PDA

View Full Version : Pytania dotyczące misji.

Pages : 1 [2] 3 4 5 6

ewa771
31.01.2012, 22:20
Witam jestem na poziomie 27 i nie wiem jak znalezc nowe zadania gdyz wszystkie dotychczasowe zostaly wykonane. Dzieki za odpowiedz

MOD_Boom
31.01.2012, 22:53
Witam

Nie na wszystkie lvl sa zadania, czasem trzeba po prostu poexpić, sprawdzałaś we wszystkich miastach czy żaden NPC nie ma dla Ciebie misji?

Pozdrawiam

Mod_Boom

pycis1970
05.02.2012, 15:09
czy jest jakaś misja u campbella w obozie oporu na poziomie trudnośći 36l i wyżej.Ostatnio ubiłem herolda no i właśćiwie mam misje wpołowie wykonaną gdyby nie fakt że coś mam zrobić ze swojąą krwią -czy chodzi o jakiś ołtarz,,,,- ta misja jest l40 i pobrana była też w obozie u alexandra oślepionego rycerza. ps zadania z tli hyba wszystkie machnołem......

SMOD_Zedd
11.02.2012, 19:13
czy jest jakaś misja u campbella w obozie oporu na poziomie trudnośći 36l i wyżej.Ostatnio ubiłem herolda no i właśćiwie mam misje wpołowie wykonaną gdyby nie fakt że coś mam zrobić ze swojąą krwią -czy chodzi o jakiś ołtarz,,,,- ta misja jest l40 i pobrana była też w obozie u alexandra oślepionego rycerza. ps zadania z tli hyba wszystkie machnołem......

Witam
Wraz ostatnia aktualizacja KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=7004020#post7004020), taka misja sie pojawila, wracając do pytania z Heroldem. Wydaje mi sie, ze po zabiciu go, musisz isc na środek i kliknąc na ołtarz.

Pozdrawiam
SMOD_Zedd

KAMA028991
14.02.2012, 08:56
Witam,mam problem z zadaniem z 26 lvl a mianowicie "Znajdź wskazówkę u przywódcy atakujących ludzi północy poniżej wioski w torstrondzie" rozumiem że mam zabić jakiegoś bossa..tylko że obleciałem cała mapke i nikogo takiego nie ma,może ktoś pomóc,z góry dzięki za odp:)

MOD_Drover
14.02.2012, 10:33
Witam,mam problem z zadaniem z 26 lvl a mianowicie "Znajdź wskazówkę u przywódcy atakujących ludzi północy poniżej wioski w torstrondzie" rozumiem że mam zabić jakiegoś bossa..tylko że obleciałem cała mapke i nikogo takiego nie ma,może ktoś pomóc,z góry dzięki za odp:)

Witam

Bardzo proszę o umieszczenie screena z otwartym dziennikiem misji abyśmy mogli dokładnie przeczytać cele tego questa. Będzie wtedy łatwiej Tobie pomóc :)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

nobody.pl
14.02.2012, 11:06
Jest bos, za drugim mostkiem , w prawo, (wschodnio-północna część) na takim występie, szukaj a znajdziesz na pewno.

KAMA02899
14.02.2012, 11:10
o to screen:) również prosił bym o scrrena jeśli da radę gdzie mozna wykonać dany qest,pozdrawiam:) tu link http://ifotos.pl/zobacz/drakensan_rxpxeqx.JPG/

MOD_Drover
14.02.2012, 11:13
o to screen:) również prosił bym o scrrena jeśli da radę gdzie mozna wykonać dany qest,pozdrawiam:) tu link http://ifotos.pl/zobacz/drakensan_rxpxeqx.JPG/

Witam ponownie

Boss nazywa się "Kapitan Ulkel" z znajdziesz go tutaj: http://s18.postimage.org/xrj4o2fpl/mapka.jpg
Pozdrawiam
Mod_Shatzi

KAMA02899
14.02.2012, 11:23
Witam ponownie

Boss nazywa się "Kapitan Ulkel" z znajdziesz go tutaj: http://s18.postimage.org/xrj4o2fpl/mapka.jpg
Pozdrawiam
Mod_Shatzi

ok byłem już tam wczęsniej..ale kukne jeszcze raz może akurat ktoś w tej chwili go ubił..więc dzieki za sccreena,pzdr życzę udanej i owocnej gry:)

nobody.pl
14.02.2012, 11:34
On nie jest dokładnie w tym miejscu, bardziej w lewo, na tym cyplu.
Ciężko go zastać bo to doskonały punkt do expienia ;)

KAMA02899
14.02.2012, 11:42
Ciężko go zastać bo to doskonały punkt do expienia ;) aha ale jak tam troszku postoje to chyba się pojawi:?

MOD_Drover
14.02.2012, 11:52
Ciężko go zastać bo to doskonały punkt do expienia ;)

Zgadza się, zielona kropka to moja postać, a na czerwono zaznaczyłam obszar występowania tego łotra (pojawia się on nieco bardziej w lewo jak już wspomniałeś) :)

KAMA02899 zazwyczaj stoi tam sporo graczy więc musisz uzbroić się w cierpliwość lub dołączyć do nich :)

Powodzenia
Mod_Shatzi

power1982
14.02.2012, 19:56
Witam wszystkich. Męczę się już parę dni z 32 misją, i nie mogę znaleźć narzędzi młynarza. Mam już wszystkie oprucz nich. niby są na północy ale obleciałem wszystko i nie ma.Chodzi oczywiście o płonące wybrzeże. Proszę o pomoc bo mnie *******.:mad:

Valkirmag*
14.02.2012, 23:39
Witam wszystkich. Męczę się już parę dni z 32 misją, i nie mogę znaleźć narzędzi młynarza. Mam już wszystkie oprucz nich. niby są na północy ale obleciałem wszystko i nie ma.Chodzi oczywiście o płonące wybrzeże. Proszę o pomoc bo mnie **********:mad:
Proszę nie używaj wulgaryzmów na forum, zabrania tego regulamin. Rozumiem Twoje zdenerwowanie ale wyraź je w inny, kulturalny sposób.

Co do narzędzi – użyj mapy transparentnej a w miejscu zadania pojawi się znak zapytania. Z tego co pamiętam, to są porozrzucane pod tablicami z insygniami kowala (takie tabliczki wiszące na murach);)
Pozdrawiam MV

power1982
15.02.2012, 12:46
Przeszedłem to północne wybrzeże po raz setny i nie ma nigdzie tych narzędzi młynarza, czy mogę prosić o podanie konkretnego miejsca( chodzę z otwartą mapą, szukałem tych tabliczek na ścianach, ale nic to nie dało)Proszę o pomoc

Valkirmag*
15.02.2012, 13:37
Przeszedłem to północne wybrzeże po raz setny i nie ma nigdzie tych narzędzi młynarza, czy mogę prosić o podanie konkretnego miejsca( chodzę z otwartą mapą, szukałem tych tabliczek na ścianach, ale nic to nie dało)Proszę o pomoc
http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0215/0cc5189bb34e822fa354a7ed28e39bc64f3bb469.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Jeśli dobrze pamiętam, a pamięć mam dobrą ale krótką;), to narzędzia znajdziesz w takich skrzynkach (czerwona ramka), a nad nią tabliczka, nie zawsze chyba jednak jest ta tabliczka.
Pozdrawiam MV

nobody.pl
16.02.2012, 07:48
Wszytkie są w części gdzie są ruiny budynków, czyli w południowej , nie trzeba daleko chodzić.

-POLAND70-
16.02.2012, 10:37
Dobrze by było z tym bossem w Torstrond gdyby nie miał buga :D

arkadiusz271
21.02.2012, 15:38
mam zadanie z ktorym bujam sie od dluzszego czasu:
-ODNAJDZ PIERWSZA WIADOMOSC OD RITHINY FLINT PRZY GROBE OBRONCY NA WSCHOD OD WEJSCIA DO KATAKUMBY

gdzie to jest?? moze jakas wieksza podpowiedz bo nie moge znalesc.

๏̯͡๏1
21.02.2012, 15:51
O ile dobrze pamiętam to znajdziesz to w zawiniątku przypominającym sakiewkę pod pomnikiem w Katakumbach. Kiedy wejdziesz do Katakumb udaj się w maksymalnie w lewo a potem w prawo. Szukaj pod pierwszym napotkanym pomnikiem.

SMOD_Zedd
21.02.2012, 16:16
Witam
mam zadanie z ktorym bujam sie od dluzszego czasu:
-ODNAJDZ PIERWSZA WIADOMOSC OD RITHINY FLINT PRZY GROBE OBRONCY NA WSCHOD OD WEJSCIA DO KATAKUMBY

gdzie to jest?? moze jakas wieksza podpowiedz bo nie moge znalesc. arkadiusz271 Twoj post połaczylem z innym juz istniejącym o podobnej treści.

Magcharadza
21.02.2012, 17:11
Muszę ukończyć tą misję. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc z tym?
Zostało mi tylko "Zdobądź lodowate tchnienie Sigrismara Groźnego z ucieleśnienia jego duszy w Hjalgrimurze".

Muszę pewnie go zabić, ale niestety samemu to wiecie co mogę :P

Jacyś chętnie? Gram na Heredur. Mój lvl to 40 Mag. Nick ten sam co tutaj na forum.

scroh
21.02.2012, 17:27
Magcharadza szukam Cie w grze, by Cie ponownie zaprosić....

arkadiusz271
21.02.2012, 19:07
dzieki,,,,,,,,

zielonyminek
21.02.2012, 23:23
Witam, biegam po grocie drugą godzinę i za ***** nie umiem znaleźć tego kotła w którym 3 składniki mam ugotować. Zna ktoś dokładne położenie kotła?

Piechu3
22.02.2012, 00:57
Z tego co pamiętam to kocioł znajduje się mniej więcej po środku dunga. Taki zielony wielki, jak na niego klikniesz pojawi się stworek o dużym hp, ale łatwo go pokonać :). To jest na bank taki zielony, jeśli nie możesz na niego kliknąć to pewnie jeszcze nie zebrałeś wszystkich składników....

zielonyminek
22.02.2012, 10:59
Składniki mam wszystkie. Czy to ten kocioł widoczny na screenie po prawej stronie? Jeśli tak to nie umiem nic z nim zrobić...

http://i40.tinypic.com/20jnwja.jpg

Araden
22.02.2012, 11:25
Jeśli pod dziennikiem misji jest duży zielony kocioł to w niego musisz kliknąć.

zielonyminek
22.02.2012, 11:27
Jedyny kocioł który znalazłem to ten po prawej stronie obok dziennika, Mniemam że to nie jest ten którego szukam, więc idę dalej biegać...

Araden
22.02.2012, 11:44
Takich kotłów jak ten na obrazku znajdziesz od groma a ten z zadania jest większy z zieloną substancją i stoi w pobliżu środka lochów. Jak dojdziesz do środka zacznij szukać kotła z otwartą mapą bo na niej pojawi się znak zapytania.

