Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Drakensang Online > Drakensang - Archiwum > Archiwum - Pozostałe
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wątek zamknięty

Opcje wątków Widok
Stary 13.10.2011, 22:25   #1
Rysiu4
Żółtodziób

Zarejestrowany od: 29.08.2011
Domyślnie 555 kryształów prawdy na identyfikację? ...

Więc tak to jest co najmniej bezsensowne, mając level 17 znalazłem w katakumbach złoty topór (wymagany lvl 25), który kosztuje 550 kryształów prawdy, żeby go zidentyfikować, a to jest około 2500 mrocznych monet, czyli musiałbym wydać z 15 zł. na samą identyfikację topora, a na 35 levelu będzie już szajsem bezużytecznym, wow ************, to bez sensu, tylko utrudniacie normalnym graczom rozgrywkę, bo normalnie to trzeba z tydzień non stop grać, żeby wypadło tyle kryształów prawdy..

W dodatku esencje wypadające z potworów powinny być automatyczne brane jak pigułki życia, bo to jest uciążliwe, ciągle klikając na nie.

Już nie wspomnę o tym, że mag sobie może kupować za srebrniki manę, a rycerz eliksirów złości nie...

Last edited by MOD_PREZES : 13.10.2011 at 23:26.
Rysiu4 jest offline  
Stary 13.10.2011, 23:33   #2
MOD_PREZES
Zablokowany

Awatar użytkownika MOD_PREZES

Zarejestrowany od: 07.09.2011
Domyślnie

Rysiu ostrzeżenie. Proponuję zmienić ton wypowiedzi, ponieważ z kolejnym postem możesz już nie pohamować języka.

Ponadto przestań narzekać. Przeszukaj forum. Już tacy gracze pisali powiedziałbym podobne posty. Zobaczysz na znacznie wyższych levelach ile kosztuje odkrycie chociażby przedmiotu legendarnego. Ceny za kryształy zaczynają się już od 1000 kryształów prawdy. Ty zaś ubolewasz nad 500-set kryształkami. Oczywiście masz prawo do tego aby ci się to nie podobało. Jeszcze raz proponuję abyś poszukał na forum i poczytał podobne tematy i co mają do powiedzenia też inni gracze.
MOD_PREZES jest offline  
Stary 14.10.2011, 08:33   #3
MOD_Baodur
Moderator

Awatar użytkownika MOD_Baodur

Zarejestrowany od: 31.08.2011
Domyślnie Dylematy

Też chciałbym mieć taki problem, a mianowicie mając lvl poniżej 25 znaleźć unikat na lvl wyższy. Niestety mi los nie dopisał tak jak Tobie, ciesz się, że masz dobrą broń na wyższe lvl, bo zabawa dopiero tam się zaczyna. Z wydropieniem broni jest największy problem.
Poza tym od frustracji i depresji oraz otrzymywania banów, na tym forum, ja jestem hiii hiiii hiiii. Nie zabieraj mi chleba.
Pozdrowionka
MOD_Baodur jest offline  
Stary 14.10.2011, 09:33   #4
Rysiu4
Żółtodziób

Domyślnie

No tak tylko, że tamci gracze, którzy grali od początku bety, mają ogromną przewagę nad tymi nowymi, bo czytałem, że w jednym updacie bardzo mocno został ograniczony drop mrocznych monet, tak jak na youtube oglądam, to tam każdy z początku bety ma przynajmniej po 100k mrocznych monet, czyli coś tu chyba nie gra, czego oni mają mieć większą przewagę nad nowymi..

Cytat:
Też chciałbym mieć taki problem, a mianowicie mając lvl poniżej 25 znaleźć unikat na lvl wyższy
ale pomyśl, 550 kryształów bardzo ciężko uzbierać, więc kto będzie tracił je na identyfikowanie lvl 25 broni, jak na 30-35 levelu, zwykła magiczna broń będzie już dużo lepsza od tej złotej z 25lvl'a.

