PDA

View Full Version : TECHNICZNY problem z Nickiem, danymi dostępowymi, zmianą maila? - Pisz tutaj

Pages : [1] 2 3

_.RUM.
11.04.2009, 08:02
Macie problemy z nickiem, przypomnieniem nicku na e-mail, zmiana nicku? Piszcie tutaj. Pamiętajcie ten dział służy zgłaszaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych, a nie wyżalaniu się. Do wyżalania się jest kącik mówców.

Jeśli podczas rejestracji nie zaznaczyłeś opcji o otrzymywaniu maili reklamowych od BP to tym samym zablokowałeś sobie możliwość otrzymywania maili przypominających Twój nick i/lub hasło.
Teraz by wyprostować swój błąd musisz grzecznie napisać do supportu by poprawili tam co trzeba.

Każdy inny przypadek wymaga zgłoszenia bądź omówienia go tutaj.

Jabko99
11.04.2009, 08:40
ja mam problem nie dostaje emalia potwierdzającego zmianę nicku
Nie mam e-mailu na czarnej liście

Podopieczny2
11.04.2009, 09:25
Ja mam problem
Niedostalem E-meilu zadnego od dark orbit:mad:
A chcialem cos zobaczyc :eek:
Jestem taki wkurzony:mad:

wladcagry
11.04.2009, 10:27
Mi od paru dni nie chce przyjść ten link na adres e-mail .
Napisałem do suportu ,nie wiem dlaczego ale mój adres e-mailowy był na tzw. czarnej liście . Został on zdjęty ale nadal nic na mojej skrzynce niema . Aż do dziś . Wkurza to trochę bo nie mogę zmienić końcówki tagu klanu .

\sonic/
11.04.2009, 11:28
też mam ten problem mogli by to naprawić :(

19ALBERT62
11.04.2009, 12:09
rowniez mam ten problem kupilem konto a niemoge niku zmienic a adres email juz zmienilem

D*E*A*T*H--R*I*D*E*R
11.04.2009, 12:24
ja nic nie moge zmienic nawet emaila nie dostaje

Podopieczny2
11.04.2009, 17:06
Niech jakis admin nam odpowie !!!!
Wszyscy o tym pisza gdzie maja a admin zaden nic nie pisze :mad:
:(:(:(:(:(:(:(:(

SMOD_Adii
11.04.2009, 17:17
RUM napisał w pierwszym poście odpowiedź kolorem pomarańczowym.

Podopieczny2
11.04.2009, 17:33
Dzieki admin xD
Walsnie napisalem do soportu :o
Mysle ze bedzie wszystko dobrze :D
Pozdro:)

..::P-E-I-N::..
11.04.2009, 18:11
mi też nie przychodzi mimo tego ze mój mail nigdy nie był na czarnej liście a tak wogóle to od pewnego czasu przestaje mi przychodzić wszytsko od dark orbit na miala :mad::mad: pisłaem do supportu ale on milczy

-Ozyrys-1
11.04.2009, 18:18
Mi też nic nie dochodzi
I nie mogę nicku zmienić...
Pein mam to samo nie przychodzą mi nawet nowe dane dostępowe nie wiem co jest...

Shrek!
11.04.2009, 18:35
mi też nie przychodzi mimo tego ze mój mail nigdy nie był na czarnej liście a tak wogóle to od pewnego czasu przestaje mi przychodzić wszytsko od dark orbit na miala :mad::mad: pisłaem do supportu ale on milczy

Ja też tak mam

Czocho
11.04.2009, 18:43
Ja tez mam ten sam problem, nie wiem co jest grane??:(

..::_ARTMAN_::..
11.04.2009, 20:28
Nie mogę zmienić NICK-u

Wyskakuje:

Błąd
3

Potwierdziłem zmianę adresu przed próbą zmiany NICK-u.
Napisałem już do supportu

eXist_
11.04.2009, 20:56
dlaczego nie moge nicku zmienic ?:mad:

n00beer
12.04.2009, 14:14
Witam
Ja mam problem ze zminą:
Danek29-A1G†1†
global europa
3975751

-Ozyrys-1
13.04.2009, 11:52
Zrobicie coś w końcu żeby można było nick zmienić???.

Podopieczny2
13.04.2009, 11:56
O co tu zznowu chodzi....
Wyslalem wszystko do soportu i nie chca mi zrobic tego ;/
Ile mam czekac:eek:
2 tygodnie czy wiecej????

/{Idefix}\
13.04.2009, 15:09
Ja dopuki sie nie akceptowalo to moglem i widzialem moje nowe dane a teraz nie moge zobaczyc

Fazi...
14.04.2009, 13:55
dlaczego link dzięki któremu mogę zmienić nick nie przychodzi? ??? proszę o szybką odp.

reporter941
16.04.2009, 13:28
nie moge nazwy zmienic nie dostaje linka!

gg 2888812

.:BoginiVenus:.//©//
16.04.2009, 13:55
Mam problem taki gdyz nie moge zmienic nicku. Gdy pierwszy raz nacisłem zmien dane uzytkownika przyszwedł mi email potwierdzajacy. Gdy juz chciałem zmienic nick pisze ze został wysłany na email link i ze go musze potwierdzic. Ale gdy wchodzed na mój email to niemam zadnej wiadomosci. Prosze o pomoc!!!

™Ξ†UNLEASHED†Ξ™[HDO]
16.04.2009, 17:55
Ja nie pamiętam hasła na e-mail napisałem do supportu ale nie odpisują

..::P-E-I-N::..
16.04.2009, 17:58
powiem tak ja z niebieskim migdałem założyliśmy wspólnego gmaila i wszytsko przychodzi natychmiast zero czekania zero prbolemów :D:D

wladcagry
16.04.2009, 17:59
Zrobicie coś z tym ? bo nie mogę zmienić nicku ... Poco jest ten temat wo gule , jak nic w tej sprawie nie jest potoczone już od dłuższego czasu .

Podopieczny2
17.04.2009, 12:25
Huuura
Odpisali od soportu :D
Musze teraz czekac na potwierdzenie e-mail
by zmienic nick a mysle ze to dlugo potrwa :mad:
Bo czekam z 10 minut ;p

Martin_Master
17.04.2009, 23:36
Ja również napisałem do supportu ale raczej nie kwapią się z odpowiedzią... :(

wichaman/PLH\1/
18.04.2009, 19:33
Ja również mam taki problem wysłałem do supportu dwa e-mail na jeden mi odpowiedzieli ale nic nie pomogło , a na drugi nie odpowiedzieli od tygodnia. Proszę oto żeby support jak najszybciej rozwiąże ten problem e-mail z linkiem potwierdzającym.

_.RUM.
18.04.2009, 22:14
Zrobiłem sobie taki mały test. Utworzyłem nowe konto, podałem prawdziwy istniejący mail i potwierdzenie doszło. Potem zmieniłem mail, ale na fikcyjny nie istniejący (albo istniejacy, ale nie mój). Gdy powtórnie chciałem zmienić mail na prawdziwy zauwazyłem po lewej stronie taki tekst:

"...Pamiętaj: jeżeli chcesz zmienić swój adres e-mail, link potwierdzający zostanie wysłany na stary adres e-mail i tam musisz go potwierdzić...."

Ilu z Was podało prawdziwy adres e-mail podczas rejestracji, a ilu zmieniło na fikcyjny w trakcie gry?

reporter941
19.04.2009, 14:31
ja tez nie moge zmienic nicka e-mail nie przychodzi :(
mialem moj e-mail caly czas [mail]

Sprawdź ustawienia swojej poczty pod kątem filtrowania tzw. spamu. Darmowe konta na Onecie nie do dziś cieszą się złą sławą, bowiem domyślnie mają włączonych wiele udziwnień m.in. takich jak filtr rodzicielski. Może cos takiego cały czas odrzuca Ci wszelką pocztę , nie tylko od BP. Może.
RUM

28_Wolf_28
19.04.2009, 16:55
Zrobiłem sobie taki mały test. Utworzyłem nowe konto, podałem prawdziwy istniejący mail i potwierdzenie doszło. Potem zmieniłem mail, ale na fikcyjny nie istniejący (albo istniejacy, ale nie mój). Gdy powtórnie chciałem zmienić mail na prawdziwy zauwazyłem po lewej stronie taki tekst:

"...Pamiętaj: jeżeli chcesz zmienić swój adres e-mail, link potwierdzający zostanie wysłany na stary adres e-mail i tam musisz go potwierdzić...."

Ilu z Was podało prawdziwy adres e-mail podczas rejestracji, a ilu zmieniło na fikcyjny w trakcie gry?
ja mam prawdziwy emajl!

Co się tak unosisz? Ty masz, ja mam, a reszta jeszcze się nie wypowiedziała ...
RUM

-Xenius_\PL/-
21.04.2009, 19:06
Zapewne większość ma prawdziwego maila.... mi nie dochodzi od kilku dni potwierdzenie o zmiane haseł.... i kolega biedny na moim nicku musi grać, bo sie wymienialiśmy xDD

wichaman/PLH\1/
22.04.2009, 18:17
Mam pytanie wysłałem do supportu już dwa i e-maile o to ich treść pierwszy :Szanowny mój -e-mali ,

podany przez Pana adres e-mail został ściągnięty z czarnej listy.

Proszę ponownie użyć funkcji przypominania danych dostępowych na stronie
logowania gry.

W razie dalszych pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt.

Z pozdrowieniami
XXXXXXXXXXX
i drugi gdyż ten nie zadziałał:
Szanowny mój e-mail ,

podany przez Pana adres e-mail został ściągnięty z czarnej listy.

Z pozdrowieniami

Piotr Dawidowicz
Mam pytanie ile razy musi on zostać sciągnięty z czarnej listy

_Quad_
23.04.2009, 20:44
Ja tak samo pisze, próbuje cały czas i nic :(

*EDŹKA*HKS1
24.04.2009, 21:27
witam mam problem ze zmiana chasla na swoim koncie wysylam wiadomosc na emaila i niestety mi nie dochodzi na emaila moje id uzytkownika to 22449909 a nic *EDŹKA*HKS

macio432\\Team//
27.04.2009, 19:27
witam mam problem ze zmianą nick-u a mianowicie kiedy w pisuje nowy nick i potwierdzam go hasłem wyświetla mi sie błąd i podswietla kolumna z nick-iem :mad:

Niszczyciel942[N-H]
28.04.2009, 18:17
MI sie przypadkowo wyslalo email na inny i mam problem bo konto mi moga zakosic!!!!!!!!!!!

DisplaceUSA
28.04.2009, 18:49
Prosząc o zmianę e-maila (który utraciłem) i podając wszystkie potrzebne dane potrzebne do przerejestrowania (hasło, ID, nick itd.) otrzymałem taką wiadomość:

Szanowny Displace International,

każdy graczy ponosi odpowiedzialność za swoje konto, a w tym miejscu
pragnę
zapewnić, że KONTA W GRZE NIE DA SIĘ UKRAŚĆ, jeśli gracz nie podał
nikomu
swoich danych dostępowych, jego hasło zawierało litery i znaki, gracz
nie
wklejał nikomu linka z gry oraz miał dobrze zabezpieczoną skrzynkę
pocztową,
KRADZIEŻ KONTA NIE JEST MOŻLIWA.

