Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Drakensang Online > Drakensang - kącik użytkownika > Pogaduszki
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Odpowiedź

Opcje wątków Widok
Stary 26.04.2013, 16:11   #31
rejestracyjny
Weteran forum

Awatar użytkownika rejestracyjny

Zarejestrowany od: 26.09.2012
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika WitekPrytek Pokaż post
Hm, nawet jeżeli to był bug planowany, to nie zgodzę się z Tobą, że w tym czasie zablokowano drop. Specjalnie -jak już wspomniałam - olałam event by lać Herolda i za około 120 razem wydał mi łuk.
ale mi chodziło o bossa eventowego Dragana (i Sargona zresztą też). jak bugowany jest boss "zwyczajny" to wiadomo, po to żeby ludzie na niego zaczęli chodzić. to jest różnica, bo na Sargona i Dragana i tak chodzili wszyscy. a taki bug zwyczajnego, najmniej popularnego bossa jakim jest Herold, nakłonił częśc ludzi by do niego wrócić. tu potrzebna była zachęta, więc bug był czasowy, a boss unikaty dawał, choć raczej rzadziej, niż by dawał normalnie. no ale tego już nie sprawdzimy.
rejestracyjny jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 26.04.2013, 18:14   #32
Yokimisa
Faworyt forum

Awatar użytkownika Yokimisa

Zarejestrowany od: 26.12.2012
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika WitekPrytek Pokaż post
Pamietam jak na jakiejś konferencji, zdaje sie w Wawie rok temu, losowano identyfikatory zaproszonych w celu dania nagrody. I dwa razy pod rząd wypadła ta sama liczba... Dziwne nie?

Pozdrawiam
Założę się, że jakiś wredny algorytm przydzielił tej osobie nagrodę! Pewnie ona jest zza wschodniej granicy. I na pewno od dziecka miała takie szczęście, a ja to nawet głupiej złotówki nie wygram jak sobie zdrapkę kupię! Szczęście jest nierówne, każdy ma przydzielany inny współczynnik szczęścia!
Stary 28.04.2013, 15:16   #33
waltiri
Książę forum

Awatar użytkownika waltiri

Zarejestrowany od: 14.10.2010
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika Jagoda93-1993 Pokaż post
nie, to nie są mity. Już od kilku znajomych słyszałam o tym, że z Mortisa dropnął unikat przypisany do Khali. Wczoraj będąc na Mortisie osoba z gildii dostała predatora, także nie sądzę, aby chodziło tutaj o powtarzanie mitów i niewrażliwość graczy na sarkazm...
Siła mitu jest potężna - zachęciła mnie do skoczenia na Martisa więcej niż kilka razy; w teamach, w których walczyłem maksimum unikalnego szczęścia to 'Amulet śmierci'
Stary 29.04.2013, 01:38   #34
rejestracyjny
Weteran forum

Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika waltiri Pokaż post
Siła mitu jest potężna - zachęciła mnie do skoczenia na Martisa więcej niż kilka razy; w teamach, w których walczyłem maksimum unikalnego szczęścia to 'Amulet śmierci'
tyle, że to nie jest mit. to fakt, jest równie realny, jak Twój amulet...
Stary 29.04.2013, 10:25   #35
Marteczkataka
Książę forum

Zarejestrowany od: 17.11.2012
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika Jagoda93-1993 Pokaż post
Swoją drogą słyszał ktoś, że z Mortisa dropią unikaty docelowo przypisane do khali? Na początku nie wierzyłam, myślałam, że to żart ale dziś osoba z gildii podobno dostała tarcze (tą od khali) z Mortisa...
To prawda. U nas kolega dostał Starlight.

"Przypadków nie ma, są tylko właściwe momenty wynikające z przyczyn o określonych skutkach"
Marteczkataka jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 30.04.2013, 22:32   #36
rejestracyjny
Weteran forum

Domyślnie

no więc tak. zacznijmy od początku....

... miałem dość, że mi tak źle lecą unikaty, zwłaszcza set Keen, bez którego byłem nikim.

poszedłem na Gorgę. dzień, tydzień, miesiąc, bicia gorgi normal. przeróżne konfiguracje.

z początku myślałem, że ludzie leniwi, głupi, nie chcą być przywódcą, nie chce im się zapraszać innych. błąd. zauważyłem, że lepszy drop jest, gdy się jest "członkiem" a nie "przywódcą". no cóż. zacząłem być członkiem, wszak członek ważna rzecz.

no i dziś, po wielu bojach, stało się. poleciał mi mój trzeci unikat, Kroki Keen. przestałem być podnóżkiem, stałem się w miarę ogarniętym zawodnikiem. znaczy nie ja, moja postać.

no i co miał zrobić w takiej sytuacji zaprawiony w teoriach zawodnik? oczywiście. pójść za ciosem, na Kali Hard.

cztery, może pięć ubić, żółty napis.

