PDA

View Full Version : Pytania dotyczące misji.

Pages : 1 2 [3] 4 5 6

Anusiakk
10.06.2012, 12:58
Witam ! jakie są składniki totemu oporu ?
Misje mi się pokićkały i mam zawalony inwentarz jakimiś przedmiotami
( kilka z nich opisanych po niemiecku bez tłumaczenia )
no i nie wiem co wrzucić na stół warsztatowy ?! : | pomocyy : D

Ps. I jeszcze jedno pytanie
- co zrobić jeżeli jest widoczny quest na mapie ale nie da się go zebrać ?
(zrzuta ekranu poniżej w linku)
http://zapodaj.net/images/64ef3697ef090.jpg

SMOD_Kaxarax
10.06.2012, 15:30
Witam.Składnikami Totemu Oporu są 4 symbole przywódców:skalnych gnomów.lodowych ludzi,trolli i śnieżnych potworów.Podejrzewam że masz jeszcze w ekwipunku nieskazitelną biel,potrzebną do wykonania zadania z tą maścią na zęby.Też przez przypadek włożyłam ją na stół warsztatowy ;).Znak zapytania na mapie jest miejscem,w które masz odłożyć gotowy Totem,więc jeśli nie masz go jeszcze gotowego to nie możesz nic tam zrobić.Pozdrawiam.MOD_Kaxarax

zdrojka
10.06.2012, 20:12
Witam.
Chodzę po forum i szukam i szukam i nie znalazłam :confused:
Jest gdzieś jakieś zestawienie misji na poszczególnych poziomach?
Szukam dla znajomego informacji, czy w Obozie Oporu pojawią się jakieś misje na 37 level. Pamiętacie może, czy są jakieś nowe, czy znów tylko ekspienie? :eek:

EDIT
Już znalazłam na poprzedniej stronie info, że dopiero na 38 lvl
buuuu :(

sabinka26
11.06.2012, 21:35
czy ktoś może powiedieć kiedy będzie naprawiony błąd z tą misją? już kilka dni próbuję zaliczyć tę misję i nie da rady.

BA_O!Dysek
11.06.2012, 22:25
Proszę zgłosić ten błąd do PT za pomocą formularza kontaktowego, opierając się na schemacie zgłaszania błędów, zawartym w tym temacie (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=845639) pkt 3a i 3b.

Pozdrawiam
Odys

KidBuu
12.06.2012, 07:43
ciarka misja ze spinką jest zepsuta a ten stół w żelazowych jak tylko wejdziesz trochę się ruszysz to zauważysz taki okrągłe świecące na niebiesko jeśli o to chodzi

Jessicka
12.06.2012, 16:15
Witam, mam problem z zadaniem ''dziedzictwo grimmaga'' szukałem dzisiaj 2 godziny żródła z wodą ale nie mogłem go znależć. Prosiłbym o pomoc z zadaniem.

Jest tam na środku drogi taka krata a obok woda :D

Norba2
13.06.2012, 12:00
Witam,

Zadanie Totem Oporu - gdzie się je dostaje bo coś go nie widzę. Moze to ze względu na poziom - 39 lvl ?

SMOD_Kaxarax
13.06.2012, 14:05
Witam,

Zadanie Totem Oporu - gdzie się je dostaje bo coś go nie widzę. Moze to ze względu na poziom - 39 lvl ?

Zadanie "Totem Oporu" dostajesz w Kopalni Hugona.Faktycznie,ze względu na poziom możesz go nie widzieć.Nie pamiętam,kto dawał questa.W takim wypadku proponuję podchodzenie kolejno do wszystkich NPC w mieście.U któregoś powinno się pokazać.Pozdrawiam.MOD_Kaxarax

BadGhost
17.06.2012, 19:20
Przede wszystkim jest błąd w tłumaczeniu. Nie południowy staw, a staw na południu. Właśnie szukam i zrobię screena jak znajdę.
znalazłem, sama pokazuje się jak tylko wejdziesz na mapę. trzeba pójść w prawo i najdalej w dół w w prawo po zejściu po pochyłej ścieżce i w dół mapy jak tylko się uda. leży mały woreczek.

ds-fan
17.06.2012, 22:32
Witam.Mam problem z ukończeniem misji "Myśliwy i ofiara-pieczary dzikich serc"
Chodzi o tą wskazówkę co do losu porwanych ,pisze że u "Mistrza lochów" ale gdzie go znajdę?? proszę o pomoc.

BA_O!Dysek
17.06.2012, 22:51
Witam.Mam problem z ukończeniem misji "Myśliwy i ofiara-pieczary dzikich serc"
Chodzi o tą wskazówkę co do losu porwanych ,pisze że u "Mistrza lochów" ale gdzie go znajdę?? proszę o pomoc.
Szanowny graczu,
Po pierwsze, opcja SZUKAJ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/search.php) nie boli. To taka magiczna umiejętność, tu, na forum, dzięki, której w łatwy sposób możemy znaleźć odpowiedź na większość naszych pytań związanych z grą. Po drugie, zapraszam do zapoznania się z regulaminem (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=606771) tego działu jak i tematami w FAQ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/forumdisplay.php?f=1327). Po trzecie i już ostatnie, po wejściu do Pieczar Dzikich Serc naciśnij klawisz 'm' i na mini mapie pokaże Ci się znak zapytania '?' idź do niego. Misja będzie skończona.

Pozdrawiam
Odys

ds-fan
18.06.2012, 08:04
Użyłem opcji "szukaj" ale nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie.(albo nie umiem szukać)
Natomiast ze screenów potworków wynika że "mistrzem" jest ten piesek podświetlony na czerwono którego rozwaliłem już ze 4 razy i nic .nie zaliczyło mi misji.

BA_O!Dysek
18.06.2012, 08:16
Użyłem opcji "szukaj" ale nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie.(albo nie umiem szukać)
Natomiast ze screenów potworków wynika że "mistrzem" jest ten piesek podświetlony na czerwono którego rozwaliłem już ze 4 razy i nic .nie zaliczyło mi misji.

A więc jeszcze raz: wchodząc w opcje zaawansowane, wpisujemy szukane hasło (w Twoim wypadku wystarczy wpisać: "Myśliwy i ofiara" i na samym dole zaznaczamy: "Pokaż wyniki jako POSTY". Oto odpowiedź na Twoje pytanie udzielona przez MOD_Shatzi 3 miesiące temu:
Mistrza lochów szukaj w tym obszarze (zaznaczyłam go kolorem czerwonym):http://s16.postimage.org/frem8pjxh/pieczary_mistrz.jpg
[...]

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Pozdrawiam
Odys

ds-fan
18.06.2012, 08:37
dzięki za odpowiedź :)

-Barod-
21.06.2012, 20:46
http://desmond.imageshack.us/Himg171/scaled.php?server=171&filename=cdasb.png&res=landing
czy ja dobrze zrozumialem ze mam go zabic czy cos tam rozwalic bo niewiem ?

Valkirmag*
21.06.2012, 21:24
Tak należy „GO” zabić i „Kliknąć” niebieski ołtarz na środku Sali (jeśli dobrze pamiętam…).
Pozdrawiam SMV

-Barod-
22.06.2012, 09:24
dzieki w takim razie musze znalezc kilu pomocnikow

BadGhost
23.06.2012, 06:07
Misja Khali od kogo ją dostać?

SMOD_Kaxarax
23.06.2012, 06:21
Witam . Z tego co pamiętam , misję otrzymuje się w Schronieniu Weriana . Zadanie nazywa się : Przeor . Po włączeniu mapy powinien wyświetlić Ci się wykrzyknik nad NPCem , który daje zadanie . Pozdrawiam . MOD_Kaxarax

MC_maniek
23.06.2012, 23:28
Jak dojśc do Obozu oporu?

SMOD_Phi
24.06.2012, 00:06
Obóz oporu znajduje się za Wąwozem Trolli. Czyli od pierwszego miasta Grimford> Darmboor> Łąki Swerdfield> Dziki Las> Slifmoor> Wąwóz Trolli> Obóz Oporu.
Pozdrawiam, MOD_Phi

sabinka26
24.06.2012, 15:11
Witam, udało się mi wygrać 10 walk jak założone jest to w zadaniu, jeednakże widnieje ono jako niewykonane. Nawet podczas spotkania z wolfgangiem wściekłym nic się nie zmieniia.

SMOD_Phi
24.06.2012, 15:23
Musisz mieć 10 wygranych walk od czasu aktywacji misji. Jeżeli zaczęłaś przygodę z areną od wykonywania misji od Wolfganga Wściekłego i zaraz po wykonaniu pierwszej misji związanej z areną aktywowałaś kolejne zadanie powinnaś mieć 11 wygranych walk w statystykach pvp. Spróbuj wygrać jeszcze jedną, zobacz czy wtedy zaliczy zadanie.
Pozdrawiam, MOD_Phi

sabinka26
24.06.2012, 15:46
Ok, dzięki. Zaliczyło.

BadGhost
24.06.2012, 18:03
Witam . Z tego co pamiętam , misję otrzymuje się w Schronieniu Weriana . Zadanie nazywa się : Przeor . Po włączeniu mapy powinien wyświetlić Ci się wykrzyknik nad NPCem , który daje zadanie . Pozdrawiam . MOD_Kaxarax

mam 39 lev i nie ma dla mnie zadania w "Elizjum Khali" masakra. kto te zadanie rozdaje???

SMOD_Kaxarax
24.06.2012, 19:05
mam 39 lev i nie ma dla mnie zadania w "Elizjum Khali" masakra. kto te zadanie rozdaje???
Jesteś pewien,że nie wykonywałeś już tego zadania ? Wydaje mi się to trochę dziwne , z racji tego , że masz już 39 lvl . Nie wiem , co poradzić w tym przypadku . Na jakim serwerze grasz ? Może będę mogła przejść się z Tobą osobiście ,żeby sprawdzić wszystko po kolei . Pozdrawiam .

BadGhost
24.06.2012, 22:06
grimmag, na pewno jej nie przeszedłem , bo nie było z kim, a sam czarodziej kręgu nie zrobi jej choćby stanął na swojej różdżce. :)

BA_Venus
24.06.2012, 22:16
grimmag, na pewno jej nie przeszedłem , bo nie było z kim, a sam czarodziej kręgu nie zrobi jej choćby stanął na swojej różdżce. :)

Z tego, co pamiętam, misja pojawiała się u jednego z NPC stojących przy okręgu w samym centrum Schronienia Weriana. Podejdź do Ojca Kaeliusa lub Obrońcy Anzelma i sprawdź. Być może nie wyświetlił się wykrzyknik, bo masz już dość wysoki lvl, a misja pojawia się przed 30 poziomem, o ile mnie pamięć nie myli.
Pozdrawiam.

wenika
24.06.2012, 22:23
Jest tak jak mówi MOD Venus, Zadanie jest ze Schronienia Weriana i daje ja chyba Ojciec Kaelius pt. "Przeor" :)
Pozdrawiam :)

SMOD_Kaxarax
25.06.2012, 06:50
Jest tak jak mówi MOD Venus, Zadanie jest ze Schronienia Weriana i daje ja chyba Ojciec Kaelius pt. "Przeor" :)
No przecież pisałam o tym wcześniej ;) .
To się dobrze składa , bo ostatnio odwiedzam ten serwer ;) . Jak będziesz w grze , to mnie poszukaj . Nick taki jak tutaj , tylko bez tych trzech literek z przodu ;) . Pójdziemy sprawdzić :p .Pozdrawiam .

BadGhost
25.06.2012, 20:27
byłem, patrzyłem. dla mnie nie ma.

