Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Drakensang Online > Drakensang - Archiwum > Archiwum - pytania ogólne i dla początkujących
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Pokaż wyniki ankiety: Co daje członkostwo w bractwie?
Nic 3 33.33%
Coś daje ale nie wiem co 1 11.11%
Piszę co w odpowiedzi 3 33.33%
Nie wiem czy coś daje 2 22.22%
Uczestników: 9. You may not vote on this poll

Wątek zamknięty

Opcje wątków Widok
Stary 13.09.2013, 21:18   #1
..Jinx..
Początkujący forumowicz

Zarejestrowany od: 01.09.2013
Lächeln Bractwa

Nie wiem, gdzie mam zrobić ten wątek, więc piszę tutaj. Mam pytanie: Co daje członkostwo w Bractwie?
..Jinx.. jest offline  
Stary 13.09.2013, 21:44   #2
Armena
Mistrz forum

Awatar użytkownika Armena

Zarejestrowany od: 16.10.2012
Domyślnie

Odpowiadając podam przykład swojego bractwa:
- wsparcie przy wykonywaniu wszelakich misji (nie tylko mam tutaj na myśli pomoc taką realną, czyli wspólne wypady, bo nie zawsze jest to możliwe, ale często zdarza się tak, że po prostu każdy opisuje jakie ma party, co ubił, ile fragmentów z q zebrał itd.) - daje to poczucie "wspólnoty"
- dobrą zabawę (bractwa łączą fanów - "maniaków" DSO) - wspólna wymiana doświadczeń, jakieś rady dot. postaci czy misji, głównie przez komunikator głosowy jaki oferuje dane bractwo
- możliwość spotkania na żywo (zloty, uczestnictwo w targach gier komputerowych, fanów fantastyki) - możliwość promocji gry DSO, jak również swojej drużyny z bractwa (dzielenie pasji w "realu")

Tyle w skrócie

PS: jest to tylko odpowiedź na pytanie, ocenić bractwo mogą tylko jego członkowie (bo najlepiej wiedzą jak w nim jest)

Zapraszamy na oficjalną stronę Bractwa DrakenMag -> http://drakenmag.wix.com/dso-drakenmag
Armena jest offline  
Stary 13.09.2013, 21:49   #3
dragonfourelements
Faworyt forum

Zarejestrowany od: 04.02.2013
Domyślnie

Ja nie bede sie rozpisywal wiec daje pomoc w wszelakich qestach wsparcie (jak wuemy razem zawsze cieplej i milej)wypady na bossy a takze utrwalanie nauki komunikacji między znajomymi w skrocie tyle co armenia napisala
dragonfourelements jest offline  
Stary 13.09.2013, 22:09   #4
rejestracyjny
Weteran forum

Awatar użytkownika rejestracyjny

Zarejestrowany od: 26.09.2012
Domyślnie

napiszę z pozycji kogoś, kto nie jest słabym graczem i kto słabych graczy w bractwie nie lubi (w większości przypadków wręcz wymuszają pomoc przy czymś, na co aktualnie nie ma się czasu).

bractwo daje możliwość ugadania się na wypad na bossa, na event, oraz na quest wymagający współpracy, który został zaplanowany tak, by samemu nie dało się go zrobić (na przykład ubicie Destruktora, albo obronę Lisa).

dziękuję za uwagę. i proszę się nie obrażać o pierwszy akapit. mam naprawdę bardzo złe doświadczenia z żebrakami dzieciakami. przez nich rozwiązało się moje najlepsze bractwo.
rejestracyjny jest offline  
Stary 18.09.2013, 07:04   #5
SMOD_Kaxarax
Super Moderator forum

Awatar użytkownika SMOD_Kaxarax

Zarejestrowany od: 07.05.2012
Domyślnie

..Jinx.. - Szczerze mówiąc, nie wiedziałam co zrobić z Twoim wątkiem. Teoretycznie chyba powinnam założyć kłódę . Przeniosłam go do Pytań ogólnych, gdyż jako początkujący Użytkownik możesz jeszcze nie wiedzieć wszystkiego o forum, a chciałbyś na swoje pytanie uzyskać jednak odpowiedź . Nie musisz dodawać ankiety, jeśli chcesz o coś zapytać - ankiety są obowiązkowe w dziale: Aktualizacje i pomysły . Proponuję na początek zapoznać się z regulaminem oraz zasadami obowiązującymi w poszczególnych działach na forum.
Pozdrawiam, Kax.

EDIT: Brak zainteresowania tematem, zamykam.
Wątek zamknięty

Opcje wątków
Widok

Reguły forum