Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Darkorbit > Archiwum > Archiwum 2012 > Pomoc dla początkujących / Pytania ogólne
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wątek zamknięty

Opcje wątków Widok
Stary 02.06.2012, 21:07   #1
kuba1101
Mistrz forum

Zarejestrowany od: 19.03.2009
Domyślnie Zeta

Witam. Dziś robiłem ostatnia fale w Zecie. JUż devouruer miał pół hp gdy wszystko sie zacięło. Wyłaczyłem mape. I terz niechce sie właczyc!!! Wyszedłem z gry. Po 5 minutach wchodze patrze, otrzymałem pd powazke i kase za devouera. Znajduje s w Zecie i zostało mi tylko 1 zycie !! (1 straciłem przel zagi wczesniej) Nagrody nie dostałem, a mapa sie nie włacza. Co robić, i czy bede musiał robic ta ostatnia fale jescze raz ? Sorry, że tyle błedów ale jestem tak zdenerwowoany, że nie wiem co pisze ;/
kuba1101 jest offline  
Stary 02.06.2012, 21:09   #2
SMOD_Mayday
Zablokowany

Awatar użytkownika SMOD_Mayday

Zarejestrowany od: 08.08.2011
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika kuba1101 Pokaż post
Witam. Dziś robiłem ostatnia fale w Zecie. JUż devouruer miał pół hp gdy wszystko sie zacięło. Wyłaczyłem mape. I terz niechce sie właczyc!!! Wyszedłem z gry. Po 5 minutach wchodze patrze, otrzymałem pd powazke i kase za devouera. Znajduje s w Zecie i zostało mi tylko 1 zycie !! (1 straciłem przel zagi wczesniej) Nagrody nie dostałem, a mapa sie nie włacza. Co robić, i czy bede musiał robic ta ostatnia fale jescze raz ? Sorry, że tyle błedów ale jestem tak zdenerwowoany, że nie wiem co pisze ;/

spokojnie mapa będziesz robił w tym samym miejscu, w którym skończyłeś, jeżeli stracisz ostatnie życie wtedy napisz do supportu prośbę o zwrot wrót

Pozdrawiam

SMOD_Mayday
SMOD_Mayday jest offline  
Stary 02.06.2012, 21:11   #3
kuba1101
Mistrz forum

Zarejestrowany od: 19.03.2009
Domyślnie

Dziękuje. Mapa sie właczyła, otrzymałem nagrode. Wsyztko juz jest ok. do zamkniecia
kuba1101 jest offline  
Stary 02.06.2012, 21:12   #4
SMOD_Mayday
Zablokowany

Awatar użytkownika SMOD_Mayday

Zarejestrowany od: 08.08.2011
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika kuba1101 Pokaż post
Dziękuje. Mapa sie właczyła, otrzymałem nagrode. Wsyztko juz jest ok. do zamkniecia

zatem zamykamy

Pozdrawiam

SMOD_Mayday
SMOD_Mayday jest offline  
Wątek zamknięty

Opcje wątków
Widok

Reguły forum