-Bukake-
25.06.2012, 22:44
gdzie znajduje sie kopalnia hugona? mam tak wykonac misje z toporem, w zadaniach mam jak byk ze to w jarlshofnie, ale zadnego wejscia nie ma

wenika
25.06.2012, 22:49
Witaj -Bukake- :)
Z Jarlshofn idziesz do Torstrond, potem Przez Lodowy Las i w górnej części mapy masz Kopalnie Hugona :)
Pozdrawiam i powodzenia ;)

-Bukake-
25.06.2012, 22:50
dzieki piekne, troche mylaca ta podpowiedz w zadaniach... :)

MC_maniek
26.06.2012, 18:28
Jestem aktualnie w obozie oporu i mam końcówke 31 lvl i już nie mam żadnej misji do wykonania. Czy to oznacza że zrobiłem wszystkie czy musze czekać aż dotre do lvl 32?

wenika
26.06.2012, 18:34
Śmiem twierdzić, ze tak właśnie jest ;););)

fantasjaa
02.07.2012, 17:59
Mam takie zadanie Zaczarowany trunek Od Melissy z Kingshill.. uzbierać mam w Grocie Havastove kilka składników i potem do kotła i zanieść Melissie informacje.. no i zrobiłąm to zadaie już milion razy a dalej mi pisze że mam spróbować ponownie ponieważtrunek sie nie powiódł.. Co ja mam robić.?

wenika
02.07.2012, 18:20
Nic sloneczko, dostajesz za nie tylko pieniadze :) Sa takie zadania, które sie powtarzaja. Nie musisz ich brać w nieskończoność. Jesli to juz zrobilas to usuń w zadaniach :)
Pozdrawiam ;)

BA_Temida
02.07.2012, 19:49
Istnieje już wątek na forum dotyczący misji, przenoszę.

pituulek1
03.07.2012, 09:58
Cześć, witam!

Czy na 39 poziomie został już tylko herold? czy w innych miastach może coś jeszcze jest?

pozdrawiam

SMOD_Phi
03.07.2012, 11:22
Na 39 jest tylko zadanie "Strażnik wiedzy", które jest podzielone na dwie części. Część pierwsza ma na celu rozmowę z księciem Aldredem w Obozie Oporu, część druga zabicie Herolda oraz wzmocnienie pieczęci.
Pozdrawiam, MOD_Phi

pituulek1
03.07.2012, 15:32
eh no dobrze, tak jak myślałem, dziękuję;)

a teraz mam pytanie, czy pomoże mi ktoś ubić sigrismara, bo jeszcze nie udało mi się tego dokonać..

Valkirmag*
03.07.2012, 19:46
eh no dobrze, tak jak myślałem, dziękuję;)

a teraz mam pytanie, czy pomoże mi ktoś ubić sigrismara, bo jeszcze nie udało mi się tego dokonać..
Zapraszam do TEGO-KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/forumdisplay.php?f=1132) działu.
Pozdrawiam SMV

CORSA666
04.07.2012, 11:04
Witam, mam problem z misją Wódz Zbójów Pieczary dzikich serc. A mianowicie chodzi o to ze zabiłem tego wodza a w quescie nic się nie odznaczyło. Błąd??

MOD_Drover
04.07.2012, 11:10
CORSA666 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1475914) z tego co pamiętam..niezbędny element powinien "wypaść" z zabitego mini-bossa. Jeśli tak się nie stało..spróbuj ponownie. Jeżeli mimo wszystko się nie uda, możesz spróbować anulować misję i pobrać ją od nowa.. Troszkę zachodu ale mam nadzieję, że się uda.
Upewnij się również, czy tek, którego zabiłeś nie był zwykłym komendantem, a nie wodzem :)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

CORSA666
04.07.2012, 11:16
ok będę próbował, dzięki :)

SMOD_Kaxarax
05.07.2012, 16:05
fantasjaa (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1562367) - Twój post usuwam , jako że zadałaś już to pytanie w innym wątku . Na przyszłość proszę o unikanie dublowania pytań . Pozdrawiam

Zonboza
05.07.2012, 18:34
Pomógłby mi ktoś ubić Khali na normal, do misji? 27lvl strażnik, Grimmag, nick jak na forum. Piszcie tutaj lub w grze.

BA_Venus
05.07.2012, 19:06
Pomógłby mi ktoś ubić Khali na normal, do misji? 27lvl strażnik, Grimmag, nick jak na forum. Piszcie tutaj lub w grze.

Zonboza Zapraszam do tego watki --> KLIK. (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=852715)
Podejrzewam, że tam prędzej znajdziesz towarzyszy do wycieczki na Khali.
Pozdrawiam.

xkiller15
06.07.2012, 14:52
misja herold swita mroku

misja znajdz znawce pieczęci klaudiusza krugara

gdzie on jest jakie miasto czy lokalizacja help

SMOD_Kaxarax
06.07.2012, 16:17
misja herold swita mroku

misja znajdz znawce pieczęci klaudiusza krugara

gdzie on jest jakie miasto czy lokalizacja help

Klaudiusz Krugar znajduje się w Tajemnym Sanktuarium . Jest to taki wypasiony Nefrata na czerwonej "podstawce" . Pozdrawiam

jarswi
06.07.2012, 20:39
Witam
Nie mogę znaleźć Najeźdźców Nefertari w lokacji Torstrond (misja Śmiertelne krzyki - 20 szt znamion zemsty)
Wie ktoś gdzie szukać?

wenika
06.07.2012, 20:53
Witam
Nie mogę znaleźć Najeźdźców Nefertari w lokacji Torstrond (misja Śmiertelne krzyki - 20 szt znamion zemsty)
Wie ktoś gdzie szukać?
Witam jarswi :)
z tego co sobie przypominam znajdowali sie oni raczej w środowej czesci mapy, nie wiem na jakim jestes etapie ale czasem zdarza sie ze po wybiciu wszystkich stworkow w lokacji trzeba ja na chwile opuscic, by powstaly od nowa ;)

jarswi
06.07.2012, 21:31
Przez parę godzin oblatałem całe Torstond i nie natrafiłam na żadnego (wszystkie misje z lokacji zaliczone - prawdopodobnie bug - sprawdzę jutro po restarcie serwera.

Edit:
Prawa strona mapki, góra - jakby ktoś też szukał - wcześniej zawsze było kilku czekających na resp więc nie zauważyłem.

sega91
07.07.2012, 09:28
witam wszystkich ;) mam pewien problem z misja ,,ujarzmiony bog,, - poszukaj trzonu siwetego mlota w starym porcie na cmentrzu statkow w atlantydzie. Wie ktos gdzie go znajde? bo biegam wszedzie i jakos go nie widze nigdzie ;/ z gory dzieki za odp ;))

moze ktorys z adminow odpowie na to pytanie bo wydaje mi sie ze jest to podobny blad ktory byl z zaginiona spinka do wlosow.Pozdrawiam :)

SMOD_Kaxarax
07.07.2012, 10:06
moze ktorys z adminow odpowie na to pytanie bo wydaje mi sie ze jest to podobny blad ktory byl z zaginiona spinka do wlosow.Pozdrawiam :)
Twój post przenoszę do odpowiedniego działu , jako że dotyczy on problemu z wykonaniem misji . Na przyszłość , proszę zwracaj uwagę na umieszczanie pytań w miejscu do tego przeznaczonym . Niestety , nie wykonywałam jeszcze tego zadania . Postaram się udzielić odpowiedzi , jak już tam dotrę - chyba że ktoś mnie uprzedzi . Pozdrawiam

xadd
07.07.2012, 15:26
Nie mogę skończyć misji ujarzmiony bóg. Mapa nie pokazuje skąd zabrać część młota,, nie mogę otworzyć żadnej ze skrzynek na cmentarzysku statków w pobliżu portu Atlantydy. No nie wiem co jest grane Quest już brałem 3 razy. nie ma problemów z pozostałymi częściami w świątyni i na mystras...

Może ktoś wrzucić screena gdzie jest ta skrzynka z której powinienem wziąść część młota ?

6lee
07.07.2012, 15:31
Nie mogę skończyć misji ujarzmiony bóg. Mapa nie pokazuje skąd zabrać część młota,, nie mogę otworzyć żadnej ze skrzynek na cmentarzysku statków w pobliżu portu Atlantydy. No nie wiem co jest grane Quest już brałem 3 razy. nie ma problemów z pozostałymi częściami w świątyni i na mystras...

Może ktoś wrzucić screena gdzie jest ta skrzynka z której powinienem wziąść część młota ?

Jak dla mnie to misja jest skopana tak jak spinka z krajów północy, a ponadto źle podpisana. Nie wykonuje się jej w dzielnicy świątyń..

Valkirmag*
07.07.2012, 17:39
Proszę o zgłaszanie błędów do Pomocy Technicznej z odpowiednimi plikami zrzutu ekranu zgodnie zTĄ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=819019)procedurą. Szczególne istotne informacje dla PT to pkt 3a i 3B.
Proszę dokładnie opisać problem, oraz poinformować że zostały wykonane „podstawowe czynności: java, ciacha itp.”, w przeciwnym wypadku zostanie wysłana zwrotna prośba o ich wykonanie.
Pozdrawiam SMV

cudak10
07.07.2012, 20:10
witam mam problem ze znalezieniem trzona sw. mlota ?? Czy ktos wie gdzie go znajde , Dzieki

wiedzminn311
07.07.2012, 22:09
Witam
Mam problem z zadaniem "ujarzmiony bóg" musze odnalesc ostatni kwaleg swietego mlotu a dokladnie.Poszukaj trzonu swietego młota w starym porcie na cmentarzysku statków w Atlantydzie. Jak ktos wie co dokladnie musze zrobic to prosze o odpowiedz bo latam godzinami po cmetarzysku i nic :/

Valkirmag*
07.07.2012, 23:42
wiedzminn311 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1567587) - Nie zadajemy tego samego pytania w kilku działach. Otrzymujesz żółtą karteczkę, post przeniosłem a dubel usunąłem.
Pozdrawiam SMV

darek19760306
08.07.2012, 10:47
Witam.
Potrzebuję małej pomocy z zdaniem. Nie mogę znaleźć Trzonu Świętego Młota.
http://img43.imageshack.us/img43/740/54038957.jpg
Na mapie nie ma żadnej wskazówki - i nie wiem czy ten przedmiot wypada ze stworka czy jakaś skrzynia jest do otwarcia.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

wuodi
08.07.2012, 13:40
Też nie mogę znaleźć tego świętego młota. Widać jakiś bug....

Valkirmag*
08.07.2012, 13:43
Witam.
Potrzebuję małej pomocy z zdaniem. Nie mogę znaleźć Trzonu Świętego Młota.

Na mapie nie ma żadnej wskazówki - i nie wiem czy ten przedmiot wypada ze stworka czy jakaś skrzynia jest do otwarcia.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

Też nie mogę znaleźć tego świętego młota. Widać jakiś bug....
Prawdopodobnie jest tutaj jakiś błąd.
Pozdrawiam SMV

xkiller15
08.07.2012, 16:13
Klaudiusz Krugar znajduje się w Tajemnym Sanktuarium . Jest to taki wypasiony Nefrata na czerwonej "podstawce" . Pozdrawiam

a gdzie jest ta podstawka

chodi mi o położenie np obok ...

Valkirmag*
08.07.2012, 17:04
a gdzie jest ta podstawka

chodi mi o położenie np obok ...
MOD_KAXARAX chodziło o sposób wyróżniania jaki stosowany jest dla bossów – czyli czerwone kółko które jest pod stopami bossa.
Pozdrawiam SMV

xkiller15
09.07.2012, 06:57
MOD_KAXARAX chodziło o sposób wyróżniania jaki stosowany jest dla bossów – czyli czerwone kółko które jest pod stopami bossa.
Pozdrawiam SMV

a zapomnialem ze to boss dzieki ale mam go zabic czy co?

wenika
09.07.2012, 10:47
No z mojego doświadczenia wynika, że z regułu bossów sie zabija ;):rolleyes::rolleyes:

admen1
09.07.2012, 19:22
Szukam trzonka młota do zadania i nie mogę go znaleźć czy to trzeba wydropić?

SMOD_Phi
09.07.2012, 19:52
admen1 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1510214), Twój post przeniosłem do odpowiedniego działu.

Co do pytania, prawdopodobnie wkradł się jakiś błąd.

