PDA

View Full Version : Mroczne Monety - Jak je zdobyć :) - mały poradnik

drag4y
29.10.2011, 12:20
Witam.

O to mały poradnik jak zdobyć MM (jeżeli ktoś się uparł aby nie płacić).

Tak więc zdobywamy odpowiedni poziom (niech będzie że 30 co wielkim wyczynem nie jest) i idziemy do pieczar dzikich serc na poziomie normalnym. Tam jest trzech mini bossów z których zawsze wylatują nam MM łącznie wychodzi 25MM (mogę się mylić o 2MM)jeżeli wykonamy to jakieś 30 razy da nam to 750MM + to co wypadnie z mobków po drodze. Także warto właśnie tam chodzić bo mamy 100% pewność że MM będą a bije się to szybko i przyjemnie.

Oczywiście taka ilość MM wystarczy nam na małe zakupy chociażby esek. Na coś lepszego np. ulepszanie itemów itp. zachęcam kupno MM. Jeżeli nie jesteś zbyt wymagający możesz spokojnie iść i farmić MM szybko i przyjemnie :)

Pozdrawiam.

630282
29.10.2011, 21:39
Od początku, kiedy nie dostaje expa w Pieczarach właśnie tam zbieram monety i szczerze mówiąc po 10 dniach (jakies 30-40 dungeonów) rzygałem tą instancją.

Blowy
30.10.2011, 00:11
Dzisiaj w krypcie króla na południu po otwarciu skrzyni zamkniętej żelaznym kluczem wypadło prawie 3000 mrocznych monet, często zdarzają się takie ładne bonusy ? :)

Danreth
30.10.2011, 15:09
Dzisiaj w krypcie króla na południu po otwarciu skrzyni zamkniętej żelaznym kluczem wypadło prawie 3000 mrocznych monet, często zdarzają się takie ładne bonusy ? :)

To jakiś mega fart. Ale z tego co zauważyłem, jeśli otwierasz np daną skrzynię pierwszy raz, to zwraca Ci ona cześć kosztów klucza. Przy miedzianych wypadało mi zawsze pierwszy raz 50 mrocznych, przy żelaznych 150. Jeśli otwierałem kufer ponownie to już nie było takiego bonusa.

Blowy
30.10.2011, 19:25
Sam byłem w szoku, trzy fioletowe "kupki"na łączną kwotę 2900 z hakiem. Chyba zacznę otwierać więcej takich skrzynek :)

Danreth
30.10.2011, 21:05
A tak z ciekawości na jakim poziomie trudności wykonywałeś ten loch?