PDA

View Full Version : Pasek narzędzi - wątek zbiorczy

Pages : 1 [2] 3

w_gwiazda
27.02.2011, 07:37
Zniknął mi pasek narzędzi! Mam puste białe pola. Pomocy!

danutamaeder
27.02.2011, 08:23
niemoge sie zalogowac przez pasek narzedzi prosze usunac awarie z gory dziekuje i pozdrawiam:(

Luca170383
27.02.2011, 18:46
Też mam ten problem, brak w zasadzie paska, cym to jest spowodowane? :rolleyes:

gosiaczek80
01.03.2011, 07:00
wczoraj posiałam sobie róże, które Zośka spryskała mi super nawozem żeby mieć więcej PD. Dzisiaj przy zbiorach nie ma więcej PD a i mile zniknęły a dopiero co je dostałam za awans na 70 lvl. Mam gdzieś ten wasz nowy pasek, przez to i mile mi zniknęły i wczoraj dwa razy zasiane pola na bahama były zupełnie puste!!! ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNE TO BYŁO, TYLKO STRATA WASZEGO CZASU I NASZYCH NERWÓW!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:

Roszko123
01.03.2011, 07:07
Aktualizacja i same problemy. Jakaś pszczoła która chce mnie nauczyć grać ( mam 59 level) dokładnie i skutecznie zasłania mi drzewa i zagrody - nie mogę nic tam zebrać. Plony z pól i drzew zbieram po cztery razy a i to wychodząc z farmy nie jestem pewna że faktycznie wszystko w końcu jest wyzbierane. Proszę o usunięcie błędów.

MOD_Ariadna
01.03.2011, 08:55
Po każdej aktualizacji czy pracach konserwacyjnych należy wykonać "konserwę" komputera zgodnie z Poradnikiem (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=187876), inaczej będą błędy.
Trzeba wyczyścić ciasteczka i historię przeglądania, sprawdzić, czy nie ma nowszej wersji Flasha niż ta, którą mamy zainstalowną, zrestartować komputer. Warto również pamiętać, że samo odświeżanie strony może powodować błędy przy zapisywaniu gry, a więc nie odświeżamy, tylko wylogowujemy się i logujemy ponownie.

O błędach wiemy (m. in. o pszczółce), specjaliści starają się je jak najszybciej poprawić. Baaardzo proszę o cierpliwość, ja też gram i wierzcie mi, też chciałabym, żeby prace już się skończyły...

Milusia87
01.03.2011, 10:23
jam mam sie wylogowac albo sprawdzic PD jesli brak paska??

MOD_Ariadna
01.03.2011, 10:25
W oknie gry po prawej stronie na górze jest krzyżyk do wylogowywania.

gregor111981
01.03.2011, 10:28
Mam problem.Po załączeniu farmy,na pasku ukazała mi sie pszczoła z tabelką i nie moge jej zamknąć. Problem polega na tym że przez tą pszczołe nie mogę zebrać,ani zasiać nic na polach które ona zakrywa.
Czy ktoś może mi powiedziec po co ona tam jest i jak ją usunać??

MOD_Ariadna
01.03.2011, 10:30
Oto sposób tymczasowy na pszczółkę czy owcę z samouczka, zasłaniającą część ekranu:
znalazłem sposób na pszczołe w rogu - zmieńcie język przy logowaniu na niemiecki , zalogujcie się w dolnym prawym rogu pokarze sie królik ze znaczkiem dalej kliknijcie na niego , apo środku potem pokaże sie napis kliknijcie znaczek z z zielonym zaznacznikiem i powinno to zniknąć . potem po zmianie języka na polski już pszczoły nie będzie

manta07
01.03.2011, 11:25
czemu moja pszczoła nie chowa się nie mogę zebrać plonów, ani przejść na wyspę to jest anormalne wciskam aby się schowała a ona stoi w miejscu

pimpekipuszek
01.03.2011, 12:36
o co tu chodzi jaks pszczoła mi sie pojawiła w lewym rogu i nie chce zniknac nawet nie da sie jej usunac.przez nia nawet jaj nie moge zebrac nic zrobic;-( jak ja usunac? ona mi każe pole układac to taj jak bym dopiero farme zakładała ale juz mam farme i to na 45 poziomie.dziewne:mad:

TITELITURY
01.03.2011, 18:00
ja usunęłam na dzikiej łące w górnym rogu przy drogowskazie zagrodę i nie mogę nic w tym miejscu postawić, bo mi przeszkadza znaczek wykonywanej czynności. czy jest możliwość przesunięcia tego znaczka w inne miejsce? (wcześniej znajdywał się koło spółdzielni)