Pozdrawiam, MOD_Phi

admen1
09.07.2012, 19:55
zauważyłem. jeszcze nie ogarnąłem forum więc przepraszam :D

KAMA02899
12.07.2012, 19:09
Witam ja natomiast mam problem z misją :Herrold świata mroku ,a dokładnie z drugim punktem :szukaj wyjasnienia opoznienia u znawcy pieczęcia Klaudiusza Krugera a nie mam pojecia gdzie ten kolega się znajduje dodam że misja jest w tajemnym sanktuarium, z góry dzięki za odp pzdr;)

admen1
12.07.2012, 20:13
Klaudiusz znajduje się na południu sanktuarium . tam szukaj szczególnego bossa
Pozdrawiam

KAMA028991
12.07.2012, 20:16
Klaudiusz znajduje się na południu sanktuarium . tam szukaj szczególnego bossa
Pozdrawiam aha to to jest jakis boss do pokonania tak:?

admen1
12.07.2012, 20:27
mozna to tak ujac ;-) taki sam jak nefertari tylko z czerwona podstawka ;-)
Pozdrawiam

Tosiek95
13.07.2012, 09:18
Seimka, musze wbic 37 lvl ale niestety skonczyly mi sie misje, nie wiem czy moze jakies minąłem czy cos ale prawie caly lvl musze bic wiec zajmie mi to z tydzien ( w Atlantydzie na cmentarzysku wszystko zrobilem ) . Pytanie to czy moze sa jakies misje ktore ominąłem, jesli nie ma to gdzie najlepiej to wbic...

Rolvario
13.07.2012, 09:42
Witam serdecznie mam problem. Mam 25lvl i wszystkie misje wykonane w Obozie Oporu z wiązane z Płonącym Wybrzeżem - Kawernami Loxley i Wąwozie Trolli, i teraz pozostały mi tylko misje w Lochach Dusz które są dla mnie nie dostępne.... :/ Co mam robić?? Może nabić 26lvl ?? Pamiętam że miałem też misje w Torstrondzie (jakoś tak sie pisze) lecz wszystkie je anulowałem gdyż wykonywałem te wcześniejsze a potrzebowałem miejsca na misje. Jak już je skończyłem udałem się do tego miasta ale już żadnych misji tam nie ma...co robić??

KAMA028991
13.07.2012, 10:17
Witam ponownie,najpierw chciałbym podziękować admen1 za pomoc w poprzednim zadaniu,i tu mam kolejny problem a mianowicie śmiertelne krzyki - Torstrond ,Ubij 3 dreczycieli dusz Nefertari w poblizu wioski fotgi na północ i zbierz ich szczątki ,mógłby mi ktoś spercyzować w formie ss gdzie to dokładnie się znajduje :P z góry dziekować :)

Arti.pl
13.07.2012, 12:05
Witam ponownie,najpierw chciałbym podziękować admen1 za pomoc w poprzednim zadaniu,i tu mam kolejny problem a mianowicie śmiertelne krzyki - Torstrond ,Ubij 3 dreczycieli dusz Nefertari w poblizu wioski fotgi na północ i zbierz ich szczątki ,mógłby mi ktoś spercyzować w formie ss gdzie to dokładnie się znajduje :P z góry dziekować :)

Patrząc na mapę, północ jest na górze, wschód po prawej, a zachód po lewej. Tym samym chodzi o miejsce w górę od przejścia do lodowego lasu. Ale jeśli dobrze pamiętam, to gdziekolwiek ubijesz te dręczycielki, to Ci zaliczy.
Pozdro

pituulek1
13.07.2012, 12:16
Cześć, dzień dobry!

Mam problem z tą misją, mam znaleźć jakieś klucze do klatek z Atlantydami ale kompletnie nie wiem gdzie... dodam, że klatki na mapie mam zaznaczone znakiem zapytania ale nie mogę z nimi nic zrobić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

koliberIII
13.07.2012, 12:34
Cześć, dzień dobry!

Mam problem z tą misją, mam znaleźć jakieś klucze do klatek z Atlantydami ale kompletnie nie wiem gdzie... dodam, że klatki na mapie mam zaznaczone znakiem zapytania ale nie mogę z nimi nic zrobić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

zaraz jak wchodzisz na plansze w stronę teleportu napotykasz gorgońskich wojowników albo strażników bijesz ich i spadną ci klucze, uwaga nie za każdym razem spadają

pituulek1
13.07.2012, 14:04
zaraz jak wchodzisz na plansze w stronę teleportu napotykasz gorgońskich wojowników albo strażników bijesz ich i spadną ci klucze, uwaga nie za każdym razem spadają

dzięki bardzo

pozdrawiam

pinezik12
14.07.2012, 16:41
mam problem z misja uprzejmy bog.nogdzie nie moge znalezc ostatniej czesci a mianowicie trzonu mlota.bede wdzieczny za pomoc

pituulek1
14.07.2012, 17:37
mam problem z misja uprzejmy bog.nogdzie nie moge znalezc ostatniej czesci a mianowicie trzonu mlota.bede wdzieczny za pomoc

i póki co nie znajdziesz bo misja ma buga, może jakąś poprawkę zrobią na dniach to naprawią..

sy!wek
14.07.2012, 17:57
Sory wiem że nie tu,ale na moje pytanie nikt nie odpowiedział...czy na 39 poziomie sa jakies misje do zrobienia ni konieczne w atlantydzie bo póki co nic nie mam ::(

pituulek1
14.07.2012, 19:31
Sory wiem że nie tu,ale na moje pytanie nikt nie odpowiedział...czy na 39 poziomie sa jakies misje do zrobienia ni konieczne w atlantydzie bo póki co nic nie mam ::(

a wszędzie już zrobiłeś? nawet na antlantydzie? fiufiu jeśli tak to raczej już nie ma, ale co ja tam wiem, poczekaj na któregoś z modów Oni będą mieli pewność..

KAMA02899
14.07.2012, 20:41
witam ja natomiast mam problem z zadaniem Los króla - wieczna Garda "idź do wiecznych oczu na północ i uwolnij je od 6 magicznych mrozołapów o co w tym chodzi:?

admen1
14.07.2012, 20:46
na północy znajdują się Wieczne Oczy a przed nimi 6 bossów lodowców musi je ubić .po ubiciu wieczne oczy na północy nagrodzą Cię
Pozdrawiam

KAMA02899
14.07.2012, 20:47
na północy znajdują się Wieczne Oczy a przed nimi 6 bossów lodowców musi je ubić .po ubiciu wieczne oczy na północy nagrodzą Cię
Pozdrawiam
eh już chyba wie co to za *****,no to łatwo nie będzie z góry dzięki:)

MOD_Drover
14.07.2012, 20:56
KAMA02899 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1313075) dostajesz żółtą kartkę za nieodpowiednie słownictwo. Pamiętaj by rozważnie dobierać słowa kolejnym razem.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

KAMA028991
15.07.2012, 10:41
mam kolejny problem teraz z zadaniem gdzie trzeba zabic Herolda,a wiec tak zrobiłem, ale nie czaje drugiego punktu : wzmocnij pieczęć świata mocą twojej krwi ,o co chodzi:?

admen1
15.07.2012, 13:31
w miejscu gdzie jest herold znajduje się po środku taki kwadrat z kółkiem masz na to kliknąć ;)
Pozdrawiam

ekis131
15.07.2012, 16:42
Rozchodzi mi sie o ta misje bo nie moge wziasc z tej skrzyni skarbu moze ktos mi pomóc czy to bug ?

Arti.pl
16.07.2012, 14:33
Po którymś wejściu do "Cmentarzyska Statków" wyświetlił mi się pytajnik odnośnie poszukiwanego trzonka.
Skrzynka znajduje się tuż obok "Portu Atlantydy" na błękitnym polu.

Gigant1979
17.07.2012, 13:47
Dostalem misje znalezc czesci mlota swietegto.
jeden przedmiot dostaje sie od Jibar w Atlantydzie pozniej trzeba isc na cmentarz statkow i w starym porcie odnalesc rekojesc i tu sie pojawia problem poniewaz na mapie jak widze jest znak "?" w momencie kiedy chcialem wziasc przedmiot nie moglem. w dalszej kolejnosci poszedlem do Mystras i tam moglem wziasc przedmiot.
brakuje mi jednego przedmiotu do ukonczenia misji.

Ale zeby bylo smieszniej wurzucilem ta misje liczac ze sie zresetuje, nic z tego nadal ten sam problem.

Prosze o pomoc w tej kwestii.

xadd
17.07.2012, 14:27
miałem ten sam problem, ktoś po prostu wziął tą część szybciej od ciebie, ona sie w ogóle nie respi. brałem ten quest 8 razy. Musisz poczekać do server save'a i szybko tam pobiec i zebrać zanim zrobi to ktos inny. :)

KAMA028991
18.07.2012, 10:19
Witam otóż mam problem z pewnym zdaniem ,pokazuje mi znaki zapytania ale kiedy podchodzę do tych skrzynek nie mogę na nie kliknąc ,wie ktoś może co jest przyczyną ?Link : http://www.picshot.pl/public/view/full/163502

KidBuu
18.07.2012, 10:25
w sansie jaki blad tam masz jakby 3 skrzynie jeszcze do otworzenia za pomoca gorogonskich straznikow z ktorech leca drop:klucze a tam pewnie masz jakies inne zadanie wienc nie patrz chyba ze ci tam sie skrzynka wyswietla lub poprostu tam masz co innego do roboty a 1 skrzynke musiales juz otworzyc..

KAMA028991
18.07.2012, 10:28
w sansie jaki blad tam masz jakby 3 skrzynie jeszcze do otworzenia za pomoca gorogonskich straznikow z ktorech leca drop:klucze a tam pewnie masz jakies inne zadanie wienc nie patrz chyba ze ci tam sie skrzynka wyswietla lub poprostu tam masz co innego do roboty a 1 skrzynke musiales juz otworzyc.. no wlasnie tam są tylko te skrzynki ,nic o kluczach nie piszę a według mnie znaki zapytania powinny się pojawić dopiero kiedy znajdę klucz taka powinna być kolejność :P

MOD_Drover
18.07.2012, 10:32
KAMA mógłbyś opisać co tam dokładnie trzeba robić w zadaniu? Czy do Jego wykonania potrzebujesz użyć czegoś z inwentarza? Mam na myśli jakiś przedmiot dodawany często w celu wykonania questa..Osobiście nie robiłam jeszcze tej misji..

Zapomniałam dodać, że wątek przeniosłam do odpowiedniego działu ;)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Arti.pl
18.07.2012, 10:44
Też tam miałem problem z tymi znakami, aż mnie olśniło, że te klucze trzeba wydropić. I jeśli dobrze pamiętam, to mętnie, bo mętnie, ale jest to w zadaniu opisane.
Jeśli pamięć mnie nie myli, trzeba udać się w obręb koszar honoru (ale pewności nie mam) i tłuc strażników aż pogubią te klucze.

AbKLei
18.07.2012, 13:46
Quest: Myśliwy i ofiara
Miejsce: Pieczary Dzikich Serc
Opis: Poszukaj wskazówki co do losu porwanych u mistrza z lochów Dzikich Serc.

Nie wiem gdzie to jest :X

Arti.pl
18.07.2012, 14:20
Quest: Myśliwy i ofiara
Miejsce: Pieczary Dzikich Serc
Opis: Poszukaj wskazówki co do losu porwanych u mistrza z lochów Dzikich Serc.

Nie wiem gdzie to jest :X

Myślę, że jak już wytniesz w pień wszystkich mieszkańców pieczar, to samo się znajdzie. Ale sądząc po "Mistrzu" będzie to najsilniejszy boss. Nie pamięta już, ale w q nie było napisane, żeby szukać go w najodleglejszym zakątku pieczar?

AbKLei
18.07.2012, 15:08
@UP. Nie nie nie jest tam tak napisane jest napisane słowo w słowo co napisałem wyżej. Najlepszego bossa te pomniejsze też i dalej nic. No cóż będę próbował dalej.