Teraz ja mam pytanie.
Robię zadanie w Slifmoor, Rytuał Wiary. Mam zebrać trzy składniki: Ziele, miecz i wodę. Nie wiem skąd nabrać wody a chcę się już pozbyć tego zadania i odzyskać miejsce w plecaku.

MOD_Drover
22.02.2012, 14:29
Witam

zielonyminek (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1497234) dostajesz słowną przestrogę o nie używaniu wulgaryzmów na forum.
Kocioł, o który pytasz znajduje się tutaj (czerwona strzałka):
http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0222/b68419565ee27ea39e50321c8b1ff0d84f44fa4f.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Kocioł co prawda jest z zieloną zawartością ale jest nieco większy.

Jeśli chodzi o wodę, Araden to z tego co pamiętam,trzeba ją zaczerpnąć ze studni na wschodzie Slifmoor, po wyjściu z Weriana postaraj się biec prawą stroną mapy i po drodze mniej więcej w połowie mapy z pewnością znajdziesz studnię, mam nadzieję, że to tam :)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

dzidzini
23.02.2012, 20:55
mam problem z zadanie z kopalni hugona w którym trzeba coś tam zanieść olwinowi
tylko że nie wiem gdzie jest ten cały olwin?
http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/images/_games/DrakensangOnline/smilies/smile.gif:confused:

Valkirmag*
23.02.2012, 22:55
mam problem z zadanie z kopalni hugona w którym trzeba coś tam zanieść olwinowi
tylko że nie wiem gdzie jest ten cały olwin?
http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/images/_games/DrakensangOnline/smilies/smile.gif:confused:
Proszę wklej „fotkę” z opisem zadania, bo przyznam się, że nie pamiętam już tego zadanka. Staraj się też zawsze szerzej opisać problem, bo pamięć mam dobra ale krótką :o
Pozdrawiam MV

dzidzini
24.02.2012, 08:58
Chodzi o zadanie : Badanie wroga! w wiecznej gardzie gdzie trzeba ubić 45 lodowych wilków i zdobyć 40 serc lodowych siepaczy-strażników a póżniej zanieść te serca Olwinowi żeby je zbadał tylko że nie mogę go odszukać! :)

Valkirmag*
24.02.2012, 09:49
Chodzi o zadanie : Badanie wroga! w wiecznej gardzie gdzie trzeba ubić 45 lodowych wilków i zdobyć 40 serc lodowych siepaczy-strażników a póżniej zanieść te serca Olwinowi żeby je zbadał tylko że nie mogę go odszukać! :)

Olwina (znawca ziół) - znajdziesz w kopalni Hugona, u niego kupuje się eliksiry i ekstrakty. Stoi obok "pieca" po prawej.
Pozdrawiam MV

dzidzini
24.02.2012, 11:14
ok! Dzięki! ale nie pojawia mi się nad nim znak zapytania i nie mogę zdać mu misji może związane jest to z tym że w zadaniu mam odhaczone że zebrałem 40 serc siepaczy a w plecaku mam ich tylko 38 ale chodze po tej wiecznej gardzie i te siepacze już nic nie wyrzucają nie bardzo wiem o co chodzi? Dzieki za pomoc! pozdrawiam!

Valkirmag*
24.02.2012, 11:24
ok! Dzięki! ale nie pojawia mi się nad nim znak zapytania i nie mogę zdać mu misji może związane jest to z tym że w zadaniu mam odhaczone że zebrałem 40 serc siepaczy a w plecaku mam ich tylko 38 ale chodze po tej wiecznej gardzie i te siepacze już nic nie wyrzucają nie bardzo wiem o co chodzi? Dzieki za pomoc! pozdrawiam!

Być może to błąd w zadaniu, odrzuć je i pobierz od nowa, to zazwyczaj pomaga.
Pozdrawiam MV

dzidzini
24.02.2012, 11:28
Ok! dzieki wielkie! zrobie jak radzisz! gdyby coś to się odezwę. POZDRAWIAM

Zada021
27.02.2012, 17:57
Witam. Mam pytanie czy są może jakieś misje(zadania) na poziomie 35?

-Opiate-
28.02.2012, 13:41
Mam do zrobienia: Poszukaj ubran przy domu Megan na polnocnym zachodzie lak Swerdfiel.
Przeszukalem cala mape (nie tylko polnocno zachodnia czesc jej) i nigdzie nie ma domu Megan a co za tym idzie ubran przy nim.
Ktos wie gdzie ten dom sie znajduje?

Valkirmag*
28.02.2012, 14:40
Mam do zrobienia: Poszukaj ubran przy domu Megan na polnocnym zachodzie lak Swerdfiel.
Przeszukalem cala mape (nie tylko polnocno zachodnia czesc jej) i nigdzie nie ma domu Megan a co za tym idzie ubran przy nim.
Ktos wie gdzie ten dom sie znajduje?

Nie jestem w 100% pewny ale: dom Megan znajdziesz na dole przy młynie – to mini boss - wiedźma.
Pozdrawiam MV

-Opiate-
28.02.2012, 15:34
Nie jestem w 100% pewny ale: dom Megan znajdziesz na dole przy młynie – to mini boss - wiedźma.
Pozdrawiam MV

Niestety to nie to :/ Ok znalazlem w poludniowo zachodniej czesci a nie jak pisze w polnocno zachodniej.

xElspethx
28.02.2012, 21:10
WItam,

Mam problem z wykonaniem misji Wezwanie do polowania realizowanej w dzikim lesie. Niestety wg misji powinnam odebrać symbol od szamana z dzikich lasów w okolicach ruin na wschodzie lasu. I nic - nie pojawia mi się ani znak zapytania ani nie mogę nic znaleźć. Przeszłam Dziki Las już po parokroć. Na forum też szukałam, ale nie znalazłam info gdzie trafię na tę misję (albo gdzieś przegapiłam). Będę wdzięczna za pomoc bo utknęłam (najlepszy były screen z mapką). Jeśli wątek nie tu to proszę o przeniesienie, trochę się pogubiłam.

MOD_Boom
28.02.2012, 21:22
Witam

Zaznaczyłem ci lokacje Szamana.

http://wt010.wrzuc.to/obrazek/vlNxkr7u/mapa.jpg

Pozdrawiam

Mod_Boom

Tyrionus
29.02.2012, 08:39
Witam mam problem z misją "Zaczarowany Trunek". Udało mi się znaleźć już wszystkie składniki i spróbować je połączyć. Za pierwszym razem się nie udało więc wziąłem misję jeszcze raz. Za drugim razem jednak również się nie powiodło, za trzecim, czwartym i każdym kolejnym razem również. Może mi ktoś powiedzieć co robię źle, że po na prawdę dużej ilości prób nadal nie mogę ukończyć zadania?

mam ten sam problem... mam 3 skladniki i stoje nad tym garem i nic sie nie dzieje... wszelkie klikanie nic nie daje...

artekwnc
29.02.2012, 14:12
Siedzici przy dobrym garze? Tu nie chodzi o ten fioletowy u samej góry mapy...

Tyrionus
29.02.2012, 15:16
Siedzici przy dobrym garze? Tu nie chodzi o ten fioletowy u samej góry mapy...

a mozesz powiedziec przy ktorym powinno sie siedziec?

MOD_Drover
29.02.2012, 15:38
a mozesz powiedziec przy ktorym powinno sie siedziec?

Witam

Miejsce występowania kotła (na screenie) pokazałam we wcześniejszym poście.. KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7111564&postcount=283)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

blood123098
29.02.2012, 22:06
witam czy ktoś sie zna dobrze na misjach i wykonał od 1- do 15 lvl minimum bo mam problem z misja pt "Ważne Sprawy " w Grimmagstore w lochach prosze o kontakt na gg ******

Valkirmag*
29.02.2012, 22:15
witam czy ktoś sie zna dobrze na misjach i wykonał od 1- do 15 lvl minimum bo mam problem z misja pt "Ważne Sprawy " w Grimmagstore w lochach prosze o kontakt na gg ******

Nie wolno podawać na forum danych kontaktowych / prywatnych. Nigdy nie wiesz kto i do czego je wy korzysta.
Pozdrawiam MV

Astaroth1984
01.03.2012, 10:52
Jeśli masz problem z odnalezieniem jakichś miejsc lub przedmiotów , najprościej wejść do danej lokacji i przejść ją całą wzdłuż i wszerz z włączoną mapą ( M ). Wtedy te ważne miejsca pojawią się na niej jako znak zapytania ( ? ). Czasami zdarza się że lokacje mają także dodatkowe przejścia w które też warto zajrzeć i spenetrować w całości. Przeszedłem wszystkie podstawowe zadania do 20 poz. Niektóre powtarzałem do znudzenia , pon. były przy okazji , albo po drodze do innego zadania więc je brałem. Zawsze to dodatkowy EXP. a i przedmiot ciekawy wypadnie. Moja rada , badaj wszystko dokładnie. Powodzenia =]

Valkirmag*
01.03.2012, 11:10

Upomnieć nie zapomniałem, ale zapytać Cię abyś opisał dokładnie treść misji to zapomniałem:p. Proszę opisz „co należy wykonać” bo niestety nie pamiętam już treści misji.;)
Równocześnie przychylam się wypowiedzi Astaroth, używaj mapy (M) to wiele ułatwia.
Pozdrawiam MV

blood123098
01.03.2012, 18:00
misja brzmi odnajdź żywot strażniczki relikwii Ivarry w pobliżu grobowca na ścieżce bocznej i ja bylem w tych lochach normalnych i nic tam nie bylo ani pytajnika ani nic prosze o jakiegos ss gdzie to jest z góry dziękuje :)

MOD_Boom
01.03.2012, 18:15
misja brzmi odnajdź żywot strażniczki relikwii Ivarry w pobliżu grobowca na ścieżce bocznej i ja bylem w tych lochach normalnych i nic tam nie bylo ani pytajnika ani nic prosze o jakiegos ss gdzie to jest z góry dziękuje :)

Z tego co pamiętam, należy ubić mini bossa w tych „ruinach” po prawej stronie.

blood123098
01.03.2012, 18:33
Z tego co pamiętam, należy ubić mini bossa w tych „ruinach” po prawej stronie. dziekuje ci wielkie pozdrawiam w razie czego jeszcze sie odezwe :)

reves1
03.03.2012, 13:23
Witam mam mały problem z questem na 3 lvl mam wziąć suchy torf tylko nie wiem gdzie on jest.

MOD_Drover
03.03.2012, 13:39
Witam mam mały problem z questem na 3 lvl mam wziąć suchy torf tylko nie wiem gdzie on jest.

Witam

reves1 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1504575) kiedyś już ktoś miał podobny problem. Klikając TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=6230130&postcount=188)znajdziesz potrzebne informacje :) Daj znać jak poszło?

