PDA

View Full Version : DYSKUSJA: Nowinki nadchodzący event

Valkirmag*
03.09.2012, 18:19
http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0903/9c254f99065561a09de1d1b51a8e79d65044dd3d.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Bohaterowie Durii!

Zastanawiacie się pewnie Wszyscy nad Eventem Handlowym, który został zapowiedziany jakiś czas temu. Chodziło o wprowadzenie Kupca, gdzie każdy gracz mógłby wymienić swoją eventową walutę na przedmioty. Wraz z kupcem zostanie jednak wprowadzony nowy rodzaj Eventowej Waluty – Draken!

Wszyscy gracze, którzy uzbierali Szpile Honoru podczas naszych Eventów, otrzymają teraz możliwość wymiany ich na odpowiednią ilość Drakenów.

Pełna lista, gdzie będzie można zobaczyć postępy w zbieraniu eventowej waluty zostanie zamieszczona wkrótce.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy kupiec i przedmioty jakie oferuje.
*Wskazówka* Może już go znasz. http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/images/_games/DrakensangOnline/smilies/smile.gif

Kupiec Eventowy – szczegóły:

Informacje ogólne:

Kilka wydarzeń Eventowych będzie miało pasek postępu podobny do tego który był w Evencie Igrzyska Helijskie.
Paski postępu będą rozwijane (uzupełniane) przez elementy analogiczne do Szpil Honoru z Eventu Igrzyska Helijskie.
"Podejrzany Janek" zawsze będzie sprzedawał za Mroczne Monety aktualne elementy potrzebne do rozwinięcia paska postępu, ale nigdy nie będzie sprzedawał Drakenów! Zmiany w szczegółach:

Każdy Gracz zyska, odpowiednią co do osiągnięć z Eventu Igrzysk Helijskich, ilość nowej waluty Drakenów! Poniżej przedstawiamy tabelę definiującą sposób przeliczenia.Helijski Event – sposób przeliczenia Szpil Honoru na Drakeny

http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0905/5ed5b90e6a8916468938620ebb6bc34a5047a101.png?proj= CMTool_FileUpload

Co znajdziemy u Sprzedawcy Eventowego?

Oferta może się zmieniać po każdym Evencie i może też zmienić się po każdym wydarzeniu:

Tutaj możecie zobaczyć pierwszą ofertę Gnob’a:

Nowy Set Dark Armor: http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0905/969e81441f3f99aae6e301f15d2557e050479e10.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Nowy kolor: Kruczo-czarny http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0905/6ceea5630484a5d25c6a690a766193bb50479fe3.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Wierzchowiec: Biały koń http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0905/fb66b9e01c221f860a75722ef01cb82d50479fe4.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Kryształy prawdy: 1000 sztuk http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0905/100b6ea8681ba36e9b79bc9991d018fe50479fe6.jpg?proj= CMTool_FileUpload

Esencja wysysająca życie: 500 esencji wysysających życie http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0905/b7ee579c39f29692b2fce91ca0e8d41450479fe8.jpg?proj= CMTool_FileUpload

I oczywiście kilka itemów zmieniających wygląd.

Informacje:
Nowa zbroja zostanie nazwana "Dark Helmet" (polska nazwa w opracowaniu)
Gnob będzie dostępny w tym tygodniu od 07.09.2012 od godziny 15:00, do 10.09.2012 do godziny 10:00.

Życzymy Wam udanej zabawy!

Wasza ekipa,
Drakensang Online.

Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.

-Tomasz-79
03.09.2012, 18:46
I tak juz wszystkie szpile wyrzuciłem.... bo ile je mozna trzymać w inwentarzu

Meults
03.09.2012, 19:00
I tak juz wszystkie szpile wyrzuciłem.... bo ile je mozna trzymać w inwentarzu

Ale jest zapisane na koncie ile ich posiadałeś.

waltiri
03.09.2012, 20:45
Mam ochotę cytować Psy, tekst o fakturach ;)

Ps. Skoro było wiadomym, że to coś zwane szpilami będzie jeszcze do czegoś przydatnym warto było uprzedzić graczy, że wywalanie tego czegoś na śmieci ... etc. etc.

udeis
03.09.2012, 20:50
Pomijając fakt, że tę odrobinę uzbieranych szpil wyrzuciłam, to pozwolę sobie zauważyć, że były one zbierane w evencie dedykowanym graczom PvP.
Mam pytanie:
Czy istnieje możliwość, by gracze PvE również zdobywali ową nową walutę?

TEO†PL
03.09.2012, 20:54
hmm często na forum nie zaglądam ale z tego co zauważyłem było parę postów z pytaniami co robić ze szpilami i w wiekszości któryś z MOD-ów czy SMOD-ów czy wyżej to akurat bez różnicy odpowiadał aby z przezorności;) poczekać z pozbywaniem się tego balastu:)
Pozdrawiam Teopl

udeis
03.09.2012, 21:01
hmm często na forum nie zaglądam ale z tego co zauważyłem było parę postów z pytaniami co robić ze szpilami i w wiekszości któryś z MOD-ów czy SMOD-ów czy wyżej to akurat bez różnicy odpowiadał aby z przezorności;) poczekać z pozbywaniem się tego balastu:)
Pozdrawiam Teopl
Całkiem możliwe.
Jednak nie widzę ogłoszenia na ten temat.
O ile wiem, większość moich znajomych ogranicza się do lektury oficjalnych ogłoszeń.
Co za tym idzie nie mieli szansy zapoznać się z przezornymi radami :(

BA_Temida
03.09.2012, 21:05
udeis event nie był dedykowany tylko dla PvP, szpilki wypadały również na normalnych mapach, więc wybacz ale niestety nie rozumiem Twojego pytania.

Moim zdaniem, wprowadzona zostaje nowa waluta przeliczona z uzbieranych wcześniej szpilek honoru, czyli zostanie ona automatycznie każdemu dodana do konta, nie ważne czy ją posiada w tym momencie w inwentarzu czy ją wyrzucił. Jednak więcej informacji dostaniemy wraz z nową aktualizacją, prosimy o cierpliwość.

udeis
03.09.2012, 21:11
Temida jeśli grałaś w czasie eventu olimpijskiego, to wiesz, ze szpile dropiły sporadycznie. Jestem bardzo aktywnym graczem i uzbierałam ich niecałe 400.
Koledzy grający na arenie mają tysiące. (nie zazdroszczę, gratuluję :) )
Czy w świetle tego zestawienia rozumiesz już moje pytanie?

Ps.
Nie jestem sarkastyczna, pytałam poważnie.

BA_Temida
03.09.2012, 21:24
udeis faktycznie, nie był to porażający drop również wtedy próbowałam zbierać, ale nie można powiedzieć, że był to event tylko dla graczy PvP, tacy gracze zdobywając tylko szpilki z misji na PvP nie otrzymywali żadnych innych przedmiotów typu mroczne monety czy kryształy prawdy, a ja czy Ty biegając po mapach miałyśmy taką szansę. Wiem, że to marne porównanie ale niestety taka jest prawda.

Niestety nic więcej na temat tej nowej waluty nie wiemy, mam nadzieję iż jak najszybciej się dowiemy i będzie to informacja zadowalająca choć w małym stopniu każdego.

udeis
03.09.2012, 21:35
Temido Twoja argumentacja mnie nie przekonuje.
Bo patrząc choćby na ostatni burzliwy event, to tez, bijąc wirki, traciliśmy szanse na drom MM czy KP. Chyba, że przy okazji tłukliśmy co popadnie :)
Nadal uważam (i nie jest to osąd odosobniony), ze był to event dla PvP, ale może drogą kompromisu dodam słowo: "Głównie" :o

Dziekuję Ci za odpowiedź, tuszę, że niebawem uzyskacie dla nas informacje.

tretzor
03.09.2012, 21:46
kolejna super aktualizacja, która nie przyniesie nic pożytecznego dla szaraczków lub zepsuje wszystko jeszcze bardziej. będę się modlił do latającego boga spagetti, żeby jednak zrobili to normalnie a nie tak jak poprzednie zmiany.