SMOD_Kaxarax
18.07.2012, 15:17
Najlepszego bossa to już ubiłem (Szaman jakiś tam) i reszty bossów nie widzę.
Witam. Powinieneś jeszcze spotkać 2 pieski - bossy . Jednym z nich jest właśnie Mistrz z lochów . Znajduje się na takiej dużej polanie mniej więcej pośrodku pieczar . Pozdrawiam

oOllOo1
19.07.2012, 09:54
"Źródło zepsucia" ... Idź i odnajdź kilka meduz drżących, gaszących pragnienie u studni... i tu zaczyna się problem, bo zdeptałem już nawet nie wiem ile razy Serce Atlantydy i nie mogę tej studni namierzyć, a przy tej u góry planszy przed wejściem do lochów nic się nie dzieje. Poradźcie coś :)

peterskin2 dzielnicę świątyń mam już całkowicie wyczyszczoną z zadań a co do tego questu to wygląda to następująco:
http://img267.imageshack.us/img267/9606/beztytuugfl.png

jest napisane Serce Atlantydy, może zgubiłem jakieś zadanie na początku Atlantydy i to powoduje problem z kontynuacją tego, już sam nie wiem...

peterskin2
19.07.2012, 10:10
Tam jest tylko taka fontanna. Jesteś pewien że to ma być w Sercu Atlantydy a nie w Dzielnicy Świątyń?
Misje z Meduzami kojarzę właśnie w Dzielnicy Świątyń, na prawej stronie czyli na wschodzie czy południowym wschodzie.
Po ubiciu meduz jest misja ubicia Królowej Meduz i ona na pewno jest tam w Dzielnicy Świątyń. Jest tam też studnia bo jest quest z zabraniem wody.

KAMA02899
20.07.2012, 16:15
witam może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się ?
1. Generał bzdury w świątyni wojownika
2. i czerwony Homar :?
wiem tyle że w dzielnicy świątyń

z góry dzięki za odp

oOllOo1
20.07.2012, 16:51
Homara masz po prawej na samym dole, jak sprawdzisz mapę to masz tam taki mały kwadrat i tam go dokładnie znajdziesz, a Generał chyba też był tam po prawej stronie, sprawdzę to później to Ci jeszcze potwierdzę

KAMA028991
20.07.2012, 16:53
Homara masz po prawej na samym dole, jak sprawdzisz mapę to masz tam taki mały kwadrat i tam go dokładnie znajdziesz, a Generał chyba też był tam po prawej stronie, sprawdzę to później to Ci jeszcze potwierdzę

ok to pierwszy zakret w prawo tak:)

oOllOo1
20.07.2012, 17:11
ok to pierwszy zakret w prawo tak:)
tylko musisz albo przeskoczyć albo polecieć na około
A Generał
B Homar

http://img259.imageshack.us/img259/5987/beztytuungw.png

KAMA02899
20.07.2012, 18:52
tylko musisz albo przeskoczyć albo polecieć na około
A Generał
B Homar

http://img259.imageshack.us/img259/5987/beztytuungw.png wielkie dzięki takich graczy to ze święcą szukać he,pzdr

niedroProg
21.07.2012, 14:13
Dlaczego w międzyświecie w Grotach Hagastove z bossa na samym końcu wypadają czasem słabe fragmenty? Czyżby to był błąd? Ktoś też tak ma?

KAMA028991
22.07.2012, 10:18
eloszka to znowu ja tym razem mam problem z misją : http://www.picshot.pl/public/view/full/166912 obleciałem cały poziom góry i wód wszerz i wzdłuż i nic mi nie wyleciało,może źle szukam:?

Dz1waK
22.07.2012, 10:38
eloszka to znowu ja tym razem mam problem z misją : http://www.picshot.pl/public/view/full/166912 obleciałem cały poziom góry i wód wszerz i wzdłuż i nic mi nie wyleciało,może źle szukam:?

Dobrze szukasz, ja dopiero po wydropieniu tych 40 baniek i po jeszcze paru razach chodzenia na te poziomy ziemii i gór wylotowałem to ustrojstwo, poleciało mi to bodajże z Czciciela Gorgon, możliwe, że leci ze wszystkich gorgon akurat na tych poziomach.

@Down Nie, nie z żółwia, tylko z jakichś Gorgon ;>

KAMA028991
22.07.2012, 10:39
Dobrze szukasz, ja dopiero po wydropienio tych 40 baniek i po jeszcze paru razach chodzenia na te poziomy ziemii i gór wylotowałem to ustrojstwo, poleciało mi to bodajże z Czciciela Gorgon, możliwe, że leci ze wszystkich gorgon akurat na tych poziomach. aha no jak widzisz tych 40 jeszcze nie zebralem i możliwe że najpierw muszę to zebrać,a nie czasem z tego żółwia ma to wylecieć :P?

hotdark
22.07.2012, 20:48
witam mam pytanko zaliczylem misje w miastach np kopalni czy miescie oporu i na nowo mam je do zrobienia o co chodzi?pzdr

wenika
22.07.2012, 20:54
witam mam pytanko zaliczylem misje w miastach np kopalni czy miescie oporu i na nowo mam je do zrobienia o co chodzi?pzdr
Witam hotdark :)
To misje, dzięki którym Twoja postać może sie wzbogacić ;) - ponieważ gracz za ponowne ich wykonanie nie otrzymuje co prawda doświadczenia i mm ale srebro i miedź. Ich nie wykonanie nie ma żadnego wpływu na kolejne misje.
Pozdrawiam ;)

BA_Venus
22.07.2012, 20:56

Twój post przeniosłam i połączyłam z istniejącym tematem.

Są takie misje, które możesz wykonywać wielokrotnie i w zamian za ich wykonanie dostajesz pieniądze (srebro, miedziaki). Tylko za pierwsze ich wykonanie dostajesz także Punkty Doświadczenia. Potem możesz robić je tylko i wyłącznie dla zysku, choć oczywiście nie musisz.
Pozdrawiam.

IMPERUS_89
23.07.2012, 21:43
mam misje na 30 poziomie mam zdobyc 20 pior od duchow i 25 rzeczy z wyznawcow nefreti na tym samym terenie co te 20 pior niestety nie mam tam zadnych takich potworow i nie moge zrobic zadania co wiecej zbilem kilkakrotnie z kazdego rodzaju potwora na tym obszarze i nic nie wylatuje prosze o pomoc misja na 30 poziomie teren o ile dobrze pamietam kraj polnocy tam gdzie sa ludzie polnocy obok lasu w misji mam zebrac 20 pior i 25 innych rzezcy z inych potwor

wenika
23.07.2012, 23:23
mam misje na 30 poziomie mam zdobyc 20 pior od duchow i 25 rzeczy z wyznawcow nefreti na tym samym terenie co te 20 pior niestety nie mam tam zadnych takich potworow i nie moge zrobic zadania co wiecej zbilem kilkakrotnie z kazdego rodzaju potwora na tym obszarze i nic nie wylatuje prosze o pomoc misja na 30 poziomie teren o ile dobrze pamietam kraj polnocy tam gdzie sa ludzie polnocy obok lasu w misji mam zebrac 20 pior i 25 innych rzezcy z inych potwor
Witam IMPERUS_89 :)
Spróbuj usunąc tę misję z zadań, a następnie weź ją ponownie.
Pozdrawiam ;)

Arti.pl
24.07.2012, 01:50
Stojąc przy wejściu do lodowego lasu, idziesz w górę mapy przez zamarznięte jezioro i po schodkach wchodzisz do wioski. Tam znajdziesz neferati, których szukasz. Jest ich tam trzech i bardzo powoli się respią, więc sporo czasu tam trzeba spędzić.
A to wszystko, jeśli dobrze pamiętam, ale chyba tak...

Tetris78
24.07.2012, 13:41
Witam wszystkich, mam pytanko uzbierałem 300/60/9 części do ukończenia Quest 3 i brakuje mi 1 fragment potężny od króla Heredura, przez ostatnie 2 dni pokonałem go już siedem razy i nie otrzymałem tej jednej części o co chodzi ? Mam w nieskończoność tak chodzić i nic? czy jest jakiś błąd w grze? Proszę o odpowiedź.

SMOD_Kaxarax
24.07.2012, 13:52
Witam . Raczej nie jest to błąd . Po prostu te potężne elementy jest najtrudniej zebrać . Problemy są na 1 i 2 queście , im dalej - tym ciężej . Życzę cierpliwości . Pozdrawiam

adrkly
24.07.2012, 16:04
Witam, mam pewien problem. Wykonałem wydaje mi się wszystkie misje w Mroźnej Krainie (nie mam nowych znaków zapytania, nie miałem też zadania odnośnie Dziadak Mroza, ale zabiłem go bez questu) a gdy przechodzę do Nowego Świata na Wyspie nie mam żadnych zadań ? Czy jest to związane z moim poziomem, w tej chwili to 33 level ? Czy jest może jakiś błąd w kontynuacji questów ? Pozdrawiam.

pituulek1
24.07.2012, 16:12
Witam, mam pewien problem. Wykonałem wydaje mi się wszystkie misje w Mroźnej Krainie (nie mam nowych znaków zapytania, nie miałem też zadania odnośnie Dziadak Mroza, ale zabiłem go bez questu) a gdy przechodzę do Nowego Świata na Wyspie nie mam żadnych zadań ? Czy jest to związane z moim poziomem, w tej chwili to 33 level ? Czy jest może jakiś błąd w kontynuacji questów ? Pozdrawiam.

witam,

nowe zadania będziesz miał na 34 lvl prawdopodobnie, o ile faktycznie wszystkie już zrobiłeś.

pozdrawiam

IMPERUS_89
24.07.2012, 17:10
niestety nic nie pomoglo sa tam 3 bosy nefertiri ale one nic nie daja zresetowalem questa i nadal nic niestety chyba jest to jakis blad a co gorsza mam 30 i lvl i nie ma innych juz misji na moj lvl ponad pol lvla musze dobic na mobach troche to glupie ale trudno sie mowi

Tetris78
24.07.2012, 17:38
Witam wszystkich, mam pytanko uzbierałem 300/60/9 części do ukończenia Quest 3 i brakuje mi 1 fragment potężny od króla Heredura, przez ostatnie 2 dni pokonałem go już siedem razy i nie otrzymałem tej jednej części o co chodzi ? Mam w nieskończoność tak chodzić i nic? czy jest jakiś błąd w grze? Proszę o odpowiedź.
Wykonałem ten quest już 9 razy i nadal nie mam ostatniej części może sprawdźcie czy nie ma błędu bo nie słyszałem żeby ktoś musiał pokonać tego bossa tyle razy żeby uzyskać tą cześć. Mogę udostępnić pasy do konta bo jak dalej tak pójdzie to nie będę grał w tą grę bo nie widzę sensu pokonywać jedną lokację na okrągło.

Conan_Barbarzyńca®
24.07.2012, 19:11
Wykonałem ten quest już 9 razy i nadal nie mam ostatniej części może sprawdźcie czy nie ma błędu bo nie słyszałem żeby ktoś musiał pokonać tego bossa tyle razy żeby uzyskać tą cześć. Mogę udostępnić pasy do konta bo jak dalej tak pójdzie to nie będę grał w tą grę bo nie widzę sensu pokonywać jedną lokację na okrągło.