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

reves1
03.03.2012, 13:42
Dziękuję za pomoc
.Quest zrobiony

razir891
05.03.2012, 14:09
Witam . Tak jak w tytule tematu chodzi właśnie o to zadanie które daje Wiedźma Malissa
Mam zebrać te trzy składniki i zagotować je w kotle . Wykonuje to zadanie cały czas i za każdym razem jest od nowa .Mam je wykonywać cały czas do momentu az wreszcie eksperyment sie uda czy jak ?

MOD_Drover
05.03.2012, 15:05
Witam

Z takich składników eksperyment zawsze będzie nieudany..hehe http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/images/_games/DrakensangOnline/smilies/wink.gif
Tak na poważnie to istnieją takie zadania, które mogą być wykonywane cały czas ale jedynie za pierwszym razem dodają PD i MM, za każdym kolejnym razem zdobywasz jedynie srebro lub miedź :)

Czy masz jeszcze jakieś pytania?

P.S. Twoje pytanie przenoszę do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Astaroth1984
05.03.2012, 16:09
Ale są też takie , które warto zmęczyć , np. w Laboratorium Alchemików przed Khali. Aby uzbierać wszystkie elementy i zabić odpowiednią liczbę " zbiegłych eksperymentów " trzeba tam wrócić kilkukrotnie i powtórzyć to samo. Lecz za wykonanie zadania jest bardzo dużo exp. i są też ciekawe przedmioty w skrzyniach. W moim przypadku były to też klucze do skrzyń.

Fao12
05.03.2012, 19:04
siemka bo ja mam tez problem z rytualem wiary bo zabijam tych nefertarii i mi nic nie wyskakuje :/ robilem tak ze anulowalem misje i jeszcze raz ja robilem ale to nic nie dalo :/ co robic ? :)

BA_Temida
05.03.2012, 19:24
Fao12 możesz opisać dokładnie o którą misję chodzi?

arkadiusz271
06.03.2012, 10:30
Witam. mam taki problem bo nie moge znaleść katapulty do pomocy tego zadania: WRZUC SZCZATKI DO MORZA Z URWISKA MORDERCOW NA WSCHOD OD TORSTRONDU ZA POMOCA KATAPULTY.
biegam i szukam i wciaz mnie zabijaja.

Subzero91
06.03.2012, 10:53
Katapulta jest na północy troszkę na wschód na samym końcu mapy będzie tam mnóstwo ludzi północy napewno znajdziesz.

SMOD_Zedd
06.03.2012, 14:08
Witam. mam taki problem bo nie moge znaleść katapulty do pomocy tego zadania: WRZUC SZCZATKI DO MORZA Z URWISKA MORDERCOW NA WSCHOD OD TORSTRONDU ZA POMOCA KATAPULTY.
biegam i szukam i wciaz mnie zabijaja.

Witam

Klikając TU (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=6606530&postcount=225), dowiesz sie gdzie dokladnie jest ta katapulta.

Pozdrawiam
SMOD_Zedd

arkadiusz271
07.03.2012, 07:21
dzieki WIELKIE. znalazłem!!!

Dilerek
08.03.2012, 15:01
Mam problem z pewna misjai:
1. Zaczariwany trunek (groty hagastove)
- otóz posiadam 3 skladniki , stoje nad kotlem , mapka pokazuje pytajnik a ja nie moge nic zrobic , moze ktos wie dlaczego ??

Astaroth1984
08.03.2012, 16:59
Może zadam głupie pytanie , ale czy klikasz na ten kocioł i jest on podświetlony kiedy najeżdżasz na niego kursorem ? =]

Dilerek
08.03.2012, 17:47
Nie , nic sie nie dzieje ...

Astaroth1984
08.03.2012, 17:50
Sprawdz czy masz na pewno wszystkie składniki i czy na mapie nie ma innych miejsc ze znakiem zapytania (?) Może o czymś zapomniałeś. Znam dobrze tą jaskinię i robiłem ten eksperyment wielokrotnie do znudzenia. Może niestety relog pomoże , albo usunięcie Cache i folderu DSO po aktualizacji jeśli jeszcze nie robiłeś.

Dilerek
08.03.2012, 18:06
Juz kiedys zrboilem ta misje wiec dziwne ze teraz cos nie chce pojsc...
Na szczescie slaba z tej misji nagroda wiec strata zadna

BA_Temida
08.03.2012, 19:40
bassco Twój post usuwam, gdyż nie ma nic wspólnego z tematem, na forum jest to traktowane jako Off-Top.

Dilerek
08.03.2012, 19:41
oki juz zrobilem sory za zamiesznie ;d

ciciol1
10.03.2012, 10:10
witam.jestem nowy,mam pytanie,czy mozna bedac na 3poziomie wrocic do pierwszego i zaczac od poczatku??

MOD_Drover
10.03.2012, 10:18
ciciol1 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1507168) jedyna możliwość to założenie nowego konta, a tym samym stworzenie nowej postaci.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Astaroth1984
10.03.2012, 10:19
Hej ! Myślę że jak Jesteś dopiero na 3-cim to nic nie szkodzi jak zrobisz nową postać. Możesz to zrobić na tym samym Mailu. Czyli oddzielne konto , pon. nie można się cofnąć. A tak mi się przynajmniej wydaje. ( Pisałem w tym samym czasie co Shatzi =] )

yppp
10.03.2012, 23:27
otoz jest dokladnie tak jak pisze zedd bosa trzeba zabic 2 razy i napewno zbierzesz potrzebne ci itemy
pozdrawiam:cool:
witam moze sie myle ale sigrismara bilem kilka razy i dalej mam 3 przedmioty

Valkirmag*
10.03.2012, 23:55
witam moze sie myle ale sigrismara bilem kilka razy i dalej mam 3 przedmioty

Proszę pokaż swój „plecak” wskazując w nim elementy konieczne do wykonania misji które już uzbierałeś, oraz fotkę misji. Oczywiście całą resztę zamaż w plecaku jeśli nie chcesz jej upubliczniać.
Pozdrawiam MV

pituulek1
14.03.2012, 08:48
Witam mam problem z zadaniem "Przeor".. kompletnie nie wiem gdzie mam szukać tego strażnika Nefertari.. ma się on znajdować przy jakimś moście prowadzącym do tajemnego przejścia na północny wschód od grobu Heredeura.. złaziłem tą krypte z 5 razy i nic nie znalazłem..

MOD_Drover
14.03.2012, 09:59
pituulek1 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1509390) skoro na północny wschód..to pewnie tutaj (obszar zaznaczony czerwonym kwadratem):
http://s16.postimage.org/6td9mruf9/przeor.jpg

Nie muszę dodawać chyba, że jest to mapa Krypty Króla :)
Daj znać czy się udało?

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

pituulek1
14.03.2012, 11:36
byłem tam ale nic nie znalazłem.. chyba, że w tej skrzyni?

udało się dzięki bardzo;)

pituulek1
15.03.2012, 12:53
witam
tym razem mam problem z misją "Myśliwy i ofiara" a mianowicie nie wiem gdzie mam znaleźć mistrza z lochów Dzikich Serc

Dobra już znalazłem, dzięki i przepraszam za zawracanie głowy

arkadiov3
16.03.2012, 12:20
Witam, mam problem z misją zaczarowany trunek: otóż mam wszystkie składniki lecz niestety nie mogę znaleźć tego kociołka gdzie mogę to zagotować. 2 razy wchodziłem i wychodziłem z mapy... Niby lokalizacja pólnocny- zachód ale nie mogę tego znaleźć... Z góry dzięki za pomoc

Astaroth1984
16.03.2012, 14:16
Arkario , kociołek jest bardziej w centralnej części mapy lekko wysunięty na zachód. Jest w takim zagłębieniu na planszy , jest tam sporo wiedzm. Na końcu jest duży kocioł , najeżdżając kursorem się podświetli na biało.

Valkirmag*
16.03.2012, 15:25
Witam, mam problem z misją zaczarowany trunek: otóż mam wszystkie składniki lecz niestety nie mogę znaleźć tego kociołka gdzie mogę to zagotować. 2 razy wchodziłem i wychodziłem z mapy... Niby lokalizacja pólnocny- zachód ale nie mogę tego znaleźć... Z góry dzięki za pomoc
TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7111564&postcount=283) jest mapka.
Pozdrawiam MV

bychester
17.03.2012, 13:31
Witam, mam problem z misją "Zaczarowny Trunek Groty Hagastove" trzeba tam zebarać trzy składniki co udało mi się zrobić a następnie wymieszać je w jakimś kotle tyle że nie wiem którym tym dużym? no spoko tylko nigdzie nie mogę tego wrzucić.

๏̯͡๏1
17.03.2012, 13:45
Witam, mam problem z misją "Zaczarowny Trunek Groty Hagastove" trzeba tam zebarać trzy składniki co udało mi się zrobić a następnie wymieszać je w jakimś kotle tyle że nie wiem którym tym dużym? no spoko tylko nigdzie nie mogę tego wrzucić.

Zerknij na trzy ostatnie posty to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Nightmare_PL
17.03.2012, 18:09
Siemka,mam pytanie wbiłem 35 lvl ucieszyłem się,ale radość nie trwała długo bo nie widzę w obozie oporu żadnych misji :/ czy niema już misji powyżej 34 lvl ?

Astaroth1984
17.03.2012, 18:12
Są , wbij 36 =] Na razie możesz powielić stare. Zawsze to dodatkowy exp. kasa i sprzęt.

-bloodlysy-
18.03.2012, 10:46
Mam misje "Rytuał wiary"
i nie moge zrobic 2 punktu
2. Uzbieraj święte ziele na północy Slifmooru w pobliżu drogiw góry
niewiem gdzie to jest przeszukalem caly północ inie znalazłem

SMOD_Zedd
18.03.2012, 11:04
Mam misje "Rytuał wiary"
i nie moge zrobic 2 punktu
2. Uzbieraj święte ziele na północy Slifmooru w pobliżu drogiw góry
niewiem gdzie to jest przeszukalem caly północ inie znalazłem

Witam

http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0318/e46323444d6f644a220565e3ef7af3b14f65c072.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Wcisnij "M" i udaj sie do zaznaczonego miejsca na czerwono, powinien sie podswietlic znak zapytania w miejscu tego ziela, północ Slifmooru.

Pozdrawiam
SMOD_Zedd

-bloodlysy-
18.03.2012, 17:28
wezwanie do polowania
wes symbol zdobyczy od pomocnika szamana z dzikich serc kolo ruin na wschodzie lasy
to jest mob czy skrzynia bo nie moge tego znalezc

MOD_Drover
18.03.2012, 18:11
-bloodlysy- (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1512213) skoro od "pomocnika szamana z dzikich serc" to znaczy, że to mob :)
Szukaj go całkowicie po wschodniej stronie mapy, dodatkowo podpowiem Ci, że jest to potwór a'la jeleń i oznaczony jest czerwonym kołem jakie zazwyczaj posiadają mini bossy.
Daj znać czy się udało?