Arashinasu
03.09.2012, 22:11
Udeis ma rację, ta argumentacja nie trzyma się niczego. Jest to próba zrobienia z kotka lwa jeśli rozumiesz co mam na myśli. Co byś nie napisała w tym wypadku będzie to tylko infantylną próbą podczepienia tego eventu pod coś czym nie jest. Tak czy owak był to dosyć dobry event porównując do aktualnego, który raczej jest marnego wykonania.
Dziwi mnie tylko polityka BigPointu. Informacji o szpilach nie dawali przez 2/3 tygodnie? Gdzie tu sens i logika?

Valkirmag*
03.09.2012, 22:34
Mam gorącą prośbę: abyśmy zaczęli wyciągać wnioski po otrzymaniu nowych informacji, które mają nadejść na dniach.
Teraz nie jestem w stanie odpowiedzieć rzeczowo na zadawane pytania, a "spekulować" nie mam zamiaru.
Oczywiście forum po to jest, abyście wyrażali swoje opinie, ale proszę zrozumcie, że wszytko co otrzymujemy zostaje Wam przekazane.
Sami jesteśmy ciekawi jak będą prezentować się szczegóły, bo tak jak i Wy jesteśmy zwykłymi graczami.

Faktycznie jedna rzecz nie daje mi spokoju - dysproporcja jaka może zaistnieć pomiędzy miłośnikami PvP a PvE, ale dołączę się do konwersacji po otrzymaniu większej ilości informacji.

Pozdrawiam BAV

6lee
04.09.2012, 03:10
Nie rozumiem skąd ten sztywny podział na graczy pvp i pve. Jestem "miłośnikiem" pvp, ale w żaden sposób nie czuje się wykluczona z pve...
Powiem więcej, Ci prawdziwi miłośnicy pvp, poświęcający się wyłącznie arenie w przeciwienstwie do tych poświęcających się jedynie pve.. mają tak naprawde przerąbane, bo ani mrocznych, ani itemów, ani kp.. no nic nie mają. Jedni jakoś sobie z tym radzą, a inni są zmuszeni chodzić na pve i jakoś nie marudzą.
Tylko Ci co na arene nie zaglądają mają ciągle żal, ze raptem oh jej dwa eventy zrobili związane z pvp. No zrobili i bardzo dobrze. Były eventy na zbieranie jajek czy inne, a teraz zrobili na pvp i tyle. Ci miłośnicy pvp też czasami chcą coś fajnego mieć z gry.

To nie jest pisane do kogoś bezpośrednio z tego tematu, tylko moja ogólna refleksja dot narzekań na owe eventy od czasów olimpiady.

szpon2
04.09.2012, 07:50
A to na być aktualizacja czy event?

DelPari
04.09.2012, 08:04
Wszyscy gracze, którzy uzbierali Szpile Honoru podczas naszych Eventów, otrzymają teraz możliwość wymiany ich na odpowiednią ilość Drakenów.
Z tego co zrozumiałem -- niemam szpilek nie moge ich wymienić.
Niesądzę by ktokolwiek trzymał szpile po skończonym evencie - no bo i poco
Był event zbierałem skończył się wywaliłem

Pełna lista, gdzie będzie można zobaczyć postępy w zbieraniu eventowej waluty zostanie zamieszczona wkrótce.
tu to juz wogóle masło maślane

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy kupiec i przedmioty jakie oferuje.
*Wskazówka* Może już go znasz.
czyli to nie my mozemy sprzedać przedmiot jaki mamy (w nadmiarze, unikatowa zbroja itd) Tylko "kupiec" bedzie nam oferował jakieś swoje przedmioty?

Hmmm poczekam zobacze i sie przekonam
Event zapowiada sie ciekawie tak jak "event esencjowy" lecz jak sie zaczał wszyscy wiemy jakie było rozczarowanie <ja uczestniczyłem w nim 15 min hahaah>

-=balboa=-[M#C]
04.09.2012, 10:43
i tu się mylisz co do szpil.
wielu graczy zostawiło szpile (sam mam9800) można było je łaczyc do 10000 dlatego zajmowały 1 miejsce .
Było trąbione ały czas że będzie wprowadzony kupiec.

matus1049
04.09.2012, 10:43
Witam
Był event - zbieraliśmy szpilki - nikt nie wiedział po co, ale zbieraliśmy.
Długi czas po evencie - jakieś przesłanki, że szpilki się teraz nam przydadzą - na co? też w zasadzie nikt nie wie - jakaś niby plotka jest o Drakenach - po co? też nikt nie wie.
Zapowiedź - mamy się już wkrótce dowiedzieć po co nam były szpilki i po co będą drakeny hahahaha, normalnie boki zrywać.
W szczególności podoba mi się to "już wkrótce" :) - skąd to znam? aaaa , nowa klasa pół roku temu miał być już wkrótce :) hehe

Na podsumowanie:

Ekipa planuje zrobić event - robi - a realizację nagród , zasady itp wymyśla po drodze - no innego wytłumaczenia nie widzę...:( i kto to wymyśla i realizuje? - odpowiedz chyba każdy z nas zna!
Każdy normalny pomyśli - ma być event to są jasne zasady i założenia - chyba? tak myśle, a my dalej nic nie wiemy :)

Brawo i jeszcze raz brawo oby tak dalej! - dobrze, że po wypłacie - czas kupić nową grę!!!

-=balboa=-[M#C]
04.09.2012, 10:50
Witam
Był event - zbieraliśmy szpilki - nikt nie wiedział po co, ale zbieraliśmy.
Długi czas po evencie - jakieś przesłanki, że szpilki się teraz nam przydadzą - na co? też w zasadzie nikt nie wie - jakaś niby plotka jest o Drakenach - po co? też nikt nie wie.
Zapowiedź - mamy się już wkrótce dowiedzieć po co nam były szpilki i po co będą drakeny hahahaha, normalnie boki zrywać.
W szczególności podoba mi się to "już wkrótce" :) - skąd to znam? aaaa , nowa klasa pół roku temu miał być już wkrótce :) hehe

Na podsumowanie:

Ekipa planuje zrobić event - robi - a realizację nagród , zasady itp wymyśla po drodze - no innego wytłumaczenia nie widzę...:( i kto to wymyśla i realizuje? - odpowiedz chyba każdy z nas zna!
Każdy normalny pomyśli - ma być event to są jasne zasady i założenia - chyba? tak myśle, a my dalej nic nie wiemy :)

Brawo i jeszcze raz brawo oby tak dalej! - dobrze, że po wypłacie - czas kupić nową grę!!!

O masakra jak sie ciężko czyta co nasmarowałeś. twoje Wkrótce możesz przeczytac na facebooku w następne j aktualizacji lub jak wolisz w po nastepnym przestoju serwera

matus1049
04.09.2012, 11:04
NIe wiem czego ty przeczytań ze zrozumieniem nie potrafisz? - trudno

Chciałem powiedzieć, że czy to nie można od razu wypuścić czegoś dopracowanego,czegoś co jest w założeniu dopracowane i przemyślane z pełnymi informacjami, anie już wkrótce, kiedyś, nie mamy żadnej informacji itd itd - chyba nie jesteś tu od wczoraj??? i wiesz o czym mówię!

