolnego czasu i chciałem pograć. No to już pograłem.

.*BOGGY*.
16.05.2012, 05:49
ło Jezu na pl2 latac nie idzie tak przycina :D

dawid17172
16.05.2012, 06:44
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale nie moge pisac nic na czacie. Gdy tylko wcisne enter gdy chce cos napisac wywala mnie z czatu

DarkStar_0
16.05.2012, 09:14
DZisiaj jest problem z czatem:P na PL2 nie działa mi i ciągle wyskakuje że mnie rozłączyło itd. innych też jest na forum w innym temacie ,,o co chodzi z tym czatem?"

pecimierz
16.05.2012, 10:14
ja mam teraz problem z grą gdy włączę strart to wszystko jest zawieszone nic nie widzę (jestem na mapie piratów) nawet mgły surka nic wyskakuje mi w górnym prawym rogu natychmiastowa naprawa lecz jest cały czas zero (mam ponad 90 kuponów) próbowałem zresetować grę wyszedłem i nie wchodziłem przez jakieś 40 min ale nic to nie dało
co mam z tym zrobić

.W^I^E*C*Z^N^Y.[NNC]
16.05.2012, 13:12
zacznij od usunięcia historii przeglądarki i ciasteczek, spróbuj też na innej przeglądarce, mi okno gry nie działa w Firefox, a na Chrome wszystko działa jak należy :D

DarkStar_0
16.05.2012, 13:41
No i proszę kolejny bląd:mad::mad: Teraz nie chcę mi się wczytać zakladka uridium:mad::mad: A support na to nic:p wysylalem 3 razy i nadal nic POMOCY!!

pecimierz
16.05.2012, 15:17
nic mi to nie dalo jak sie logowalem na kolegi konto to jemu wszystko ladnie dziala zglosilem problem do supotu

CM_Fresh_Air.
17.05.2012, 09:53
No i proszę kolejny bląd:mad::mad: Teraz nie chcę mi się wczytać zakladka uridium:mad::mad: A support na to nic:p wysylalem 3 razy i nadal nic POMOCY!!
Proszę pamiętać, że nagminne wysyłanie zgłoszeń w jednej sprawie nie przyspieszy a wręcz przeciwnie - wydłuży oczekiwanie na rozpatrzenie.

Pozdrawiam
SMOD_Silence

bewolf78
17.05.2012, 12:50
czy wy też macie problem z wczytaniem ALEI SŁAW pojawia się po za oknem TOP 10 i ni w ząb nic z tym nie da się zrobić-kilkanaście razy odświeżana strona,ciach wyczyszczone...czy ktoś ma na to sposób ??

°•Vιøℓα•°
21.05.2012, 10:06
czy wy też macie problem z wczytaniem ALEI SŁAW pojawia się po za oknem TOP 10 i ni w ząb nic z tym nie da się zrobić-kilkanaście razy odświeżana strona,ciach wyczyszczone...czy ktoś ma na to sposób ??

Jeśli masz z tym problem to po znaku = w adresie strony wklej sobie to internalHallofFame i przekieruje Cię do alei sław :)

«»☆Undefined☆«»
21.05.2012, 10:36
Wy tez macie problem z czatem ze okienka nie ma?? Mam w ustawieniach pokazuj czat zaznaczone i nie pokazuje; naciskam klawisz H i nawet szescioboku nie ma z czatem.

P.S gram na chrome :P

°•Vιøℓα•°
21.05.2012, 10:41
Wy tez macie problem z czatem ze okienka nie ma?? Mam w ustawieniach pokazuj czat zaznaczone i nie pokazuje; naciskam klawisz H i nawet szescioboku nie ma z czatem.

P.S gram na chrome :P

Już ktoś o tym pisał na forum, ja czat mam ale nie łączy z nim, musi to być problem masowy, może kiedyś jakaś informacja się ukaże na forum a może nie xD

Trzeba przeczekać :rolleyes:

christophorus
21.05.2012, 14:10
mam ten sam problem, brak okienka czatu

Bröwär44
21.05.2012, 15:47
od 2 godz nie moge sie na mape zalogowac ma ktos tak ?

SMOD_Mayday
21.05.2012, 17:28
mam ten sam problem, brak okienka czatu

Występuje problem z czatem, czekamy na jego rozwiązanie :)

Pozdrawiam
SMOD_Mayday

od 2 godz nie moge sie na mape zalogowac ma ktos tak ?

Spróbuj z innej przeglądarki :rolleyes::rolleyes:

Pozdrawiam
SMOD_Mayday

grzes30
21.05.2012, 20:48
ja już od dwóch dni nie mogę zalogować się na mapie zmiana przeglądarki nie pomaga. Pomoże ktoś co zrobić?

SMOD_ASTRAL
21.05.2012, 20:52
ja już od dwóch dni nie mogę zalogować się na mapie zmiana przeglądarki nie pomaga. Pomoże ktoś co zrobić?

