Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Drakensang Online > Oficjalne ogłoszenia - Informacje > Eventy > Archiwum - Eventy Dyskusje
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wątek zamknięty

Opcje wątków Widok
Stary 21.02.2013, 19:36   #1
BA_Venus
Boardadmin

Awatar użytkownika BA_Venus

Zarejestrowany od: 01.04.2012
Domyślnie DYSKUSJA: Event: Pokonaj tych, których pokonać nie można

Bohaterowie Durii!

Krążą pogłoski, że odwieczni wrogowie Dracanii nie dają się nikomu pokonać. Nikomu - za wyjątkiem Ciebie, prawda? Królowa Antonia ogłosiła turniej - ten, kto zwycięży największe potwory, zdobędzie miejsce wśród nieśmiertelnych bohaterów Durii. Staw czoła wyzwaniu!

Harmonogram:
Rozpoczęcie: 22.02.2013, 12:00 (czasu niemieckiego)
Zakończenie: 27.02.2013, 12:00
(czasu niemieckiego)

Ogólne informacje:

Istotne modyfikacje:
  • misje w Międzyświecie dostępne są tylko wtedy, jeśli gracz odblokował wymagany poziom Międzyświatów (np Kali)
  • misje eventowe są dostępne jeśli gracz znajduje się w określonym przedziale lvlowym
  • dodaliśmy 7 nowych misji by wypełnić braki na niskich i średnich poziomach
  • nowe nagrody eventowe
  • NPC związani z eventem są dostępni w następujących lokacjach:
    • Grimford,
    • Kingshill,
    • Schronienie Weriana,
    • Obóz Oporu,
    • Kopania Hugona,
    • Ashraya
Nagrody:

Życzymy Wam udanej zabawy!

Wasza ekipa Drakensang Online

Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian, tłumaczeń lub uzupełnień.

..:: FAQ ::. ..:: POMOC TECHNICZNA ::..

Last edited by BA_Venus : 21.02.2013 at 21:12.
BA_Venus jest offline  
Stary 21.02.2013, 21:51   #2
anothernick
Ekspert junior

Awatar użytkownika anothernick

Zarejestrowany od: 21.11.2012
Domyślnie

Pamiętam że jak zaczynałem gre to był już raz taki event tylko nie wiem na jakiego bossa najbardziej sie opłacało chodzić? ktoś doradzi? (także międzyświat)
anothernick jest offline  
Stary 21.02.2013, 22:24   #3
yppp
Zaawansowany forumowicz

Zarejestrowany od: 28.02.2012
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika anothernick Pokaż post
Pamiętam że jak zaczynałem gre to był już raz taki event tylko nie wiem na jakiego bossa najbardziej sie opłacało chodzić? ktoś doradzi? (także międzyświat)
chyba najlepsza byla gorga norm-harda sie nie oplacalo-sigri hard tez byl nieoplacalny-ale jesli komus zalezy na unikacie od dziadka-ma szanse przy okazji
pytanko-te jadro ciemnosci to jaki element zbroi-pancerz?
yppp jest offline  
Stary 21.02.2013, 22:31   #4
Jumper95
Żółtodziób

Zarejestrowany od: 16.02.2012
Domyślnie

tak to chyba pancerz a co do sigmara hard do dzisiaj dobiłem do 198x aż tyle razy go zabiłem i nic to jakaś paranoja każdy przez taki czas już zdobył :-(ale będę próbował dalej
Jumper95 jest offline  
Stary 21.02.2013, 23:01   #5
force985
Młody forumowicz

Zarejestrowany od: 15.01.2013
Domyślnie

a jaki bedzie najlepszy boss na 18 lvlu ?
````````````````````````````
force985 jest offline  
Stary 21.02.2013, 23:24   #6
zasde
Ekspert junior

Zarejestrowany od: 20.02.2012
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika force985 Pokaż post
a jaki bedzie najlepszy boss na 18 lvlu ?
````````````````````````````
Na 18 to nie będzie wyboru - chyba tylko Herredur. Trzeba się będzie nalatać - cały pasek to 600 razy...