Masz po prostu pecha, to nie błąd.
Sam pamiętam jak zbierałem ostatnią część od Ragany w grotach kilka dni :)

SMOD_Kaxarax
24.07.2012, 19:22
Udzieliłam już odpowiedzi na Twoje pytanie . Pech to nie to samo co błąd . Niestety , tak już bywa , że jedni gracze mają więcej szczęścia a drudzy mniej . Jak napisał kolega Conan - czasem trzeba chodzić kilka dni po 1 fragment . W żadnym razie nie podawaj nikomu pasów do konta - chyba że czynisz to na własną odpowiedzialność . Pozdrawiam

Arti.pl
24.07.2012, 19:56
Zauważyłem, że jestem chyba typowym przedstawicielem naszej nacji, bo co nie napiszę, to wychodzi, że marudzę i to jeszcze kontrowersyjnie. Ale jak pech to pech.
Sporo było napisane o niekorzystniej zmianie w finansach międzyświatów, ale przeszedłem q1 ileś razy, trudno mi powiedzieć 30, 40, a może już 50 i wypadło mi tam może po 5x mm i kp. Zatem, aby zarobić kasę włóczę się całymi dniami po innych lokacjach, gdzie za solidny dzionek jestem w stanie nazbierać 1k kp. W zasadzie więcej czasu spędzam na dropieniu kaski, niż na szukaniu fragmentów. Mimo to bagażnik mam pełen rupieci do zidentyfikowania, więc sporo czasu jeszcze mi to zajmie.
Po 100 przejściu lochów, jakoś nie przeraża mnie perspektywa 10 wyprawy na heradura...

arek_tcv1
24.07.2012, 20:19
Witam, mam pewien problem z misją "Myśliwy i ofiara". Wykonałem pierwszą część zadania, czyli zabić 65 psów stróżów w Pieczarach Dzikich Serc. Nie mam pojęcia gdzie mam szukać mistrza z lochów Dzikich Serc. Przeszedłem całą krainę i nie mogę go znaleźć. Proszę o pomoc.

wenika
24.07.2012, 20:58
Witam arek_tcv1 :)
http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/archive/index.php/t-601366-p-3.html
Post nr 515 ;)
Pozdrawiam ;)
Albo w okienku Znajdź: wpisz Mistrz (i znajdziesz odpowiedni post) - bo coś mogłam sknocić w tym linku:p

pituulek1
24.07.2012, 21:12
Witam, mam pewien problem z misją "Myśliwy i ofiara". Wykonałem pierwszą część zadania, czyli zabić 65 psów stróżów w Pieczarach Dzikich Serc. Nie mam pojęcia gdzie mam szukać mistrza z lochów Dzikich Serc. Przeszedłem całą krainę i nie mogę go znaleźć. Proszę o pomoc.

ten mistrz to taki większy pies a znajduje się mniej więcej na środku mapy na takim dużym polu;)

pozdrawiam

oo przepraszam wenika mne uprzedziła;p

Tetris78
24.07.2012, 21:39
Zauważyłem, że jestem chyba typowym przedstawicielem naszej nacji, bo co nie napiszę, to wychodzi, że marudzę i to jeszcze kontrowersyjnie. Ale jak pech to pech.
Sporo było napisane o niekorzystniej zmianie w finansach międzyświatów, ale przeszedłem q1 ileś razy, trudno mi powiedzieć 30, 40, a może już 50 i wypadło mi tam może po 5x mm i kp. Zatem, aby zarobić kasę włóczę się całymi dniami po innych lokacjach, gdzie za solidny dzionek jestem w stanie nazbierać 1k kp. W zasadzie więcej czasu spędzam na dropieniu kaski, niż na szukaniu fragmentów. Mimo to bagażnik mam pełen rupieci do zidentyfikowania, więc sporo czasu jeszcze mi to zajmie.
Po 100 przejściu lochów, jakoś nie przeraża mnie perspektywa 10 wyprawy na heradura... Jeżeli byś się wczytał ze zrozumieniem to byś zauważył, że napisałem przez ostatnie 2 dni pokonałem tego bossa 9 razy szukając jednego fragmentu - a wszystkich fragmentów mam 300/60/9 więc nie mogłem tego zebrać przez 2 dni - Pozdrawiam.

Arti.pl
25.07.2012, 03:24
Jeżeli byś się wczytał ze zrozumieniem to byś zauważył, że napisałem przez ostatnie 2 dni pokonałem tego bossa 9 razy szukając jednego fragmentu - a wszystkich fragmentów mam 300/60/9 więc nie mogłem tego zebrać przez 2 dni - Pozdrawiam.

Ależ doskonale rozumiem, że przez 2 dni usiłujesz wydębić, to jedno brakujące ogniwo. Kto wie, może jeszcze tydzień Ci to zajmie, ale co można na to poradzić i jak to się ma do ciągłego łażenia w kółko po tych samych lokacjach? Q1 trzeba przejść 100x, Q2 200, Q3 300. Jednemu zajmie 50 przejść, drugiemu 150. Taki twój pech, że nie chce Ci wyskoczyć. Wczoraj chodziłem q1 i mnie się sypało 10 słabych na przejście, a koleżance nic...

Tetris78
25.07.2012, 16:15
Słuchaj jeżeli cię to zadowala możesz przechodzić 1000 razy tą samą lokację, dla mnie jest to męczące i bezsensowne i nie o to chodzi w tej grze, nagrody jakie teraz się otrzymuje za zabicie Heredura (zwykła laska albo ulepszona laska i do tego 6 srebra) na Q3 są takie same jakbym go pokonał na normalu więc na pewno nie chodzi tu o pech, jeżeli uważasz się za pechowca to twoja sprawa i nie wypisuj mi tu bzdur że ja mam pecha, prawda jest taka, że jest dwa razy więcej mobów, w tym Nefertari, są silniejsi, drop jest śmieszny, a co do wypadania części to coś jest zmienione i na pewno to nie jest kwestia pecha i jeżeli nie masz nic więcej sensownego do napisania to nie odpowiadaj na moje teksty.

Kwasior
25.07.2012, 18:01
Weź symbol zdobyczy od pomocnika szamana z dzikich serc koło ruin na wschodzie lasu.

Nie mogę nigdzie znaleźć tego pomocnika co mi uniemożliwia zabicie go by zdobyć symbol. Proszę o pomoc gdzie znajduje się ten pomocnik szamana. :(:(

BA_O!Dysek
25.07.2012, 19:07
Weź symbol zdobyczy od pomocnika szamana z dzikich serc koło ruin na wschodzie lasu.

Nie mogę nigdzie znaleźć tego pomocnika co mi uniemożliwia zabicie go by zdobyć symbol. Proszę o pomoc gdzie znajduje się ten pomocnik szamana. :(:(

Pomocnik powinien być tutaj:
http://obrazki.tsadimo.com/images/723psdc.png

Pamiętaj, że Dziki Las to puszcza więc moby tam są dostępne dla wszystkich. Możliwe, że ktoś przed Tobą ubił tego bossa, w wyniku czego będziesz musiał poczekać chwilkę na nowego.

Pozdrawiam
Odys

SMOD_Phi
26.07.2012, 06:57
Jest jeszcze opcja, że pomocnik szamana, sobie tylko znanymi sposobami, choć chodzą słuchy, że wszędzie ma swoich agentów, dowiedział się, że się na niego wybierasz. Jeżeli doszło do tak niespodziewnego zwrotu akcji, istnieje ogromna szansa, że wyżej wymieniony osobnik po prostu wziął nogi za pas i najzwyczajniej w świecie się schował... ;)
Arti.pl (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1549010) otrzymujesz ostrzeżenie za spam oraz ironiczną poradę. Rozumiem, iż chciałeś zażartować, lecz takie porady w tym wątku są niewskazane. Twój post usuwam.
Pozdrawiam, MOD_Phi

6taurus
26.07.2012, 17:59
Nie mogę znaleść OKA OCEANOSA

-Frerro-
26.07.2012, 18:57
Mam mały problem z zadaniem "Psi Los" zrobiłem to już z chyba z 10 razy a Hubert dalej chce bym je robił. Co zrobić by wykrzyknik zniknął

lothil1
26.07.2012, 19:07
Nie mogę znaleść OKA OCEANOSA

Oko Okeanosa znajduje się "3-5metrów" od ubitej Gorgi, jest to oko tego wieloryba.

Mam mały problem z zadaniem "Psi Los" zrobiłem to już z chyba z 10 razy a Hubert dalej chce bym je robił. Co zrobić by wykrzyknik zniknął

Jest to prawdopodobnie jedna z tych misji, która się powtarza w nieskończoność, w nich zarabiasz tylko srebro. Za pierwszy raz misji powtarzalnej masz trochę doświadczenia i mrocznych monet. Aby ona znikła musisz nabić kilka lvli, wtedy będzie "za słaba" i sama zniknie, albo po prostu unikaj jej.

Pozdrawiam,
Lothil.

axl232
27.07.2012, 23:52
szukam juz dlugo i nie moge znalezs luizy,na mapie nie ma znaku zaytania,resetowalem zadanie juz i wciaz nic,moze ktos pomoc? z gory dziekuje:cool:

balagan484
28.07.2012, 05:47
Luiza jest na zachodzie,lekko na dole. To taki przerośnięty uciekinier.
Pozdro

-Frerro-
28.07.2012, 07:00
Są dwa zadania o nazwie "Królewskie Nagrody" i nie wiem jak zdobyć tam duży i mały kupon na zamianę dla Królowej Antoni

SMOD_Kaxarax
28.07.2012, 07:17
Są dwa zadania o nazwie "Królewskie Nagrody" i nie wiem jak zdobyć tam duży i mały kupon na zamianę dla Królowej Antoni
Witam . Kupony na zamianę otrzymujesz odpowiednio za zdobycie 3600 oraz 9000 szpil honoru . Kliknij ikonkę igrzysk w górnym pasku akcji . Tam zobaczysz dostępne nagrody . Pozdrawiam

Valkirmag*
28.07.2012, 13:17
dodam tylko, że należy najechać kursorem myszki na obrazki a pojawi się opis.
Pozdrawiam SMV

arek_tcv1
28.07.2012, 21:46
Cześć mam problem z misją "Rytuał wiary Slifmoor", wykonałem dwa pierwsze elementy misji i nie mogę znaleźć głosiciela Nefertari mam zdobyc od niego Miecz Porządku, a przeszedłem całą mapę Slifmoor. Gdzie mam go szukać? Proszę o pomoc.

¨°∙•Iron†Hide•∙°¨™
28.07.2012, 22:05
Cześć mam problem z misją "Rytuał wiary Slifmoor", wykonałem dwa pierwsze elementy misji i nie mogę znaleźć głosiciela Nefertari mam zdobyc od niego Miecz Porządku, a przeszedłem całą mapę Slifmoor. Gdzie mam go szukać? Proszę o pomoc.

W tej misji jest błąd. Usuń ją i przyjmij jeszcze raz. Wtedy dropnie Ci miecz z Nefertari.

wiganuk
29.07.2012, 14:05
do jakiej misji należy amulet urody i gdzie można go zrobic

Arti.pl
29.07.2012, 14:46
Chyba amulet Urdy, który występuje w pierwszym queście na ścieżce pielgrzyma.
No, przynajmniej ja, o amulecie urody nie słyszałem.

wenika
29.07.2012, 18:21
do jakiej misji należy amulet urody i gdzie można go zrobic
Witam wiganuk:)
to amulet z pierwszego questa ;) ale słaby dodaje tylko 5hp, nosiłam dopóki nie znalazłam czegoś lepszego ;)
Pozdrawiam ;)

EDIT: no i musiałam sprawdzić Arti:p rzeczywiście to Amulet Urdy (nie urody);)

mrc1331
30.07.2012, 14:00
Mam misie u karinna "poszukaj jakiegos znaku leonarda w poblizu psów stróżów z dzikich serc" na mamce nigdzie nie ma znaku zapytania wiec nie moge tego znalesc ;/

Arti.pl
30.07.2012, 15:17
Mam misie u karinna "poszukaj jakiegos znaku leonarda w poblizu psów stróżów z dzikich serc" na mamce nigdzie nie ma znaku zapytania wiec nie moge tego znalesc ;/

Jeśli mnie pamięć nie zawodzi, to takie misje nie mają znaków zapytania. Tłuczesz te psy, aż któryś z siebie wykrztusi, to czego szukasz.
Tak jak na łąkach zbierałeś np. ryby, czy co tam jeszcze wypadało...

mrc1331
30.07.2012, 15:21
juz wykonałęm ; ))
dzieki za pomoc ; ]

pudzian2121k
30.07.2012, 19:03
Mam pytanie dotyczące misji Los rady chodzi o to ze mam zabić wojowników gorgońskich by dropneły z nich 4 klucze do kolatek tylko ze wgl nic nie dropi nie wiem co mam robić

pituulek1
30.07.2012, 20:01
Mam pytanie dotyczące misji Los rady chodzi o to ze mam zabić wojowników gorgońskich by dropneły z nich 4 klucze do kolatek tylko ze wgl nic nie dropi nie wiem co mam robić

witam,

musisz próbować do skutku, ja z 50 razy ich rozwalałem, więc cierpliwości życzę;)

pozdrawiam

pudzian2121k
30.07.2012, 22:22
no ale żeby tylu wymordować i nic :( :p

Arti.pl
30.07.2012, 23:33
no ale żeby tylu wymordować i nic :( :p

Czy aby mordujesz w odpowiednim miejscu? Bo mnie poszło dość szybko...
Rzecz rozgrywa się na terenie "Koszary honoru" a kilka problemów było dyskutowanych na tej stronie od ostatniego posta:
http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=601366&page=60

IMPERUS_89
02.08.2012, 20:09
mam pytanie dotyczace misju na 32 lvlu czemu jest ich tak malo zroilem je juz wszystkie w kopalni i nigdzie nie ma innuch a mam wbite tylko 3 bary o co chodzi robilem wszystkie misje wiec z zadna nie zalegam to jest jakis blad czy taki lvll gdzie trzeba go wbic prawie calego na mobach ?

wenika
02.08.2012, 20:18
Witam IMPERUS_89 :)
To jest właśnie ten czas, kiedy skupiasz się tylko na mordowaniu, niestety ;)

MOD_Drover
02.08.2012, 20:23
IMPERUS_89 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1575512) jeśli nie masz już żadnych misji, to tak jak napisała Wenika - musisz expić "na sucho".