Pozdrawiam
Mod_Shazi

Fao12
19.03.2012, 13:06
mam problem z misja "myśliwy i ofiara" gdzie jest ten mistrz z lochow dzikich serc ? :/ przeszedlem cale pieczary dzikich serc i nigdzie go nie widzialem :/ tez mam problem z druga misja "rytuał wiary" a otóż nie moge dostac tego miecza porzadku zabijam te nefertarii i nic nic nie wypada :/

kilo88
20.03.2012, 09:25
misja: Rytuał Wiary
cel: zdobyć hełm mówiącego szkieletu.

Przeleciałem cały slimfoor wzdłuż i wszerz i nic...

Tam napisane jest, że ten szkielet jest w świątyni w mieście Grovery w Slimfoorze, ale takowego spotkać też mi się nie udało.

Pomocy.

Valkirmag*
20.03.2012, 10:03
Być może właśnie przed chwilą go ktoś „ubił” dlatego poczekaj tam chwilę. On jest prawie w centrum w ruinach „po schodach”.
Pozdrawiam MV

MOD_Drover
20.03.2012, 11:21
mam problem z misja "myśliwy i ofiara" gdzie jest ten mistrz z lochow dzikich serc ? :/ przeszedlem cale pieczary dzikich serc i nigdzie go nie widzialem :/ tez mam problem z druga misja "rytuał wiary" a otóż nie moge dostac tego miecza porzadku zabijam te nefertarii i nic nic nie wypada :/

Mistrza lochów szukaj w tym obszarze (zaznaczyłam go kolorem czerwonym):
http://s16.postimage.org/frem8pjxh/pieczary_mistrz.jpg

Co do drugiej misji to niestety musisz ubijać boty aż do skutku. Jeśli wiele razy próbowałeś i nadal nic to być może anulowanie misji i ponowne jej przyjęcie coś pomoże?

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

kilo88
20.03.2012, 17:15
Dzięki, za pomoc, a mógłbyś mi jeszcze napisać gdzie znajdę studnię potrzebną w kolejnym etapie misji?

Valkirmag*
20.03.2012, 22:31
Włącz mapę (skrót na klawiaturze „M”) powinien w miejscu wykonania zadania pojawić się żółty „?”. Studnie – jeśli myślimy o tej samej – znajdziesz po prawej stronie mapy i trochę w górę, idź prawym brzegiem mapy cały czas do góry - otoczona jest chyba dwoma domkami.
Pozdrawiam MV

kilo88
21.03.2012, 12:02
zrobione, dziękuję :D

Fidek2
22.03.2012, 04:27
witam ja mam pytanie czy odrzucajac misje odzyskam miejsce w inv zajmowane przez przedmioty do tego zadania i przede wszystkim czy zawsze bede mogl wrocic ponownie do wykonywania tego zadania ?

Astaroth1984
22.03.2012, 05:24
Tak jest , odzyskujesz miejsce z tego co pamiętam. Podejmując się zadania poraz kolejny znowu dostaniesz przedmioty służące do jego wykonania. Do zadania możesz powracać będąc na odpowiednim poziomie.
PS: Też mam mało miejsca chociaż poszerzałem już plecak =]

darsoon
23.03.2012, 15:21
witam qwest z miasta oporu zbieram 20 itemow "pergamin z informacjami KWL " itemy mam w inwentorze ale nigdzie nie moge ich zdac choc cala miejscowke obieglem 10 razy to jest w TLI no i w miescie tez nie pokazuje nigdzie i co ciekawe w zadaniach tez nie pokazuje mi tego Q .
Prosze o pomoc jak cos to jakas informacje na poczte ********

Astaroth1984
23.03.2012, 15:59
Robisz zadanie 1-wszy czy 2-gi raz ? Jeśli pierwszy to sprawdz czy masz na pewno potrzebną ilość którą zdobyłeś w TLI. Jeśli drugi raz , być może wykonałeś już zadanie i po prostu zostały Ci te itemy w plecaku więc można je wyrzucić skoro nie masz już tego zadania jako aktywnego. Być może to jakiś błąd więc spróbuj też wyczyścić folder DSO i uruchomić grę od nowa. O czyszczeniu folderu DSO dowiesz się w dziale FAQ GRA. Powinno pomóc.

MOD_Drover
23.03.2012, 16:41
darsoon (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1495360) podawanie swoich danych kontaktowych na forum jest niebezpieczne. Nie podajemy tego typu informacji na forum (zgodnie z pkt. 22 Regulaminu forum (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=599144)). W związku z tym, upominam Cię dbając w ten sposób o Twoje bezpieczeństwo.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

darsoon
23.03.2012, 16:46
ilosc itemow sie zgadza i robie to 1 raz dso wyczyszcone i ciasteczka tez ubadam moze jak wyzuce z inwentazra pokaze sie q jeszcze raz a jak nie to bez item szybko zapomne o nim :D dzieki za wskazowki pozdrawiam

qrator1
26.03.2012, 00:31
zbierz 20 tabard z poległych obrońców P Porządku na zachodzie Slifmooru.

Wielokrotnie przeszedłem mapę Slifmooru i nie trafiłem na chociażby jednego takiego moba? gdzie one są ?

-_VeNuS_-
26.03.2012, 00:39

Wielokrotnie przeszedłem mapę Slifmooru i nie trafiłem na chociażby jednego takiego moba? gdzie one są ?

Witaj ;) Poległych Obrońców Porządku znajdziesz niedaleko schodków w okolicach przejścia do terenu, na którym znajdują się "psy" i "jelenie", po lewej stronie głównej drogi, niedaleko od Schronienia Weriana. Pojawiają się dokładnie pomiędzy główną drogą a małym mostkiem prowadzącym do "piesków". Jeśli nie zobaczysz ich od razu, poczekaj aż się odnowią,, bo jest ich zazwyczaj niewielu. Pozdrawiam ;)

rage_rafal_pl
26.03.2012, 16:49

Można jeszcze prościej...
po wyjściu z dzikiego lasu do Slifmooru trzymaj się lewej strony mapy. Kiedy dojdziesz do pierwszych schodków i nie znajdziesz żadnego obrońcy ani łucznika ani miecznika to znak, że ktoś im dał ładnego łupnia. Musisz poczekać na zrespienie się ich. Obrońcę łatwo odróżnić. Są nimi szkielety typu łucznik i miecznik jednak różnią się tym od pozostałych szkieletów na mapie, tym że ich uzbrojenie jest koloru jaśniejszego tj. miedzianego. Reszta szkieletów jest czarno szara.

Niksin
28.03.2012, 18:54
Witam mam problem z misją wódz zbójów pieczary dzikich serc, zabiłem wszystkich tylko nie mogę nigdzie odszukać dowódcy zbójów czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie go znajdę?

Kolosutron86
28.03.2012, 20:18
trzymaj sie lewej strony mapy... On jest na samym koncu lewej strony mapy na takiej mini wysepce

Mensi
31.03.2012, 16:21
hej, mam problem z zadaniem "Khali" . Macie może jakiś sposób na przejście tej misji ??

SMOD_Zedd
31.03.2012, 16:28
hej, mam problem z zadaniem "Khali" . Macie może jakiś sposób na przejście tej misji ??

Witam

Problem Twoj to zabicie jej, czy cos innego? jezseli z zabiciem to musisz znaleźć zgraną grupke i po sprawie :)

Mensi
31.03.2012, 16:33
Witam

Problem Twoj to zabicie jej, czy cos innego? jezseli z zabiciem to musisz znaleźć zgraną grupke i po sprawie :)

Tak zabicie, ale to jest "laboratorium kłamstw" wiec gra się samemu ;/
Może ma ktoś jakiś sposób ?
Bo podczas walki jedno jej trafienie i the end ;]

Valkirmag*
31.03.2012, 17:04
Tak zabicie, ale to jest "laboratorium kłamstw" wiec gra się samemu ;/
Może ma ktoś jakiś sposób ?
Bo podczas walki jedno jej trafienie i the end ;]

Zaproś graczy go grupy. Wtedy razem wejdziecie do lochów.
Pozdrawiam MV

-tsetse-
01.04.2012, 14:45
Chciałam zapytać o mistrza lochów w Pieczarach Dzikich Serc. Wiem, że już były posty na ten temat ale nie widzę mapki, która tam niby miała być. Może więc tak pisemnie mogłabym prosić o odpowiedź.

Done. Dzięki za pomoc.

-Felczyk-
01.04.2012, 15:52
Chciałam zapytać o mistrza lochów w Pieczarach Dzikich Serc. Wiem, że już były posty na ten temat ale nie widzę mapki, która tam niby miała być. Może więc tak pisemnie mogłabym prosić o odpowiedź.
mistrz lochów jest hmm centralnie na środku jak bedziesz w pieczarach to charakterystyczne jest to ze "pod sufitem" wiszą klatki w tym rejonie jest mistrz lochów

fafluhte
01.04.2012, 16:01
Odpowiedź padła w poprzednim poście.

VertonPL1
02.04.2012, 13:17
gdzie jest zbieracz torfu ?

MOD_Drover
02.04.2012, 13:41
gdzie jest zbieracz torfu ?

TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=6230130&postcount=188) znajdziesz niezbędne informacje :)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

kistek3
03.04.2012, 19:09
Witam.
Mam pytanie dotyczace khali, wiem ze bylo juz to walkowane.
mianowicie zebralem grupe 4 osob srednio 27 lvl. Życie wogole jej nie schodzilo (a jeżeli tak to bylo to niezauwazalne) nawet dwie bomby nie zadaly jej zadnych obrazen. I tu moje pytanie czy to jakis blad czy zeczywiscie trzeba miec bardzo duzy lvl na tego bossa?

MOD_Drover
03.04.2012, 22:17
kistek3 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1516458) Khali to superboss jak sam wiesz zapewne. Dlatego nie da się Jej pozbyć tak łatwo ;) Jeśli ekipa nie jest zgrana lub jest nieco słaba wtedy jest jeszcze bardziej "pod górkę" (wybacz, że tak piszę - nie twierdzę, że jesteście słabi bo tego nie wiem ;) ).
Radzę dobrać jeszcze jedną osobę dla pełnego składu 5-ciu osób, używać dobrej esencji oraz wyposażyć się w solidną broń. Nie mozliwe, że nie zadawaliście Jej szkód zupełnie)racyej tak jak pisaeś, byo to niezauważalne), po prostu pasek z jej życiem ma to do siebie, że ciężgo się zorientować "ile jeszcze zostało" - niestety. Dodatkowo za każdym razem punkty Jej życia się regenerują, gdy ta teleportuje się na środek..więc trzeba się więc sporo nabiegać i wysilić by zadane szkody w 100% nie zostały zregenerowane :) Podsumowując - nie sądzę, że to jest błąd :)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

kistek3
03.04.2012, 22:50
Dzieki za wyjaśnienie.
Najwidoczniej musze jeszcze popracować nad postacia :D

również Pozdrawiam

Phideaux
03.04.2012, 23:14
Regenerują się jej punkty życia, to zauważyłem. Ale ile jej się tak regeneruje gdy wskakuje na środek? Bardzo dużo w porównaniu z tym co można jej odebrać?