Freddy_Kruger
04.09.2012, 13:24
Idąc Twoim nędznym tokiem myślenia. Osoby, które tworzą grę nie powinny nas informować o żadnych zmianach, bo większość noobków i tak je zaneguje np. oszuści burzą się teraz na forum, że już nie mogą używać programów automatyzujących rozgrywkę podczas farmienia. Nie róbcie z innych durniów na TSach dawno się o tym mówiło. Jęczycie, że nie ma 4 postaci, a czy ktokolwiek z Was skończył międzyświaty na 3 dostępnych ? Raczej wątpię. Jednej osobie ubzdurało się, że eventy były tylko dla graczy PvP. Boze co za bzdura, a eventy z dodatkowym PD ? Puknijcie się w czoła i zróbcie coś pożytecznego dla gry, a nie hejtujecie wszystko co się da.

BA_Venus
04.09.2012, 14:51
matus1049 Twój post usuwam, ponieważ zupełnie nie dotyczy tematu, o którym rozmawiamy w tym wątku. Dostajesz ostrzeżenie za off-top w postaci żółtej kartki.
Pozdrawiam.

DelPari
04.09.2012, 15:04
;8532692']i tu się mylisz co do szpil.
wielu graczy zostawiło szpile (sam mam9800) można było je łaczyc do 10000 dlatego zajmowały 1 miejsce .
Było trąbione ały czas że będzie wprowadzony kupiec.

hmmm mi wskakiwały w 999 i dalej kolejny slot 999 itd no moze ty miałeś inaczej

Poza tym Gdzie była informacja że szpilki będa potrzebne do jakiegoś innego ewentu niź arenowy hmmmm ---- tylko niech ktoś nie wyskoczy ze na forum bo tutaj zagląda 1/1000 graczy no moze mniej, a raczej napewno mniej.

Nie łatwiej było dac info w grze?

ARTUREX131
04.09.2012, 19:01
ciesze sie ze szpile sa dopisane do konta a nie do ekwipunku szpil miałem wiele i utrudniało mi to grę na forum pytałem się wiele razy co z nimi odpowiedz zawsze ta sama "nie mamy żadnej informacji na ten temat" szpile w końcu wywaliłem ale mam skrina z ilości jaką posiadałem , szkoda tylko ze nikt z ekipy nie pofatygował się żeby od razu zadbać o przeniesienie ich w jedno miejsce w ekwipunku i dać do tego ogłoszenie a nie tylko informacje na forum mam nadzieje że nie zostanę oszukany

Grom
04.09.2012, 19:21
ARTUREX131 (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1452600) ekipa nie ma możliwości przenoszenia za Was przedmiotów. Również chciałbym zauważyć, że moderatorzy niejednokrotnie odradzali sprzedawanie szpilek. Nie mamy również możliwości informowania Was w grze. Jeśli śledzisz stronę główną to wszystkie ogłoszenia przekierowują Cię właśnie tutaj(czyli na forum). Chciałbym Ci również przypomnieć, że ekipa FORUM to nie programiści, nie jesteśmy też władni, żeby decydować o jakichkolwiek zmianach w grze. Przekazujemy Wam również TYLKO informacje, które otrzymujemy od Community Managera, a nie wymyślamy je sami.

Araden
04.09.2012, 22:55
Również chciałbym zauważyć, że moderatorzy niejednokrotnie odradzali sprzedawanie szpilek.
Tylko że moderatorzy sami nie mieli pojęcia o co chodzi że szpilami i te odradzanie było na zasadzie jeśli napiszę by szpile wyrzucił a będą do czegoś potrzebne to będą pretensje, jeśli powiem by zostawił a okaże się że są śmieciem nic się nie stanie. Od 27.07.2012 wiadomości o igrzyskach Helijskich do 03.09.20012 nie było żadnej oficjalnej wiadomości po co szpile są w plecakach, a pytań o to było wiele i nagle jak filip z konopi wydawcy wyskakują że sklepikiem gdzie te szpile można wymieniać, super tylko duża część ludzi już ich się pozbyła bo igrzyska skończyły się trzy tygodnie temu a informacji było zero. A śmieszne jest to że w temacie o igrzyskach Helijnskich na pierwszej stronie nie ma nawet wzmianki że będziemy dostawali jakieś szpile do plecaka a właśnie w nim powinno być wspomniane by szpil nie wyrzucać bo przydadzą się w przyszłości.

Meults
05.09.2012, 00:27
;8413313']http://http://de.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=13929025#post13929025 (http://de.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=13929025#post13929025)

wystarczy zamiast pl wpisac de i ma sie dostep do forum niemieckiego.

Jak ktos zna dobrze niemiecki to niech sprecyzuje dokładnie o co kaman bo mi translator troche wariuje

Piszą, że planują wprowadzić eventowego kupca, ale pojawił się jakiś błąd, który chcą najpierw naprawić. I grubą czcionką, że można sprzedać szpile honoru kiedy się chce, bo ilość jest i tak zapamiętana dla każdego gracza. Ale ja moje chyba i tak jeszcze potrzymam :)

PS. Ta wiadomość dawno temu ukazała się na niemieckim forum, lecz nie jest potwierdzona przez naszych moderatorów (nie dostali takich informacji), więc jeśli macie szpilki to je trzymajcie i nie sprzedawajcie.

Valkirmag*
05.09.2012, 09:55
Tylko że moderatorzy sami nie mieli pojęcia o co chodzi że szpilami i te odradzanie było na zasadzie jeśli napiszę by szpile wyrzucił a będą do czegoś potrzebne to będą pretensje, jeśli powiem by zostawił a okaże się że są śmieciem nic się nie stanie.
Araden (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1345336) nie mamy prawa ingerować w treść przesyłanych Oficjalnych Ogłoszeń. Co do Twoich przemyśleń - prosiłbym abyś nie wypowiadał się za nas, bo rozmijasz się z prawdą. Osobiście byłem przekonany, że "coś w trawie piszczy", a ponieważ zależy mi na Graczach / Forumowiczach zaryzykowałem ostrzeżenie, choć mogła wyjść z tego "draka". Uwierz, że naszym celem nie jest "zbywanie" i "zamiatanie pod dywan". Mam może zbyt osobisty stosunek do Graczy, ale chyba trudno mi się dziwić, bo sam nim jestem, i wiem ile wysiłku kosztowało nazbieranie szpilek, tym bardziej jak ktoś stratował jako "Rekrut".
Dlatego zawęź swoje pole interpretacji, oraz nie insynuuj "co mieliśmy na myśli", pozwól że sami to wyartykułujemy.
Pozdrawiam BAV

ARTUREX131
05.09.2012, 12:33
szanowny GROMIE ja nie wymagam od ekipy porządkowania mojego plecaka a tylko o ile to jest możliwe wywieranie nacisku na programistów niech informują stosunkowo wcześnie o swoich zamiarach bo to juz nie jest pierwsz żecz gdzie gracze tracą przez opieszałość programistów lub brak przepływu informacji , i pisanie z waszej strony ze wy nic nie możecie bo jesteście tylko graczami takimi jak my to nie przekonasz mnie że robicie to charytatywnie

BA_Temida
05.09.2012, 12:46
ARTUREX131 i tu się mylisz, jesteśmy tutaj z Własnej nie przymuszonej woli i wszystko co robimy jest charytatywne, nikt Nam za to nie płaci. Przekazujemy wszystko co otrzymamy od Community Maganera sami nie możemy podejmować żadnych decyzji, bo nawet gdybyśmy je podejmowali nie mielibyśmy jak ich wykonywać, gdyż z grą mamy tyle wspólnego co Wy. Jedyne co Nas różni to to, że wysyłamy wszystkie Wasze i Nasze spostrzeżenia na temat gry.