Flash aktualny ?
A może zapora albo antywir coś blokuje ?

pozdrawiam
MOD_ASTRAL

grzes30
22.05.2012, 20:02
Flash aktualny ?

pozdrawiam
MOD_ASTRAL
sprawdziłem wszystko i jest ok dla sprawdzenia zalogowałem się na mapkę na serwerze global i odpaliła, polska 1 niestety nie odpala.Co dalej?

Flash aktualny ?

pozdrawiam
MOD_ASTRAL
dzisiaj znów nie mogę zalogować się na mapie na serwerze polska1 inne serwery działają ,napisze mi ktoś co się dzieje?

malibu711
24.05.2012, 13:49
Nie mozna się zalogować do mapki gry,ciacha usunięte restart komp i nic:eek:

SLIWER
24.05.2012, 13:59
mam ten sam problem od godziny 12 00 niechce mnie na mapke połączyć

--RAPTOR65--
24.05.2012, 14:07
Mam to samo moi drodzy, konto na PL1 uniemożliwia loga na mapke, natomiast na PL2 to samo konto i log na mapke bez zarzutu :confused: Rano wszystko było w jak najlepszym porządku :(

Rafcio970
24.05.2012, 14:11
Hej Też mam to samo nie mogę wejść na mapę jest albo połącz ponownie( Czy spróbuj ponownie :D) lub wyloguj, i co teraz ? :D Czekać?

$iиø™
24.05.2012, 14:39
Mam ten sam problem, około 14:00 kickneło mnie z mapki i już wejść nie mogę.

zenobia72
24.05.2012, 14:42
u mie t osamo mi ja see załaduje to mi pokazuje ze niby kos gra a zmiem pasy i bnikt ich niewe i prez 2 h mi nie dział pomózce:(

Rafał16:D...
24.05.2012, 14:48
Każdy tak ma tylko polski nie działa

sebatec
24.05.2012, 14:50
Rozłączyło mnie podczas grania 10 minut temu i nie mogę zalogować się na mapę pl1.

trzaskplask86
24.05.2012, 14:50
Spelnila sie przepowiednia:D na YT zapowiadali ze 24 serwery zdechna i stalo sie.Teraz zamydlaja oczy ze cos wprowadzaja nowego aby to zatuszowac.

[MISIU]1
24.05.2012, 14:51
też tak mam co robić ?

Rafał16:D...
24.05.2012, 14:53
a możliwe bo pisało na jakiejś stronie że będą puszczać masowo boty żeby rozjechać serwa

[MISIU]1
24.05.2012, 14:57
No i co teraz ja juz tyle kasy w to pakowałem i co ????? gówno żal ich !!!!!!!!!!!

sebatec
24.05.2012, 14:58
pl1 nie loguje na mapę a eu1 bez problemu :/

MOD_PrettyPoison
24.05.2012, 15:16
pl1 nie loguje na mapę a eu1 bez problemu :/

Z serwerem PL1 są pewne problemy, prosimy o cierpliwość ;)

Pozdrawiam,
MOD_PrettyPoison

-dylus[R.H]
24.05.2012, 15:21
a do której te problemy beda??

trzaskplask86
24.05.2012, 15:45
Dlaczego nikt z ekipy nie raczy napisac nic w oficjalnych ogloszeniach?Jak zwykle lipa z waszej strony.Zero info.W sumie to juz stalo sie norma.

Rafcio970
24.05.2012, 15:57
Niestety, ponura prawda ):

-BOSSczaro1989-[DC]
24.05.2012, 15:59
Mam podobny problem!
Na inne konto mogę się zalogować pisze połącz ponownie ,ale na swoje gł. nie (pisze połącz ponownie) wiec napisałem grzecznie do supportu nawet automatu nie dostałem . LOL ;[
Zamiast tą kasę co przelewamy na MHH a to na pewno jest gruba kasa ,wzięli by kupili serwer to nie bo po co Polacy są głupi i można ich olewać a oni dalej nich płaca . pfff

°•Vιøℓα•°
24.05.2012, 16:17
Co wy się dziwicie.

Weszła nowość więc to jest standard dopóki nie zrobią kilkunastu restartów serwera albo nie będziecie czekać pół dnia nic wam się na forum nie poradzi .

grzes30
24.05.2012, 21:47
Ja już 4 dni mam DO z głowy na serwerze PL1 na innych mapka ładuję się bez problemu :mad:. Pisałem do suportu i zapewniali mnie że moje konto na serwerze działa bez zarzutów mam szukać w kompie błędu. Sprawdziłem i zrobiłem wszystko co możliwe (zostaje tylko format :) ). Na jakiejś dziwnej grze wyczytałem o PDM.DNS Query-tylko nie wiem o co biega- też gostek nie mógł się zalogować.Może ktoś podpowie co robić?