MOD_Drover
03.04.2012, 23:44
Phideaux (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1497371) z tego co pamiętam na "normal" dodaje ok 3500 na raz, a na poziomie trudnym ok 10000. Wystarczy włączyć sobie w opcjach "tekst walki" i policzyć ;)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Norba2
05.04.2012, 07:59
Witam,

Czy ktoś wie jak rozkładają się questy na poziomach >36 ? Wbiłem 37 - nic nie ma nowego, albo nie widzę. Czy jest jeszcze coś nowego na 38-40 ?

Pozdrawiam,
Norba.

BA_Venus
05.04.2012, 14:27
Witam,

Czy ktoś wie jak rozkładają się questy na poziomach >36 ? Wbiłem 37 - nic nie ma nowego, albo nie widzę. Czy jest jeszcze coś nowego na 38-40 ?

Pozdrawiam,
Norba.

O ile mnie pamięć nie zawodzi, dostaniesz następne misje w Obozie Oporu, gdy wbijesz 38 lvl. Powodzenia w zbieraniu PD ;)
Pozdrawiam.

-Qbengrimm-
05.04.2012, 16:10
Witam!
Mam problem z misja "Ochydne niespodzianki"- mianowicie nie moge znalezc Gnoba. Moze mi ktos napisac gdzie on jest?

I taka moja mysl odnosnie tego watku:
Moze zamiast pisac tak haotycznie i po kilka razy pytac o jedna misje (nie chcialoby mi sie przekopywac 50 stron watku) warto pomyslec o tym aby zrobic osobny dzial poswiecony pomocy przy questach? I tak te misje ktore zostaly wymienione tutaj posegregowac na osobne watki i dac do nich solucje (rowniez te zebrane w tym temacie tu). Wydaje mi sie ze znacznie ulatwiloby to poszukiwanie odpowiedzi na nurtujace pytania.

MOD_Astaroth1984
05.04.2012, 16:16
Wejdz w " Rozmowy na temat aktualnych ogłoszeń " a tam w temat : " Święto wiosny ". Gracze oprócz wszystkich cennych informacji związanych z tym eventem zamieścili także mapki z lokacjami interesujących Cię miejsc. Chciałbyś poradnik ale nie chce Ci się nawet poszukać na forum tego co Cię interesuje. Więc mógłby być też kłopot ze znalezieniem tego poradnika jeśli by już istniał. Czasami trzeba przekopać trochę wątków i użyć opcji " Szukaj ".

Quad21
08.04.2012, 17:39
Witam, Heniek ubity i mam problem:

http://fotoo.pl//out.php/i187624_dso-001-hero.jpg

w zaznaczonym, co dalej robić bo jakoś nie kumam tego zdania i nie wiem gdzie z tym iść.

Prośba o odpowiedź.

SMOD_Zedd
08.04.2012, 17:52
Witam

Misje robilem dosc dawno, ale po ubiciu Herolda na środku masz ołtarz, musisz tam podejsc i kliknąc, najlepiej jak włączysz mapke "M", wtedy pojawi sie "?"

Pozdrawiam
SMOD_Zedd

vimiirix7
09.04.2012, 10:47
mam do zrobienia misje pt: "Zbóje arachny" i nie wim o co w niej chodzi. pisze mi tak
"znajdż Tibbersa u jednego z goblinów szubrawców w kawernach loxley". Zabijam te goblinki i nic mi z nich nie wypada nie mam również żadnego pytajnika na mapie i nie wiem co robić. POMOCY!!!
Dziękuję za pomoc.

temat uważam za zamkniety. wypadło mi !!!! ;p

Diabolo92
09.04.2012, 18:00
ubij 65 psow straznikow to zrobilem ale nie moge znalesc mistrza z lochow
Poszukaj wskazówek co do losu porwanych u mistrza z lochu z Dzikich serc

rysiastys
09.04.2012, 19:10
Też mam problem z tą misją

SMOD_Zedd
09.04.2012, 19:38
ubij 65 psow straznikow to zrobilem ale nie moge znalesc mistrza z lochow
Poszukaj wskazówek co do losu porwanych u mistrza z lochu z Dzikich serc

Też mam problem z tą misją

Witam

TU (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7361126&postcount=350) macie wskazówkę gdzie mistrza znaleźć

Assyr
10.04.2012, 13:21
Mam pytanie czy dla 35 lvl sa jakies zadania poniewaz właśnie nabiłem 35 lvl i nie mam zadnych zadań do wykonania. Jezeli sa to gdzie je znajdę?

BA_Venus
10.04.2012, 13:27
Mam pytanie czy dla 35 lvl sa jakies zadania poniewaz właśnie nabiłem 35 lvl i nie mam zadnych zadań do wykonania. Jezeli sa to gdzie je znajdę?

Nowe misje pojawią się w Obozie Oporu, gdy osiągniesz poziom 36. Do tego czasu musisz zdobywać PD zabijając potworki. Powodzenia w "expieniu" ;)
Pozdrawiam

ChivasMar
10.04.2012, 23:20
Potrzebuję pomocy z misją "Rytuał wiary". Mam zdobyć hełm mówiącego szkieletu przy świątyni w mieście Grovery w Slifmoorze. Obszedłem mapkę już ze 4 razy i nie mogę znaleść tego hełmu. Podpowie ktoś gdzie go szukać?

BA_Venus
11.04.2012, 01:07
Potrzebuję pomocy z misją "Rytuał wiary". Mam zdobyć hełm mówiącego szkieletu przy świątyni w mieście Grovery w Slifmoorze. Obszedłem mapkę już ze 4 razy i nie mogę znaleść tego hełmu. Podpowie ktoś gdzie go szukać?

Hełm wypada z mini bossa w Slifmoorze. Znajdziesz go przy świątyni ze schodami, praktycznie w samym centrum mapy, a dokładną lokalizację zaznaczyłam na screenie.
Pozdrawiam.
http://desmond.imageshack.us/Himg593/scaled.php?server=593&filename=slifmoor.jpg&res=landing

Piolun
12.04.2012, 11:49
Pytanie mam. Gram czarodziejem na 29 poziomie (początek). Jestem w tej chwili w obozie oporu i nie ma misji. Zszedłem cały świat dostępny i nie mam misji (mam nadzieję, że wszystkich już nie zrobiłem) albo nie wiem gdzie mogę znaleźć. Prosze o podpowiedź bo samo ubijanie potworków wydaje mi się troszkę bezcelowe tymbardziej, że teraz dobicie do poziomu 30go zajmie dni lub tygodnie (gram tylko 1,5 lub 2 h dziennie )

pozdrawiam

MOD_Astaroth1984
12.04.2012, 18:49
Proponowałbym najpierw użyć opcji " Szukaj " albo poszukać samemu i zobaczyć że musisz wbić poziom aby podjąć się następnych misji. Gra polega także na wolnej exploracji dlatego mocno przesadzasz z tymi tygodniami wbijania tego poziomu =] Zwłaszcza z 29 na 30. Rozumiałbym że jest to monotonne gdybyś był na 39 =]

pituulek1
14.04.2012, 15:06
Zadanie z obozu oporu.

Proszę o pomoc i przepraszam jeśli już ktoś pytał o to zadanie (nie mogłem znaleźć).
Kompletnie nie wiem gdzie mam szukać tego złotego amuletu..

oj kurczę ale Wam głowę zawracam.. już znalazłem dziękuję:)

pasta19992
14.04.2012, 18:14
Witam! Otóż mam pewien problem. Do misji potrzebuję: Suchy Torf, Wódkę i Rojnik do herbaty.
Jedno pytanie:confused:: Gdzie jest ten rojnik?:mad: (Misja: Nie jak zwykle)

Dziękuję za pomoc.:D

MOD_Drover
14.04.2012, 18:29
Warto włączyć mapę ("M" na klawiaturze) i szukać potrzebnych składników z jej pomocą. pasta (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1527051)to, czego potrzebujesz znajdziesz na południu mapy.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Tolia239984
16.04.2012, 17:45
cześć problem mam z misja "zaczarowany trunek Groty Hagastove "
zagotuj 3 składniki w kotle w wiedzmińskiej kuchni północnym zachodzie
pomocy :P nie moge kotła znaleść

MOD_Drover
16.04.2012, 17:56
cześć problem mam z misja "zaczarowany trunek Groty Hagastove "
zagotuj 3 składniki w kotle w wiedzmińskiej kuchni północnym zachodzie
pomocy :P nie moge kotła znaleść

Tolia wystarczyło kliknąć opcję "szukaj" i wpisać - "kocioł". TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7111564&postcount=283) znajdziesz info.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Duncans
16.04.2012, 20:54
Witam, mam takie pytanie dotyczące misji droga króla.
Otóż, mam znaleźć zwiadowcę w lodowym lesie na wschodzie wioski, ale przeszukałem całą mapę i owego ludzika nie mogę znaleźć. Czy byłby ktoś tak uprzejmy, i mógł mi wskazać na mapie lokację zwiadowcy?

Valkirmag*
16.04.2012, 22:42
Witam, mam takie pytanie dotyczące misji droga króla.
Otóż, mam znaleźć zwiadowcę w lodowym lesie na wschodzie wioski, ale przeszukałem całą mapę i owego ludzika nie mogę znaleźć. Czy byłby ktoś tak uprzejmy, i mógł mi wskazać na mapie lokację zwiadowcy?

Nie mam pewności ale ten wschód znajdziesz chyba na zachodzie KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=861985)
Pozdrawiam MV

Beliarha1
16.04.2012, 23:28
Witam, mam problem, nie wiem czy w odpowiednim miejscu ale szukałem i podobnego problemu nie udało mi się znaleźć.

Chodzi mi o misję "plac krwawych łez" czyli trzeba wygrać 10 walk grupa vs. grupa, mam tych walk wygranych 11 a nie odhaczyła mi się misja i nie wiem co mam zrobić, proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

BA_Venus
17.04.2012, 00:28
Beliarha1 Upewnij się proszę ile wygranych walk w grupie masz "zaliczonych" od momentu, kiedy akceptowałeś misję. Proponuję wejść jeszcze raz na arenę i tuż po wygranej walce grupa przeciwko grupie pojawi Ci się komunikat z misji informujący o "zaliczonych" walkach. Nie pamiętam dokładnie jego treści, ale brzmi on mniej-więcej; "Zwycięstwa w walkach Grupa przeciwko Grupie: 9/10".
Mam nadzieję, że to przyniesie rozwiązanie.
Pozdrawiam.