-=balboa=-[M#C]
05.09.2012, 13:49
ARTUREX131 i tu się mylisz, jesteśmy tutaj z Własnej nie przymuszonej woli i wszystko co robimy jest charytatywne, nikt Nam za to nie płaci. Przekazujemy wszystko co otrzymamy od Community Maganera sami nie możemy podejmować żadnych decyzji, bo nawet gdybyśmy je podejmowali nie mielibyśmy jak ich wykonywać, gdyż z grą mamy tyle wspólnego co Wy. Jedyne co Nas różni to to, że wysyłamy wszystkie Wasze i Nasze spostrzeżenia na temat gry.

Z ta Charytatywnościa to troche przesadziłaś.
O ile znam kilkunastu graczy zajmujących jakies miejsce w BP to posiadacie profity z posiadanej funkcji.
Ale nie o to chodzi.
Gracze są niedoinformowani i nie wiedzą co robic sam fakt że zbieranie szpilek wymuszało powiekszenie inwentaża mnie dziwił, a zmiana limitu szpilek z 999 do 9999 nigdzie nie została opisana.
Wcześniej były opisywane wszystkie zmiany jakie zostały wprowadzone teraz jest to pisane "po łebkach".
A o wielu zmianach nie ma żadnej wzmianki i potem są pytania na forum. np zmiany z minibosami w międzyświatach.
Dział FAQ jest nieaktualizowany ( to co ważne jest pomijane) a Sami większośc postów macie w prywatnych tematach o graczach i członkach ekipy.

BA_Temida
05.09.2012, 13:56
-=balboa=-[M#C] nie wiem skąd posiadasz takie informacje, nie otrzymujemy żadnych profitów z bycia ekipą forum. Wszystko przekazujemy Wam na bieżąco to co otrzymamy tak jak i inne kraje, nikt sobie nie wymyśla Oficjalnych ogłoszeń. Jeśli Twórcy czegoś nie zawarli w ogłoszeniu to niestety nie mamy na to wpływu, możemy Im tylko przekazać aby przesyłali dokładniejsze informacje dotyczące zmian. Dział FAQ tworzymy sami, jeśli uważasz że coś jest nie tak w tym dziale wystarczy poinformować Nas o tym w odpowiednim wątku, a ponadto jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do Naszej pracy zapraszam do złożenia oficjalnej skargi do pomocy technicznej, oczywiściej popartej dowodami. W tym momencie to co piszesz jest Twoją indywidualną oceną nie popartą niczym.

Proszę o powrót do dyskusji na temat nowinek. Temat pracy ekipy uważam w tym wątku za zakończony. Każdy post nie na temat będzie usuwany.

nosnah
05.09.2012, 17:14
Witam wszystkich...

Z góry przepraszam za spam...

Ludziska wy chyba zgłupieliście w połowie tygodnia...
Rozumiem praca, stres i do tego środa ale bez przesady...
Może Wam podać jeszcze krzyż byście ukrzyżowali Modków...!?!?!
A czym Oni zawinili...?!?!?

Zawsze powtarzam, że to jest tylko Gra i nie ma co się spinać...
A jak masz jakiś problem zawsze możesz reklamować i jak dobrze pamiętam
to jest coś takiego jak "Pomoc Techniczna"...
Używanie tego nie boli...

Wracając do tematu:
Czy wiadomo coś więcej w sprawie tego Handlarza...???
Czy on będzie na stałe w grze i będzie jeszcze wykorzystywany w przyszłości...???
Czy może to jest jednorazowy zryw...???

Pozdrawiam...
nosnah...

ARTUREX131
05.09.2012, 19:26
BA TEMIDA nikt do waszej pracy nie ma zastrzeżeń , m y tylko chcemy informacji i jeszcze raz informacji nie wierze że jakieś zmiany podejmowane są dzień wcześniej przy butelce piwa wszystko jest wcześniej planowane więc chcemy informacji morze nam się coś podobać lub nie ale chcemy o tym wiedzieć wcześniej czy ktoś nas poinformował o braku dropu w pieczarach na pieskach ? , nie . A w sprawie waszej pracy charytatywnej to umówmy się tak ja nie będę się czepiał a Wy nie piszcie że nic z waszej pracy nie macie z BP jestem związany juz wiele lat nie tylko jako szary gracz ......
nosnah czytaj ze zrozumieniem , nikt się nie czepia Modków tylko chcemy więcej informacji zresztą Ty tez jak czytam chcesz tych informacji i nie wiem czy Ci się spodoba ze na kazde pytanie dostaniesz odpowiedź "nie mamy żadnych informacji" a jedynymi przedstawicielami BP w stosunku do graczy jest właśnie ekipa

BA_Temida
05.09.2012, 19:43
ARTUREX131 jeśli mamy informacje to je Wam przekazujemy natychmiast, jeśli nie mamy, to z Twojej wypowiedzi wynika, że mamy je wymyślać? :) Odpowiedz sobie sam na to pytanie. Co do dropu ja również nie wiedziałam o tym dopóki sama się nie przekonałam, ale niestety nie mamy na to wpływu czy programiści piszą Nam wszystko czy też nie. Tak jak już napisałam o wszystkim, podkreślam o wszystkim wiecie tyle samo co i My.

BA_Venus
05.09.2012, 20:25
Witam wszystkich...

Czy wiadomo coś więcej w sprawie tego Handlarza...???
Czy on będzie na stałe w grze i będzie jeszcze wykorzystywany w przyszłości...???
Czy może to jest jednorazowy zryw...???

Pozdrawiam...
nosnah...

Otrzymaliśmy właśnie Oficjalną Informację zdradzającą więcej szczegółów. Zapraszam tutaj ...::KLIK::.. (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=8542093#post8542093) oraz tutaj ..::KLIK::... (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=8542879&postcount=2)
Pozdrawiam.

matus1049
05.09.2012, 20:31
Badziewie - co z 4 klasa?

Arashinasu
05.09.2012, 20:38
Tak jak myślałem, można było się spodziewać, że przelicznik będzie z kosmosu... bo na pewno kilka osób miała 30k szpil :) Teraz czekam na informacje o wejściu eventu i kolejnych liczbach z kosmosu potrzebnych do zbroi :)

jumamaster
05.09.2012, 22:15
Mnie tylko interesuje czy zbroja będzie miała takie same właściwości jak w przypadku tej ostatniej ? :)

BA_Temida
06.09.2012, 06:52
jumamaster niestety na temat zbroi jeszcze nic nie wiemy, jak wejdzie aktualizacja dowiemy się wszystkiego.

[MAXUS]
06.09.2012, 08:59
czy gracze którzy wyrzucili szpile otrzymają je z powrotem wielu tak niestety zrobiło ?

jupi1314
06.09.2012, 09:06
Ale jest zapisane na koncie ile ich posiadałeś.