Obie wasze wypowiedzi przeniosłam do odpowiedniego działu ;)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

pituulek1
03.08.2012, 13:02
co za typ...
porażka totalna.. z podstawówki jak mniemam? to rzuć tą swoją grę i poucz się jeszcze troszkę? hmm może języka? ludzie szukają tu odpowiedzi na nurtujące ich pytania a nie wypocin niedouczonych 7-latków..

EDIT: Wiem, wiem, przepraszam za spam ale nie mogłem się powstrzymać;) pozdrawiam

SMOD_Kaxarax
03.08.2012, 13:22
balas-x (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1580123) - post usuwam , a Ty otrzymujesz żółtą karteczkę za spam .Pituleek , Twój post edytowałam , gdyż zawierał cytat upomnianego kolegi .

SMOD_Kaxarax
03.08.2012, 14:25
balas-x (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1580123) Otrzymujesz łącznie 50 pkt w nagrodę . Wszystkie Twoje posty zostały usunięte bez zbędnych komentarzy . Zapraszam do zapoznania się z Regulaminem Forum (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=599144) . Zwróć szczególną uwagę na punkty : 2 , 3 , 12 i 15 .

Macias89szopski8989
08.08.2012, 13:15
Mam wielki problem potrzebuje pomocy co do misji " Grupa przeciwko grupie ". Do przejscia potrzebuje 3 wygranych wiecej ale jest to niemozliwe poniewaz od kiedy mam ich 7 za kazdy nastepny nie zlicza mi do ogolnych wygranych :/ cos sie dzieje ?? !! pomocy !!

Valkirmag*
08.08.2012, 13:23
Mam wielki problem potrzebuje pomocy co do misji " Grupa przeciwko grupie ". Do przejscia potrzebuje 3 wygranych wiecej ale jest to niemozliwe poniewaz od kiedy mam ich 7 za kazdy nastepny nie zlicza mi do ogolnych wygranych :/ cos sie dzieje ?? !! pomocy !!
system powinien zaliczać choć w zestawieniach Twojej postaci może być niepoprawnie pokazywane.
Pozdrawiam SMV

Zacku
09.08.2012, 07:17
Witam wszystkich

Mam problem z wykonaniem jednego zadania proszę o pomoc poniżej treść zadania:

Treść:

* Zbierz 4 skóry wojowniczych smocząt.
* Wykonaj żaroodporny fartuch i udaj się do Winstona.

Mapa misji to Tajemne Sanktuarium

I właśnie mam problem 4 skóry smoczęcia mam zdobyte tylko nie mam pojęcia gdzie ten żaroodporny fartuch zrobić w tej mapie przeszedłem całą nie raz zabijając wszystkie boty i nie znalazłem gdzie to mozna wykonać sąsiednie mapy również i nic nie znalazłem . Prosze o podpowiedź do skończenia tej misji bo nie mam zielonego pojęcia.

-=balboa=-[M#C]
09.08.2012, 07:21
Witam wszystkich

Mam problem z wykonaniem jednego zadania proszę o pomoc poniżej treść zadania:

Treść:

* Zbierz 4 skóry wojowniczych smocząt.
* Wykonaj żaroodporny fartuch i udaj się do Winstona.

Mapa misji to Tajemne Sanktuarium

I właśnie mam problem 4 skóry smoczęcia mam zdobyte tylko nie mam pojęcia gdzie ten żaroodporny fartuch zrobić w tej mapie przeszedłem całą nie raz zabijając wszystkie boty i nie znalazłem gdzie to mozna wykonać sąsiednie mapy również i nic nie znalazłem . Prosze o podpowiedź do skończenia tej misji bo nie mam zielonego pojęcia.

cze.
o ile pamietam musisz te 4 skóry na warsztaciku połączyć w jakimś mieście.

Zacku
09.08.2012, 07:27
Dzięki kolego jestes wielki zapewne jakbym się nie spytał to misja dla mnie wykonalna :)
Dzięki wielkie za pomoc.
Pozdrawiam

Macias89szopski8989
09.08.2012, 17:59
Tak rozumiem spodziewalem sie takiej odpowiedzi ale wydaje mi sie ze przekroczylem juz 10 wygranych a misja wciaz jest nie wykonana :/ czy nie da sie nic z tym zrobic ? tak jak napisales moje statystyki co do wal pvp lub g przeciw grupie nie zmienia sie od jakiego czasu...

lothil1
10.08.2012, 11:38
Tak rozumiem spodziewalem sie takiej odpowiedzi ale wydaje mi sie ze przekroczylem juz 10 wygranych a misja wciaz jest nie wykonana :/ czy nie da sie nic z tym zrobic ? tak jak napisales moje statystyki co do wal pvp lub g przeciw grupie nie zmienia sie od jakiego czasu...

Ciężko jest udzielić odpowiedzi. Zostają 3 opcje:

* Nie wygrałeś 10 walk, ale to mało prawdopodobne. Wiązało by się to z dalszym biciem aż do ukończenia misji;

* Wciśnięcie 'Q' i skasowanie misji, po czym następne jej odebranie i wykonanie;

* Kontakt z Pomocą Techniczną.

Dodatkowo jeśli błąd nadal występuje zalecam zrobić screena podczas wygranej walki i zamieszczenie go tu, a w ostateczności pomoże to Pomocy Technicznej, jeśli tu nic nie zdziała.

Pozdrawiam,
Lothil.

Valkirmag*
10.08.2012, 11:47
z poziomu forum nic nie można zrobić. Proszę o poprawne zgłoszenie do PT. Proszę załączyć PrtSC przed walką z wynikiem walki i po walce ze statystyk, celem udokumentowania błędu. Proszę nie zapomnieć o nr ID oraz opisie (wiem że to trochę irracjonalne, ale takie są procedury).
Pozdrawiam SMV

-magus2-
10.08.2012, 14:23
misja 21 - Myśliwy i ofiara Pieczary dzikich serc - nie mogę znaleźć MISTRZA LOCHÓW z dzikich serc. Może ktoś podpowiedzieć gdzie się on znajduje

SMOD_Kaxarax
10.08.2012, 14:32
Witam . Tutaj (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7361126&postcount=350) znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie . Pozdrawiam .

arek_tcv1
11.08.2012, 18:19
Cześć, mam problem z misją "Przyjaciel i wróg Slimfoor", gdzie mam szukać tych poległych obrońców porządku? W treści zadania jest podane żeby szukać na zachodzie ale ja ich tam nie mogę w ogolę znaleźć. Proszę o pomoc.

Zuumi
11.08.2012, 18:35
Cześć, mam problem z misją "Przyjaciel i wróg Slimfoor", gdzie mam szukać tych poległych obrońców porządku? W treści zadania jest podane żeby szukać na zachodzie ale ja ich tam nie mogę w ogolę znaleźć. Proszę o pomoc.

Tutaj specjalnie dla ciebie zrobiłam Screen - a :D Proszę :D
http://zapodaj.net/a3b47ef34748d.png.html

arek_tcv1
11.08.2012, 18:54
Tutaj specjalnie dla ciebie zrobiłam Screen - a :D Proszę :D
http://zapodaj.net/a3b47ef34748d.png.html

Wielkie dzięki :)

Zuumi
11.08.2012, 18:56
Wielkie dzięki :)

Wiem ze screen nie wyszedł najlepiej ale chyba się połapiesz :D Nmzc :D
Pozdrawiam Zuumi .

PerrinAlverei
13.08.2012, 20:56
Witam, mam problem z misją "Trochę inna mąka", czy po zabiciu młynarza potwory od nowa się respawnują?? I czy one w ogóle się respawnują, ponieważ czekam już chwilę a ich jak nie było tak nie ma, chodzi przede wszystkim o starych nieumarłych wiarusów.

Strzernik
13.08.2012, 22:58
Witam, mam problem z misją "Trochę inna mąka", czy po zabiciu młynarza potwory od nowa się respawnują?? I czy one w ogóle się respawnują, ponieważ czekam już chwilę a ich jak nie było tak nie ma, chodzi przede wszystkim o starych nieumarłych wiarusów.

Jeżeli jest to zamknięta lokacja spawn potworków nastąpi dopiero po wyjściu, odczekaniu ok. 5 minut i ponownym wejściu do danej strefy. Jeżeli nie, respawn zrobi się samoistnie po kilku minutach bez wykonywania zbędnych czynności.

PerrinAlverei
14.08.2012, 11:22
Tak, to było to rozwiązanie :) dziękuje Ci bardzo.

Olhardin
14.08.2012, 22:01
Witam.

Mam pytanie gdzie znajdę Adamantiosa ?

BA_Venus
14.08.2012, 22:06
Witam.

Mam pytanie gdzie znajdę Adamantiosa ?

Twój post przeniosłam i połączyłam z odpowiednim wątkiem.
Wklej proszę dokładnie cały opis misji...
Pozdrawiam.

Magcharadza
15.08.2012, 11:07
Misja Polowanie na pancerze - dzielnica świątyń
Muszę ubić czerwonego homara i zdobyć jego pancerz.
Napisane jest, że ostatni raz był widziany przy Świątyni Wojowników.

Ktoś wie gdzie go znajdę?
Z góry dziękuję.

Valkirmag*
15.08.2012, 11:43
Misja Polowanie na pancerze - dzielnica świątyń
Muszę ubić czerwonego homara i zdobyć jego pancerz.
Napisane jest, że ostatni raz był widziany przy Świątyni Wojowników.

Ktoś wie gdzie go znajdę?
Z góry dziękuję.

Jeśli się nie mylę - to po prawej na dole mapy. Jeśli go tam nie znajdziesz wyślemy za nim list gończy (żarcik oczywiście).
Pozdrawiam SMV

-Samael87-
15.08.2012, 15:59
Witam,mam problem a mianowicie
Quest nr.30 Herold swiata mroku... Wykonalem pierwszy etap zadania czyli zniszczenie kuli unaszacej sie nad krysztalowym stolem w tajemnym sanktuarium. Drugi etap ktory juz mi nia daje spokoju to...Szukaj wyjasnienia opoznienia u znawcy pieczeci Klaudiusza Krugera. Czy wie ktos, gdzie znalesc tego Klaudiusza bo pytalem juz graczy ale nikt mi nie udzielal odpowiedzi...:/

pituulek1
15.08.2012, 16:05
Quest nr.30 Herold swiata mroku... Wykonalem pierwszy etap zadania czyli zniszczenie kuli unaszacej sie nad krysztalowym stolem w tajemnym sanktuarium. Drugi etap ktory juz mi nia daje spokoju to...Szukaj wyjasnienia opoznienia u znawcy pieczeci Klaudiusza Krugera. Czy wie ktos, gdzie znalesc tego Klaudiusza bo pytalem juz graczy ale nikt mi nie udzielal odpowiedzi...:/

witam,

Klaudiusz znajduje się w tajemnym sanktuarium to taki duży nefertari gdzieś na dole mapy powinien być

pozdrawiam

BA_Venus
15.08.2012, 16:09

Tutaj znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie ---> KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=8133145&postcount=553).
Pozdrawiam.