Last edited by Rysiu4 : 14.10.2011 at 09:40.
Rysiu4 jest offline  
Stary 14.10.2011, 09:50   #5
MOD_PREZES
Zablokowany

Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika Rysiu4 Pokaż post
No tak tylko, że tamci gracze, którzy grali od początku bety, mają ogromną przewagę nad tymi nowymi, bo czytałem, że w jednym updacie bardzo mocno został ograniczony drop mrocznych monet, tak jak na youtube oglądam, to tam każdy z początku bety ma przynajmniej po 100k mrocznych monet, czyli coś tu chyba nie gra, czego oni mają mieć większą przewagę nad nowymi..
Owszem jak zaczynalismy drop mentosów był dużo wyższy niż teraz, lecz mylisz się względem, że można było uzbierać ponad 100k. Oglądając filmiki na tubie sugerujesz się graczami którzy uwierz mi są w stanie robić niebotyczne przelewy na tę grę, z tego względu, że ich po prostu na to stać. Także tutaj muszę cię wyprowadzić z błędu. Aż tak niewyobrażalnego dropu mentosów nigdy nie było.

Cytat:
Cytat użytkownika Rysiu4 Pokaż post
ale pomyśl, 550 kryształów bardzo ciężko uzbierać, więc kto będzie tracił je na identyfikowanie lvl 25 broni, jak na 30-35 levelu, zwykła magiczna broń będzie już dużo lepsza od tej złotej z 25lvl'a.
Napisałem ci we wcześniejszym poście, że będą itemy gdzie do odkrycia będziesz potrzebował ponad tysiąc kryształów. Ponadto każde zidentyfikowanie przedmiotu nadzwyczajnego na level 40 to koszt 311 kryształów. A tutaj akurat ja się przyznam, że odkryłem Sękatą Laskę Kręgu z levelu 25 będąc na levelu 30-tym. Z powodzeniem używałem jej do levelu co najmniej 32. Tak na 32 levelu trafiła mi się różdżka zwykła magiczna, z dużo lepszymi parametrami. Czy odkryć ten przedmiot czy nie to już twoja sprawa.
MOD_PREZES jest offline  
Stary 14.10.2011, 10:24   #6
Rysiu4
Żółtodziób

Domyślnie

No tak, ale nawet poniżej 100k 50-80k to były ogromne sumy mrocznych monet, które na stałe dały przewagę graczom. a 550 kryształów prawdy, będąc teraz na 23 levelu, nie uzbierałem odkąd znalazłem ten topór na 17 levelu(oczywiście musiałem po drodze zidentyfikować kilka przedmiotów , ale poszło na to max 300 kryształów prawdy(wliczając w to mroczne monety, za które kupiłem kryształy prawdy).

Więc licząc się z tym jak szybko dojdę do 30 levelu i również z tym, jak mało zdobędę w tym czasie kryształów prawdy, to w ogóle nie opłaca mi się identyfikować tego toporu, wolę poczekać do wbicia wyższych leveli.

Cytat:
Ponadto każde zidentyfikowanie przedmiotu nadzwyczajnego na level 40 to koszt 311 kryształów

i co to dużo niby? Mnie identyfikowanie nadzwyczajnych przedmiotów kosztuje 110 kryształów prawdy na levelu 20, więc na levelu 40 może kosztować nawet 1000 to nie ma znaczenia, bo będą identyfikować przedmioty , które mają najwyższy level,, a ja identyfikuje przedmiot z niskim levelem, za tak dużo kryształów.
Jestem rozczarowany trochę taką sytuacją, dlatego pierwszy post wyglądał tak a nie inaczej, przynajmniej do pakietu weterana powinni dołączyć kryształy prawdy to bym go kupił.

W dodatku mówisz "Ty zaś ubolewasz nad 500 kryształami", ale dalej chyba nie rozumiesz, że na wyższym levelu wypada 2x więcej kryształów, więc te 1000 później to na to samo wychodzi.
Rysiu4 jest offline  
Stary 14.10.2011, 11:29   #7
MOD_PREZES
Zablokowany

Domyślnie

Dobrze, ale widzę, że dalej jesteś w błędzie. Takie duże sumy mrocznych monet gracze posiadali tylko dlatego, że dokonywali wpłat pięniężnych. Stąd też takie kwoty mentosów widziałeś na filmach. Jeszcze jedno na wyższch levelach, w lokacjach typu "Smocze Jamy" wypada max 10 kryształów. Więc dalej uważam, że płaczesz tylko nad swoją niedolą. Gdyby wszyscy mieli tak robić to ogólnie będzie jeden wielki płacz. Wystarczy pochodzić i pofarmić troszkę.