.. to co że zapisane jest ile posiadałem. To jak wywalić KP i chcieć odkryć przedmiot, co z tego że jest na serwerze zapisane, nie mam, nie odkryję. Tak samo ze szpilami, zajmowały miejsce w invent. to wiele osób je wywaliło. Żeby jakaś informacja po igrzyskach była żeby tego nie wywalać. Lipa, lipa, robić akcję która ma powiązanie z poprzednią a nie poinformować w poprzedniej że będzie powiązanie z przyszłą... hmm lipa, lipa :p

oOllOo1
06.09.2012, 09:13
;8545346']czy gracze którzy wyrzucili szpile otrzymają je z powrotem wielu tak niestety zrobiło ?
otrzymują, moje szpile wywaliłem zaraz po zakończeniu eventu i teraz po zalogowaniu mam na koncie 72 drakeny

Araden
06.09.2012, 09:29
Na szczęście wszyscy którzy zdobyli szpile na evencje zdobyli nową walutę nawet jak nie mieli ich w plecaku. Co nie zmienia faktu że jeśli chodzi o informacje ktoś dał plamę. Gdyby były oficjalne zawiadomienia co zrobić że szpilami nie było by tej całej kłótni. A teraz tylko szukać sklepiku i na zakupy.

BA_Temida
06.09.2012, 09:53
Niezależnie od tego czy ktoś sprzedał, wyrzucił czy nadal trzyma szpilki otrzymał automatycznie walutę eventową.

Vuljotnaak
06.09.2012, 09:59
Bla, bla, bla... Chciałbym się dowiedzieć gdzie stoi Ohydny troll Gnob?

BA_Temida
06.09.2012, 10:03
Vuljotnaak nie został wprowadzony w tej aktualizacji, w wątku o aktualizacji jest informacja iż pojawi się wkrótce.

Vuljotnaak
06.09.2012, 10:10
W takim razie skąd mam wziąść czarny kolor oraz nową zbroję? Zbroi nie kupię, ale chętnie bym zobaczył.

EDIT: Już się doczytałem. Gratuluję twórcom kolejnej spartolonej aktualizacji i ciągłego robienia wszystkiego na raty.

Fullmaxx
06.09.2012, 10:39
Mam pytanie czy szpile które były w poprzednim evencie a które się wyrzuciło będzie można jakoś odzyskać. Bo to trochę nie fair bo nie było oficjalnej informacji, że szpile będą ponownie użyte

BA_Temida
06.09.2012, 10:44
Fullmaxx szpilki przeszły automatycznie w Drakeny.

Araden
06.09.2012, 10:45
Nawet jak ich nie miałeś w plecaku. Ile za nie dostałeś masz napisane pod mrocznymi monetami.

Fullmaxx
06.09.2012, 11:04
acha no się właśnie zastanawiałem za co te 100 drakenów :)

.VICTORY.
06.09.2012, 12:36
nie czaje u mnie cos nie działa bo mam drakenów 18 i nadal mam szpil 695 wiec co jest ??

Araden
06.09.2012, 12:50
Szpilki możesz sprzedać za miedziaki u kupca.

BA_Venus
06.09.2012, 13:27
Bardzo proszę czytajcie ze zrozumiem, zanim kolejny raz padnie to samo pytanie... Szpile honoru, tak jak napisała BA_Temida kilka postów wcześniej, bez względu na to, czy ktoś je sprzedał, wyrzucił czy zostawił w plecaku, zostały automatycznie zmienione w nową eventową walutę i dopisane do konta.
Pozdrawiam.

thorgondor
06.09.2012, 15:54
To nie fer,miałem tylko około 200 szpil,to nie fer!

tadetek
06.09.2012, 19:24
A ci co zaczęli grać po igrzyskach są w ogóle do tyłu. Nie mają szansy na zakupy w nowym sklepie.

Araden
06.09.2012, 19:27
Jeszcze będzie sporo eventów na których zarobisz.

jarmon
07.09.2012, 08:55
Nowości, zmiany, drakeny, szpilki, konie itp. OK . eventy żecz ekstra bo to jakieś urozmaicenie, lecz warto zainterweniować nad dalszym rozwojem postaci po 40 lvl. bo nawet questów dalej nie warto robić nic nie dają, punktacja w miejscu stoi, potem pozostaje tylko pvp. i polepszanie rynsztunku. Ech.

-.TYTAN.-
07.09.2012, 15:12
To jest event pod Igrzyska Helijskie, więc niestety mogę tylko popatrzeć na oferty Gnoba :P Event nieprzydatny ponieważ mało co osób trzymało w ekwipunku szpile, a na dodatek Drakeny są niesamowicie drogie, więc jak zobaczę kogoś w hełmie ciemności za 1000 drakenów, to wydepiluję sobie klatę :D

lukaszek21
07.09.2012, 16:30
Witam. Jestem nowym graczem i miałbym pre pytań odnośnie obecnego eventu.
Czy mógłby mi ktoś w przybliżeniu powiedzieć skąd można wziąć tą nową walutę (Drakeny) lub czy będzie można ją otrzymać w jakiś sposób jeśli niemożliwe jest jej uzyskanie w czasie obecnym. Czytałem trochę forum i była wzmianka o jakichś igrzyskach.
Prosiłbym o wyrozumiałość.

SMOD_Kaxarax
07.09.2012, 17:04
Witam . Nową walutę otrzymali gracze , którzy uczestniczyli w evencie : Igrzyska Helijskie (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=888867&highlight=igrzyska+olimpijskie) . Szpile honoru wówczas zdobyte zostały w chwili obecnej wymienione na drakeny . Niestety nie posiadamy oficjalnych informacji co do możliwości uzyskania drakenów w chwili obecnej . Z pewnością jednak będą jeszcze eventy , w których można będzie je zdobyć . Nie wydaje mi się że kupiec został stworzony do jednorazowego zadania ;) . Pozdrawiam .

-Altair86-
07.09.2012, 19:12
Zostały mi szpile honoru jak je wymienić?

BA_Venus
07.09.2012, 19:41
Zostały mi szpile honoru jak je wymienić?

Szpile honoru, które zdobyłeś podczas Igrzysk, zostały automatycznie przeliczone na odpowiednią ilość Drakenów (zgodnie z tabelką zamieszczoną w pierwszym poście) i dopisane do konta.
Pozdrawiam.

-Altair86-
07.09.2012, 19:50
Czyli 198 szpil honoru nie można było przeliczyć?

BA_Venus
07.09.2012, 20:16
Czyli 198 szpil honoru nie można było przeliczyć?

Trzeba było zdobyć minimum 300 szpil, aby otrzymać najmniejszą ilość Drakenów. Tabela przedstawia przedziały liczbowe i dolna granica tych przedziałów to 300.
Pozdrawiam.

udeis
07.09.2012, 21:12
Nie znalazłam informacji, czy będzie kolejna możliwość zdobycia szpil.
Nadal jestem tym zainteresowana.
I jeszcze jedno pytanie, na kiedy planujecie wymianę jajek z eventu wielkanocnego na jakieś nowe nagrody?
Rozumiem, że skoro wprowadzamy nagrody z opóźnieniem miesięcznym, to równie dobrze może to być pół roku.

Zakładam również, że jeśli nie znacie odpowiedzi na te pytania, to spróbujecie je zdobyć.
Bo chyba w ten sposób załatwia się sprawy z klientem :)

waltiri
07.09.2012, 21:30
I tak oto wszyscy zostaliśmy graczami arenowymi czy nam się to podoba czy nie.

Ps. Chyba, że BP wymyśli jak przeliczyć MM na Drakeny celem nabycia nowej czapki ;)

BA_Venus
07.09.2012, 21:37
udeis Szpile Honoru były do zdobycia podczas eventu o nazwie "Igrzyska Helijskie". Nie wiemy, czy w kolejnych eventach będziemy zdobywać szpile honoru, czy może coś zupełnie innego. Pamiętam także Twoje posty, w których pisałaś, że nie jesteś zainteresowana tym eventem, dlatego teraz tym bardziej cieszy mnie Twoje zainteresowanie :) Być może nowy kupiec zachęci Graczy do większej aktywności w specjalnych wydarzeniach.