Dla przykładu mogę podać konkurs na przejęcie konta w grze Seafight
pod
adresem http://pl.board.bigpoint.com/seafigh...ad.php?t=64500

i w grze Darkorbit pod adresem
http://pl.board.bigpoint.com/darkorb...ad.php?t=64502

Do tej pory NIKT NIE UKRADŁ TYCH KONT. A dlaczego? Ponieważ tak jak
wspominałem, kradzież nie jest możliwa.

Dlatego też support nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże kont i
nie
będzie ich zwracał.

Jest to ostateczna i nieodwołalna decyzja.

PROSZĘ NIE ODPOWIADAĆ NA TĘ WIADOMOŚĆ.

Z pozdrowieniami

Piotr Dawidowicz

--
Bigpoint Support

http://www.bigpoint.com

BIGPOINT GmbH
Christoph-Probst-Weg 3
20251 Hamburg
Germany

Managing Director: Heiko Hubertz
Register: HRB-Hamburg 94148

I proszę mi powiedzieć, czy to ma sens? Jak już wspominałem - prosiłem o zmianę e-maila, ponieważ dotychczasowy utraciłem. Jak mam dobrze zabezpieczyc skrzynkę pocztową skoro nie mam do niej dostępu? Pozatym, nie chodzi tu o kradzież konta - nie mogę w ogóle nic zmienić - hasła, nicku itd.! A w podanych linkach nie ma żadnej mowy o tym czy ktoś ukradł konto czy też nie.

I co mam teraz zrobić?

michałbrenkus
29.04.2009, 08:57
mnie tez to wnerwia chciałbym zmienić nick ale nie dostaje tego linka emaila niech ten admin nam odpowie

xxx_Nowy_xxx
29.04.2009, 11:15
Witam. Ja mam taki problem iż napisałem do suportu aby ściągneli mój adres e-mail z czarnej listy i gdy znowu wysyłam mój e-mail aby dostać link z linkiem do zmiany danaych na koncie i znowu tego nie dostaje. Z tego co pamietam to konto rejestrowałem na ten e-mail który teraz wpisuje w zmiane danych. Poczte mam na onecie i słyszałem że jest problem z wysłaniem tego linku na poczte onet;/. Więc z tego wychodzi ze ja już nigdy nie bede mógł zmienić hasła ani nicku w Dark Orbit;/

adanos111970
29.04.2009, 20:45
Kończę grać i żeby nie marnować konta dałem je koledze ale problem w tym że nie może on zmienić nic bo nic nie przychodzi na emaila ani zmiana ani nawet przypomnienie hasła proszę o szybką pomoc z góry dzięki

-Gorn33-[WE]
30.04.2009, 07:01
niemoge zmienić mojch danych ponieważ zapomniałem hasła na e-maila. Proszę o Pomoc

DisplaceUSA
30.04.2009, 11:09
Jeśli nie przychodzi wam przypomnienie hasła na e-mail, to znaczy że nie zaznaczyliście przy rejestracji opcji o powiadomieniach o nowościach. Teraz musicie napisać do supportu aby zaznaczyli tą opcję.

PS. Prosze się zająć moją sprawą - ostatni temat strony 4.

]Dreadnought[
30.04.2009, 13:51
Nie mam możliwości zmiany swojego pseudonimu ani hasła. Podczas próby zmiany wyskakuje okno na którym jest możliwość zmiany tylko adresu E-mail.
Oto obraz: (PS. po kliknięciu przycisku "dalej" wyskakuje "Udało się - wiadomość potwierdzająca wysłana" lub coś w tym rodzaju).
http://img253.imageshack.us/img253/9805/xenomit.jpg

DisplaceUSA
30.04.2009, 18:45
]Dreadnought[, rusz głową!
Po kliknięciu 'dalej' system wysyła ci e-mail. A jeśli nie dochodzi, to zobacz moją wypowiedź nad twoim postem i otrzymasz odpowiedź. :rolleyes:

PS.Proszę się zająć moją sprawą - strona 4, ostatni post.

-Voyteck-
30.04.2009, 20:08
Z najnowszych wieści.

Od dłuższego czasu dało się obserwować wzmożony problem naszych graczy przy zmianie nicków, haseł czy maila w koncie z grą.
Otóż z najnowszych doniesień wynika, że winą za niemożliwość otrzymania maili od BP (oprócz czarnej listy) trzeba obarczyć jeden z serwisów oferujących darmowe konta pocztowe. Jest nim portal ONET.PL.

Jeszcze nie wiemy, dlaczego ONET blokuje wszelką pocztę przychodzącą z serwisów firmy BigPoint (w tym także nasze przypomnienia loginów i haseł). Jak sie dowiemy, a mamy nadzieję się dowiedzieć, przekażemy Wam informację.

Tymczasem wszystkich nowych graczy i tych, którzy w przyszłości chcą zmienić w ustawieniach swojego konta adres e-mail o daleką ostrożność i nie używaniu do tego celu poczty ONETu.
Kazdy inny serwis zdaje się działać bardzo dobrze.

Co robić jesli wiemy, ze na pewno nasz mail nie znajduje się na czarnej liście BigPointu?

Ponieważ problem leży po stronie dostawcy usługi pocztowej, a nie BP to własnie w firmie ONET musicie reklamować jakość działania skrzynki. Support nie jest w stanie "przymusić" władz Onetu do zmiany w działaniu ich skrzynek.

Znane nam aliasy skrzynek wywodzących sie z ONET-u to:

@vp.pl
@op.pl
@onet.eu
@amorki.pl
@autograf.pl
@buziaczek.pl
@poczta.onet.pl
@poczta.onet.eu
@adres.pl
@cyberia.pl
@pseudonim.pl

DisplaceUSA
01.05.2009, 17:41
-Voyteck-,

nie tylko BP ma problemy z ONET.
Inne gry typu The-West, Plemiona itd. też mają z tym problemy.

Np. Plemiona od 2006 roku nie może się dowiedzieć dlaczego tak się dzieje.

-trampek-
01.05.2009, 17:46
ja tez nie moge zmienic nic na emelia nie przychodzi zrobcie cos z tym!!

-__mario93__-
02.05.2009, 12:44
E-mail potwierdzający zmianę nickname nie dochodzi.

xxxVeyronxxx
03.05.2009, 15:11
Yo All. Mi tez nie dochodzi a wyslalem ze 3. Co zrobic?

.Shante
03.05.2009, 15:17
Ja mialem taki problem ze mialem kilkanascie maili pare prywatnych pare do pracy pare zagranicznych i nie mialem pojecia na ktory sie regnalem i szukalem po kazdym mailu az w koncu znalazlem teraz mam mail'a ktorego zapamietam tam to byly rozne nicki z cyferkami aby na przyszlosc tego uniknac najlepiej miec adres e-mail zwiazany z nazwiskiem i imieniem np. w moim przypadku to michalgras@gmail.com

xxxVeyronxxx
04.05.2009, 21:08
Ja mialem taki problem ze mialem kilkanascie maili pare prywatnych pare do pracy pare zagranicznych i nie mialem pojecia na ktory sie regnalem i szukalem po kazdym mailu az w koncu znalazlem teraz mam mail'a ktorego zapamietam tam to byly rozne nicki z cyferkami aby na przyszlosc tego uniknac najlepiej miec adres e-mail zwiazany z nazwiskiem i imieniem np. w moim przypadku to michalgras@gmail.com

A znalazles swoj? Bo ja wysylam i mi nie moze dojsc. Nie moge zminic nicku zal.pl

]HORROR[
05.05.2009, 11:29
Troche to dziwne ,bo na początku dostawałem e-maile ze zmiana nicku tylko teraz na czasie jest z tym problem ,pisałem do suporta, :mad:jak zwykle jest grobowa cisza:mad::mad::mad:,czytałem ten tekst co admin napisał ,lecz ja nic nie robiłem z potwierdzeniem przesyłania reklam od BP wiec dziwi mnie gdzie jest tu bład i po której stronie .

Dziekuje za przeczytania mojego skromnego wpisu.

*HKS ..::BlueAngel::..

lucash71
05.05.2009, 12:09
Ja mam pocztę na Gmailu i ze zmianą nicku nie mam najmniejszych problemów.Poczta na onecie, o2, lub innym takim portalu to badziew.Kupa spamu i nic więcej, a na gmailu spam występuje sporadycznie.Jestem zadowolny z tej poczty w 100% i naprawdę ją polecam.Pozdrawiam

wladcagry
05.05.2009, 13:35
Ja mam na o2.pl i by dostać jakąkolwiek wiadomość czekam parę sekund.

ŚredNio_waŻoNe
05.05.2009, 14:14
Może mi ktoś powiedziec jak mam zmienic e maila/

.:ScyzoR:.
05.05.2009, 14:32
Chciałbym zmienić swój E-mail z onetu na wp ale nie dostałem odpowiedzi od suuportu z prośbą o to

Ruy1
05.05.2009, 17:27
no mogliby naprawić ale im się nie chce ja wysłałem link z 10 razy i żaden nie przyszedł

Bravo01
06.05.2009, 06:05
co to jest ten blad 3 powie mi ktos ????? z poczta mam wszystko ok ale jak chce zmienic nick to mi wywala BŁĄD 3 co to jest

.Shante
06.05.2009, 07:17
Vetyon jak chcesz to udowodnic to nie tutaj tylko w grze ;0 A wracajac do tego Maila od Supportu ktory ktos wyslal ja wysylalem maile bylem w dobry kontakcie z nimi ... ;p ja odzyskalem konto a do konta ktore zrobil PetrAdm to na nim nie gral jak by gral to by bylo cos tam aktywne tak mi koledzy wspominali i wted mozna by bylo zhackowac

player10_12
06.05.2009, 08:22
Słuchaj Bravo błąd 3 wyskakuje wtedy kiedy użyjesz w nicku niedozwolonego znaku tak jak & \ > itp. Mario93

xxxVeyronxxx
06.05.2009, 15:54
Jak sie skontaktowac z BP?? piszcie 6422756.

panga7
07.05.2009, 13:32
ja mam problem nieprzychodzą mi na e- maila maile o zmianie niku i chasła

ĐÄЯK•MćK
07.05.2009, 14:17
Jak zmienic e mail... Oto jest pytanie

Ruy1
07.05.2009, 19:28
wiecie dlaczego ? bo do onetu nie przychodzi do interii przychodzi zróbcie nowegoe-maila na interia

-Gorn33-[WE]
10.05.2009, 21:03
zapomniałem hasła do e-maila i nie moge nic zmienić co mam zrobić?:(

P_R_O_S_T_O
28.05.2009, 16:08
JA MAM PROBLEM Z KONTEM BO WZIOŁEM ZNAKI Z TABLICY ZNAKÓW I JAK NA EMEJLA PSZYSZŁO TO WKLEJYŁEM I BŁĄD EMEIL INE GO KONTA pszenniakm@wp.pl nazwa ďş�ďş�ďş�ďş�ďş�ďş�ďş� ş�ďş� :eek::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

kamis07_1972
08.06.2009, 18:51
mam problem z logiem bo blad na stronie to od was czy szafkami peka///????????