***Świstak***
01.03.2011, 22:46
ja usunęłam na dzikiej łące w górnym rogu przy drogowskazie zagrodę i nie mogę nic w tym miejscu postawić, bo mi przeszkadza znaczek wykonywanej czynności. czy jest możliwość przesunięcia tego znaczka w inne miejsce? (wcześniej znajdywał się koło spółdzielni)
Mam to samo............. ten przycisk zamykajacy jest wogole bardz duzy... na obu planszach ..przez niego ma puste pola anie drzewa ani..calego pola nie da sie postawic... TEN znaczek z krzyzykiem jest prawie tak duzy jak Kombajn..Siew super ale ten ZNACZEK zupelnie zbedny(((

jakleci.bozena21
02.03.2011, 02:20
Mam do postawienia 3zagrody jedna z jajkami i2z wełna angorska od kilku godzin probuje i niestety jest to niemozliwe bo wraca na pasek.Wszystkie potrzebne mi sa do wykonania eventu.

MOD_Ariadna
02.03.2011, 10:39
A pamiętasz, że fabryki można postawić tylko na zwykłej, nieulepszonej zagrodzie?
Czyli fabrykę jaj na zwykłym kurniku, a fabrykę wełny na królikarni.

Jeśli cokolwiek nie działa, zginęło, nie zostało zaliczone, koniecznie:
- przeloguj się (nie odświeżaj strony, tylko wyloguj sie i zaloguj ponownie, odświeżenie może powodować błędy w grze)
- zamknij okno z grą i wyczyść ciasteczka oraz historię przeglądnia - Poradnik (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=187878)
- zrestaruj komputer

Jeśli nadal coś jest nie tak, sprawdź jaką masz wersję Flash Player'a, wczoraj pojawiła się nowa wersja.
Otwórz okno przeglądarki z grą i kliknij prawym przyciskiem myszki na polu lub zagrodzie i wybierz napis "Adobe Flash Player- informacje". Pojawi się "Version Information" i tekst "You have version 10,2,152,32 installed". Jeśli są inne wartości liczbowe to znaczy, że nie masz nadal aktualnej wersji Adobe Flash Player. Trzeba pobrać najnowszą ze strony http://get.adobe.com/pl/flashplayer/?promoid=DAFYL (http://get.adobe.com/pl/flashplayer/?promoid=DAFYL)

Jeśli nadal coś jest nie tak, to znaczy, że na forum nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Pozostaje zgłoszenie do Pomocy technicznej zgodnie z Poradnikiem (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=266368).

kassiek_
02.03.2011, 13:11
A ja mam taki problem z paskiem, ze nasuwa mi sie on na miejsce na karty (Firefox), ktos moglby doradzic jak to zmienic? :)

Screen:
http://img855.imageshack.us/i/farma.png/
http://img855.imageshack.us/i/farma.png/

agnesneumeister
03.03.2011, 07:15
Mam do postawienia 3zagrody jedna z jajkami i2z wełna angorska od kilku godzin probuje i niestety jest to niemozliwe bo wraca na pasek.Wszystkie potrzebne mi sa do wykonania eventu.
Ja mam to samo od kilku dni juz krew mnie zalewa kasa poszla na te zagrody a one w pasku sobie ladnie wygladaja.Co za ignorancja i brak wyobrazni czekalam cierpliwie na naprawe ale juz czekam za dlugo na te zagrody poszlo 40 zl ktore chce odzyskac i napewno tak tego nie zostawie bo to kretactwo takie jest moje zdanie

MOD_Ariadna
03.03.2011, 09:23
Witam wszystkich rozżalonych (tu powinnam dopisać również siebie)...

Wiem, że większość z Was ma już dość tych konserw, też chciałabym, żeby zmiany zostały najpierw przetestowane, a dopiero potem wprowadzane, ale Farmerama jest żywym organizmem. Nawet sprawdzone aktualizacje nie zawsze na nim zadziałają poprawnie.

Wiemy o problemach z pucharami, z sianiem i zbieraniem, nawozem Zośki, ilością PD, zalanymi polami, stawianiem fabryk i wyskakującym komunikatem o błędzie, specjaliści starają się jak najszybciej poprawić te błędy.

Proszę też wszystkich o wykonywanie co jakiś czas "konserwy" komputera - czyszczenie ciasteczek i historii przeglądania, sprawdzenie wersji Flasha (od przedwczoraj jest nowa), a przede wszystkim po każdej zmianie (sianie, zbieranie itp) o wylogowanie i ponowne zalogowanie, aby gra się poprawnie zapisała (tylko nie odświeżajcie strony, musi nastąpić przelogowanie). Róbcie tak do końca aktualizacji.