°•Vιøℓα•°
24.05.2012, 22:08
Ja na Pl1 mogę logować się bez najmniejszego problemu.
jeżeli support sprawdził twoje konto i wszystko jest ok spróbuj różnymi przeglądarkami, po-aktualizuj flesha i przeglądarki, wyczyść wszystko zgodnie z TYMI (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?p=7648712#post7648712) zaleceniami.

naxos2
25.05.2012, 08:02
nie mogę się zalogować mam cały czas info o połączeniu, "trwa łączenie proszę czekać"
próbowałem na różnych przeglądarkach i serwerze global1 i polska1 oraz czyściłem ciasteczka i takie tam pierdoły i nic. Co zrobić to jest problem ogólny czy tylko ja tak mam???

grzes30
25.05.2012, 20:05
Ja na Pl1 mogę logować się bez najmniejszego problemu.
jeżeli support sprawdził twoje konto i wszystko jest ok spróbuj różnymi przeglądarkami, po-aktualizuj flesha i przeglądarki, wyczyść wszystko zgodnie z TYMI (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?p=7648712#post7648712) zaleceniami.

Droga Wiolu dzięki za szczere chęci pomocy ale na nic się to się zdało. Mapka dalej nie ładuje się a zrobiłem wszystko dokładnie zrobiłem według Twoich zaleceń:D. Wniosek:suport szwankuje, piszą że konto działa bez zastrzeżeń ale dlaczego tyle ludzi ma ten sam problem.:mad: Pozdrawiam

°•Vιøℓα•°
25.05.2012, 20:32
Droga Wiolu dzięki za szczere chęci pomocy ale na nic się to się zdało. Mapka dalej nie ładuje się a zrobiłem wszystko dokładnie zrobiłem według Twoich zaleceń:D. Wniosek:suport szwankuje, piszą że konto działa bez zastrzeżeń ale dlaczego tyle ludzi ma ten sam problem.:mad: Pozdrawiam

No niestety, ale jest tak znakomita pogoda, że na pewno znajdziesz inny sposób na wolny czas :)

grzes30
29.05.2012, 22:42
Z serwerem PL1 są pewne problemy, prosimy o cierpliwość ;)

Pozdrawiam,
MOD_PrettyPoison
Czy długo potrwają te problemy? Mija już 10 dzień jak nie mogę odpalić mapki:mad:
Pozdrawiam

bezimiennyeic1
31.05.2012, 17:40
Prosze o odp od 1 godziny cały czas się ładuje połaczenie i na mapke nie wchodzi

bodziekos
31.05.2012, 19:14
Witam. Mam problem. Otoz moge zalogowac sie na kazdy serwer po za polska 1. Jest ladowanie w nieskonczonosc. Support odpowiada ze z ich strony jest wszystko ok kumpel tez na moje konto mogl normalnie grac. Co moge zrobic by pograc na pl1? Z gory dziekuje za pomoc.

--Keram--
01.06.2012, 20:27
Nie potrafię znaleźć słów, które opisałyby to co się w tej grze dziś dzieje.
Myślałem, że sobie pogram po południu, zrelaksuje się...
Dziękuję za zepsucie humoru xP

grzes30
01.06.2012, 22:06
Witam. Mam problem. Otoz moge zalogowac sie na kazdy serwer po za polska 1. Jest ladowanie w nieskonczonosc. Support odpowiada ze z ich strony jest wszystko ok kumpel tez na moje konto mogl normalnie grac. Co moge zrobic by pograc na pl1? Z gory dziekuje za pomoc.
Po prostu support nas sobie odpuścił. Ja mam identyczną sytuacje już prawie od 2tygodni.Prawie mnie zbanowali za spam jak zacząłem pisać o tym problemie(dodatkowo dochodzi problem z pocztą):mad::mad::mad:

pozdrawiam

joueur1PC
02.06.2012, 16:32
jak naciskam start to sie laduje laduje ... nie moze sie wczytac :( prosze o pomoc
jak juz bylo rozwiazane to prosze mi napisac

joueur1PC
02.06.2012, 16:37
Prosze o odp od 1 godziny cały czas się ładuje połaczenie i na mapke nie wchodzi

chyba problem z serwerem:(

722grzegorz
02.06.2012, 16:56
Nie przyszło wam do głowy że to może być wina Flash Playera ? Dzisiaj po 12 była aktualizacja i pewnie nowa wersja jest niekompatybilna z grą. BP nie wzięło pod uwagę że aktualizacja spowoduje taki zamęt .

joueur1PC
02.06.2012, 16:58
proboje pl1 i pl2 i nie dziala ani jedna ani drugi

grzes30
03.06.2012, 22:20
Jeszcze 2godz. temu pl2 odpaliło bez problemu, bo pl1 2tygodnie już mi się nie ładuję teraz i pl2 padło. 4 lata gry na marne, że nie wspomnę o zainwestowanej kasie:mad:. Wyjaśni nam ktoś co się dzieje?:confused:

CUD ;) pl2 działa.Napiszcie jak odpalić pl1.

722grzegorz
07.06.2012, 18:27
Po prostu bosko BP jeszcze zaktualizowało kody do przeglądarki IE :mad: Teraz nie da się wystartować z żadnej i niech mi powiedzą że to nie ich problem ***** do kitu z taką pomocą .