Last edited by MOD_PREZES : 14.10.2011 at 11:32.
MOD_PREZES jest offline  
Stary 14.10.2011, 14:02   #8
pengoPVP
Żółtodziób

Zarejestrowany od: 30.09.2011
Domyślnie

Rysiu na wszystko jest sposob-500 krysztalow wcale nie jest takie trudne do zdobycia.
Wez kogos do druzyny z wysokim poziomem np 30-40 idz z nim na tluczenie mbkow-zostaw ta dzialke dla niego- staraj sie nie zginac i zbieraj co wypadnie ( drop bedzie ustosunkowany do potworkow ktore on leje nie do twojego poziomu -tak wiec z mobkow na poziomie 35-37 beda wypadac krysztalki w ilosci 10-11 o ile dobrze pamietam i mroczne w ilosci 11-12) jak potrzebujesz pomocy to zapraszam - szepnij na postac Klocuszek.
pengoPVP jest offline  
Stary 14.10.2011, 14:04   #9
MOD_Baodur
Moderator

Awatar użytkownika MOD_Baodur

Zarejestrowany od: 31.08.2011
Domyślnie Słowa otuchy :)

Rysiu4 – kto ci każe kupować kryształy. Spokojnie, kilka rundek zrobisz po lochach i uzbierasz. Pewnie powiesz, że to nudne, no i będziesz miał rację, ale do wyboru pozostaje Ci albo płacić, albo z pokorą biegać po lochach. Są lepsze rzeczy w tej gierce na które można wydać MM, akurat na kryształy było by mi szkoda. Tym bardziej, że zbierając je zawsze sobie uzupełniam esencje. Dlatego nie frustruj się, tylko zaciśnij zęby i bądź mężczyzną (tylko żeby kobiety nie wpadły, w tym momencie, na feministyczny bojkot mojej skromnej osoby!!!!). Rycerzowi (domniemywam po „Złotym Toporze”) nie przystaje siać lamentu, od tego są niektórzy magowie (czytaj: Ja)J A tak na marginesie, to mi jakoś na początku nie brakowało kryształków, co może świadczyć o tym, że albo masz naprawdę szczęście do itemków, albo odkrywasz wszystko co popadnie, a to nie ma sensu. Do 25 lvl masz jeszcze czas, więc spokojnie uzbierasz 500 kryształków. Musieli by tu wypowiedzieć się bardziej „obegrani” niż ja, ale wydaje mi się, że warto odkrywać dopiero magiczne przedmioty, te o niższej klasie są słabe. Raz tylko mi się trafiła „ulepszona” różdżka która była dość ok, bo nie miałem i tak nic lepszego.
Życzę uśmiechu podczas gry…
p.s.: ja nie miałem nigdy takiego dropu MM .
MOD_Baodur jest offline  
Stary 14.10.2011, 14:12   #10
Peruner§
Faworyt forum

Awatar użytkownika Peruner§

Zarejestrowany od: 02.04.2010
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika VALKIRMAG Pokaż post
Musieli by tu wypowiedzieć się bardziej „obegrani” niż ja, ale wydaje mi się, że warto odkrywać dopiero magiczne przedmioty, te o niższej klasie są słabe.[/b] Raz tylko mi się trafiła „ulepszona” różdżka która była dość ok, bo nie miałem i tak nic lepszego.
Ja nawet się nie kusiłem o odkrywanie magicznych - tylko nadzwyczajne i legendarne. Te ostatnie dopiero z levelu 40tego podobnie uniki tylko przedział (35-40).

Pirate Storm - GTW ... Drakensang - Zbawiciele Durii ... War of Titans - GTW
Peruner§ jest offline  
Wątek zamknięty

Opcje wątków
Widok

Reguły forum