-Kizior-
14.06.2009, 12:55
Witam! Ja mam problem. Gram na serwerze glob europa i nie moge zmienic nicku. Dodam że jestem zarejerstrowany na GAMEHERO.PL

Xexim
15.06.2009, 19:24
nie mogę zmienić nicku :mad:
wyskakuje mi błąd
a w jego treści pisze 3
o co chodzi? :mad::mad:

Dangerus87
15.06.2009, 19:26
Nie używaj specjalnych znaków. To pomoże.

hubolo4
15.06.2009, 21:34
Ja mam problem niepamiętam emialu na mojego starego golca chce zmienic nick i hasło co mam zrobić ?? :mad:

gremlin23
16.06.2009, 23:10
ja mam problem pisze mi że e-mail został potwierdzony ale nie mogę zmienić nicku :(

etolec
17.06.2009, 17:30
No dokladnie pamietam jak dzis:rolleyes: ze jak rejestrowalem konto na dark orbit:D bylo takie zapytanie czy chce otrzymywac reklamy z bp:) i zaznaczylem no i teraz niedawno zmienilem haslo :cool:na swoim koncie i odrazu nawet nieczekalem 5 sekund:eek: i juz mi przyszlo potwierdzenie no i co miesiac zmieniam haslo:D i nienarzekam na potwierdzenia bo przychodza od razu.:DJak to mowia kto nie ma w glowie ten ma w nogach:p:p:p

.Daniel66.
28.06.2009, 12:14
No ja tez ma problem ^^
nie moge zmienić nicku ,ani hasla (tzn. dlatego ,że nie przychodzi mail potwierdzający),a moj e-mail nie jest na czarnej liście ,a przy rejerstracji zanaczyłem opcję reklam z bp bo zresztą wcześniej mi przychodziło
apisałem maila do supportu ,ale już 3 dzień czekam na odpowiedź

LightFul
30.06.2009, 11:07
No to tak jak poprzednicy.
Mail - jest
komunikat - jest
a w pocztcie mail (link) nic nie daje !!!
Co jest grane ?

*___DJCisek___*
08.07.2009, 15:49
Mam problem... nie dostaje e-maila z potwierdzeniem zmiany adresu e-maila... czy moze mi ktoś pomyc ten oto problem rozwiązac?

El,Matador
08.07.2009, 19:48
Ja jak chciałem zmienić nick to kliknąłem w HOME "zmień dane użytkownika" czy jakoś tak, a jak tam wchodzę to widzę tylko możliwość zmiany e-maila i nic więcej !!! :( HELP !

DarkWoyager
11.07.2009, 10:25
Gdy rejestrowałem się do gry DarkOrbit kozystałem z portalu onet.pl:( i tam też miałem poczte:mad:. Teraz licho ją trafiło, a wgl. hasła zapomniałem. Chciałbym zmienić dane. I nie wiem jak to zrobić. Jeśli mógłby mi ktoś pomóc, poradzić w tej sprawie to prosze... Teraz mam poczte na Gmail'u i chciałbym się tam zalogować z DO. Jeszcze raz proszę o pomoc! Ktoś zauważył moje hasło, a nie moge go zmienić i boje sie o swoje konto!

migdal89
21.07.2009, 06:12
CZESC moj problem polega na tym ze chcialem zmienic chaslo ale nie dostaje na poczte emaila z jego potwierdzeniem jak mozna to rozwiazac?

Miruś93
25.07.2009, 20:36
ja mam wielki problem ktos siedzi i gra na moim koncie i wszystko psuie stracilem juz kilka tysiecy uridium hcialem zmienic dane dostepowe ale wyskoczylo mi takie cos ze muj email iest na jakies zablokowanei liscie i nie moge zmienic zadnyh danyh prosze o pomoc i odblokowanie emajla czy co tam uwazacie bo musze zmienic te dane dostepowe :confused: nie dostaje od was zadnyh emaili sory za bledy z gury dziekuje za pomoc muj nick bzmi (KCK)Mirus93(KCK) email miro93@onet.eu to wazne

Łącz posty.

Jeżeli masz swój adres mailowy na czarnej liście, to musisz to zgłosić do supportu na adres support.pl@darkorbit.com z prośbą o zdjęcie Twojego maila z tej listy. Kolejna sprawa to taka, jeżeli masz go założonego na portalu Onet to prawdopodobnie może nie dojść do Ciebie odpowiedź od BP, zapoznaj się z tym tematem: http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showpost.php?p=570542&postcount=48 (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showpost.php?p=570542&postcount=48)

taur

Chelunio
31.07.2009, 18:54
mi nie przychodzi mail ze zmianą danych użytkowych!!!
:confused:

MOD_taur.gk
31.07.2009, 20:45
Odpowiedź masz w pierwszym poście, lecz przypomnę:

1. Jeżeli w trakcie rejestracji nie zgodziłeś się na wysyłanie reklam/informacji od BP to Twój mail jest na czarnej liście.
2. Jeżeli masz maila założonego na portalu Onet to też nie otrzymasz żadnej odpowiedzi od BP.

Ad 1. Napisz prośbę do supportu o odblokowanie Twojego maila.

Ad 2. Załóż sobie skrzynkę mailową u innego dostawcy, np. google, wp, itp. (to ostatnie to nie jest dostawca :) ).

Pozdrawiam

szybki999\\POL//
01.08.2009, 23:01
To wiec mo mam zrobic bo nie moge zmienic ani e-mail ani haslo niewiem co jest grane?????????

_.RUM.
01.08.2009, 23:58
Probuije zmienic haslo to mi wyskakuje jakis blad, a pozniej jak znowu probuje to ze e-mail zostal wyslany a nie przychodzi o co tu chodzi wie ktos????????

To wiec mo mam zrobic bo nie moge zmienic ani e-mail ani haslo niewiem co jest grane?????????

Jakis błąd? Pokaż screeny moderatorowi, jeżeli nie potrafisz tych błędów dokładniej opisać.

szybki999\\POL//
02.08.2009, 00:36
To sie pojawia
Błąd Wpisałeś się na listę osób, które nie chcą już dostawać od nas żadnych maili. Dla bezpieczeństwa procesu zmiany danych Twojego konta, byliśmy zmuszeni wysłać Ci znów maila, gdyż do zmiany danych Twojego konta niezbędne jest potwierdzenie tych zmian przez Ciebie. Proszę odwołaj w tym celu tutaj (http://pl.bigpoint.com/?action=signoffNewsletter&recoverEmail=szybki999@poczta.onet.pl&recoverGameID=all) blokadę Twojego adresu e-mail.

A pozniej to:
Udało się Wysłaliśmy link potwierdzający na podany adres e-mail.

Ale e-mail nie dochodzi i nic nie moge zmienic.

MOD_taur.gk
02.08.2009, 06:25
Jeżeli masz skrzynkę na Onet.pl to prawdopodobnie nie będziesz dostawał odpowiedzi, załóż ją gdzie indziej.

Gdybyś uważnie przeczytał wątek sam znalazłbyś odpowiedź.

D*E*A*T*H--R*I*D*E*R
02.08.2009, 20:06
u mnie to samo moze trzeba sie na tej stronie zalogoac ale jak probuje to nie moge

co jest bo z miom nickiem grac sie nie da mam inny niz teraz pisze

prosze bo support nie odpowiada mi a wszystko mam dobrze napisane

MOD_taur.gk
02.08.2009, 21:54
Na jakiej stronie nie możesz się zalogować? Opisz dokładnie co się dzieje, to może uda się nam znaleźć rozwiązanie.

_.RUM.
03.08.2009, 16:18
To sie pojawia
Błąd Wpisałeś się na listę osób, które nie chcą już dostawać od nas żadnych maili. Dla bezpieczeństwa procesu zmiany danych Twojego konta, byliśmy zmuszeni wysłać Ci znów maila, gdyż do zmiany danych Twojego konta niezbędne jest potwierdzenie tych zmian przez Ciebie. Proszę odwołaj w tym celu tutaj (http://pl.bigpoint.com/?action=signoffNewsletter&recoverEmail=szybki999@poczta.onet.pl&recoverGameID=all) blokadę Twojego adresu e-mail.

A pozniej to:
Udało się Wysłaliśmy link potwierdzający na podany adres e-mail.

Ale e-mail nie dochodzi i nic nie moge zmienic.

Gracz juz od pewnego czasu ma możliwość samodzielnego zdjęcia się z czarnej listy BigPointu. Sam podałes tu link do tej możliwości.

Jednakże czasami ta metoda zawodzi. W takim przypadku musisz poprosić support o zdjęcie Twojego adresu e-mail z czarnej listy. W liście dopisz, ze próby zdejmowania przez Ciebie zakończyły sie niepowodzeniem.

Swoją drogą, przeczytaj pierwszy post w tym wątku. Jest ważny i w zasadzie część tych problemów w dalszym ciągu jest aktualnych, tak więc posłuchaj Moderatora Taur-a (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=318114) i na wszelki wypadek (gdy już zostaniesz odblokowany) przenieś sswój e-mail na jakieś inne bardziej przyjazne miejsce w sieci (np. Gmail).

u mnie to samo moze trzeba sie na tej stronie zalogoac ale jak probuje to nie moge

co jest bo z miom nickiem grac sie nie da mam inny niz teraz pisze

prosze bo support nie odpowiada mi a wszystko mam dobrze napisane

Pan "U mnie to samo" to samo ;-)

D*E*A*T*H--R*I*D*E*R
03.08.2009, 21:48
Chodzi mi o ten link "tutaj" tam jak wchodze to pokazuje ze zakonczylo sie powodzeniem a pozniej nic nie daje moze trzeba sie na tej stronie zalogowac ale nie wychodzi :(

MOD_taur.gk
03.08.2009, 22:33
A u jakiego dostawcy masz adres mailowy, ten którego używasz do kontaktu z BP?

Miruś93
04.08.2009, 03:21
od kilku dni prosze by ktos sie zaja moja sprawa i nie moge sie doczekac hce zmienic haslo i nie moge bo muj email jest na jakies liscie prosze coz z tym zrobic

tak moze i co z tego jak ktos iest takim tlumokiem jak ja to sobie tego nie zrobi

Łącz posty kolego. Warn.
MOD_H8

MOD_taur.gk
04.08.2009, 15:56
Miruś93 (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=112399),

Odpowiedź na wszystkie Twoje pytania zawarta jest w niniejszym wątku, poszukaj i postępuj według instrukcji. Jeżeli masz maila na Onet.pl to możesz nie otrzymać odpowiedzi. Najlepiej do tego celu załóż maila w Google (gmail).

Twój post świadczy tylko o Twoim lenistwie i zaśmieca forum. Zmiana hasła jest dość prosta.

(MMO)Mateusz
05.08.2009, 20:05
ja zrobiłem tak: klikałem 5 razy żeby pszysłai list ze zminanom nicku i nie mam :(

patka200
05.08.2009, 20:49
Moj problem z mailem wyglada tak, ze chce zmienic nick (wczesniej nie mialam z tym zadnych problemow) ( poczta wp.pl), dostaje link z potwierdzeniem zmiany klikam na niego i pokazuje sie
Błąd Zmiana Twoich danych dostępowych została już potwierdzona.
Probowalam go zmienic okolo 6 razy i ciagle to samo -support odpisal jakis czas temu,ze zauwazyli problem i juz go naprawiaja (czy cos takiego). Ktos w tym watku pisal juz o takim samym problemie - bez odezwy.

-bezkresny-76
05.08.2009, 20:51
Ja mam problem z wysłaniem prosby napisałem wysyłam i w polowie wyskakuje mi jakis błąd co mam z tym zrobic?

MOD_taur.gk
05.08.2009, 22:27
Opisz tutaj ten błąd lub wklej screena (oczywiście z wymazanymi danymi osobowymi).