-Samael87-
15.08.2012, 16:22
Super :) Zadanie zrobione... Dziekuje za pomoc PZDR:)

ChampioNx95
16.08.2012, 17:33
Witam gram Magiem mam 37 lvl wszystko zawsze było okey aż do tego momentu o tuż mam do wykonania 2 zadania a mianowicie "zebrać klucze od gorgońskich strażników i uwolnić atlantę" oraz "złapać 3 meduzy drżące - strażników w sercu atlantydy" i PROBLEM wygląda tego typu że jak zabijam właśnie tych strażników gorgońskich czy też te meduzy to nic z nich nie wylatuje ani nie piszę że klucze pozbierane :/ i przez to nie moge dalej z zadaniami ruszyć :// POMOCY !!! Walczę już z tym 2 godz. i nic ://

[Hegemon]1
16.08.2012, 19:38
Witam gram Magiem mam 37 lvl wszystko zawsze było okey aż do tego momentu o tuż mam do wykonania 2 zadania a mianowicie "zebrać klucze od gorgońskich strażników i uwolnić atlantę" oraz "złapać 3 meduzy drżące - strażników w sercu atlantydy" i PROBLEM wygląda tego typu że jak zabijam właśnie tych strażników gorgońskich czy też te meduzy to nic z nich nie wylatuje ani nie piszę że klucze pozbierane :/ i przez to nie moge dalej z zadaniami ruszyć :// POMOCY !!! Walczę już z tym 2 godz. i nic ://

Czesto slysze tu na forum ze jezli wstepuja problemy z misja to sa dwa rozwiazania:
1) jesli potworek jest o 4-5lvl nizszy to bardzo ciezko dropi rzecz z zadania
2) jesli nic nie dropi a masz lvl podobny do potworkow to odrzuc misje i przyjmij
ja jeszcze raz, to zazwyczaj pomagalo wiekszosci...

SMOD_Phi
17.08.2012, 10:42
ChampioNx95 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1578289), [Hegemon]1 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1570776), wasze posty przeniosłem do odpowiedniego działu.

Co do pytania. Przedmioty potrzebne do wykonania niektórych misji lecą bardzo rzadko. Pamiętam, że mi zebranie kluczy od Gorgońskich Strażników zabrało sporo czasu.

Pozdrawiam, MOD_Phi

admen1
17.08.2012, 11:48
klucze ze straznikow rzadko wypadaja
musisz sie uzbroic w cierpliwosc.
taka podpowiedz .szybciej rzeczy z misji wypadaj w grupie . mi zawsze tak sie dzialo .

szymi290196
18.08.2012, 20:04
Witam. Mam problem z misją "Mityczna broń", mianowicie z podpunktem "Znajdź poza tym tarczę z pancerza żółwia u Gorgon na poziomie Ziemi i Gór". Pierwszy podpunkt zrobiony, misja ma być wykonana w lokalizacji "Dzielnica świątyń", lecz wraz z kumplem, który również miał tą misję ubiliśmy 3x wszystkie moobki, które tam były i wiele razy większość moobków i ów tarcza nie chce wypaść. Miał ktoś może podobną sytuację, lub wie co trzeba zrobić?

SMOD_Kaxarax
18.08.2012, 20:15
Witam. Mam problem z misją "Mityczna broń", mianowicie z podpunktem "Znajdź poza tym tarczę z pancerza żółwia u Gorgon na poziomie Ziemi i Gór". Pierwszy podpunkt zrobiony, misja ma być wykonana w lokalizacji "Dzielnica świątyń", lecz wraz z kumplem, który również miał tą misję ubiliśmy 3x wszystkie moobki, które tam były i wiele razy większość moobków i ów tarcza nie chce wypaść. Miał ktoś może podobną sytuację, lub wie co trzeba zrobić?
Witam . Niektóre misje mają to to do siebie , że przedmioty do nich potrzebne wypadają niezwykle rzadko . Ta do nich należy . Sama pamiętam że szukałam tej tarczy bodajże 5 razy . Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i bić mobki do skutku . Pozdrawiam .

szymi290196
18.08.2012, 20:19
Więc nie pozostaje nam nic innego jak zabijać do skutku ;d No cóż, dziękuje za pomoc i pozdrawiam ;]

damiansca30
19.08.2012, 07:18
witam mam 36 level i problem z jedna misja na mystras a mianowicie: mam ubic cyklopa opoja na mystras i dostac od niego butelke wina, gdzie moge go znalesc, chodze wszedzie i nie moge go odszukac po mystras.... z gory dziekuje i pozdrawiam...

Arashinasu
19.08.2012, 07:30
witam mam 36 level i problem z jedna misja na mystras a mianowicie: mam ubic cyklopa opoja na mystras i dostac od niego butelke wina, gdzie moge go znalesc, chodze wszedzie i nie moge go odszukac po mystras.... z gory dziekuje i pozdrawiam...
http://img214.imageshack.us/img214/4194/opoj.png (http://imageshack.us/photo/my-images/214/opoj.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MOD_Drover
19.08.2012, 13:12
damiansca30 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1540507) Twoje pytanie oraz odpowiedź Arashinasu (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1569448) przeniosłam do odpowiedniego działu :)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

IrequePL
23.08.2012, 20:41
Witam,
chyba trochę się pogubiłem, bo nie mam misji do wykonania?!?
Czarodziej lvl 32, ostatnie misje miałem z Kopalni Hugona. Zrobiłem kilka misji w Żelazowych górach, Lodowy Las, Torstond, jedną Wilcza Garda i mam do wykonania tylko powtórzenia misji :( ??? Ani w Kopalni,, ani w Jarlshofin nie mam nowych misji. Co z Hjalgrimur?
Może mnie ktoś pokierować, bo normalnie zgłupiałem.

Pozdrawiam
Irek

BA_O!Dysek
23.08.2012, 20:45
Wygląda na to, że wykonałeś wszystkie misje na ten poziom. Kolejne misje pojawią się na 33 levelu.

Pozdrawiam
Odys

-Voytek-2
23.08.2012, 23:15
czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak zrobić tą misje? jest napisane w opisie że trzeba znaleźć jakiegoś pożeracza w północno-zachodniej części wioski rybackiej w Darbmoor

BA_Venus
24.08.2012, 00:54
czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak zrobić tą misje? jest napisane w opisie że trzeba znaleźć jakiegoś pożeracza w północno-zachodniej części wioski rybackiej w Darbmoor

"Wielką Rybę" znajdziesz po zabiciu mini bossa - Bagnisty pożeracz (bagnitos z czerwoną podstawką) pojawia się w okolicach przystani. Obszar, gdzie go znajdziesz zaznaczyłam na mapce.
Pozdrawiam.

http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0824/68474faf6cbda6a4a2740d31b7b1c4125036c205.jpg?proj= CMTool_FileUpload

darsoon
24.08.2012, 16:34
wie ktoś czy jest stronka z opisami gdzie i jak robić q1 q2 q3 q4 ?

BA_Venus
24.08.2012, 16:58
wie ktoś czy jest stronka z opisami gdzie i jak robić q1 q2 q3 q4 ?

Misje Amona dostępne są dla Graczy, którzy osiągnęli 40 lvl. Wszystkie z nich polegają na wędrówkach w lochach na poziomie "Międzyświat" i zbieraniu odpowiedniej dla kazdej misji ilości fragmentów (słabych, silnych i potężnych). Przygodę z misjami Amona zaczynamy w Grimmagstone, potocznie zwanym "q1", "amon1" itd. Po uzbieraniu wszystkich wymaganych fragmentów, otrzymujemy pierwszą część unikalnego ekwipunku Amona oraz "przepustkę" do następnej krainy międzyświatów, q2, czyli do Grot Hagastovych.
Wędrówki przez krainy na poziomie miedzyświat (czyli dawny poziom trudny lokacji) nie są łatwym zadaniem, dlatego zalecane jest wykonywanie misji w grupie kilkuosobowej.
Nie znam strony do żadnego poradnika tych misji, nie wiem dokładnie, czego miałby dotyczyć ów poradnik, ale mam nadzieję, że tym krótkim wyjaśnieniem choć troszkę pomogłam. W razie dodatkowych pytań, pytaj śmiało ;)
Pozdrawiam.

tarcza3
24.08.2012, 19:01
Witam! Mam pytanie. Czy jest możliwość zdobycia legendarnego miecza durylskiego(oczywiśćie najpierw zielony,niebieski, aż do złożenia legendarnego miecza). Wcześniej wypadały zielone,ale po zmianie poziomów lokacji stanęło. W tej chwili mam dwa niebieskie. Za wskazówkę dziękuję.

SMOD_Phi
24.08.2012, 19:08
Oczywiście, że można otrzymać legendarny miecz duryjski, przy odrobinie szczęścia nawet nie będziesz musiał składać na warsztacie, bo legendy również wypadają. Polecam Ci odwiedzać Międzyświaty oraz Sigrismara, Gorgę lub Herolda.

Pozdrawiam, MOD_Phi

il69li
26.08.2012, 12:53
Szukałem na forum odpowiedzi, znalazłem nawet jeden temat, niestety moderator podał tylko link to YT, który już nie działa. Otóż mam 35 lvl, zabiłem już raz Sigrismara. Od Wiecznych oczu otrzymałem dwie ręce, które jednak nie wiem gdzie użyć. W komnacie Bossa nic się nie świeci. Szukałem aktywnych pomników lecz z marnym skutkiem. Ktoś zna odpowiedź?

BA_O!Dysek
26.08.2012, 13:02
Najpierw musisz zabić bossa, dopiero po tym zamocować ręce na pomnikach po lewej i prawej stronie.

Pozdrawiam
Odys

Artttteno
26.08.2012, 15:47
Witam mam problem z zadaniem a mianowicie chodzi mi o znalezienie gościa który sie zwie Klaudiusz Kruger znawca pieczęci. Zadanie sie nazywa Herold Świata Mroku jedną część wykonałem zniszczyłem kule w Tajemniczym Sanktuarium i nie mogę znaleźć tego gościa. Jak ktoś by mógł pomóc to z góry dziękuje

pituulek1
26.08.2012, 15:58
Witam mam problem z zadaniem a mianowicie chodzi mi o znalezienie gościa który sie zwie Klaudiusz Kruger znawca pieczęci. Zadanie sie nazywa Herold Świata Mroku jedną część wykonałem zniszczyłem kule w Tajemniczym Sanktuarium i nie mogę znaleźć tego gościa. Jak ktoś by mógł pomóc to z góry dziękuje

witam,

Krugera znajdziesz w tajemnym sanktuarium, to taki duuuży nefertari;) jest gdzieś na dole w takiej dużej komnacie o ile dobrze pamiętam:)

pozdrawiam

lowcaglow
26.08.2012, 16:07
Wyciągnij informacje od stróża Nefertari u wyjścia z tajemnego przejścia na północ Dzikiego lasu.

przeszedłem cały dziki las i nigdzie tego nie mogę znaleźć. Pomoże ktoś sprecyzować gdzie to jest ?

BA_Venus
26.08.2012, 17:05
Wyciągnij informacje od stróża Nefertari u wyjścia z tajemnego przejścia na północ Dzikiego lasu.

przeszedłem cały dziki las i nigdzie tego nie mogę znaleźć. Pomoże ktoś sprecyzować gdzie to jest ?