Odnośnie pytania o event wielkanocny, pozwól, że przemilczę... Proszę, nie popadajmy w skrajności i zachowajmy umiar w tego typu uwagach.
Pozdrawiam.

udeis
07.09.2012, 21:59
Venus nie jestem zainteresowana eventem, który dawno temu dobiegł końca.
Jestem zainteresowana nagrodami, które nagle wyskoczyły jak przysłowiowy królik z kapelusza.
Nie dziwi mnie, że nie wiesz, czy będzie możliwość dalszego zdobywania drakenów.
Dlatego poprosiłam, byście taką wiedzę próbowali uzyskać.
Jeśli dzwonię na infolinię firmy, której klientem jestem, to oczekuję, że osoba która odbiera telefon będzie kompetentna. Skoro nie wie, to przynajmniej stara się dowiedzieć i odpowiedzieć na moje pytania w późniejszym terminie.
Nie przypominam sobie precedensu, by ktoś mi odpowiedział: nie wiem, ja tu tylko sprzątam w dodatki filantropijnie.
Jestem klientem firmy BigPoint. Czy to się Wam droga ekipo podoba, czy nie.
Fachowcy szacują, że w tym roku na "darmowe gry" przeglądarkowe Polacy wydaja około 250 milionów. Mam powody by sadzić, ze całkiem spory jest w tym udział firmy BigPoint. Zatem przestańcie mnie traktować jak szczeniaka, który dostał darmowy bilet na poranek ,a jeszcze się czepia, że kronika zbyt długa.

Co do popadania w skrajności.
Jeszcze tydzień temu nie uwierzyłabym, ze można wyciąć taki numer, czyli zapewnić nagrody za coś, w czym od dawna nie można wziąć udziału.
To jest dla mnie skrajnie niepoważne traktowanie gracza. Pytanie, czy planujecie ponowne gratyfikacje z wcześniejszych eventów w świetle tego, co teraz ma miejsce jest w pełni uzasadnione.

BA_Venus
07.09.2012, 22:32
Nie znalazłam informacji, czy będzie kolejna możliwość zdobycia szpil.
Nadal jestem tym zainteresowana.

W poprzednim poście wyraźnie zapytałaś o możliwość zdobycia szpil, a nie Drakenów, a to zasadnicza różnica.
Odpowiedzi na Twoje drugie pytanie udzieliła kilka postów wcześniej MOD_Kaxarax:

(...) Niestety nie posiadamy oficjalnych informacji co do możliwości uzyskania drakenów w chwili obecnej . Z pewnością jednak będą jeszcze eventy , w których można będzie je zdobyć . Nie wydaje mi się że kupiec został stworzony do jednorazowego zadania ;) . Pozdrawiam .

Zapewniam, że nikt nie traktuje tu nikogo niepoważnie, wszelkie informacje, jakie uzyskamy, zostają niezwłocznie przekazane na Forum i tak również stanie się w przypadku, gdy otrzymamy wiadomość dotyczącą zdobywania eventowej waluty.
Ps. Jeśli chcesz zarzucić komuś niekompetencję, prześlij oficjalną Skargę popartą dowodami.
Pozdrawiam.

udeis
07.09.2012, 22:50

W pierwszy poście umieszczonym przeze mnie w tym watku pytałam o nową walutę.
Czy to cos zmieniło?
Czy przeczucia MOD Kaxarax mam traktować jako oficjalna odpowiedź na moje pytanie?
Jeśli nie, to ponowię moją prośbę:
Bardzo proszę, by osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem próbowały się dowiedzieć.

Może uda się to przed wprowadzeniem kolejnego eventu.
Jeżeli jest to niemożliwe to proszę o konkretna odpowiedź, ze nie, nie wystosujecie takiego zapytania albowiem....

Arashinasu
07.09.2012, 23:00
Skoro już jesteśmy przy takich pytaniach to i ja jedno mam; jak twórcy tego eventu wyobrażają sobie zdobycie (w przedziale czasowym) zbroi którą stworzyli? Rozumiem, że nie może być tania ale ulubowanie firmy BigP w dużych liczbach i pewna okresowość eventów sceptycznie mnie do tego nastawia. (Wyobrażam sobie sytuacje, gdzie powiedzmy po pól roku dobilbym się do całego zestawu, a po miesiącu dodaliby 10 lvl i całą siłe włożoną w zdobycie tego można by nazwać Syzyfową)

jumamaster
08.09.2012, 00:10
Może twórcy mają jakiś zamiar ale na dzień dzisiejszy okres trwania eventu jest za długi ( ci co mają drakeny z poprzedniej imprezy już dawno zakupili to co chcieli [ a raczej co mogli zakupić ] a ci co nie mają ich, nie maja też możliwości zdobycia owej waluty by zakupić choć cokolwiek ) To tak jak robić zakupy nie mając kasiorki albo lizać cukier przez szybę . Ale pożyjemy ( jak dożyjemy ) zobaczymy..... może :)

Araden
08.09.2012, 00:17
W pierwszy poście umieszczonym przeze mnie w tym watku pytałam o nową walutę.
Czy to cos zmieniło?
Czy przeczucia MOD Kaxarax mam traktować jako oficjalna odpowiedź na moje pytanie?
Jeśli nie, to ponowię moją prośbę:
Bardzo proszę, by osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem próbowały się dowiedzieć.

Może uda się to przed wprowadzeniem kolejnego eventu.
Jeżeli jest to niemożliwe to proszę o konkretna odpowiedź, ze nie, nie wystosujecie takiego zapytania albowiem....
Właściwie tu masz odpowiedź: http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=8556363&postcount=92

udeis
08.09.2012, 03:25
Arden dzięki serdeczne.
Mam nadzieję, że Arashinasu uzyska odpowiedź na swoje pytania, bo tez jestem zainteresowana.

PRYWATNIE:
Arashinasu ogromnie się cieszę, że dołączyłeś do naszej forumowej społeczności.
Z dużą przyjemnością czytam wszystkie Twoje wypowiedzi.
Serdecznie pozdrawiam.

[D3X]
08.09.2012, 07:30
witam, mam pytanie: jak wymienić szpile honoru na drakeny, gdyż mam je jeszcze w inwentarzu?

BA_Venus
08.09.2012, 09:32
;8556707']witam, mam pytanie: jak wymienić szpile honoru na drakeny, gdyż mam je jeszcze w inwentarzu?

Twój post przeniosłam i połączyłam z istniejącym wątkiem.
Szpile honoru zostały automatycznie przeliczone na Drakeny i dodane do Twojego konta. Ilość nowej waluty została dopisana zgodnie z tabelką zamieszczoną w pierwszym poście tej dyskusji.
Pozdrawiam.

The_szajecki69
08.09.2012, 09:55
Ehh szkoda, że nie można zdobyć drakenów poza eventami..
A tak Trzeba wyczekiwać na następną akcję specjalną :p

Chyba napiszę do BP, aby coś z tym zrobili. :)

Grom
08.09.2012, 10:24
Skoro już jesteśmy przy takich pytaniach to i ja jedno mam; jak twórcy tego eventu wyobrażają sobie zdobycie (w przedziale czasowym) zbroi którą stworzyli? Rozumiem, że nie może być tania ale ulubowanie firmy BigP w dużych liczbach i pewna okresowość eventów sceptycznie mnie do tego nastawia. (Wyobrażam sobie sytuacje, gdzie powiedzmy po pól roku dobilbym się do całego zestawu, a po miesiącu dodaliby 10 lvl i całą siłe włożoną w zdobycie tego można by nazwać Syzyfową)

Arashinasu odpowiem Ci trochę przekornie ;) Czy widziałeś kogoś w pierwszym dniu po prowadzeniu międzyświatów w zbroi, którą możesz zdobyć za wykonanie tych misji ? Jedne przedmioty wprowadzane przez twórców są dostępne od razu, na inne musisz cierpliwie poczekać i zapracować na nie. Czytając wypowiedzi wielu z Was wydaje mi się, że nie lubicie czerpać frajdy z grania i najlepiej jeśli twórcy oddaliby Wam do dyspozycji grę, w której po pierwszym dniu mielibyście już wszystko. Tylko zadajcie sobie pytanie po co wtedy grać ? Ja osobiście nie widzę sensu w takiej rozgrywce.