Jasonx1992
06.08.2009, 06:18
Chciałem zmienić swoje hasło i nick w grze .Czekam na e-maila potwierdzającego ,czekam,czekam,czekam i nic żadnego maila nie otrzymałem tak więc proszę o rozwiązanie tego problemu

MOD_taur.gk
06.08.2009, 12:27
Jasonx1992,

Czy przeczytałeś ten wątek w celu rozwiązania problemu? Najpierw szukamy odpowiedzi na forum a dopiero potem piszemy post, upomnienie.

Odpowiedź jest w tym wątku, uważnie go przeczytaj.

sztybyryty
06.08.2009, 13:18
zmienilam najpierw konto mail potem wszystko OK zatwierdzilo i gra ,ale problem jest ze zmiana hasla i nika niby "udalo sie" ale wszystko jest po staremu co mam z tym zrobic?

MOD_taur.gk
06.08.2009, 13:24
A dostałeś potwierdzenie na maila o zmianie danych dostępowych?

.Neo999.
11.08.2009, 20:23
Ile można czekać?? Czekam już kilka miesięcy na ten link i nie ma nic:mad:

MOD_taur.gk
11.08.2009, 20:50
.Neo999.

Twoja cierpliwość jest zaprawdę godna zazdrości. Czy przeczytałeś już wszystko o problemach ze zmianą danych dostępowych? Jeżeli nie to proszę, zapoznaj się z całym wątkiem a na pewno znajdziesz odpowiedź. Jeżeli nie to dokładnie opisz tutaj swój problem a postaram się pomóc.

Mancock
11.08.2009, 21:09
Ja mam też taki problem klikam i klikam i nadal nie mam tego linku na poczcie. Napisałem do supportu i zobaczymy teraz ale jak też to nie zadziała to juz sie wkurze na serio. Bo to jest jakas kpina. Mam poczte na onecie i co z tego. Każdy z grających powinien miec takie samo prawo zabezpieczenia swojego konta, a oni se z tego jaja strusie robią. Powtarzam co to za różnica czy mam na wp czy na interi czy na onecie poczte bo dla mnie żadna poczta jak każda inna !!!:(

MOD_taur.gk
11.08.2009, 21:15
............

Zmień ton wypowiedzi, to, że nie dostajesz potwierdzenia mając skrzynkę na onecie nie jest winą BP. Po prostu z tej poczty nie dostaniesz odpowiedzi i tyle.

Proponuję żebyś założył sobie pocztę na Google i wtedy zrozumiesz różnicę, mam nadzieję.

Mancock
11.08.2009, 21:24
Tak świetnie będe zakładał specjalnie skrzynke pocztową na Google żeby dostac link od BP. No przedno żart naprawdę:rolleyes: TYLKO z BP jest porblme jesli chodzi o tę skrzynke, inne wiadomosci jakos przychodzą bez problemu:cool:

MOD_taur.gk
11.08.2009, 21:28
Twój cyrk, Twoje małpy. Zrobisz jak uważasz. Postaraj się już tutaj nie pisać, to jest dział dla osób potrzebujących pomocy. Proponowałbym abyś dalej kontynuował w kąciku mówców.

lukaszbigos100
12.08.2009, 10:00
Ja Zapomnialem Hasło Na E-mail A Chcialbym Zmienic E-mail Na Ktory By Przychodzily Widomosci Z Gry Czy Moge Go Zmienic Nie Potwierdzając Na Tym E-mailu Na Ktorym Zapomnialem Hasla???proszę O Odpowiedz Kogos Z Bp.

lukaszbigos100
12.08.2009, 10:04
Ja Nie Moge Zmienic E-amila Na Ktory By Mi Przychodzlily Wiadomosci Z Gry, Czy Moge Zmienic E-mail Na Ktory By Przychodzily Wiadomsci Z Gry ?? Na Tamtym E-mailu Nie Potwierdze Bo Zapomnilem Na Niego Haslo

DirthBossLewa
12.08.2009, 13:33
Krótko zwięźle i na temat: Pisz do supportu :).

SMOD_King
12.08.2009, 13:46
dokładnie ;) pisz w tej sprawie do Supportu .A do wszystkich !! komu nie przychodzi żaden e-mail od DO proszę powiedzieć czy macie pocztę na Onet.pl ?

-FILIP152-[MGZ]
13.08.2009, 10:07
Ja mam problem
chce sobie zmienić nick ale nie moge i tak samo z mailem prosze BP żeby coś z tym zrobiło

mam poczte na onet ale zmieniłem na o2 na zmiana maila i nic nie doszło

łącz posty .
MOD_KING

SMOD_King
14.08.2009, 14:22
bo przychodzi link na starą pocztę w twoim przypadku na Onet.pl ... z tą pocztą są problemy i nie mamy wpływu na to .

.:*hugorek*:.[!GW]
15.08.2009, 10:59
http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showpost.php?p=754012&postcount=11

radzę przeczytać - mi pomogło :)

razer3pl
15.08.2009, 11:01
Mam pytanie mój e-mail na onet.eu (wiem że listy od BP do mojego onet-u nie dochodzą wcale) jest na czarnej liście ,zgodnie z tym co rebertadm napisał w newsach posłałem lista do BP z prośbą zmiany maila na @interia.pl (x@interia.pl).
Czy pomimo tego że moje konto jest na czernej liście e-mail dojdzie na moją nową poczte? Bo czekam już kilka dni i nic :/

EDIT:
Sorry King ,ale to co piszesz wydaje się sprzeczne z tym co napisał robertadm (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=268059)

bo przychodzi link na starą pocztę w twoim przypadku na Onet.pl ... z tą pocztą są problemy i nie mamy wpływu na to .

Co robić jeśli wiemy, że na pewno nasz adres e-mail nie znajduje się na czarnej liście BigPointu?

Proszę napisać do supportu z ostatniego e-maila zarejestrowanego na danym koncie i podać w treści tegoż maila nowy adres jaki ma być na tym koncie zarejestrowany. E-maile z ONET-u dochodzą do nas. Support odpowiada wtedy na nowy adres podany w treści e-maila.

widmo79
16.08.2009, 08:32
chce zmienic swoj nik dostalem e-meila od suportu potwierdzajacego ta zmiane ale jak chce potwierdzic i klikam w link to wyskakuje blad sprobuj ponownie za kilka minut i tak juz 2 dni.

MOD_taur.gk
16.08.2009, 19:37

Napisz do supportu opisując problem, wklejając do wiadomości link który otrzymałeś od BP, możesz również załączyć screena z informacją, która pojawia się po kliknięciu nań.

-FILIP152-[MGZ]
16.08.2009, 19:49
ja czekam juz miesiąc i na maila mi nic nie przychodzi:mad:

MOD_taur.gk
18.08.2009, 22:32
Czy dostałeś maila zwrotnego z nr Ticket? I u jakiego dostawcy masz założone konto e-mail?

4_life
19.08.2009, 11:20
witam.
ponieważ ostatnimi czasy miałem problemy z komputerem, i musiałem reinstallować system, w przeglądarce miałem zapisane prawie wszystko, a jedno z nich to konto do darkorbit i konta emailowego, na którym się zarejestrowałem. i cóż, tak się stało, że zapomniałem kompletnie haseł, i teraz się zastanawiam, jak je odzyskać. pamiętam tylko, że grałem na skandynawskim, miałem bodajże 9 level i dokonywałem 2 razy SMSów na uridium. czy mógłby mi ktoś pomóc? aha, przypomniał mi się tylko nick, ale miałem go po rusku Otkobehne (w tłumaczu polsko rosyjskim zapisałem apokalipsa, lecz też go nie mogę znaleźć). czy dałoby się to konto jakoś odzyskać?
serdecznie pozdrawiam,
4_life.

]Dreadnought[
19.08.2009, 11:26
Jeśli przypomną ci się passy na pocztę internetową, a nie masz poczty w onecie to spróbuj opcji "zapomniałem hasło" widocznej na ekranie logowania www.darkorbit.com (http://www.darkorbit.com)

Po kliknięciu w "zapomniałem hasło" wpisz adres mailowy lub pseudonim (nick). Na twój e-mail przyjdzie wiadomosć z hasłem i nickiem.

EDIT: pomocne screeny:

http://img90.imageshack.us/img90/509/beztytuugns.jpg

4_life
19.08.2009, 11:31
dziękuję za pomoc. nie wiedziałem, że tak łatwo odzyskać hasło w darkorbit.
pozdrawiam serdecznie,
4_life.

a jeszcze jedno, wpisałem adres email, i mówili, że zaraz wyślą dane dostępowe! udało się! a za ile przyślą? czekam już 10 minut.

nie no, załamię się. to był email do mojego starszego konta. :<
ale poszukałem parę tłumaczy i znalazłem ten, co wcześniej miałem i wyszedł mój nick; Откровение. i wpisuję, a tu, że przyślą mi email! ale ja nie chcę email, chcę hasło.

SMOD_Adii
19.08.2009, 12:23
Jak znasz swój nick i hasło z rejestracji to zaloguj się poprzez www.bigpoint.pl

]Dreadnought[
19.08.2009, 14:35
1. SMOD Adii: łoł, a to mi jakoś umknęło - nie wiedziałem że tak można :cool:
2. To że przyślą e-mail byc może znaczyło że przyślą nie adres, tylko wiadomość na twojego maila.

MOD_taur.gk
19.08.2009, 14:59
Informacja dla wszystkich, proszę zapoznać się z poniższym ogłoszeniem z działu centrala:

http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=87816

Morfołak
20.08.2009, 06:44
Pytanie to kieruję do osób które ZNAJĄ się na rzeczy i mogą coś w tej sprawie zrobić. Czy można zmienić adres e-mail na forum ? Chodzi o to że w grze mam zupełnie inny, już od długiego czasu zmieniony, teraz jak chce wejść bezpośrednio na forum, to nie mogę bo nie pamiętam hasła którego tak czy siak nie można wywołać (patrz stara poczta). Da się coś z tym zrobić ?

Żaden z adminów albo moderatorów forum się nie wypowie :) ?

Łącz posty.
taur

miki_29
20.08.2009, 11:57
Czy jeżeli mam jakieś zaległe wiadomości od BP (mam poczte na onecie i jeżeli teraz rozwiązali ten problem) to czy dostane te wiadomości

MOD_taur.gk
20.08.2009, 12:28
Proszę wysłać zapytanie do supportu w tej sprawie.

Morfołak
21.08.2009, 08:02
Napiszę to jeszcze raz bo nie dostałem żadnej odpowiedzi z waszej strony :):

Pytanie to kieruję do osób które ZNAJĄ się na rzeczy i mogą coś w tej sprawie zrobić. Czy można zmienić adres e-mail na forum ? Chodzi o to że w grze mam zupełnie inny, już od długiego czasu zmieniony, teraz jak chce wejść bezpośrednio na forum, to nie mogę bo nie pamiętam hasła którego tak czy siak nie można wywołać (patrz stara poczta). Da się coś z tym zrobić ?

Żaden z adminów albo moderatorów forum się nie wypowie http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/images/smilies/smile.gif ?

Napisałem Tobie powyżej żebyś wysłał zapytanie do supportu. Gdyby ktoś tutaj na forum dysponował wiedzą na temat Twojego pytania to na pewno by się nią podzielił.
taur

P.S. Kartka za spamowanie forum.

