Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Darkorbit > Gra > Wrota - poradniki
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Odpowiedź

Opcje wątków Widok
Stary 08.09.2009, 19:14   #1
MOD_H8
Gesperrt

Awatar użytkownika MOD_H8

Zarejestrowany od: 03.08.2009
Domyślnie Wrota gamma - poradniki graczy

Tu zamieszczajcie propozycje swych poradników do wrót gamma bądź nanoście poprawki do poradników innych forumowiczów.

Pozdrawiam,
MOD_H8

Last edited by BA_SIMM : 08.09.2012 at 04:44.
MOD_H8 jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 11.09.2009, 23:33   #2
.:Lust:.[BAR]
Raczkujący forumowicz

Awatar użytkownika .:Lust:.[BAR]

Zarejestrowany od: 30.01.2008
Domyślnie Gamma z kredytu ... spoko ^^

Gamma, to najtrudniejsze wrota. Składają się z czasem same, więc jak je mamy, nie warto ich odkładać.
- Straunerki, Lordakie, Mordory, Saimonki i Deva polecam bić z kredytów. Zieleń przyda się później^^

- Krystaliny są liczebne, aż 80 sztuk. Są mocne i bezlitosne. Robiąc z kredytów to ponad 3 godziny mozolnej zabawy;/ może zabraknąć wolnego czasu i sił. Rada dla kredyciazy: na małe kryśki uzbieraj chociaż 20.000 Uridium i użyć podczas kryzysu. lepiej wydać więcej uridium i dostać wysoką nagrodę, niż stracić wrota.

- Sibelony to spokojnie kredyty. Podobnie Krystaliony ale to też 3,5 godziny orbitowania, ale spokojnego latania ^^

- Sibelonity są podobne jak małe kryśki ale sporo słabsze więc warto podzielić moją radę na 2 z Krystalin.

- Protegity warto robić od razu do końca z zielonki. To tylko kilka minut ale robić trzeba na jednym oddechu i być uważnym. Podkręcanie laserów pomaga też w zaoszczędzeniu amunicji jak i zwiększa ich moc.

A jeśli ktoś robi tylko z zielonki wszystko, to nie warto było to czytać ;P Kredyciaze jestem z wami ^^
Marzenie: Aby Polska grała razem ! [PL
]
.:Lust:.[BAR] jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 12.09.2009, 08:20   #3
.elitestar.
Znawca forum

Awatar użytkownika .elitestar.

Zarejestrowany od: 17.07.2009
Domyślnie

dobry poradnik .:Lust:.[BAR] pozdrawiam

moim zdaniem najlepszym sposobem jest nie orbitowanie tylko spokojne cstanie w miejscu; orbity tylko utrudniają grę przy dużych lagach. bijemy sobie streunerki, lordakie,mordony i sajmony na jednym tchu. Deva będą już nieco trudniejsze. Tu musimy bic jednego aż zacznie uciekać do rogu, odlecieć i robić kólka do okoła mapy co chwile stojąc i napełniając hp dopóki deva się nie przybliżą. gdy ma się 70 tyś hp mozna spokojnie wysłać do rogu następnego gdyz deva są tam slabsze niz normalnie i mają mniej hp. potem gdy wszystkie śsą juz w rogąch ladujemy sie na spokjnie i lecimy dobijać Podobnie można zrobić z następnymi alienami ale uwaga! deva są wolne i latwo odleciec dalej! natomiast kryski są na tyle szybkie żeby moment doleciec takze to orbitowe klepanie jest wtedy dłuzsze... pozdrawiam
Єliтє»«Ðєlтєя™ 61 ELITKA NAUT

Last edited by .elitestar. : 12.09.2009 at 08:26.
.elitestar. jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 12.09.2009, 08:34   #4
TeleCarpet\\*//
Zaawansowany forumowicz