Coolka2
17.04.2012, 17:28
Witam. Mam problem z wykonaniem misji 20 "Kontrwywiad". Zadanie: wyciągnij informacje od stróża Neferteri u wyjścia z tajemnego przejścia na północy Dzikiego lasu. Nigdzie nie mogę znaleźć stróża Neferteri. Z góry dziękuję za pomoc.

Nie ma nigdzie tego stróża. Mógłby ktoś np. wkleić zdjęcie mapki z wyznaczonym punktem Neferteri?

BA_Venus
17.04.2012, 19:22
Nie ma nigdzie tego stróża. Mógłby ktoś np. wkleić zdjęcie mapki z wyznaczonym punktem Neferteri?

Na prośbę załączam screena z lokalizacją Stróża Nefertari z Dzikiego Lasu.
Pozdrawiam

http://desmond.imageshack.us/Himg543/scaled.php?server=543&filename=strq.jpg&res=landing

Beliarha1
17.04.2012, 21:41
Dziękuję za odpowiedz , faktycznie tak było . Pozdrawiam :D

Coolka2
18.04.2012, 15:42
MOD_Venus (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1520330) wielkie dzięki :)

BA_Venus
18.04.2012, 22:23
Nie ma sprawy, od tego tu jesteśmy. Cieszę się, że mogłam pomóc.
Pozdrawiam.

Diabolo92
22.04.2012, 09:49
witam mam problem z mija 6 Tajemnicze znaki http://imageshack.us/photo/my-images/256/beztytuubfz.png/ Prosze o wskazanie na mapie gdzie to jest :)

MOD_Drover
22.04.2012, 10:58
A czy biegałeś po lochach Grimmagstone jak napisane jest w dzienniku misji? Tam należy szukać łuku.
Załączam mapkę z zaznaczonym na czerwono obszarem występowania strażniczki, którą należy ubić. TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7432325&postcount=5) możesz sprawdzić jak Ona wygląda.

http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0422/2bae0c7678ccdc27bc4714f6c90ea1104f93d4fc.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Diabolo92
22.04.2012, 12:18
Dzieki ja myslalem ze to gdzie indziej jest

Sum7771
22.04.2012, 23:16
Witam wykonałem wszystkie cele misji i nie zalicza mi ostatniego oto screen proszę zwrócić uwagę u kogo jestem i jaki jest ostatni niezaznaczony cel. Jestem w obozie oporu.

http://img710.imageshack.us/img710/5484/beztytuuvqz.png

Valkirmag*
22.04.2012, 23:52
nie wykonałeś„wszystkich”, przeoczyłeś trzecią od góry;)
Pozdrawiam MV

Sum7771
23.04.2012, 00:13
O losie chyba już ślepnę.... schowało sie miedzy tymi dwoma, że go nie widać dziek iza odpowiedź... sam bym tego nie zauważył pewnie.

Pozdor.

vimiirix7
23.04.2012, 18:30
Właśnie tez mam problem z ta misją. Nie wiem gdzie jest to narzędzie, nie to żebym nie wiedział gdzie jest północ, tylko nie wiem dokładnie gdzie jest skrzynia z tym narzędziem.
Jeśli by ktoś mógł wysłać screena bądź, też opisać dokładnie miejsce gdzie się ta skrzynka znajduje. szukałem dokladnie ale jakoś przeoczyłem.

nikoss43
23.04.2012, 20:26
Hej Wszystkim

Postanowiłem dziś wykonać zadanko od poziomu 37 , zadanie (Powolna śmierć ) w smoczej jamie.
Pierwszy etap zaliczony , więc idę zaliczyć kolejny etap zadania , Zawiesić szaty na 4 atrapach .
Po zawieszeniu drugiej szaty zauważyłem , że ubyły mi pozostałe szaty i pomyślałem że to jakiś błąd w grze , tak więc z bulwersowane ruszyłem zebrać ponownie szaty z Fanatyka po czym okazało się że nic nie chciało wylecieć .
Po krótkim zastanowieniu okazało się , że w grupie ziomek też miał tą samą misje co ja i najwyraźniej musiał kliknąć w te stojaki które miałem do swojego zadania .
Wylogowanie nic nie skutkowało , po prostu mam 2/4 zaliczone w drugim etapie i zero szat .
http://www.image-upload.net/di-IJT1.jpg - pierwszy etap zaliczony , drugi jest w połowie .
Nick w grze : Stygmacy .

Zróbcie coś z tym bo nie mogę tego zadania zaliczyć , a przydało by się troszkę PD :>).

Pozdrawiam wszystkich :>

MOD_Drover
23.04.2012, 21:00
vimiirix7 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1498039) wydaje mi się, że jest to ta skrzynia (jeśli dobrze pamiętam) :
http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0423/5d54464ae0ee833a3ffd9b7b53d300f84f95b434.jpg?proj= CMTool_FileUpload

nikoss43 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1526905) pamiętam, że miałam podobny problem w grupie. Jedynie co mi pomogło, to porzucenie misji i ponownie jej przyjęcie - dopiero wtedy mogłam wykonać zadanie w całości. Spróbuj ten sposób i daj znać czy się udało?

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

vimiirix7
24.04.2012, 07:26
[quote=MOD_Shatzi;7606801]vimiirix7 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1498039) wydaje mi się, że jest to ta skrzynia (jeśli dobrze pamiętam) :
http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0423/5d54464ae0ee833a3ffd9b7b53d300f84f95b434.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Tak właśnie o nią mi chodziło dzięki za pomoc ;p

-hamerson-
24.04.2012, 09:26
mam problem ze znalezieniem rojnika do herbaty powie ktos mi gdzie go szukac ?

MOD_Drover
24.04.2012, 09:51
hamerson (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1531350) rojnik znajdziesz z łatwością na południu lokacjo Darbmoor. Użyj mapy (M na klawiaturze) do jego odszukania a z pewnością znajdziesz :) Powinien być zaznaczony "?".
Dla podpowiedzi dodam, że jest to wyróżniająca się zielona roślina.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

nikoss43
24.04.2012, 09:54
Misja jest zaliczona , troszkę samemu się pomęczyłem ale jest już wszystko ok , tak że dzięki za pomoc :)

krawiec2004
24.04.2012, 13:20
Witam doszedłem do miasta oporu shorfolk ostałem 2 misje i teraz nie mam nic,(oprócz oprucz zabicia Khali,i kajdany sigrismara )czy to normalne czy muszę zabić jakiegoś bosa?
z góry thx za odpowiedz.

MOD_Drover
24.04.2012, 14:17
Jeśli nie możesz wziąć innej misji wykonaj te, które są w Twoim dzienniku, wtedy powinieneś odstać nowe (o ile lvl będziesz miał odpowiedni do kolejnych misji). Poszukaj grupy chętnych osób do pomocy i biegnij unicestwić super bossy :)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

MISZCZMELON
24.04.2012, 18:56
Jak zabic Khali?
To przeciez mnie niszczy w 2 ciosach, a kazda seria ma 3...
Jak sprostac temu bossowi ?

Grom
24.04.2012, 19:46
MISZCZMELON (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1527436) będziesz na pewno potrzebował do tego zgranej drużyny. Jak walczyć z Khali znajdziesz chociażby tutaj KLIK (http://www.youtube.com/watch?v=LpaKGlDpRd4&NR=1).

KolliPL
25.04.2012, 10:06
Mam problem z misją " Sprawy delikatnej materii". Mam poszukać ubrań Emili na zachód od Kingshil. Szukam długo i nie moge znaleźć. Pomoże ktoś? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

MOD_Drover
25.04.2012, 10:34
Nie pamiętam już ten misji ale spróbuj sprawdzić obok domku w takim a'la woreczku beżowo-czerwonym..może to tam? Mogę się mylić..Pobiegaj po Łąkach z włączoną mapką - powinieneś zauważyć "?" w tym konkretnym miejscu.
Daj znać jak znajdziesz to miejsce :)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

KolliPL
25.04.2012, 11:19
Znalazłam. Było odrobine centralnie na północ od wejścia do Drambroor. Szczerze mówiąc mapa mi niewiele pomogła. Nie myślałam przedtem żeby tam szukać. Dzięki za pomoc;)

Diabolo92
25.04.2012, 17:34
Rytual wiary nie moge znalesc Swieza woda za studni z polnocny wschod moglby mi ktos na mapie pokazac gdzie to jest

MOD_Drover
25.04.2012, 23:22
Sądzę, że pytasz o misję w Slifmoor? Jeśli tak, wychodząc ze schronienia Weriana biegnij prawą strona do góry..po prawej będziesz miał studnię z wiadrem.
Jeżeli nie o to chodzi..opisz dokładnie misję.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

dasa77
26.04.2012, 08:48
http://desmond.imageshack.us/Himg801/scaled.php?server=801&filename=sasjbi.png&res=landing
Prosze o zaznaczenie na mapie bo dalej nie moge znalesc tej studni

Juz znalazlem

Valkirmag*
26.04.2012, 09:38
Juz znalazlem

Nie piszemy posta pod postem, na drugi raz użyj funkcji „zmień” i dopisz nową treść. Posty połączyłem. Otrzymujesz tylko upomnienie słowne.

Pozdrawiam MV

-Reksiu-
26.04.2012, 14:05
Do wszystkich którzy zacieli się na 28 lvl! Jak nie chce wam sie bić moob-ów to idźcie na arenę powalczyć. :p Za 100 wygranych jest 2000 mrocznych monet a przy okazji dostaje sie sporo xp oczywiście wszystko zależy od rezultatów ;)

kuciapakuciapa
27.04.2012, 11:52
Mam problem z misją Kajdany Sigrismara, mam ją odnaleźć na zachodzie w wiecznej gardzie, i poczytać, chodziłam kilka razy i nie mogę jej znaleźć. Czy wie ktoś w którym dokładnie miejscu się ona znajduje? :)

-Reksiu-
27.04.2012, 16:20
Mam problem z misją Kajdany Sigrismara, mam ją odnaleźć na zachodzie w wiecznej gardzie, i poczytać, chodziłam kilka razy i nie mogę jej znaleźć. Czy wie ktoś w którym dokładnie miejscu się ona znajduje? :)
lol o ile mi wiadomo w tej misji nie chodzi o kajdany ;p masz zebrać :
-10 fiolek krwi lodowych wilków
-porozmawiać z Alwiszem
-poprosic runowego proroka Alwisza o klucz
i zabic super bossa co jest bardzo trudne:p na koniec zlepić na stole rune ;p

kuciapakuciapa
27.04.2012, 18:17
No to źle Ci się wydawało :) Żeby było zadanie o którym napisałeś, musiałam własnie znaleźć książkę przeczytać iść do miasta, opowiedzieć i dopiero dostałam zadanie o którym piszesz. Ale dzieki serdeczne za odpowiedź :)
Miłej gry życzę :)))))

pituulek1
28.04.2012, 20:14
Mam prośbę, może mi ktoś coś powiedzieć o tym bossie? jak z nim walczyć? itp?