..michal100..
21.08.2009, 21:22
Niedostaję E-meili od dark orbit. Pojawia się komunikat:

Błąd
Wpisałeś się na listę osób, które nie chcą już dostawać od nas żadnych maili. Dla bezpieczeństwa procesu zmiany danych Twojego konta, byliśmy zmuszeni wysłać Ci znów maila, gdyż do zmiany danych Twojego konta niezbędne jest potwierdzenie tych zmian przez Ciebie. Proszę odwołaj w tym celu tutaj blokadę Twojego adresu e-mail.

Proszę o wypisanie mnie z tej listy.

Przeczytaj uważnie cały ten wątek, odpowiedź na Twoje pytanie pojawia się w nim co najmniej dziesięć razy, wystarczy poszukać. Upomnienie.

taur

Raptor512[XO6]
22.08.2009, 09:00
witam od dluzszego czasu nie gralem w dark orbit poniewaz nie mialem na niego czasu teraz wchodze na konto i jest git... ale chcialbym zmienic nick i haslo ale niestety nie przychodzi mi link na poczte z potwierdzeniem zmiany hasla :( mam poczte na onecie... pisalem do supportu dlaczego nie moge zmienic hasla i narazie czekam na odpowiedz...

poczta na ktorym jest zarejestrowane konto to *******
a poczta na ktorej chce zeby moje konto bylo zarejestrowane to *********

Prosze zeby support w tym temacie odpisal lub na poczcie

Dziekuje za uwage i pozdrawiam

Czy przeczytałeś cały ten wątek a w szczególności post wyżej? Chyba nie. Tam jest rozwiązanie. Support Ci tutaj nie odpowie, musisz do nich napisać zgłaszając swój problem.

taur

[Buli]
25.08.2009, 17:34
Próbuję zmienic dane (nick i haslo), po kliknieciu w przesłany mi na maila link wyskakuje mi taki błąd:

Błąd:
Zmiana twoich danych dostępowych została już potwierdzona

Próbowałem juz kilka razy i zawsze jest to samo, a dane pozostają takie jakie były.

MOD_taur.gk
25.08.2009, 20:56

Odpowiedź na Twój problem wałkowana była w tym temacie z dziesięć razy, poszukaj dobrze.
taur

[Buli]
26.08.2009, 23:44
Odpowiedź na Twój problem wałkowana była w tym temacie z dziesięć razy, poszukaj dobrze.
taur

Nie wiem czy aby dobrze zrozumiales moj problem. Odpowiedz na maile mi PRZYCHDZI. Tyle ze jak klikam w podany w niej link wyskakuje blad. Przelecialem caly ten watek i znalazlen 1 (slownie:JEDEN) post zwiazany z tym problemem

Moj problem z mailem wyglada tak, ze chce zmienic nick (wczesniej nie mialam z tym zadnych problemow) ( poczta wp.pl), dostaje link z potwierdzeniem zmiany klikam na niego i pokazuje sie
Błąd Zmiana Twoich danych dostępowych została już potwierdzona.
Probowalam go zmienic okolo 6 razy i ciagle to samo -support odpisal jakis czas temu,ze zauwazyli problem i juz go naprawiaja (czy cos takiego). Ktos w tym watku pisal juz o takim samym problemie - bez odezwy.

jednak odpowiedzi jak go rozwiazac nie zauwazylem.
Albo ja jestem slepy alby ty mnie probujesz "splawic".

ps. skrzynka jest *****@wp.pl

Mac.ko
27.08.2009, 21:45
Zarejestrowalem sie w do z Poczty gazeta.pl
Chcialem zmienic swoje dane dostepowe ale pisalo ze to nie ten e-mail nawet support mi to powiedzial .
Klopot w tym ze Nie zmienialem Maila .

MOD_taur.gk
28.08.2009, 23:13
;778143']****

Twój problem jest załatwiany poprzez support, już było tutaj kilka tego typu zgłoszeń (lecz widzę, że sprzątaczka była i trochę pozamiatała - tutaj zwracam honor). Koniecznie podaj link który otrzymujesz mailem wraz z oczywistą prośbą o poprawienie tego błędu. Również małe pytanko: jakiej przeglądarki używasz?

MOD_taur.gk
28.08.2009, 23:16
Zarejestrowalem sie w do z Poczty gazeta.pl
Chcialem zmienic swoje dane dostepowe ale pisalo ze to nie ten e-mail nawet support mi to powiedzial .
Klopot w tym ze Nie zmienialem Maila .

Czy masz maila potwierdzającego Twoją pierwszą rejestrację z właśnie tego adresu mail?. Jeżeli tak to prześlij go do supportu z opisem zdarzenia.

[Buli]
29.08.2009, 13:18
Twój problem jest załatwiany poprzez support, już było tutaj kilka tego typu zgłoszeń (lecz widzę, że sprzątaczka była i trochę pozamiatała - tutaj zwracam honor). Koniecznie podaj link który otrzymujesz mailem wraz z oczywistą prośbą o poprawienie tego błędu. Również małe pytanko: jakiej przeglądarki używasz?

Dziekuje tym razem za odpowiedz. Używam Firefoxa.

MOD_taur.gk
29.08.2009, 14:12
;782192']... Używam Firefoxa.

Jeżeli support odpowie, że u nich wszystko jest w porządku to spróbuj wykonać następujące czynności:

1. Ustaw przeglądarkę w taki sposób aby za każdym wejściem na jakąkolwiek stronę pobierała jej najaktualniejszą wersję (ewentualnie wklej link do innej - K-meleon, IE, Opera, itp.),

2. Nie klikaj na link w wiadomości pocztowej tylko skopiuj go i wklej w pasek przeglądarki.

I zobaczymy co się stanie?

..:*DLR#sMoKe*:.
30.08.2009, 18:21
Mój Problem Jest dość poważny zmieniłem nick używając tablicy znaków i teraz nawet nie mogę się zalogować , przypomnienie hasła nic nie daję gdy wklejam nick z przypomnienia występuje błąnd i pisze że niema takiej kombinacji haseł i użytkownika.

Co robić pisałem już do supportu ale żadnej odpowiedzi ???
2. Czy jest możliwość przywrócenia mojego poprzedniego loginu ???
Czy ktoś mi z tym pomoże ???

Łącz posty.
taur

Suport Jak Chce To Potrafi !!! Pozdrowionka THX

Z Poważaniem Gracz !!!

dgdawid
04.09.2009, 15:30
w mojej sytuacji to nic nie da ;/
Moj syn usuną mi cala poczte na ktora przychodzily mi maile z supportu, zalozylem nowa poczte poniewaz taki sam email mozna po usunieciui zalozyc dopiero po roku (na WP). Ale oni mi odpisali ze w takich sytuacjach nalezy ustalic z usugodawca pocztowym, napisalam, ale nic mi oni nie odpisuja juz od 2 miesiecy :(

BRAWURA
04.09.2009, 17:28
Witam.
Usunąłem swoje konto email, które podawałem przy rejestracji.Żeby zmienić konto email wysyłacie link na dane podane przy rejestracji.Ale po usunięciu konta pocztowego przeze mnie link ten idzie w próżnię.Nie wiem co robić w takiej sytuacji.
Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Upomnienie za umieszczenie poprzedniego posta w niewłaściwym miejscu.
taur

___/\/sD___
04.09.2009, 17:35
support.pl@darkorbit.com odpisz całą sytuacje i poproś i zmiane e maila

sewmos
10.09.2009, 21:13
nie mogę zmienić nicku od paru tygodni wogóle nie przychodzi mi mail do zmiany danych:mad::mad:

A przy rejestracji podawałeś swój email i zaznaczyłeś okienko w którym pisało coś takiego: Zaznaczając to pole zgadzasz się na otrzymywanie informacji, jeżeli tego nie zaznaczyłeś będziesz musiał napisać do supportu i ładnie poprosić o zmianę. Adres do supportu znajdziesz w moim podpisie.

Pozdrawiam,
Mod_Plewka

RedsDragon[M^Gs]
26.09.2009, 16:36
Mam problem mam konto w grze zarejestrowane pod e-mailem do ktorego zapomnialem haslo.Moge wejsc na konto,grac itp.ale nie moge zmienic nicku haslo orz e-mailu.Pomozcie!! pls...

Prosze odpiszcie...

Każdy portal który oferuje darmowe konta e-mail, posiada opcję przypomnienia hasła. Skorzystaj z niego i odzyskaj hasło.

Pozdrawiam
MOD_STRONG

Mike__90
29.09.2009, 13:17
Witam!!! A ja mam podobny problem co powyżej... tylko nie zapomniałem hasła do poczty tylko po prostu usunąłem konto, które podawałem przy rejestracji. Jak chcę zmienić e-mail.... to system wysyła potwierdzenie na to stare konto, które usunąłem... Co mam zrobić, żeby zmienić ten e-mail??

Proponuję wysłać informację do supportu korzystając z formularza znajdującego się w głównym okonie gry.
Proszę opisać całą sytuację oraz podać jak najwięcej informacji dotyczących w/w konta łącznie a dresami e-mail :adres który konto zostało zarejestrowane oraz adres który powinien być do danego konta przypisany.

Pozdrawiam
MOD_STRONG

RedsDragon[M^Gs]
01.10.2009, 07:46
ale prubowalem ale nie moge przypomniec pomocy...

STRONG
01.10.2009, 08:05
;832212']ale prubowalem ale nie moge przypomniec pomocy...

W takim razie proszę spróbować zastosować siędo wskazówek których udzieliłem w poście poniżej.

Pozdrawiam
MOD_STRONG

misiek2865
01.10.2009, 12:56
Jeśli ktoś ma pocztę na www.onet.pl to wiadomo ,że nie może zmienac dan dostepowych bo na www.poczta.onet.pl nie przychodzi. !!!!!!!¡i!!!!!!!!'''''!!!!!

skazany198719871
25.11.2009, 17:39
Ja mam problem z e-mail poniwaz nie pamietam juz hasła do niego i nie moge nic zrobic ani zmienic na inny jest jakas mozliwosc naprawienia tego i wstawic e-mail na który pamietam hasło
FIRMA EIC
LEVEL 14 PROSZE O ODPISANIE I UWZGLEDNIENIE BŁEDU:o

no własnie ja mam na www.onet.pl:mad: (http://www.onet.pl:mad:) to czyli ze juz nie zmienie tego na inna szkrzynke pocztowa

Łącz posty - ostrzeżenie 2 punkty.
Każdy portal udostępniający skrzynki pocztowe posiada funkcję przypomnienia hasła skorzystaj z tej opcji.

Pozdrawiam
MOD_STRONG

mała25
09.12.2009, 09:40
Witam prosze o pomoc mam problem ze zmiana nicku musze to zrobić dzisiaj taki odgorny rozkaz od klanu prosze o pomoc w tej sprawie :(

TM_Xeno
09.12.2009, 09:52
Witam prosze o pomoc mam problem ze zmiana nicku musze to zrobić dzisiaj taki odgorny rozkaz od klanu prosze o pomoc w tej sprawie :(

W głównym oknie gry zakładka "Home" w miejscu gdzie są informacje o użytkowniku masz dostępną opcje "Zmień dane użytkownika"

mała25
09.12.2009, 09:56
Niestety nie moge wyskakuje mi tylko zmien e-mail i nic wiecej

TM_Xeno
09.12.2009, 10:00
Proszę skontaktować się z supportem. Z pewnością szybko to sprawdzą.

mała25
09.12.2009, 10:04
Co mam teraz zrobić ? gdzie sie zwrócić ?? :(:(:( piszcie na gg-4683688

ok dziekuje

Nie ma sprawy.