Awatar użytkownika TeleCarpet\\*//

Zarejestrowany od: 20.03.2009
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika .elitestar. Pokaż post
dobry poradnik .:Lust:.[BAR] pozdrawiam

moim zdaniem najlepszym sposobem jest nie orbitowanie tylko spokojne cstanie w miejscu; orbity tylko utrudniają grę przy dużych lagach. bijemy sobie streunerki, lordakie,mordony i sajmony na jednym tchu. Deva będą już nieco trudniejsze. Tu musimy bic jednego aż zacznie uciekać do rogu, odlecieć i robić kólka do okoła mapy co chwile stojąc i napełniając hp dopóki deva się nie przybliżą. gdy ma się 70 tyś hp mozna spokojnie wysłać do rogu następnego gdyz deva są tam slabsze niz normalnie i mają mniej hp. potem gdy wszystkie śsą juz w rogąch ladujemy sie na spokjnie i lecimy dobijać Podobnie można zrobić z następnymi alienami ale uwaga! deva są wolne i latwo odleciec dalej! natomiast kryski są na tyle szybkie żeby moment doleciec takze to orbitowe klepanie jest wtedy dłuzsze... pozdrawiam
To brzmi jak wywód kogoś kto gamme widział tylko na Youtube. Szczególnie wątek dotyczacy Deva
Stary 16.09.2009, 15:06   #5
-Kuba-666
Komisarz forum

Zarejestrowany od: 24.06.2008
Domyślnie

Hmm, ja jestem kredyciarzem, ale małe kryśki z x1 zajęły mi "tylko" 2 godziny i 30minut. ^^

Na gammie z innej ammo niż x1 zamierzam robić tylko protki (podkręcona x3, w krytycznych momentach mam odłożone 15k białka ), kryśki bd dobijał z x3.

Na becie sie sprawdziło (z tymże zamiast x3 występowała x2 )
If I seem superhuman // I have been // Misunderstood
-Kuba-666 jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 18.09.2009, 13:39   #6
Bri4reus
Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany od: 25.06.2008
Domyślnie Dodatkowe pytanko do wymiataczy.

Witam wymiataczy wrót gamma.

Dzięki Wam stukrotne za porady.

Mam jeszcze tylko jedno pytanie okrążająco pognębiające

Jaki konfig byłby najlepszy na protegity. W alfie i becie przy standardowej ilości HP (golec FE) starcza z niezbyt dużym zapasem na rozgonienie po kątach protegitów. Czy faktycznie prawdą jest, że dobrze by było podnieść ilość max HP np z GG (materializacja - czasem dostajemy bonus), czy też poprzez generator (ten pojawił się niedawno).

Założeniem jest że mam Goliatha FE z 8 dronami (irysy). Standardem na alfie i becie było, że na statku mam prędkościowe, na dronach na 1 konfiguracji 6 (lasery)+ 2 (osłony). Na 2 konfiguracji, to samo, tyle że na dronach pół na pół.
Wiadomo, że jest coś za coś, jak więcej osłon, to słabsze strzały, a protegity mają chyba o 10, jeżeli nie ta samą prędkość co golec z podkręconymi generatorami prędkości.

Jak ktoś by mógł, proszę o podpowiedź.

Pozdrawiam,

Bri4reus jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 18.09.2009, 13:47   #7
\\\RRRZZZ///
Ekspert junior

Zarejestrowany od: 05.01.2009
Domyślnie

bede nie długo robił krystaliny małe w gammie, jakie miec konfi 1 i 2?(czyli ile w 1 konfi lf3 ile osłon i ile napedów , co w 2 konfi...) ,jestem vega FE
prosze o rade ile to czasu zajmie ? walac z x1

Zmień podpis na regulaminowy
ostrzeżenie - 2 punkty

MOD_STRONG

Last edited by STRONG : 23.09.2009 at 20:11.
\\\RRRZZZ/// jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 18.09.2009, 17:44   #8
-Kuba-666
Komisarz forum

Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika \\\RRRZZZ/// Pokaż post
bede nie długo robił krystaliny małe w gammie, jakie miec konfi 1 i 2?(czyli ile w 1 konfi lf3 ile osłon i ile napedów , co w 2 konfi...) ,jestem vega FE
prosze o rade ile to czasu zajmie ? walac z x1
Niedawno (właściwie to dzisiaj) po raz pierwszy skonczyłem wrota gamma.