A co do postu wyżej i chodzenia na Dziadka to proponuję przyjrzeć się jak wygląda drop z cyklicznie odwiedzanego stwora i przemyśleć strategię odwiedzania - kiedy i z kim. To moim zdaniem ma ogromny wpływ na to co się finalnie zbiera.
zasde jest offline  
Stary 22.02.2013, 01:34   #7
rejestracyjny
Weteran forum

Awatar użytkownika rejestracyjny

Zarejestrowany od: 26.09.2012
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika Jumper95 Pokaż post
tak to chyba pancerz a co do sigmara hard do dzisiaj dobiłem do 198x aż tyle razy go zabiłem i nic to jakaś paranoja każdy przez taki czas już zdobył :-(ale będę próbował dalej
Panowie (i Panie), o dropie unikatów rozmawiamy w dziale Pogaduszki, wątek "Unikaty - drop". Tam już wiele zostało powiedziane, i zapewniam Was że ani 200, ani 2000 ubić bossa bez unikatu nikogo już nie dziwi.

Teraz o samym Evencie. Główną nagrodę uważam za kiepską, choć ucieszy ona tych, co do płaszcza/konia/szybkiego konia, sporo im brakuje. Ale fakt, lepsze to niż kolejny wierzchowiec, albo inny zapychacz.

Bez zapychacza się nie obyło, ale ukłon, cóż, przyda się jak się znajomych będzie mijać.

Kamyk fajny, ale jak już pisałem, oby nie zdarzyło się tak, że tylko do hełmu będą kamyki i trzeba będzie przebierać. To już trzeci, mam nadzieję że na czwartym do hełmu poprzestaniemy, i zaczną pojawiać się takie co zbroi, czy choćby i broni (to by było najlepsze).

Pomysł ze zbieraniem Pancerza Ciemności, przedni, bardzo mi się podoba. Natomiast warto za drakeny dodać coś nowego, bo mam je, a na nic już nie wydam (Jądro Ciemności rozpatrywałem jako kolejny zakup, jak pewnie sporo ludzi, a teraz się okazuje, że nie będzie za drakeny tylko do złożenia z eventów; więc na co wydać drakeny? na dublowane po wielokroć unikatowe buty czy rękawice? są już w trzech odmianach unikatów. a takiej ozdoby broni nie ma jeszcze ani jednej!)

kamyczki, esencje, fajny dodatek do eventu.

ogólnie, pierwsze wrażenie miałem niezbyt optymistyczne, ale po przemyśleniu, nagrody uważam za dobre. natomiast jak wyjdzie z samym przebiegiem, czas pokaże. jeśli tak jak w poprzednim, to event będzie łatwy dla dobrych graczy.

PS. a drop unikatów, na czas eventu, znów pewnie będzie obniżony. tylko czy jest z czego obniżać? :P
rejestracyjny jest offline  
Stary 22.02.2013, 07:10   #8
.Gornak.
Wyjątkowy talent

Awatar użytkownika .Gornak.

Zarejestrowany od: 07.12.2012
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika rejestracyjny Pokaż post
PS. a drop unikatów, na czas eventu, znów pewnie będzie obniżony. tylko czy jest z czego obniżać? :P
chyba się mylisz podczas ostatniego evetu tego typu dostałem wdzianko od dziadka mroza a potem długo długo nic aż do zdobycia butów i rękawic więc drop unikatów podczas eventu będzie taki sam a nawet wyższy bo łatwiej będzie o drużynę

PS. szkoda że tak mało drakenów do zdobycia :/ zabraknie mi 50 do kupna hełmu ciemności

Argonir Server Grimmag Strażnik Lasu Poziom 32 Młody Centurion

Last edited by .Gornak. : 22.02.2013 at 07:20.
.Gornak. jest offline  
Stary 22.02.2013, 08:11   #9
tiger092
Zaawansowany forumowicz

Awatar użytkownika tiger092

Zarejestrowany od: 25.02.2012
Domyślnie

Co do zbroji ciemności teraz jest ją łatwo zdobyć jest w połowie eventu, tylko czy w nastepnych eventach będzie tak samo łatwo ją zdobyć jak w tym? A co z osobami które nie mają jeszcze tego 40 lvl i nie zrobią tego eventu nawet do 1500szpilek, i straca okazje na zdobycie armoru.
tiger092 jest offline  
Stary 22.02.2013, 08:17   #10
STM_Miki
Super Ticket Moderator

Awatar użytkownika STM_Miki

Zarejestrowany od: 30.10.2012
Domyślnie

Ewenty są tak przekalkulowane że każdy ma możliwość ukończenia.

ZAWSZE dokładnie opisz problem pisząc do pomocy technicznej za pomocą formularza.NIKT z ekipy nie poprosi Cię o HASŁO do Twojego konta. Nie daj się oszukać!

STM_Miki jest offline  
Wątek zamknięty

Opcje wątków
Widok

Reguły forum