MOD_VooDoo

piotr23work2
12.12.2009, 15:43
czy to normalne ktoś ukradł mi konto grałem ponad misiąc co dziennie wydałem z 300zł i co ktoś teraz lata sobie moim statkiem co to ma być gra nikt nie znał mojego hasła i co to ma byc jak się czegoś dorobisz zabioirą ci konto i sprzedadzą na allegro hehe gra mam wywalone jak nie odzyskam konta zgłoszę to do sondu

kkkkkkk18
22.12.2009, 11:33
witam mam problem ktos ma dostep do mojego konta i mi wszystko psuje a niemoge zmienic hasła poniewaz straciłem poczte stara bez powrotnie i jak mam zmienic hasło i chcałbym zeby ktos cofnoł to czego ja nierobiłem. to moje gg 12541809

pleasenoatack
22.12.2009, 13:04
ja wiem oco chodzi :D
jak zmienisz email to ci reszta wyskoczy :D:D:D
tez tak mialem:D:D:cool::cool::p:p

CIEMNY-ŻNIWIARZ
24.12.2009, 10:57
A więc tak... Mam problem z Nickiem mam nick
Ω†PREMIER†Ω
i adres e-mail : *moderate chcę zmienic na
™ρѓεміεѓ™♀HMR♂
lecz nic mi na poczte nie wyskakuje więc postanawiam wziąc na głównej stronie DarkOrbit biorę "Zapomniałem hasła pisze najpierw swój nick
Ω†PREMIER†Ω lecz nic niedało :( to napisałem swoj adres e-mail w/w i też nic nie wyskoczyło na potczcie a nawet niezmieniałem adresu e-mail

Proszę o wyjaśnienie lub o pomc w tym problemie

Z góry dzięki :) ;)

bramborwarrior
26.12.2009, 13:30
Witam mam problemy co do opcji Zapomniałeś Hasła ponieważ mam 2 konta w dark orbit i 1 stracilem bo zmieniałem nick i zapomniałem na jaki i jak robie opcje przypomnienie hasla wpisuje tam swoj e mail to mi pisze Udało Się twoje dane dostepowe zostaly wyslane na podany adress e mail czekalem z 2 tygodnie i mi nic nie doszlo mowa jest o koncie ktore jest zarejestrowane na poczcie dawidus12@interia.pl ten sam problem wystepuje z tym kontem chcialem zmienic nick i mial mi przyjsc wiadomosc o potwierdzenie na sir105@interia.pl takze nic nie przyszlo wiec problem jest w tym czy jest mozliwosc odzyskania konta z dawidus12@interia.pl wyslanie tam Loginu i hasla. Licze na wyrozumialosc.
Prosze o szybka odpowiedz na e mail sir105@interia.pl lub dawidus12@interia.pl

Tak napisałem do pomocy technicznej a potem przeczytałem ten temat możliwe jest iż zaznaczyłem ,że nie chce otrzymywać wiadomośći z gry.
Prosze o wyrozumiałość i sprostowanie tego nieporozumienia które popełniłem. Prosze o kontakt na któryś z wyżej podanych e maili.
Pozdrawiam z podziękowaniem dla całej ekipy.

Problem tkwi w tym mialem kiedys kono na dark orbit nie gralem ponad pol roku i zapomnialem danych dostepowych do niego jedynie pamietam z niego poczte do ktorej posiadam password :D jak wchodze w dark orbit i zapomnialem hasla to pisze ze sie udalo ale mi nic nie przychodzi czyli e mail jest na czarnej liscie.. czy jest mozliwosc zeby support mi zdjol e mail z czarnej listy?? bo ja tego nie moge zrobic bo nie moge wejsc na konto... jakby co poczta dawidus12@interia.pl

Czy jest możliwe odzyskania konta jak nie pamietam do niego danych poprzez e mail ktory znajduje sie na czarnej liscie??

Łącz posty - ostrzeżenie 2 punkty
MOD_STRONG

STRONG
28.12.2009, 08:53
Proszę napisać do suportu prośbę o odblokowanie adresów. Nic więcej nie mogę poradzić.

Pozdrawiam
MOD_STRONG

-neij_hyuga-
02.01.2010, 09:15
Ja mam problem ze zmianą nicku .No bo kiedyś mnie okradli i jest email supportu i nic sie nie da zrobic ani sprzedac ani zmienic nic! Prosze o pomoc was i supportu

-=MARO=-1
23.01.2010, 21:04
Niemoge ustawic sobie nicku *maomcia*[!GF]

-LonelyBoy-
23.01.2010, 23:20
Miałem taki problem, zmieniłem sobie nick i myślałem że nie doszedł. Do tamtej pory e-maile dochodziły mi na samej górze skrzynki. Aż pewnego dnia chciałem znaleźć wiadomość od kolegi, która była już stara( czyli gdzieś na dole skrzynki ). I nie chcący natrafiłem na masę wiadomości o treści "Zmiana twoich danych - DarkOrbit".
To były zmiany mojego nicku. Kilka razy próbowałem zmienić nick, bo myślałem że kiedyś może dojdą. Bo np. BP miało jakieś problemy itp.. Jednak e-maile dochodziły tylko na innym miejscu niż powinny. U was może jest taka sama sytuacja, więc sprawdzajcie dokładnie swoją skrzynke e-mailową.

-krystian-79
12.02.2010, 16:08
Mi też, jak na oneta wysylam, ze zapomnialem hasla to wogole nic nie przysylają...

fear_1997
14.02.2010, 16:07
Gdzie można napisać do supportu bo mam problem??  

STRONG
15.02.2010, 09:32
Zapraszam do zapoznania się z wątkiem : Update na 18.11.2009 (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=108336)
Tam znajduje się dokładny opis jak otworzyć formularz kontaktowy.

Pozdrawiam
MOD_STRONG

-user00-
15.02.2010, 20:41
nie moge zmienic danych dostepowych, nie otzrymuje linka ze zmiana danych

juz wszysko ok

muzykolog
17.02.2010, 21:14
caly czas gram jeszcze na starym kliencie i ostatnio zauwazylem, ze nie widze w swoim nicku znakow specjalnych - chodzi mi o np. takie: Ì Š É Å

na stronie z zakladkami (HOME, KLAN, itd.) jest wszystko OK, ale w oknie gry nie wyswietla tych znakow i sa normalne litery (nie wiem jak jest na nowym, bo nie lubie go i nie sprawdzalem)

™**ZΞИĐΞR**™
08.03.2010, 14:36
Mam problem z rozpoznawaniem mojego nicku przez nowego klienta. Na starym wszystkie znaki działały a na nowym nie . tylko w czacie widać mój cały nick;/

muzykolog
08.03.2010, 17:46
Mam problem z rozpoznawaniem mojego nicku przez nowego klienta. Na starym wszystkie znaki działały a na nowym nie . tylko w czacie widać mój cały nick;/

HAHAHA, a ja mam odwrotnie :D

slaaw74\E/
16.03.2010, 10:33
Witam, mam e-mail na tlenie i nie przychodzi mi potwierdzenie zmiany nicku :(
Problem powstał niedawno , proszę o pomoc

adam2901
26.03.2010, 18:20
Czy mógłbym prosić adminów o zmianę e-maila na adam.trajgis@interia.eu bo zapomniałem na starym koncie hasła. Za wszelką pomocą wielkie dzięki

--Keram--
09.04.2010, 10:52
A ja zaczynam się denerwować.
Pewna osoba utraciła dostęp do swojej skrzynki e-mail.
Osoba, która ją przejęła, przywłaszczyła sobie również konto na DO.
Do supportu wysłane były informacje takie jak:

ostatni używany nick
nick podany przy rejestracji
prawdopodobny aktualny nick
kod BIG
ostatnie używane hasłoNie pamiętam co było więcej, ale myślę, że te informację i również ta, że została ukradziona skrzynka powinny wystarczyć, aby konto zostało zwrócone.
Jednak nie zostało.
Dlaczego?
Bo na każdy mail z prośbą o przywrócenie konta, zostaje wysłana gotowa wiadomość.
Przepraszam bardzo, ale po co pisać te wiadomości, skoro i tak otrzymujemy gotowce, w których jest informacja, co należy podać, a zostało to podane?
Jakiś czas temu na maile odpowiadano.
Teraz odpowiada automat.

Bardzo mnie to cieszy. :mad:

marw007
11.05.2010, 16:24
Ja mam natomiast problem tego typu że mialem pocztę na O2 lecz zapomniałem do niego hasła :(, nie mogłem go odzyskać a na tym e-mail założyłem konto. Mam nową pocztę i chciałem zmienić adres na nowy. Lecz link potwierdzajacy trafia na stare konto. Jak to załatwić?? :mad:

STRONG
12.05.2010, 20:51
Jedyna możliwość to odzyskanie hasła do konta na o2. Proszę postępować zgodnie z informacjami podanymi tu: http://profil.o2.pl/zapomnialem.php

Pozdrawiam
MOD_STRONG

MiQer[NNC]
14.05.2010, 16:56
Nie moze mi przyjsc mial ze zmiana nicku .Prosze o pomoc.Miqer

..:OTTO:..
23.05.2010, 21:48
Tez mam problem z mailem zwrotnym.Nie otrzymuje nic i nic nie moge zmienic.Hasla nicku czy adresu mail

:[chowder]:
24.05.2010, 13:08
Mam ogromny problem, piszę z konta kolegi z którym razem gram. Otóż nie wiem z jakich przyczyn moje konto nie działa. Wróciłem ze szkoły, chciałem pograć a tu mi pisze że takiego konta nie ma. Oto treść:

Raport o błędach

Ta kombinacja nazwy użytkownika i hasła jest nieznana.
Sprawdź proszę Twoje dane i spróbuj ponownie.

Masz pytania lub problemy?
Zwróć się do naszej pomocy technicznej (http://pl2.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=support)!

Zapomniałeś swoich danych dostępowych?
Przyślemy Ci Twoje hasło (http://pl2.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=externalPassword).

Czy mogę się dowiedzieć co się stało?? Włożyłem w tę grę mnóstwo czasu, chęci i bardzo mocno mi zależy na moim koncie. Proszę mi powiedzieć co mam robić.

Dziękuję i pozdrawiam.

STRONG
24.05.2010, 13:20
Skorzystać z opcji przypomnienia danych dostępowych.

Pozdrawiam
MOD_STRONG

paskins007
26.05.2010, 19:03
Witam , mam taki problem ,że mam maila na onet.pl i nie dochodzi mi mail potwierdzajacy przy zmianie nicku i maila.

Tusid
01.06.2010, 13:16
niedziala potwierdzenie zmiany hasla ani nicku na onet.pl zrobcie cos z tym

SMOD_Brzydalos
01.06.2010, 13:48
paskins007 (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=47759), Tusid (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=264635) proszę przeczytać oficjalne ogłoszenia - Onet.pl zablokował maila przychodzące z BP. Tak więc nie doczekacie się tego maila - w ww. poście jest napisane w jaki sposób support będzie zmieniał maile z onetowskich na inne.