BA_Venus
28.04.2012, 23:15
Mam prośbę, może mi ktoś coś powiedzieć o tym bossie? jak z nim walczyć? itp?

Aby lepiej poznać "Mroźnego Dziadka", jak go potocznie nazwano, możesz obejrzeć filmiki innych graczy dodane w Dziale Medioteka ..:: KLIK::.. (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=654654) oraz tutaj ..:: KLIK ::.. (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=830694)
Proponuję zebrać dobrą ekipę i ruszyć na podbój zimowego bossa ;)
Pozdrawiam.

pablos2020
29.04.2012, 03:03
Jak walczyc ? 2 wojowników na 40 musi byc, jeden wojownik tankuje sgrismara (musi miec co najmniej 2000 obrony), a w kacie stoi mag i napiernicza sigrismara z daleka. Natomiast drugi wojownik tankuje moby i pomaga mu 2 magow lub strzelcow w zabijaniu.
To tyle :P Wystarczy ze 2 osoby zadaja dmg sigrismarowi, on ma mało HP. Jak padnie jakis wojownik to pozamiatane.

extremepvp
29.04.2012, 09:47
a ja mam pytanie gdzie jest gora staroci w grotach hagandsone(czy jakoś tak,tych koło Kingshil) bo przeleciałem całą grotę,wszystkich"mini-bosow" ubiłem i nie umiem jej znaleść

w którym zadania(bo jest ich kilka z ta górą) pisze że na zachodzie:( ale dokładniej??bo przelciałem wzdłóż i wszerz i nie umiem jej znalesćć

pituulek1
29.04.2012, 11:17
dzięki bardzo za pomoc, widzę, że jeszcze troszkę muszę poczekać..

atunia251
29.04.2012, 13:38
Witam,Extremepvp-nie chce mi się biec do Grot Hagastove żeby sprawdzić dokładnie.Postaram się wytłumaczyć "z pamięci".Musisz kierować się cały czas prawą stroną grot.Mijasz po drodze jedną z czarownic syndykatu i idziesz dalej do góry,mijasz rozwidlenie dróg i dalej na prawo.Dotrzesz do ślepego zaułka,w którym będziesz musiał się troszkę cofnąć i wejść po schodkach.Tam urzęduje Król Kram-taki mini bossik,którego trzeba ubić żeby wykonać zadanko:Król góry kosztowności.Tam też znajduje się owa góra rupieci-dalej do góry jest skrzynia Ernesta,z której masz coś zabrać do kolejnego zadania.Niestety,nie pamiętam nazwy zadania,bo to było już dawno.Mam nadzieję że sobie poradzisz,pozdrawiam.

extremepvp
29.04.2012, 15:30
czyżby ci chodziło o ten ślepy zaułek najbardziej wysunięty na północny wschód?

ps.dzięki za wyjaśnienie,postaram się dojść później bo teraz nie zabardzo mam jak grać,tylko forum czytam

pituulek1
30.04.2012, 06:24
Twierdza Teganswall
Mam zdobyć oszczep tegana za pomocą jakiegoś mechanizmu w zewnętrznym kręgu twierdzy, ale kompletnie nie mogę go znaleźć..
Proszę o pomoc

Eh.. znowu zawracam Wam głowę:) Już znalazłem dzięki

Asterka3
30.04.2012, 10:00
"Wyciągnij kamień przodków z relikwiarza domowego w leśniczówce na południowym zachodzie."

Od trzech dni przeszukuję mapkę w poszukiwaniu owego kamienia, niestety bezskutecznie. Przeszukałam forum, ale nie znalazłam podobnego problemu.

razburg001
01.05.2012, 18:14
ja mam jedno pytanie?
moze nie za bardzo w temacie, ale w ostatniej badz przedostatniej aktualizacji wyszly nowe misje na lvl 31-34 'moge sie mylic bo pisze z pamieci' mam 32 lvl i dostalem 2 misje 'z zabiciem tych nowych potworkow'. musze dobic 33lvl aby miec nowe misje czy mam jakis problem z tymi misjami?
wiem o tym ze bez shita, caps locka, i alta ale niekiedy te przyciski u mnie nie dzialaja:p

_bethrezen_
02.05.2012, 14:51
"Wyciągnij kamień przodków z relikwiarza domowego w leśniczówce na południowym zachodzie."

Od trzech dni przeszukuję mapkę w poszukiwaniu owego kamienia, niestety bezskutecznie. Przeszukałam forum, ale nie znalazłam podobnego problemu.

Jest takie małe odnóże nie daleko wejścia do lokacji. Tam szukaj.

RealBadAngel
02.05.2012, 15:46
Witam.

Wbilem 37 i nie ma nowych misji w Obozie. Czy po tym lvl beda jeszcze jakies ,czy juz tylko farma zostala?

Pozdrawiam

@
Dziekuje za odpowiedz.

MOD_Drover
02.05.2012, 15:54
RealBadAngel (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1526660) powinieneś mieć kolejne misje na 38 lvl, tymczasem pozostaje Ci expienie na mobach. Polecam lochy dusz na poziomie trudnym.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

-York301-
02.05.2012, 17:59
co mam z nim zrobić gdzie mam go wrzucić ??

Valkirmag*
02.05.2012, 18:00
co mam z nim zrobić gdzie mam go wrzucić ??
Czy możesz dokładniej opisać jaki masz problem?
Pozdrawiam SMV

-York301-
02.05.2012, 18:03
To jest misja Zbóje arachny
Zabiłem pajaka otworzyłem skrzynie i teraz
mam wyrzucić do najgłębszego wąwozu łup arachny

Valkirmag*
02.05.2012, 18:05
To jest misja Zbóje arachny
Zabiłem pajaka otworzyłem skrzynie i teraz
mam wyrzucić do najgłębszego wąwozu łup arachny
W tych lochach w których ubiłeś Arachnę, skieruj się na sam prawy dolny róg, na taki wystający cypel, na jego końcu stoi wiadro (chyba). Tam dokończysz misję.
Pozdrawiam SMV

-York301-
02.05.2012, 18:07
dziękuje !!

zygfrydcyc
02.05.2012, 19:36
Ja mam taka propozycje ogolna dotyczaca misji :) Jak nie wiadomo co i gdzie zrobic, jest prosta rada: splądrój całe lochy do gołej ziemi z włączona mapą. Jak będziesz u celu misji, pojawi się znak zapytania na mapie ;) - jak do tej pory ta metoda mnie nie zawiodła.

pituulek1
03.05.2012, 17:26
Mam takie pytanie, czy na 35 lvl są jakieś misje?
prawdopodobnie ktoś już o to pytał więc przepraszam za powtórkę

BA_Venus
03.05.2012, 22:06
Mam takie pytanie, czy na 35 lvl są jakieś misje?
prawdopodobnie ktoś już o to pytał więc przepraszam za powtórkę

pituulek1 Ktoś pytał już, ..:: TUTAJ ::.. (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7511063&postcount=390)jest odpowiedź..
Nie na każdym nowym poziomie otrzymujemy misje, dlatego pozostaje "nabijanie" PD na potworkach.. Powodzenia i pozdrawiam.

dasa77
04.05.2012, 20:17
mam problem z misja http://desmond.imageshack.us/Himg833/scaled.php?server=833&filename=dasaw.png&res=landing
Prosze o pokazanie na mapie albo wytumaczenie jak tam dojsc

mam problem z misja http://desmond.imageshack.us/Himg833/scaled.php?server=833&filename=dasaw.png&res=landing
Prosze o pokazanie na mapie albo wytumaczenie jak tam dojsc
Juz znalazlem

MOD_Drover
05.05.2012, 15:27
dasa77 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1532630) pamiętaj, by w przyszłości używać opcji "zmień" jeśli chcesz coś dopisać do swojej wypowiedzi. Na forum nie piszemy swoich postów jednego pod drugim.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

dasa77
05.05.2012, 17:31
czy po zrobieniu misji na lvl 27 w tej wiosce Jarlshofn dostne jeszcze jakies misje czy nie ?mam 25 lvl jak by co a jesli nie to gdzie bede mial nastepne misje
a 2 pytanie na ktorym lvl misje beda powyzej 100 mrocznych monet platne

Aproxis
05.05.2012, 21:34
Witam:) na 29 lvl zostalem skierowany do Obozu oporu gdzie dostalem tylki 3 q ktore daly mi niewiele doswiadczenia. Czy do 30 lvl aby dostac nowe questy jestem skazany na monotone expienie tylko na mobach ?

seniorsiarra
06.05.2012, 10:36
Dostaniesz ale na razie też niewielkie.
Wbiłem dopiero 30 lvl i mam nadzieje że poza 1 czy 2 questami które teraz mam coś jeszcze będzie ciekawego kiedy je skończę.
Dobrze by było, a nawet POWINNO tak być.
Szkoda trochę wysyłania 26-28 lvl na khali czy Mroźnego bo to jest bez sensu nawet w grupie 4 takich lvl'i

Araden
06.05.2012, 16:12
Od 30 poziomu to właściwie już tylko grind, co prawda dostaniesz jeszcze wiele zadań ale gdyby zebrać całe doświadczenie jakie po nich dostaniesz to może na wbicie jednego poziomu ci by starczyło. W tej grze szybko wbija się poziomy więc można to przeboleć.

Orzeszek1
16.05.2012, 11:26
Jak ma się misje wygrać 100 walk na arenie, to potem jest u tego gościa jakaś inna misja.

Valkirmag*
16.05.2012, 17:16
Jak ma się misje wygrać 100 walk na arenie, to potem jest u tego gościa jakaś inna misja.
Tak 1000 walk :)

Pozdrawiam SMV

dasa77
18.05.2012, 09:38
http://desmond.imageshack.us/Himg254/scaled.php?server=254&filename=beztytuuwrf.jpg&res=landing
wie ktos komu mam dac ta wiadomosc bo niewiem
Wlasnie nic nie ma na ten temat w dzienniku i w tym jest problem

SMOD_Kaxarax
18.05.2012, 13:47
Witam.Przyznam szczerze,że absolutnie nie kojarzę tego zadania.Może go kiedyś nie było?Jedyne co mogę poradzić : otwórz dziennik zadań i sprawdź tam.Powinien być podany odbiorca wiadomości.Pozdrawiam.MOD_Kaxarax

-Barod-
19.05.2012, 12:06
ta wiadomosc musisz zaniesc do jarslof czyjakos ta do proroka

YellowKing111
24.05.2012, 22:36
Użyj mapki do sprawdzenia gdzie znajduję się źródło.Będąc w pobliżu wyświetli się znak zapytania.

a nie mozesz opisac gdzie isc ??