Cytat użytkownika udeis http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/images/pl/80//viewpost.gif (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=8530548#post8530548)
@udeis już kilkukrotnie pisaliśmy Ci, że gracze PvE mieli również szanse zdobycia szpil w trakcie Igrzysk. Co prawda drop nie był ogromny, ale był i nie możesz temu zaprzeczyć. Odpowiedź brzmi tak, gracze PvE również (będą) mogli zdobyć tą walutę.

udeis
08.09.2012, 10:51
@udeis już kilkukrotnie pisaliśmy Ci, że gracze PvE mieli również szanse zdobycia szpil w trakcie Igrzysk. Co prawda drop nie był ogromny, ale był i nie możesz temu zaprzeczyć. Odpowiedź brzmi tak, gracze PvE również (będą) mogli zdobyć tą walutę.

Gromie temat wypadania szpil wytłumaczyłyśmy sobie z Temidą pięć dni temu. W tym właśnie wątku.
Nie wiem po co do tego wracasz, skoro ewidentne jest, ze wczoraj pytałam o mozliwość zdobywania drakenów w przyszłości.
Bardzo Ci dziękuję, że po pięciu dniach uzyskałam konkretną odpowiedź na pytanie, które było dla mnie ważne.
Odpuszczę nam wszystkim zbędny komentarz faktu, że pomocny się okazał post Arden.

Co do tego, w jaki sposób odpowiedziałeś Arshinasu.
SM Venus napisała wczoraj:
Zapewniam, że nikt nie traktuje tu nikogo niepoważnie
Mamy bardzo rożne pojęcie na temat poważnego traktowania innych ludzi.

Arashinasu
08.09.2012, 11:46
Arashinasu odpowiem Ci trochę przekornie ;) Czy widziałeś kogoś w pierwszym dniu po prowadzeniu międzyświatów w zbroi, którą możesz zdobyć za wykonanie tych misji ? Jedne przedmioty wprowadzane przez twórców są dostępne od razu, na inne musisz cierpliwie poczekać i zapracować na nie. Czytając wypowiedzi wielu z Was wydaje mi się, że nie lubicie czerpać frajdy z grania i najlepiej jeśli twórcy oddaliby Wam do dyspozycji grę, w której po pierwszym dniu mielibyście już wszystko. Tylko zadajcie sobie pytanie po co wtedy grać ? Ja osobiście nie widzę sensu w takiej rozgrywce.

Grom nie wiem czy rozumiesz moje pytanie ale odnoszę wrażenie, że raczej nie. Podaj mi punkt mojej wypowiedzi gdzie negowałem, iż złe jest tym, ze zbroje tę ciężko zdobyć...
Dodam tylko, że w tej kwestii liczę raczej na was jako pośredników tego pytania nie osoby, które mają mi udzielić na nie odpowiedzi. Chyba, że nie ma takiej możliwości...

Udeis a to mnie zaskoczyłaś! Ja myślał, że moje posty odstraszają ; )

Grom
08.09.2012, 12:07
udeis (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=850532) skoro wszystko sobie wyjaśniłaś z BA_Temida to nie bardzo rozumiem, po co ciągle wałkujesz ten temat. Ostatni raz nie był pięć dni temu, a wczoraj o godzinie 23:50 w tym poście KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=8556237&postcount=73). Przypominam Ci również, że żaden z serwerów nie jest oznaczony jako stricte PvE, więc podział na takich i innych graczy chyba nie ma sensu.

@Arashinasu (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1569448) akurat ta część o której wspominasz nie była skierowana konkretnie do Ciebie, tylko ogólnie do graczy, którzy chcą mieć wszystko od razu. Jeśli poczułeś się urażony to przepraszam, ale nie taka była moja intencja podczas pisania tego postu.

Arashinasu
08.09.2012, 12:18
@Arashinasu (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1569448) akurat ta część o której wspominasz nie była skierowana konkretnie do Ciebie, tylko ogólnie do graczy, którzy chcą mieć wszystko od razu. Jeśli poczułeś się urażony to przepraszam, ale nie taka była moja intencja podczas pisania tego postu.

Chodziło mi o tą część podpisaną moim nickiem. Pierwsza jak i druga różnią się treścią jak i odbiorcą do którego się kierujesz ale przesłanie mają bardzo podobne. I nie poczułem się urażony tylko oczekuje raczej konkretnej odpowiedzi w tym wypadku (pytania, które zadałem na starcie zaznaczę). Mam swoje powody, dla których je wstawiłem ale to raczej nie miejsce by je tu przedstawiać....

udeis
08.09.2012, 12:40
Grom przeczytaj jeszcze raz wczorajszą wymianę zdań i może zrozumiesz o co mi chodziło. Ani razu nie wróciłam w swoich wypowiedziach do tematu PvP/PvE.
wczoraj pytałam o mozliwość zdobywania drakenów w przyszłości.Może tym razem przyjmiesz do wiadomości.
Przestań mi imputować, ze prowadzę dyskusję na temat, o którym juz zapomniałam, chyba, ze bardzo chcesz do niego wrócić.
Ten post (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showpost.php?p=8556237&postcount=73http://) dotyczy tematu zdobywania drakenów w przyszłości i jest to oczywiste.
Jeżeli nie jesteś w stanie tego pojąć, to no cóż.. chyba nie mam sensu byśmy prowadzili dalszą dyskusję. Jakoś nie bawi mnie udowadnianie, ze nie jestem wielbłądem.

diabełek70
08.09.2012, 15:36
Jak długo w grze faworyzowani będą gracze na 40 lvl-u?
Po pierwsze na arenie gdzie gracze na niższych lvl-ach nie mają praktycznie szans na ich pokonanie. wielokrotnie proponowano by dla 40-ch lvl-i zrobiono oddzielną arenę.
Po drugie w igrzyskach Helsijskich dla graczy na niższych lvl-ach oferowano eliksiry na 40 lvl.Dla gracza na niższym lvlu eliksir był bezużyteczny
Po trzecie Gnob oferuje za drakeny item dla 40 -ego lvl-u, dla graczy na niższych lvlach takiego itemu nie ma.
Może warto pomyśleć trochę o graczach na niższych lvlach i stworzyć dla nich możliwość zakupu itemu za dreny a nie tylko ozdób.

Araden
08.09.2012, 16:33
Po trzecie Gnob oferuje za drakeny item dla 40 -ego lvl-u, dla graczy na niższych lvlach takiego itemu nie ma.
Może warto pomyśleć trochę o graczach na niższych lvlach i stworzyć dla nich możliwość zakupu itemu za dreny a nie tylko ozdób.
Odpowiedź jest bardzo prosta. Przedmiotów na niższe poziomy nie ma bo szybciej wbijesz 40 poziom niż zarobisz odpowiednią ilość drakenów.