SPRAWIEDLIWOŚĆ

piękny, pięknie brzmiący, taka symbolika... sprawiedliwości niet, ale ja ją mam. tarczę znaczy. no super. tylko czemu jednego dnia, w odstępie niecałej godziny, staję się posiadaczem dwóch unikatów, a wcześniej, przez cały rok, dostałem dwa inne na 40lvl? coś tu jest nie tak.....

nie wierzcie w losowy drop, he he he....
Stary 30.04.2013, 22:37   #37
Marteczkataka
Książę forum

Domyślnie

No i widzisz wcale nie masz źle tak jak mówiłeś.

Kali teraz sypie tarczami/kulami ogólnie ponoć.

"Przypadków nie ma, są tylko właściwe momenty wynikające z przyczyn o określonych skutkach"
Stary 30.04.2013, 22:49   #38
Kelamedovar
Aktywny autor

Zarejestrowany od: 08.01.2013
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika rejestracyjny Pokaż post
no więc tak. zacznijmy od początku....

... miałem dość, że mi tak źle lecą unikaty, zwłaszcza set Keen, bez którego byłem nikim.

poszedłem na Gorgę. dzień, tydzień, miesiąc, bicia gorgi normal. przeróżne konfiguracje.

z początku myślałem, że ludzie leniwi, głupi, nie chcą być przywódcą, nie chce im się zapraszać innych. błąd. zauważyłem, że lepszy drop jest, gdy się jest "członkiem" a nie "przywódcą". no cóż. zacząłem być członkiem, wszak członek ważna rzecz.

no i dziś, po wielu bojach, stało się. poleciał mi mój trzeci unikat, Kroki Keen. przestałem być podnóżkiem, stałem się w miarę ogarniętym zawodnikiem. znaczy nie ja, moja postać.

no i co miał zrobić w takiej sytuacji zaprawiony w teoriach zawodnik? oczywiście. pójść za ciosem, na Kali Hard.

cztery, może pięć ubić, żółty napis.

SPRAWIEDLIWOŚĆ

piękny, pięknie brzmiący, taka symbolika... sprawiedliwości niet, ale ja ją mam. tarczę znaczy. no super. tylko czemu jednego dnia, w odstępie niecałej godziny, staję się posiadaczem dwóch unikatów, a wcześniej, przez cały rok, dostałem dwa inne na 40lvl? coś tu jest nie tak.....

nie wierzcie w losowy drop, he he he....
Niezłe jajka. Graty, graty. Ja bije gorgę jak szalony i paska jak niebyło tak nie ma ...
ps. kto wie czy ktoś tam info nie puścił - dajcie temu "pieniaczowi" unikat to się uciszy :f
To jak obstawiamy? xD
Kelamedovar jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 30.04.2013, 23:04   #39
Marteczkataka
Książę forum

Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika Kelamedovar Pokaż post
Niezłe jajka. Graty, graty. Ja bije gorgę jak szalony i paska jak niebyło tak nie ma ...
ps. kto wie czy ktoś tam info nie puścił - dajcie temu "pieniaczowi" unikat to się uciszy :f
To jak obstawiamy? xD

no właśnie też tak pomyślałam -dali mu żeby go uciszyć :P

śmiejemy się -a naprawdę wiadomo? może? ;P

Stary 30.04.2013, 23:22   #40
HaVoK1989
Wyjątkowy talent

Zarejestrowany od: 15.12.2012
Domyślnie

A właśnie dziś miałem pytać, czy nie zauważyliście, że drop jakby ostatnio był lepszy
Coraz częściej lecą dobre unikaty. Dla mnie to oznacza jedno - szykują się na podniesienie poziomów

Edit. Nie no, prędko ich nie wpuszczą, ale jeżeli kali zaczyna dawać unikaty, to wiedz, że coś się dzieje

Last edited by HaVoK1989 : 30.04.2013 at 23:28.
HaVoK1989 jest offline   Odpowiedz cytatem
Odpowiedź

Opcje wątków
Widok

Reguły forum