Kto wie gdzi ejest zrodlo Gridgestone ??

BA_Venus
25.05.2012, 00:04
YellowKing111 Zgodnie z zasadami, nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać używaj opcji "Zmień" i edytuj post. Twoje posty połączyłam.
Pozdrawiam.

xkiller15
31.05.2012, 15:06
1. zabij khali (ma mnie na 2 ciosy nawet ruchu niezrobie po zatym ma za dużo żyć
2. zabij srigmara mroźnego poszedłem tam razem z 4 typami ktorzy mieli 30 poziomy iu wszyscy podedali
a niektorzy twierdza ze zabili khali mając 26 lv jak to mozliwe

pablos2020
31.05.2012, 15:36
Musisz prosic o pomoc osoby na 40 lev, jesli chodzi o khali to pomagalem osobie co miala 23 lev, stal sobie gdzies daleko, a ja powoli ja zabilem, gorzej z mroznym, potrzebny jest dobry rycerz zeby blokowal moby i sigrismara, popros osoby na 40 lev ;)

SMOD_Kaxarax
31.05.2012, 15:41
Witam.Misje które wymieniłeś,przeznaczone są typowo do wykonania w grupie.Jeżeli nie udaje Ci się ich wykonać z graczami,którzy mają lvl podobny do Twego,poproś o pomoc "starszych".Na pewno znajdą się jakieś znudzone 40-tki,chętne do pomocy.Życzę powodzenia i pozdrawiam.MOD_Kaxarax

jestemnormalnyxd
31.05.2012, 17:22
Ewentualnie staraj się o dojście do silnego bractwa, które w swojej ekipie ma skore osoby do pomocy.

Grom
01.06.2012, 07:31
deidara625 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=353185) jest odpowiedni dział przeznaczony do reklamy bractw. Twój post to offtopic, w związku z tym usuwam, a Ty otrzymujesz tym razem tylko ostrzeżenie słowne.

xkiller15
01.06.2012, 16:37
mam 3 misje poszedłem z 39 lv jak mi radziłeś ale nie pokonalem jej
misje ma niedozrobiwneia co mam robic

MOD_Drover
01.06.2012, 16:43
Killer a może zapominasz o tym, że przynajmniej jedna osoba powinna walczyć wręcz? (stać obok Khali). Wtedy ona nie puszcza pocisków, które zabierają sporo życia. Trzeba też pamiętać by uciekać na kółka gdy boss teleportuje się na środek sali. Misja jest do zrobienia, gwarantuję Ci :)

Pamiętaj też aby umieszczać pytania w odpowiednim miejscu - Twój post przeniosłam.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

pablos2020
01.06.2012, 16:44
mam 3 misje poszedłem z 39 lv jak mi radziłeś ale nie pokonalem jej
misje ma niedozrobiwneia co mam robic

39 lev, ale widocznie sprzet mial slaby i nie moglo sie udac, potrzebujesz calej ekipy na jak najwiekszym lev, najlepiej zeby byl z wami rycerz na 40 do przyjmowania dmg, wprawiona ekipa da sobie rade bez niego, im wiecej wysokich lev tym szybciej pojdzie, ja zabilem ja majac bardzo dobry sprzet ( chodzi i khali ? na 26 ?)
Gram na Heruder (serv) jak by co moge pomoc jesli ty tez na nim grasz.

jupii85
07.06.2012, 09:44
Czy ktoś wie gdzie znaleźć spinkę z tego zadania w Torstrond???:(

seniorsiarra
07.06.2012, 10:47
Przede wszystkim jest błąd w tłumaczeniu. Nie południowy staw, a staw na południu. Właśnie szukam i zrobię screena jak znajdę.

ekis131
07.06.2012, 12:23
Mianowicie chodzi o misje "Mały Znak - Odnajdź spinkę katiki nad południowym stawem w torstrondzie" biegam po mapie bodajrze od wczoraj bije wszystko i niema tej spinki proszę o pomoc albo wskazówki :mad:

MOD_Drover
07.06.2012, 12:58
ekis131 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1528098) Twój post przenosiłam do odpowiedniego działu (bo Twój problem nie dotyczy póki co PT). Proszę by w miarę możliwości zadawać pytania w odpowiednich wątkach.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

jupii85
07.06.2012, 13:59
ekis131 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1528098) Twój post przenosiłam do odpowiedniego działu (bo Twój problem nie dotyczy póki co PT). Proszę by w miarę możliwości zadawać pytania w odpowiednich wątkach.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

To w takim bądź razie czego dotyczy ten dział, skoro jest zatytułowany "Pytania dotyczące misji"? - to jedno pytanie, a drugie do jakiego działu został przeniesiony ten post? - bo też mam ten problem co "ekis131"

SMOD_Kaxarax
07.06.2012, 14:08
To w takim bądź razie czego dotyczy ten dział, skoro jest zatytułowany "Pytania dotyczące misji"? - to jedno pytanie, a drugie do jakiego działu został przeniesiony ten post? - bo też mam ten problem co "ekis131"

Ten dział dotyczy właśnie pytań odnośnie misji.Post,który przeniosła MOD_Shatzi,znajdował się wcześniej w innym miejscu.Pozdrawiam.MOD_Kaxarax

Kryha1
07.06.2012, 15:19
Ta spinka nie wypada z moba tylko jest do wzięcia z miejsca niedaleko 5 mchów czy jakoś tak.
Wychodząc z miasta idź w prawo i zejdź taką zawijaną ścieżką w prawy dony róg mapy.
spinka leży na stosiku dosłownie pod tą ścieżką.

ekis13
07.06.2012, 16:50
Ta spinka nie wypada z moba tylko jest do wzięcia z miejsca niedaleko 5 mchów czy jakoś tak.
Wychodząc z miasta idź w prawo i zejdź taką zawijaną ścieżką w prawy dony róg mapy.
spinka leży na stosiku dosłownie pod tą ścieżką.

tylko latam od rana i w tym miejscu byłem ze 100 razy i nic niema do wzięcia:eek:
mógł bys dac screna gdzie to jest bo jestem tu gdzie mówisz albo się myle

http://imageshack.us/photo/my-images/850/wwwwwwwwwwwwwb.jpg/

Kryha1
07.06.2012, 19:23
to jest dokładnie to miejsce w którym jesteś.
Próbowałeś/aś wziąć misję od nowa?

jupii85
07.06.2012, 19:37
cześć, też mam ten problem i byłem dokładnie w tym miejscu i nie da sie podnieść tej spinki. Próbowałem nawet misji od nowa, wychodziłem do innej lokacji by potem wrócić w to miejsce ale to samo - nie mogę podnieść tej ******** spinki

_mrdevil_
07.06.2012, 19:53
cześć, też mam ten problem i byłem dokładnie w tym miejscu i nie da sie podnieść tej spinki. Próbowałem nawet misji od nowa, wychodziłem do innej lokacji by potem wrócić w to miejsce ale to samo - nie mogę podnieść tej ******** spinki

Całe szczęście nie tylko ja mam ten problem,ktoś wie jak rozwiązać go?
misje anulowanie i branie od nowa nie pomaga,reinstal systemu też:p

ekis13
07.06.2012, 20:35
No właśnie prubowałem to podnieść cos tam lezy ale sie nie da to jest jakiś BUG w grze albo nie wiem powinni to zaktualizować

Kryha1
07.06.2012, 22:00
Nie wiem jak ze spinką ale z kwiatkami i workami które się zbiera znikają po tym jak ktoś je kliknie i aktywują się po jakimś czasie.
Być może z tą spinką jest podobny temat że ktoś ją przed wami sobie wziął i trzeba poczekać żeby się znów aktywowała?

SMOD_Phi
07.06.2012, 22:38
jupii85 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1436113) i _mrdevil_ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1552344) otrzymujecie upomnienie słowne za przekleństwa oraz cytowanie przekleństw.

Pozdrawiam, MOD_Phi

dymek182
08.06.2012, 09:35
wykonuje misję "nieśmiertelna miłość" i probuje znależć npc Korine w kingshill, czy mogłby ktoś podpowiedzieć w którym miejscu ją znajdę?? z góry dzięki

Kryha1
08.06.2012, 09:51
wykonuje misję "nieśmiertelna miłość" i probuje znależć npc Korine w kingshill, czy mogłby ktoś podpowiedzieć w którym miejscu ją znajdę?? z góry dzięki

Stoi w górnej części miasta obok młynka do łączenia itemów

http://img339.imageshack.us/img339/7581/75123797.jpg

BA_O!Dysek
08.06.2012, 09:52

Jak wejdziesz do Kingshill włącz mini mapę (klawisz m) i idź do znaku zapytania ? i/lub wykrzyknika ! .

Pozdrawiam
jA :)

dymek182
08.06.2012, 10:40
dziekuje, ale wlasnie wlaczalem mape i zadnego znaku nie ma akurat przy tej misji

ok znalazlem :) dziękuje za pomoc :)

SMOD_Kaxarax
08.06.2012, 10:55
Witam.To że nie ma żadnego znaku może oznaczać,że nie zebrałeś wszystkiego,co jest potrzebne do owej misji .Kolega Kryha pokazał Ci lokalizację Korinny.Podejdź do niej i sprawdź,czy możesz oddać misję.Ewentualnie otwórz dziennik misji i zobacz,czego Ci brakuje do zaliczenia zadania.Pozdrawiam.MOD_Kaxarax

Wacław*
08.06.2012, 21:38
Czy są jakieś misje na 35 lvl-u? Bo jednak 330k expa to trochę sporo, żeby tylko męczyć jakieś stworki.

Veres96
08.06.2012, 21:41
Niestety nie ma questów na ten poziom, musisz wbijać sam, polecam smocze jamy, przejdziesz się kilkanaście razy i poziom wbity, najlepiej chodzić w ekipie, wtedy level szybciej leci :)

Pozdrawiam.

ciarka
09.06.2012, 16:39
nieumiem znalesc tej spinki w torstrond i tego stolu w żelazowych górach
z gory dzieki za pomoc

BA_Venus
09.06.2012, 22:38
yyyy spinki to i ja nie moge znalezc i wielu innych ale stołu nie mozesz znaleźć to ja nie wiem coś z toba nie tak hahah no nie moge stołu nie moze znajść

ekis13 Czy czytałeś Regulamin Forum (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=4862595#post4862595)? Jest tam bardzo mądre zdanie w punkcie 18, radzę się z nim zapoznać, jak i z całym regulaminem. Nie życzymy sobie takiego zachowania na Forum. Każdy ma prawo czegoś nie wiedzieć i nie jest to powód, aby się z niego wyśmiewać. Jeśli nie chcesz pomóc, zachowaj proszę takie uwagi dla siebie i nie pisz postów w takim tonie. Twoją wypowiedź usuwam.
W "nagrodę", zgodnie z Regulaminem, 2 punkty karne.
Pozdrawiam.