Zapraszam do tego postu ---> KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7569097&postcount=405).
Pozdrawiam.

darsoon
26.08.2012, 20:58
dziękuje za pomoc

imothepp
27.08.2012, 08:46
Witam serdecznie ja tak szybko po evencie jaki zostal wprowadzony a mianowicie chodzi mi dodanie atlantydy itp gdzie teraz expic na 36 lvl .W polowie 35 lvl nie mialem juz zadan dobilem 36 i to samo w miescie Helios mialemjakies 2 zadania i cisza czy juz do 40 recznie bijemy i od 40 sa zadania czy ja zle szukam ????

BA_Temida
27.08.2012, 13:42
imothepp jeśli wbiłeś poziom a misje w dotychczasowym mieście się nie pojawiły, idź do następnego. 35-36 lvl to już Atlantyda i miasto Ashraja z bardzo dużą liczbą misji.

imothepp
27.08.2012, 14:12
Dzieki wielkie nie pomyslalem o tym miescie

Arashinasu
27.08.2012, 14:44
imothepp jeśli wbiłeś poziom a misje w dotychczasowym mieście się nie pojawiły, idź do następnego. 35-36 lvl to już Atlantyda i miasto Ashraja z bardzo dużą liczbą misji.

Albo ja o czymś nie wiem albo gramy w dwie inne gry, ja aktualnie mam 35 lvl i nie mam żadnego zadania już na Atlantydzie co się wiąże z bardzo ekscytującym dobijaniem lvl na mobach...

thALiNuS
27.08.2012, 14:48
Albo ja o czymś nie wiem albo gramy w dwie inne gry, ja aktualnie mam 35 lvl i nie mam żadnego zadania już na Atlantydzie co się wiąże z bardzo ekscytującym dobijaniem lvl na mobach...
Niestety ponad połowę 35lvl musisz wbić na mobach, jak zresztą wiekszośc lvl do 40. Polecam farmić dziadka mroza, najszybciej się na nim według mnie expi, a czasem i jakiś unikat dropnie ;)

Arti.pl
27.08.2012, 16:08
Questy można brać na 2 sposoby.
1 sposób, to bierzesz wszystkie dostępne na dany lvl q i wykonujesz je za jednym przejściem lokacji, a potem masz problem z dobiciem lvl.
2 sposób. to bierzesz q pojedynczo i przechodzisz lokację wielokrotnie aby wykonać wszystkie. Tym samym wielokrotnie trzeba wybijać moby w tej samej lokacji.
Ale czy to coś zmienia w kwestii dobijania lvl odpowiedzcie sobie sami...

PS. Można jeszcze w kółko brać q ciągłe, co przysporzy dodatkowej miedziawki.

tarcza3
27.08.2012, 16:37
Witam! Aktualnie realizuję misje w Grimmagstone. Posiadam 150 i 30 tej materii. Kłopot jest z potężną materią, której mam 6 sztuk (a muszę mieć 10 sztuk). Bywam tam 3 razy dziennie od 10 -ciu dni, może to jakiś błąd w grze. Proszę oodpowiedź, za co z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich!!

SMOD_Kaxarax
27.08.2012, 17:15
Witam . Niestety , potężne elementy mają to do siebie , że wypadają najrzadziej . Pozostaje chodzenie aż do skutku . Pozdrawiam .

ADZIO86
28.08.2012, 00:15
Witam! Aktualnie realizuję misje w Grimmagstone. Posiadam 150 i 30 tej materii. Kłopot jest z potężną materią, której mam 6 sztuk (a muszę mieć 10 sztuk). Bywam tam 3 razy dziennie od 10 -ciu dni, może to jakiś błąd w grze. Proszę oodpowiedź, za co z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich!!

jak szukasz ludzi do q to zawsze zbieraj takich ktorzy juz skonczyli dany q albo skonczyli zbieranie poteznych. Wtedy % wydropienia poteznego fragmentu jest znacznie wiekszy i na np. 3 wejscia mozesz dostac 2 razy ten fragment :)

Teamkilla
03.09.2012, 19:57
Witam,
Mam problem:
Nie mogę znaleźć czarodzieja z ekspedycji Rakusa Werwy. Misja banalna bo chodzi o pogadanie z kilkoma NPC. Wszystkich innych znalazłam a jego ni widzę nigdzie. Może ślepa jestem a może ktoś mi pomoże?
Z góry dziękuję

Witam,
Mam problem:
Nie mogę znaleźć czarodzieja z ekspedycji Rakusa Werwy. Misja banalna bo chodzi o pogadanie z kilkoma NPC. Wszystkich innych znalazłam a jego ni widzę nigdzie. Może ślepa jestem a może ktoś mi pomoże?
Z góry dziękuję

Weszłam do Elonides dzisiaj i mi się jednak ukazał oczom moim ów czarodziej Rakus Werwa.
Dla tych którzy go szukają - stoi obok stołu warsztatowego w Elonides

BA_Venus
04.09.2012, 02:24
Teamkilla - Zgodnie z zasadami, nie piszemy postów pod swoim postem. Jeśli chcesz coś dopisać, używaj proszę opcji "Zmień", aby edytować post. Twoje wypowiedzi połączyłam.
Jesteś nową "Forumowiczką", dlatego zachęcam do zapoznania się z naszym Regulaminem (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=4862595#post4862595) ;)
Pozdrawiam.

NiePoTwarzy
10.09.2012, 12:05
Witam mam problem z jedna z misji poniewaz nie moge jej wykonac zwracam sie z prosba do was opis brzmi:a) odnajdz dwie złote łuski u smoczych strażników progów
b) zanieś 2 łuski smoczęcia Janie kalios smoki zapewne dowidzialy sie jakos ze sekta nefretari planuje na zlotym smoczeciu i ukryly go mozesz teraz udowodnic ze masz dobry wzrok tak jak ja odnajdz wskazowki jego kryjowki ubilem wszytko co sie da w smoczych jamach kilkakrotnie i nic mi nie wypadlo i tez nie mam zadnych znakow zapytania prosze o szybka odpowiedz:)

MOD_Drover
10.09.2012, 12:13
NiePoTwarzy (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1594465) poszukaj tych strażników w pomieszczeniu znajdującym się przed wejściem do Tajemnego Sanktuarium. Jeśli za pierwszym razem się nie uda to spróbuj ponownie.
Daj znać czy się udało?

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

admen1
10.09.2012, 12:13
straznicy progow znajduja sie tylko w pomieszczeniu na koncu smoczych jam

NiePoTwarzy
10.09.2012, 12:37
okej dziekuje za pomoc znalazlem potowry i wydropilem toco mi potrzba :)

MOD_Drover
10.09.2012, 12:42
Cieszę się, że się udało :) Wszystkie nasze posty dotyczące tej misji przeniosłam do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

zorza32
11.09.2012, 23:18
Wielki problem , czy jest tu gdzieś jakiś poradnik co i jak w tej grze ? Za nic np. nie mogę znaleźć tego Mateusza Atinga czy jakoś tak któremu trzeba zanieść jakieś tam unikowe przedmioty . POMOCY !!!!!!!:(

MOD_Drover
11.09.2012, 23:46
zorza32 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1597901) Mateusz Alting to zleceniodawca, którego możesz znaleźć w Kingshill. Stoi obok stołu warsztatowego :)
Poradnika jako takiego nie ma, ale odpowiedzi na wiele pytań znajdziesz w dziale FAQ >>KLIK<< (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/forumdisplay.php?f=1327), a wątpliwości związane z misjami często można wyjaśnić czytając ten właśnie dział Pytań dotyczących misji.

Pytanie przenoszę do odpowiedniego działu, gdyż jest ono wlaśnie związane z misją:)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

ds-fan
13.09.2012, 14:30
witam mam problem z misią "odnajdź Luizę na podstawie złotego amuletu w wąwozie trtoli> łażę po tym wąwozie dwa dni jak głupi i nihuhu .czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć *****??

MOD_Drover
13.09.2012, 14:38
ds-fan (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1548829) najprawdopodobniej musisz unicestwić mini bossa o nazwie Luiza, którego spotkasz na mapie "Wąwóz Trolli". To taki "szybko biegający nieumarlak" z czerwonym kółkiem ;)

Dostajesz też upomnienie w postaci żółtej kartki za wulgaryzm. Obcojęzyczne, niestosowne skróty są tak samo traktowane jak te w języku polskim.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

ds-fan
13.09.2012, 14:44
dobra sory już nie będe.niewiedziałem że to karalne.
wracając do pytania to gdzie tą"Latającą luizę"można znaleźć?? w jakim rejonie planszy??

MOD_Drover
13.09.2012, 14:56
Szukaj w obszarze zaznaczonym kolorem czerwonym :

http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0913/f95508df7bb46f61e34c98970a4c8fbe5051e5d7.jpg?proj= CMTool_FileUpload

EDIT: Jeśli od razu nie znajdziesz tam Luizy, odczekaj chwilkę, aż się "odnowi". Zazwyczaj gracze lubią na nią polować ;)

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

ds-fan
13.09.2012, 14:58
oki.dzięki za pomoc.

zagi_877
14.09.2012, 10:04
Witam. Mam problem z misja w dzielnicy świątyń. Muszę zabić generała bzdurę. Za każdym razem kiedy go zabijam nic się nie dzieje. ( nic z niego nie wyskakuje a powinien łuk) Mam również problem z misją w sercu atlantydy chodzi o zbieranie atlantyckich manuskryptów. Nie mogę ich zebrać. Kasowałem misje i próbowałem robić je na nowo ale nie mogę. Proszę o rozwiązanie problemu.

Proszę kliknąć któryś z symboli "Odpowiedz od razu" na dole po prawej stronie w postach, aby w nieskomplikowany sposób odpowiedzieć bezpośrednio w wątku na post.

BA_O!Dysek
14.09.2012, 11:08
zagi_877 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1579438)
Po pierwsze nie piszemy postu pod postem. Otrzymujesz ostrzeżenie. Po drugie, przerwij misję i przyjmij od nowa. Po trzecie, podczas robienia misji na manuskrypty, czy po wejściu do odpowiedniej lokacji na mini mapie pokazują Ci się znaki zapytania?

Pozdrawiam
Odys

zagi_877
15.09.2012, 13:12
Przerwalem misje i dalej nic. Nie pokazuje mi znakow zapytania na mapie.

BA_O!Dysek
15.09.2012, 13:17
Jeśli nic nie pomaga zgłoś błąd z misją do PT opisując go zgodnie z tą instrukcją (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=845639). Pamiętaj o dołączeniu wszystkich niezbędnych plików.

Pozdrawiam
Odys

Wojtun2
16.09.2012, 16:37
Mam problem ze znalezieniem tajemnego przejścia w dzikim lesie na północy :/ pomoże ktoś ?

BA_Venus
16.09.2012, 18:17
Mam problem ze znalezieniem tajemnego przejścia w dzikim lesie na północy :/ pomoże ktoś ?

Zapraszam tutaj ---> KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=7569097&postcount=405).
Pozdrawiam.

ptahii77
17.09.2012, 20:12
witam, mam problem z misja "tysiaclecia wojny" w sercu atlantydy. Mam zniszcyc 5 skamienialych rajcow. ale wchodzac w lokacje nie pojawiaja mi sie nigdzie znaki zapytania.
kasowalem i bralem juz to zadanie kilka razy i nadal nic. Jakis blad? czy moze sa oni nieoznaczeni i trzeba sobie poszukac? Lokacja pelna jest posagow i nie wiem czy klikac na oslep kazdy, czy dac sobie spokoj.
Dzieki

BA_Temida
17.09.2012, 20:52
ptahii77 w takim razie proszę napisać do Pomocy Technicznej i zgłosić błąd według formularza zgłaszania błędów zawartego TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=845639) punkty 3a i 3b. Nie zapomnij dodać wszystkich plików i danych.

ptahii77
18.09.2012, 17:17
dzieki za info ale zostalem brutalnie zrzucony na drzewo przez pomoc techniczna, pomimo przwidlowego zgloszenia :( pozostaje czekac na latke.