Ach ... i pretensje kierujcie do Onetu, gdyż to z ich winy nie dochodzą maile.

pozdrawiam,
MOD_Brzydalos

skruczxxx
01.06.2010, 15:09
dzień dobry!
mam problem z wejsciem do gry podaje swój login tj:sadalXXX
wczoraj tj.w dniu 31.05.2010r weszłem do gry bez problemu a dzisiaj nic z tego.
rozmawiałem z kolegami, którzy oświadczyli ze ktoś musiał mi ukraść konto.
proszę o pomoc!!!!

SMOD_Brzydalos
01.06.2010, 16:07
skruczxxx (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=563069) na początek spróbuj przypomnienia hasła.

pozdrawiam,
MOD_Brzydalos

Tusid
02.06.2010, 11:46
witam ponownie jak dłógo sie czeka na zmiane e-mail poprzez podanie wszystkich danych do suportu odnosnie zmiany z onetu na inna poczte

skruczxxx
03.06.2010, 00:45
dzień dobry!
mam problem z wejsciem do gry podaje swój login tj:sadalXXX
wczoraj tj.w dniu 31.05.2010r weszłem do gry bez problemu a dzisiaj nic z tego.
rozmawiałem z kolegami, którzy oświadczyli ze ktoś musiał mi ukraść konto.
proszę o pomoc!!!!
przypomnienie hasła do: sadalXXX nie przynosi rezultatu wyskakuje komunikat nie znaleziono konta z nazwą uzytkownika ......
tak jak juz wczesniej pisałem 31.05.2010r.grałem i nie bylo problemów -01.06.2010r.problemy z zalogowaniem. meila zadnego meila nie dostałem, Nie wiem co sie stalo i dlaczego!!!!
jak rozwiazac ten problem????
licze na rzetelnos i fachowosc firmy w rozwiazaniu powyzszego problemu!!!

konto :sadalXXX nadal nie aktywne-przypomnienie nie przynosi rezultatu pojawia sie komunikat : nie znaleziono konta z nazwa uzytkownika....
jestem uczciwym graczem doladowywalem konto z sms BIG *******
nadal prosze o pomoc
dziękuje

Posty łączymy, natomiast numer BIG nie podajemy
ostrzeżenie

MOD_STRONG

.:Leszczu$Goliath:.
04.06.2010, 19:16
Co ja mam zrobić jeśli chcę zmienić nick a mam pocztę na Onet.pl?

Nie mogę zmienić e-maila bo potwierdzenie przysyłają na e-maila którego mam na Onecie, a onet nie współpracuje z DarkOrbit?

Proszę o pomoc:)

BA_LastGrosz
07.06.2010, 10:04
Co ja mam zrobić jeśli chcę zmienić nick a mam pocztę na Onet.pl?

Nie mogę zmienić e-maila bo potwierdzenie przysyłają na e-maila którego mam na Onecie, a onet nie współpracuje z DarkOrbit?

Proszę o pomoc:)

Wszystko masz tu opisane ONET.PL - ponowny problem (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=87816) ;)

STRONG
07.06.2010, 14:25
przypomnienie hasła do: sadalXXX nie przynosi rezultatu wyskakuje komunikat nie znaleziono konta z nazwą uzytkownika

Proponuję zamiast Nicku do formularza wpisać adres E-mail na który konto zostało zarejestrowane.

Pozdrawiam
MOD_STRONG

═╬U╦N╩D╦E╩A╦D╬═
09.06.2010, 20:13
No więc ja mam taki problem, że, niestety, nie przychodzi mi e-mail.Jest to przy zmianie nicku, oraz maila...
Chciałbym zmienić swój adres e-mil oraz nick. Lecz niestety wiadomość z akceptacją do mnie NIE przychodzi.

CO MAM ROBIĆ?:eek:

NeoVru[PIKI]
09.06.2010, 20:19
No więc ja mam taki problem, że, niestety, nie przychodzi mi e-mail.Jest to przy zmianie nicku, oraz maila...
Chciałbym zmienić swój adres e-mil oraz nick. Lecz niestety wiadomość z akceptacją do mnie NIE przychodzi.

CO MAM ROBIĆ?:eek:

U mnie to samo, ale pisałem to co kazał robertadm, numer telefonu, id, 2 ostatnie hasła, ostatni login itd, ale nic:( Wysłałem ze starego e-maila i przyszło na nowy, ale na nowy nie zmienili i przysyłają mi wiadomość, że muszę napisać im to, co ja im przysłałem, wtedy zmienią.

═╬U╦N╩D╦E╩A╦D╬═
09.06.2010, 20:27
To jak mam zrobić by mizmienili?

mateusz031998
09.06.2010, 20:28
jak zmienic haslo bo mi sie ktos chyba wkrad:mad:

STRONG
10.06.2010, 11:22
jak zmienic haslo bo mi sie ktos chyba wkrad:mad:

Zapraszam do zapoznania się z wątkiem :
http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=119915

Pozdrawiam
MOD_STRONG

11.06.2010, 10:57
MOD_LASTGROSZ powiedział mi żebym napisał do supportu o to że chcę zmienić e-maila, napisałem i nic a ktoś mi wchodzi na konto i je psuje!!

-Ridick81-
14.06.2010, 20:08
Witam , ja tez nie dostalem linku do zmiany nicku. Poczte mam na onecie i jestem juz zflustrowany. Byl bym wdzieczny gdyby kto mi cos podpowiedzial. Pozdrawiam

15.06.2010, 14:07
Przeczytaj od początku ten temat i tyle:)

waldemar36
16.06.2010, 11:29
witam mam konto na serwerze czeskim full elite i nie moge zmienic emaila stary jest amorki.pisalem do polskiego suportu i nie chca zmienic,dostali numer karty kredytowej z ktorej placilem i telefonu komorkowego i ostatnie haslo a oni chca 2 jak nie pamietam to jakies niepowazne co nalezy zrobic prosze o pomoc

ALBERCINOGA
27.06.2010, 16:12
Rowniez mam problem:
1.ostatnio dostalem maila, pod koniec maja-wtedy zaczalem mniec nadzieje ze odzyskalem dostep do maila-ale lipa/// zmieniam adres emaila, ale co z tego-jak musze potwierdzic. prosze o odpowiedz \(bylbym wdzieczny -na moj new email albert18011996@o2.pl (malbert18011996@o2.pl) ///chce zmienic maila mam pierwotnie na ONET.pl prosze o szybka odp../na emaila/-i zprostowanie tego :P Pzdr...

-{xxxx}-
27.06.2010, 16:56
ja mam problem nie dostaje emalia potwierdzającego zmianę nicku
Nie mam e-mailu na czarnej liście

Ja mam tak samo

-ShiroNightwish-
28.06.2010, 09:00
Ja miałbym naprawde ogromną prośbę.Zapomniałem nazwy emaila na którym mam DO i prosiłbym któregoś admina żeby zobaczył jaki mam email albo powiedział jak zobaczyć (jestem w stanie dać adminowi hasło do DO żeby to sprawdził)

.SHI(F)T.
28.06.2010, 19:38
Ja też mam problem z nickiem. Dawno nie grałem w dark orbit i postanowiłem sobie zagrać, lecz nicku zapomniałem. To biorę zapomniałem hasła, po iluś tam minutach przyszedł e-mail z nickiem i hasłem.
Mój nick:
•Ă•Ž•T•Ž• ‰â€˘ĹĄ[Θ¤G]Š
Jak widać mój nick jest trochę pomarszczony i brzydki. Teraz pytanie, da się odzyskać mój nick ??!! Zrobiłem nowe konto i szukałem w całej alei sław i nic :(

PS: Nie polecam fikuśnych nick'ów ! 11 oneone

EDIT: Pięknie teraz połowę posta mi ścina.

suchy86
08.07.2010, 22:48
Cześć. MAm dokładnie ten sam problem co kolega wyżej :( zmieniłem nick na pomarszczeny i nie mogę się na niego zalogować. Da się coś zrobić?

►★ANG€L◄OF►D€ATH★◄
10.07.2010, 01:37
prosze o odblokowanie mojego konta poniewaz nie dostaje od was imejli i nie moge zmienic danych uzytkownika od czasu zresetowania (profilu pilota) gram na serwerze skandynawia 2 prosze o pomoc i z göry dziekuje
►★ANG€L◄OF►D€ATH★◄ (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=556366) Tytuł: http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/images/icons/icon11.gif

ONIXXX2000
10.07.2010, 01:39
a ja mam takie pytanie jak sie to robie ze tylko tag klanowy widac bez nika ???

kiepski_waldemar
14.07.2010, 11:04
ja na poczontek jeszcze jak mialem problemy z grou to chcialem potwierdzic emaila ale przez przypadek kliknouem na link ze niechce dostawac emaili od darkorbit wiecie oco hodzi ?
niewiem czy to sie da jakos odkrencic prosze o pomoc

_UszaTek_
15.07.2010, 09:53
sorki ze się wrywam ale mam dosyć duży problem
a mianowicie
ktoś wkradł mi się na maila i zmienił passy
dzisiaj zauważyłem że ktoś wszedł na moje konto wyczerpał prawie cale uri
i mam problem bo nie mogę nic pozmieniać gdyż każda zamiana maila czy tez hasła wymaga potwierdzenia a ja jak już wyżej napisałem nie mogę wejść na maila i potwierdzić zmiany bo ktoś mi ukradł maila i nie mogę się zalogować
:mad::mad::mad:
prosił bym was o pomoc co mam teraz zrobić:(:(:(

SMOD_Brzydalos
15.07.2010, 10:04
_UszaTek_ (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=281838) w pierwszej kolejności musisz odzyskać dostęp do maila ... jak to zrobić? Najprościej poprzez przypomnienie hasła.

pozdrawiam,
MOD_Brzydalos

ChmielesławPWD
19.07.2010, 11:11
Z kąd mam sobie załatwić maila czy coś w podobie do tego całego supportu

Damian9996
21.07.2010, 09:38
Nie wiem czy ktoś to już to napisał rozwiązanie:
-Robimy konto na gmialu
-Wchodzimy na bigpointa logujemy się i zmieniamy emial na świeży gmail
-logujemy się do gry i zmień dane użytkownika
-wpisujemy świeży gmial
-wchodzimy na gmial i klikamy w link
-dalej tłumaczyć nie muszę

Sory że troche koślawo ale się śpieszę

Jasio_
21.07.2010, 16:28
Witam!!

mam problem z zmianą nazwy na DarQ :[ Mam poczte na Onet.pl i chyba to jest problem :( wpisuje wszystko potrzebne do zmiany pasów a jak klikam ZMIEŃ to wyskakuje Zostales Wpisany na liste Osob ... itd Proszze o Odpowiedz na GG 2160131 :(( :(

Z poważaniem *J*A*S*I*O*

lvl : 16 (250 mil PD)

Statek : Goliath (czarny design)

kaln : [MSP] MARSJAŃSKIE SIŁY PORZĄDKOWE ranga 42

Server : polska1 :)

groch1994
12.08.2010, 22:31
witam mam problem z zalogowaniem się wyskakuje mi że status jest nieznany prosze o pomoc i szybkie roziązanie tej sprawy z góry dziękuje.Mój nick w grze to groch1994.