[D3X]
08.09.2012, 16:42
Szpile honoru zostały automatycznie przeliczone na Drakeny i dodane do Twojego konta.

no niestety ale nie zostały dodane bo dalej mam te szpile honoru w skrzynce, jako dowód screen:
http://s8.postimage.org/px7x7gb83/szpile.jpg

jumamaster
08.09.2012, 16:45
U mnie natomiast mam nową walutę, ale i szpile zostały więc pytanie moje : wywalić je czy zostawić ?

SMOD_Kaxarax
08.09.2012, 20:04
;8559326']no niestety ale nie zostały dodane bo dalej mam te szpile honoru w skrzynce, jako dowód screen:
http://s8.postimage.org/px7x7gb83/szpile.jpg
Witam . Przeliczenie szpil na drakeny nie jest równoważne z usunięciem ich ze skrzynki . Tutaj (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=898973) znajduje się przelicznik . Możesz sobie sprawdzić ilość waluty , jaka powinna zostać dodana .
U mnie natomiast mam nową walutę, ale i szpile zostały więc pytanie moje : wywalić je czy zostawić ?
Pozwolisz , że nie wypowiem się oficjalnie na ten temat ? Poczekajmy na obecność bardziej kompetentnych osób ;) . Ja swoje sprzedałam - miałam już dość ich widoku w bagażniku ... Pozdrawiam .

BA_Venus
09.09.2012, 00:22
niestety wiekszosc jajek zuzyto do salatki a reszta poszla...z majonezem

yppp Twój post nic nie wnosi do tematu, traktuję go jako spam i usuwam. Bardzo proszę abyś nie zaśmiecał Forum.. Żółta karteczka. Ostatnie ostrzeżenie bez punktów, bo nie jest to już pierwszy raz.
Pozdrawiam.

[D3X]
09.09.2012, 07:57
Witam . Przeliczenie szpil na drakeny nie jest równoważne z usunięciem ich ze skrzynki . Tutaj (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=898973) znajduje się przelicznik . Możesz sobie sprawdzić ilość waluty , jaka powinna zostać dodana .

tylko o to chodzi ze nie mam drakenów, a za to mam dalej szpile honoru, czy ja pisze niezrozumiale czy co?

BA_O!Dysek
09.09.2012, 08:52
;8562037']tylko o to chodzi ze nie mam drakenów, a za to mam dalej szpile honoru, czy ja pisze niezrozumiale czy co?

Zgłoś to do PT, na forum nic Ci nie pomożemy.

Pozdrawiam
Odys

Ps. Nie musisz pisać tak dużą czcionką. Twój post edytowałem.

The_szajecki69
09.09.2012, 11:59
Zgłoś to do PT, na forum nic Ci nie pomożemy.

Pozdrawiam
Odys

Ps. Nie musisz pisać tak dużą czcionką. Twój post edytowałem.

W pełni popieram SMOD'a Odysa :)
PS:
Ja z niecierpliwością wyczekuję na nadejście następnego eventu. Chciałbym W końcu uzyskać trochę szpilek :D

leciu712
09.09.2012, 19:36
Od zakonczenia eventu z igrzyskami wszyscy maja jakis tam problem ze szpilkami. Jedni je wyrzucili, inni zostawili i nie wiedza co z nimi zrobic. Mi samemu zostalo w plecaku niepelne 200 szt. i tez zastanawialem cie nad tym co zrobic, zwlaszcza ze nie chodzilem na PvP tylko zbieralem je po lokacjach, a limity jakie ustalili fachowcy z BP na ich wyniane faktycznie sa zbyt wygorowane i niemozliwe do spelnienia w takim przypadku jak moj.
A moze by tak zamiast prowadzic bezsensowna polemike na temat szpilek w plecaku czy w pamieci na koncie, wprowadzic zwyczajnie wymiane szpilek na Drakeny. Ustalic jakis tam przelicznik, powiedzmy 1 do 50 czy 100 i w ten prosty sposob chyba wszyscy byliby jakos tam usatysfakcjonowani. Zyskujac troche waluty i jednoczesnie zwalniajac miejsce w plecaku.
Pozdrawiam.

Araden
09.09.2012, 20:08
Przelicznik już jest i ty akurat nie dostaniesz nic bo minimum jest 300 szpilek.

leciu712
09.09.2012, 20:29
Zgadza sie. Masz w zupelnosci racje ale nie chodzi tu o mnie. Sam przyznalem, ze nie chodzilem na arene i nie uzalam sie nad tym specjalnie ale jest wiele osob, ktore przyznaly ze maja ten problem.
Podejrzewam ze i tobie tez troche nie bylo na reke patrzac na tabelke.
Mimo wszystko jednak mysle, ze byloby to dobre rozwiazanie bez szkody dla kazdego.
Pozdrawiam

Valkirmag*
09.09.2012, 22:04
yppp (http://pl.board.bigpoint.com/drasaonline/member.php?u=1502440) post usuwam. Na forum zabronione jest podważanie decyzji moderatorów. Od tego jest Pomoc Techniczna. Nie otrzymasz 15 pkt zgodnie z regulaminem, gdyż w moim odczuciu nie masz złych intencji. Otrzymujesz tylko żółtą kartkę.
A co do meritum - nie jesteśmy w "pogaduszkach".
Pozdrawiam BAV

Deadward
10.09.2012, 12:54
;8562037']tylko o to chodzi ze nie mam drakenów, a za to mam dalej szpile honoru, czy ja pisze niezrozumiale czy co?

Ile masz tych szpil?

A ja mam pytanie z innej beczki bo teraz nie pamiętam. Powiedzcie mi, czy poza MM, drakeny również mają wspólną pulę w multikontach?? :D

pituulek1
10.09.2012, 12:59
Ile masz tych szpil?

A ja mam pytanie z innej beczki bo teraz nie pamiętam. Powiedzcie mi, czy poza MM, drakeny również mają wspólną pulę w multikontach?? :D

otóż nie mają, co jest, wg mnie jakąś pomyłką..

Deadward
10.09.2012, 14:05
otóż nie mają, co jest, wg mnie jakąś pomyłką..
Niekoniecznie pomyłką:P
Niemniej jednak szkoda że nie ma. Widać BP dobrze się zabezpieczyło :P

_Ajunta_Pall_
10.09.2012, 15:39
aby lepsze zdanie mieć o grze zróbcie jeszcze zwykły czarny kolor za MM. bo ten kruczo-czarny jest magiczny i za żołędzie.

aha i jeszcze jedno. kiedy będą się pojawiać dalsze elementy zbroi za żołędzie,bo drobienie na międzyświatach za fragmentami materii jest straszną pomyłką i nieporozumieniem?

MOD_Drover
11.09.2012, 09:18
aha i jeszcze jedno. kiedy będą się pojawiać dalsze elementy zbroi za żołędzie,bo drobienie na międzyświatach za fragmentami materii jest straszną pomyłką i nieporozumieniem?

O tym będziemy z pewnością informowani w kolejnych Oficjalnych ogłoszeniach.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

The_szajecki69
14.09.2012, 20:42
O tym będziemy z pewnością informowani w kolejnych Oficjalnych ogłoszeniach.

Pozdrawiam
Mod_Shatzi

Shatzi, z niecierpliwością czekamy na pojawienie się kolejnych nowinek w DSO.
Pozdrawiam

Serafia2
14.09.2012, 23:09
a gdzie jest kupiec??

BA_Venus
14.09.2012, 23:21
a gdzie jest kupiec??

Kupiec oferujący specjalne przedmioty za Drakeny był dostępny przez kilka dni.

Informacje:
Gnob będzie dostępny w tym tygodniu od 07.09.2012 od godziny 15:00, do 10.09.2012 do godziny 10:00.

Pozdrawiam.