Na małych kryśkach mialem konfigi:
1. 30 LF3 (czyli full, 30 w moim wypadku, gdyż mam 7 irków), 8 osłon i 7 napędów. Na tej konfie kręcisz kółka.
2. 20 LF3, 10 osłon w dronach, full speed. Na tej konfiguracji zaznaczasz kryształki i gonisz je i dobijasz, gdy uciekają.

Na tych konfigach robilem kryształki 2h 30minut

pozdrawiam

hmm, teraz zauważyłem, że latasz vegą ;/ niestety moje konfiguracje są na golca, zostawie je, tak jakby ktoś chcial...

@Bri4reus

Protki na gammie... Wyciągnałem z kociołka HP, ale nie za wiele (mialem 326k), a strzelałem z x3 (na różowym kamyku i boosterze) i rakietek PLT-2021 na różowym kamyku. OStatnie 10-15 protków zrobiłem już na luzie z x2. Zostało mi ok. 70k hp, tylko dlatego, że ostatnie 5 protegitów ubiłem w miejscu, ściągając z nich osłonę, takto pewnie było by coś koło 120k hp.

Co do konfiguracji - robiłem na 2 szybkich, jedna do zaznaczania z oslonami w dronach, druga: 2 osłonki w dronach, reszta LF3. W ten sposób ciągnąc protki po mapie zajęły mi (strzelalem z w/w ammo i rakiet) okolo 20minut. W rogach powoli dobijałem je z x2.

Polecam ostatnie 5 ubić, żeby odciążyć trochę te rogi, w koncu 15protów z gammy w jednym rogu gdy się zagapisz, mogą cię nawet ubić

Last edited by -Kuba-666 : 18.09.2009 at 18:09.
Stary 18.09.2009, 18:57   #9
drut12
Raczkujący forumowicz

Awatar użytkownika drut12

Zarejestrowany od: 23.10.2008
Domyślnie

Mój poradni brzmi tak .
Pierwsze fale do devo to waidomo z X1 i tylko orbitować .
Deva - ja ustawiam konfigi następujące , 1 konfig 8 Osłon reszta napędy (na tym orbituje )
Drugi konfig czołg .

Krystallinki - 2 Speedy na jednym 2 oslonki w dronach a na drugim 3 Nie wysyłamy w kąty bo jak się zbierze taka ilość to cie nie ma na 2 strzały , Orbitujemy ciągle. .

Sibelony- Konfig jak na deva tylko lepiej dobijać z X2 jak ktoś się nie chce Klepać 0,5 H

Sibelonitki - Konfig jak na krystallinki i ta sama metoda jak na krystallinki .

Krychy - Konfig równierz jak na deva i siby tylko tu dobijamy z X3 , bo cisną nieźle Krychy i terz trzeba sie bedzie pół dnia klepać jak z X1 .

Protki - 2 konfy speed , na jednym 4 oslonki w dronach a na drugim 3,
Protki lepiej robić z X2 chociarz ja z X1 robie .

Pozdrawiam .
drut12 jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 18.09.2009, 19:27   #10
-Kuba-666
Komisarz forum

Domyślnie

Cytat:
Sibelony- Konfig jak na deva tylko lepiej dobijać z X2 jak ktoś się nie chce Klepać 0,5 H
Sibów nie trzeba dobijać z x2, tylko poczekać az odlecą od grupy i spokojnie dobić lecąc kawalek za ogorkiem.
Odpowiedź

Opcje wątków
Widok

Reguły forum