®*H*A*Y*A*B*U*S*A*®
17.08.2010, 09:39
Ja ostatnio nie mogłem się zalogować przez 2 dni,po zmianie loginu ze znakami nie polskimi .Wszystko było ok tylko problem był w znakach specjalnych w nicku prawdopodobnie tam był błąd,gra mogła czytać coś innego ale ja się na tym nie znam;) nie polecam robic nicku z np. takimi znakami ' ╬╬╬ ' .Napisałem do supportu i zmienili mi login i było wszystko dobrze:)

http://pl2.darkorbit.wp.pl/do_img/global/ranks/rank_18.gif?__cv=dac3d4092aa8a80c39c6e1c15da1a800 LEGENDA

*major*
11.09.2010, 15:03
Nie moge wejść na meila do siebie bo nie pamiętam hasła a chce zmienic na innego meila !
prosiłbym o pomoc plisss poczta to interia :)
Pisze do interi o przypomnienie haslo a mi wyskakuje ze mam nie skonfigurowane konto !!
prosze o pomoc

CZY modernatorzy śpią?? uzyskam kiedys odpowiedz na moje pytanie ??

iskrownik
14.09.2010, 19:25
Witam, podczas logowania po wybraniu serwera pojawia mi się okno "Raport o błędach". Sprawdzałem login i hasło kilka razy i to na pewno nie wina danych dostępowych. Czy ktoś może sprawdzić w czym problem? Mój nick w grze: ♫←SΡΛ®κY→♫[SOS®]. Pozdrawiam

Rafalix
01.11.2010, 07:16
Ja tez mam ten problem. Gdy klikam na zmień dane to pojawia się napis "Wpisałeś się na listę osób, które nie chcą już dostawać od nas żadnych mail.... na koniec pisze Proszę odwołaj w tym celu tutaj blokadę Twojego adresu e-mail." klikam a tam strona Gamehero i co dalej mam zrobić??

*R*O*B*I*[VpE]
06.11.2010, 10:42
ja mam problem mam konto a jak sama moja nazwa wskazuje jak sie nazywam w darkorbit ktoś włamał mi sie na konto a dziś chciałem zmienić nick i hasło bo co jakiś czas zmieniam ktoś zmienił e-mail ale nie login i hasło czy mogli byście to sprawdzić
bo niedługo moge stracić konto a mam wege bardzo mocną dajcie znać na e-mail robcioo9@wp.pl

DiablosKing
09.11.2010, 13:07
mam problem a mianowicie nie mogędostaćsięna moje prawdziwe konto proszęo pomoc gdyżwpisuje poprawne hasło i login wybieram polska 2 i pisze spróbuj za kilka minut wchodzętym i wszystko jest git

Tamto konto to demon099

proszę o pomoćgdyżnie chcę stracić golca

kamieniarz
09.11.2010, 15:07
mam problem a mianowicie nie mogędostaćsięna moje prawdziwe konto proszęo pomoc gdyżwpisuje poprawne hasło i login wybieram polska 2 i pisze spróbuj za kilka minut wchodzętym i wszystko jest git

Tamto konto to demon099

proszę o pomoćgdyżnie chcę stracić golca

mi to wygląda na bana :)

DiablosKing
09.11.2010, 17:21
a co ma mzrobićby odzyskań konto bo mi na nim zależy

$$*M*I*K*I*$$[WM™]
11.11.2010, 12:01
mam problem z nickiem †º•Μ•Ĭ•Ķ•ĺ•º† na czacie sie pokazuje cały ale na mapce nie widać pierwszego Ĭ

^DarkKinGhT^
14.11.2010, 14:19
Ja mam pytanie gdzie sie zmienia nick ...
Sorka że takie pytanie zadalem ale mi na tym bardzo zalezy.

Z góry dziękuje

MOD_Endi
14.11.2010, 15:49
Ja mam pytanie gdzie sie zmienia nick ...
Sorka że takie pytanie zadalem ale mi na tym bardzo zalezy.

Z góry dziękuje

Klikasz zakładkę "HOME",

http://img832.imageshack.us/img832/23/zmianadanych.th.jpg (http://img832.imageshack.us/i/zmianadanych.jpg/)

potem "Zmień dane użytkownika"

http://img264.imageshack.us/img264/6114/zmianadanych2.th.jpg (http://img264.imageshack.us/i/zmianadanych2.jpg/)

*JΛRΛ*[GROM]
16.11.2010, 07:17
tak czytam czytam ludzie mają tu problem prawie że ten sam nie wiem czy tutaj powinienem się o to pytać ale zastanawia mnie czy tutaj na forum można zmienić nick bo jak już pewnie zauważyliście mam tutaj na forum *JARA*[GROM]! a w rzeczywistości mam całkiem inny jest mozliwosc zmieniania go tutaj ? czy poprostu forum pamieta taki nick jaki byl pierwszy z dniem pierwszej rejstracji ?

dzieki za odp pozdrawiam

Masz nieregulaminową sygnę - ostrzeżenie
MOD_SIMM

»ANDŻELA«
17.11.2010, 15:10
witam ja też mam problem ostatnio nie dostaję żadnych maili na pocztę onetu przy zgłoszeniu tego do pomocy technicznej przychiodzi standardowy generowany automatycznie po czym brak jakichkolwiek następnych

»ANDŻELA«
17.11.2010, 15:11
witam ja też mam problem ostatnio nie dostaję żadnych maili na pocztę onetu przy zgłoszeniu tego do pomocy technicznej przychiodzi standardowy generowany automatycznie po czym brak jakichkolwiek następnych

™к®чstïåη™
18.11.2010, 16:34
ja mam taki problem ze mialem na koncie e-maila ale go usunołem bo nie byl mi potrzebny i teraz nie moge go odzyskac ani nie moge zmienic e-mail ani nicku i hasla... pomozcie

pociech5
21.11.2010, 09:45
Mam problem ze zmiana danych na kącie, nie mam odpowiedniego "linku zmień dane dostępowe". Już kiedyś zmieniałem je i link był na swoim miejscu a teraz go niema. Pisałem do supportu ale oni mi podali standardową instrukcję tak jak by on tam był. Może to wina tego że pierwszej rejestracji dokonałem przez nk?
Spotkał się ktoś z czymś takim?
Przez to że rejestrowałem się przez nk mam tylko opcję płatności przez eurogąbki, jest możliwość zmiany tak aby były normalne formy płatności?

Liczę na Waszą pomoc

niepodam95
21.11.2010, 10:39
gdy ja wchodzę w "zapomniałeś hasła?" to mi się stronka wyświetla a potem wygasa i pisze żeby spróbować za kilka minut

Nergan
21.11.2010, 20:06
Ja również mam problem ze zmianą nicku
Perpetuum*Mobile

krzysieq2803
22.11.2010, 16:27
Ja mam pytanie dlaczego potwierdzenie zmiany przychodzi dopiero po 20 min?

yurek001
22.11.2010, 20:48
Ktoś mi powie jak ja mam zmienić nick jak...nie mam konta ...a loguje się przez FB

Kamil_Karmelita
05.12.2010, 17:01
Witam mam problem z zmiana nicku poniewaz niemoge go zmienic, w zakładce Home na karcie info o uzytkowniku powinien byc napis o zmianie danych konta, ja takiego czegos wcale niemam. Pisalem do suportu w tej sprawie to mi odpisali ze nick powinienem zmienic sam, tylko jak jak niemam tego gdzie sie zmienia dane?? Prosze o pomoc

rundll32.exe
06.12.2010, 19:01
Czemu jak prubuje zmnienic mój nick to wyskoczyło mi że wystąpił nieoczekiwany błąd spróbuj ponownie i nic nie daje i cofneło mnie do potwierdzenia mojego adresu e-mail

apokalipsa851
21.12.2010, 10:15
czesc, ja tez nie mogę zmnienić hasla, ani maila, ani loginu..
niby pisze ze zostalo wyslane na mojego maila, ale przychodzi tylko automatyczna informacja ze wiadomosc zostala zarejetrowana i tyle.
Zadnej odpowiedzi, ani linku potwierdzajacego do zmiany...

Pisalam do supportu , ale jak zwykle cisza...

STRONG
21.12.2010, 10:21
czesc, ja tez nie mogę zmnienić hasla, ani maila, ani loginu..
niby pisze ze zostalo wyslane na mojego maila, ale przychodzi tylko automatyczna informacja ze wiadomosc zostala zarejetrowana i tyle.
Zadnej odpowiedzi, ani linku potwierdzajacego do zmiany...

Pisalam do supportu , ale jak zwykle cisza...

Pytanie : czy poczta jest założona w domenie Onetu?

MOD STRONG

apokalipsa851
21.12.2010, 12:37
tak , mam na onecie.
a to jest jais problem?
pisalam o zmiane maila na gmail.com
, ale oczywiscie trzeba potwierdzic na poprzednim mailu:(. A jak pisalam wyzej nic tam nie dochodzi

STRONG
21.12.2010, 12:58
Proponuję skontaktować się z suportem poprzez formularz kontaktowy :
http://pl.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=support
Proszę dokładnie opisać swój problem, przydatnymi mogą być rady zawarte w wątku:
http://pl.board.bigpoint.com/darkorb...ad.php?t=87816 (http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=87816)
Dotyczy on właśnie problemów z pocztą Onet, podano tam jakie informacje trzeba dołączyć do zgłoszenia aby istniała możliwość przypisania nowego adresu poczty do konta.
Jeżeli sprawa była już wcześniej zgłaszana proszę dołączyć numer Ticketa

Pozdrawiam
MOD STRONG

{{{***OPTIMUS***r}}}
21.12.2010, 18:58
Co zrobic zeby promerium produkowalo na 100procet

zgrywus[ZD]
21.12.2010, 19:02
Jak zmienić nick na forum?A konkretnie chciałbym wywalić z nicka ZD.

MOD_Endi
21.12.2010, 21:35
;2782544']Jak zmienić nick na forum?A konkretnie chciałbym wywalić z nicka ZD.

Brak możliwości Technicznych :) Łatwiej idzie założyć Nowe Konto na Forum ;):)

apokalipsa851
22.12.2010, 11:18
MOD_STRONG dzieki za porady... napisałam do supportu i zmienilam domene na gmail.com
teraz to ekspresowo dochodzą wiadomosci z darkorbit ;)

STRONG
22.12.2010, 11:26
MOD_STRONG dzieki za porady... napisałam do supportu i zmienilam domene na gmail.com
teraz to ekspresowo dochodzą wiadomosci z darkorbit ;)

Ciesze się że mogłem pomóc.

pozdrawiam
MOD STRONG

smigacz98
22.12.2010, 12:29
Mam problem pisałem do supportu 2 razy ale do dziś cisza... o tuż byłem w klanie i jak większość jego nazwe do nicku dołaczyłem dziś już w nim nie jestem ale nie mogę zmienić nicku z smogacz98[TD] na smigacz98 codziennie pisze błąd że zablokowałem możliwość dostawania wiadomości ale CODZIENNIE to odblokowuje i potem Udało sie... i wejdź na skrzynke pocztowa i potwierdź link ale ile razy bym nie wysłał nigdy nie dochodzą ! mam konto na onecie ale to raczej nie ważne kiedyś dochodziły... :/

STRONG
22.12.2010, 12:31
.....mam konto na onecie ale to raczej nie ważne ... :/

Bardzo ważne.

Pozdrawiam
MOD STRONG

smigacz98
22.12.2010, 12:37
Bardzo ważne.

Pozdrawiam
MOD STRONG

ok. ale mam odpisać na wiadomości które są wygenerowane automatycznie ?

STRONG
22.12.2010, 12:45
Proszę się zastosować do porad których udzieliłem w poście :
http://pl.board.bigpoint.com/darkorbit/showpost.php?p=2778180&postcount=242

Pozdrawiam
MOD STRONG