PDA

View Full Version : Jak zmienić hasło? Ktoś rządzi się na moim koncie!

Farmerek3
17.06.2010, 16:13
Jak w tytule-nie mogę zmienić hasła do konta,pokazuje mi,że wysłano coś tam na e-mail ale w skrzynce nic nie mam. Problem jest dla mnie wielki,ponieważ taki koleś widział moje hasło jak grałem u niego w domu i teraz wchodzi mi na konto i robi tam co mu się żywnie podoba.Proszę o pomoc-2 razy zgłaszałem problem w formularzu kontaktowym,ale zero odzewu.Pozdrawiam

Robinio2010
17.06.2010, 16:15
A napewno podajesz swojego dobrego maila ??

stokrotka76
17.06.2010, 16:18
No własnie dopiero po chwili sie wczytałam :) dziekuję za uwagę :D

MOD_Murcielago
17.06.2010, 17:01
Jak w tytule-nie mogę zmienić hasła do konta,pokazuje mi,że wysłano coś tam na e-mail ale w skrzynce nic nie mam. Problem jest dla mnie wielki,ponieważ taki koleś widział moje hasło jak grałem u niego w domu i teraz wchodzi mi na konto i robi tam co mu się żywnie podoba.Proszę o pomoc-2 razy zgłaszałem problem w formularzu kontaktowym,ale zero odzewu.Pozdrawiam

Może być kilka powodów (zakładając, że folder SPAM sprawdziłeś):

- posiadasz pocztę, w którejś z domen ONET.PL, tutaj więcej informacji:

http://pl.board.bigpoint.com/farmera...d.php?t=141909 (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=141909)

- podczas rejestracji nie zaznaczyłeś opcji o otrzymywaniu maili reklamowych od BP tym samym blokując sobie możliwość otrzymywania m.in. maili przypominających nasze hasło, etc. czy Ticketa (potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia przez PT) jak i informacji od Supportu.

- kliknąłeś w jakimś mailu od BigPoint, link w nim się znajdujący 'że nie życzysz sobie, aby dostawać ich oferty reklamowe czy newsletter'.
I w ten sposób adres mailowy mógł trafić na "czarną listę", mimo że chciałbyś otrzymywać maile z danymi dostępowymi do konta na FA;

Coś z powyższych się zgadza z Twoim przypadkiem?

Farmerek3
18.06.2010, 07:45
Zgadza się... Pocztę mam na onecie, a w spamie pusto...Czyli pozostaje założyć maila np.na interii, zmienić wg wskazówek maila tutaj i po kłopocie?

MOD_Murcielago
18.06.2010, 07:54
Zgadza się... Pocztę mam na onecie, a w spamie pusto...Czyli pozostaje założyć maila np.na interii, zmienić wg wskazówek maila tutaj i po kłopocie?

Dokładnie - załóż sobie nowe konto (ze swojej strony polecam konta pocztowe na gmailu http://www.gmail.com).

Następnie:

- napisz do Pomocy Technicznej z adresu mailowego, który był jako ostatni zarejestrowany na Twoim koncie;

- podaj pierwszy nick jaki był na koncie podczas jego zakładania;

- podać ostatnie 2 hasła (poza tym obecnym) jeżeli je zmieniałeś;

- jeżeli wykonywałeś na farmie jakieś operacje finansowe, to przedłóż potwierdzenia ostatnich dwóch operacji bankowych (np. doładowania Florenów Premium);

- jeśli ewentualne operacje finansowe wykonywałeś za pomocą SMSów, podaj numer telefonu komórkowego z którego dane konto było doładowywane;

- ID konta w grze (dolna belka ramki okalającej farmę, tuż obok loginu)

- nowy adres mailowy jaki ma być ustawiony na koncie;

Po otrzymaniu wszystkich tych informacji, Support dokona zmiany maila na koncie (o ile dane te będą się potwierdzały z ich bazą danych), natomiast odpowiedź od Supportu nastąpi wtedy na nowy adres mailowy.

Farmerek3
19.06.2010, 10:18
ostatnie pytanie... można prosić o maila do pomocy technicznej, bo znaleźć nigdzie nie mogę ;)

MOD_Murcielago
19.06.2010, 10:26
ostatnie pytanie... można prosić o maila do pomocy technicznej, bo znaleźć nigdzie nie mogę ;)

Proszę bardzo - to jest formularz kontaktowy:

http://www.farmerama.pl/?action=externalSupport

A formularz ten można znaleźć na dole strony głównej FA, pod mniej więcej 'Bezpłatna Rejestracja', a obok OWH (drobnym druczkiem napis 'Pomoc Techniczna'), lub po zalogowaniu na farmę na dolnej belce ją okalającej , po prawej stronie (też małym druczkiem), w pobliżu 'darmowe gry online' (czy jakoś tak - nie pamiętam w tej chwili).

bartek2001:)
19.06.2010, 10:28
Jak w tytule-nie mogę zmienić hasła do konta,pokazuje mi,że wysłano coś tam na e-mail ale w skrzynce nic nie mam. Problem jest dla mnie wielki,ponieważ taki koleś widział moje hasło jak grałem u niego w domu i teraz wchodzi mi na konto i robi tam co mu się żywnie podoba.Proszę o pomoc-2 razy zgłaszałem problem w formularzu kontaktowym,ale zero odzewu.Pozdrawiama może on/ona zmienił/zmieniła e-mail?

kerson
19.06.2010, 12:16
ja mam pocztę na www.wp.pl i też nie mogę zmienić hasła:mad::mad:

MOD_Murcielago
19.06.2010, 12:19
ja mam pocztę na wp.pl i też nie mogę zmienić hasła:mad::mad:

A czy, w którymś z maili od BP nie zaznaczyłeś/aś opcji aby nie otrzymywać od nich więcej mail z informacjami o produktach lub newslettera?

Albo przy rejestracji nie zaznaczyłeś/aś opcji o otrzymywaniu od BP maili reklamowych?

kerson
19.06.2010, 12:51
nie nie zaznaczałam takiej opcji:confused:

MOD_Murcielago
19.06.2010, 13:01
nie nie zaznaczałam takiej opcji:confused:

Hmm bez względu na to czy nie zaznaczałaś w sensie, że nie klikałaś na link dezaktywujący subskrypcję, czy w sensie, że nie zaznaczałaś podczas Rejestracji, że chcesz otrzymywać informacje od BP, to zgłoś problem do Pomocy Technicznej (jeśli możesz to podaj inny adres mailowy, na który mają Ci odpisać, z pominięciem ONET.PL czy WP.PL).

Opisz w nim problem - od kiedy nie możesz zmiany dokonać, na jaki obecnie mail masz konto zarejestrowane, podaj także ID swojego konta w grze oraz nick w niej.

magdagb
19.06.2010, 14:45
hmmmm ja mam poczte na o2 i też chciałam zmienić hasło i nie da sie nie dochodzi do mnie link :( Dobra dostałam link :) zmieniłam haslo i etraz czekam na 2 linka juz ze zmienionym haslem. Ktos mi sie powlamywal na poczte i na farme i na allegro i w wiele innych miejsc :(

Farmerek3
29.06.2010, 00:37
Maila zmieniłem , hasło do konta również :) W końcu mam spokój :D Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam :) :) :)