Baaardzo Was proszę o cierpliwość, wierzcie mi, że sama chętnie dałabym po głowie tym chochlikom, które te aktualizacje psują. Ale niestety nikt z Ekipy nie ma na to wpływu.
Szanujmy siebie nawzajem i nie używajmy obraźliwych słów, bo żadna sytuacja nie zwalnia nas wszystkich z przestrzegania regulaminu...

Nie złośćcie się też na "automatyczne" odpowiedzi z Pomocy Technicznej. Wierzcie mi, Wasze zgłoszenia czyta Ticket Moderator, żywy człowiek, jeden z Ekipy. Takich zgłoszeń w tej chwili dziennie wpływają setki. Jeśli widzi, że wersja Flasha na Waszym komputerze jest nieaktualna, wysyła regułkę o Flashu, jeśli taki błąd nie jest spowodowany aktualizacjami, wysyła formułkę o ciasteczkach. Natomiast jeśli powodem błędu są aktualne prace - formułkę o tym, że błąd jest znany i specjaliści pracują.
Wyobraźcie sobie, ile czasu musielibyście czekać na odpowiedź, gdyby każdemu odpisywał indywidualnie, pisząc każdą odpowiedź własnymi słowami...
I mam na koniec prośbę: jeśli dostajecie odpowiedź, postąpcie zgodnie z zaleceniami, nie zaszkodzi, a może wyelimuje choć część błędów.

grisaille
04.03.2011, 15:48
Pasek narzędzi jest nieaktywny, i nic nie można z tym zrobić, mimo zainstalowanej najnowszej wersji flesha, wyczyszczeniu ciasteczek oraz historii. Ki diabeł ? ;)

czajnik72
05.03.2011, 17:38
To zależy z jakiej przeglądarki korzystasz. Ja korzystam z Opery i zrobiłem tak.Zalogowałem się przez IE, zainnstalowałem pasek w IE, wszedłem przez pasek z IE i wszystkie bonusy dostałem.

-Unibax-
05.03.2011, 18:42
Czy an operze pasek będzie działać

SMOD_Zgredek*
05.03.2011, 21:41
Czy an operze pasek będzie działaćNie, pasek działa tylko na IE i FF.

dorotabp0
10.03.2011, 20:20
To zależy z jakiej przeglądarki korzystasz. Ja korzystam z Opery i zrobiłem tak.Zalogowałem się przez IE, zainnstalowałem pasek w IE, wszedłem przez pasek z IE i wszystkie bonusy dostałem.

zalogowałam sie w IE zainstalowałam pasek dostałam owcę na traktorze ale nie jestem pewna co do innych bonusów nie ma żadnych komunikatow informujących o tym ,kilka razy dziennie pokazuje mi się odbierz bonus jeśli jestem w grze trochę dłużej ,pasek też potrafi zniknąć i muszę go znowu instalować szczegolnie po każdym usuwaniu plików tymczasowych i problemach technicznych tak będzie już zawsze

SMOD_Bookie*
10.03.2011, 22:26
zalogowałam sie w IE zainstalowałam pasek dostałam owcę na traktorze ale nie jestem pewna co do innych bonusów nie ma żadnych komunikatow informujących o tym ,kilka razy dziennie pokazuje mi się odbierz bonus jeśli jestem w grze trochę dłużej ,pasek też potrafi zniknąć i muszę go znowu instalować szczegolnie po każdym usuwaniu plików tymczasowych i problemach technicznych tak będzie już zawsze

Kiedy pokazuje się komunikat "odbierz bonus" to klikasz, otworzy się lista z np: bonusem za logowanie, informacją kto wysłał prezent, info że urosło coś na farmie.

martaxxl35
11.03.2011, 09:56
Chciałam zainstalować pasek narzędzi (ukazał sie lecący samolot) i nie dało się. Pisało" Program firefox nie pozwolił witrynie (farmerama.gamehero.com) zapytać o zgodę na zainstalowanie oprogramowania" Czy ktoś wie o co chodzi??? Korzystam z programu firefox, wiec powinno działać???? Prosze o pomoc :)
Hej!od jakiegoś czasu loguję się przez pasek i nie dostaję bonusa za logowanie,nie wiem co mam zrobić,proszę o wskazówki.:rolleyes:

dominikb98
13.03.2011, 08:27
ja jakos dostalem owce w traktorze a gram na przegladarce google chrome

SMOD_Iwa
13.03.2011, 09:19
Hej!od jakiegoś czasu loguję się przez pasek i nie dostaję bonusa za logowanie,nie wiem co mam zrobić,proszę o wskazówki.:rolleyes:
Instalacja paska narzędziowego FARMERAMY na przeglądarce Firefox.

Tu masz poradnik ze wskazówkami krok po kroku
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=332956

Megi71
14.03.2011, 13:05
Witam
Miałam już zainstalowany pasek, ale po jakimś czasie znikł, dziś probowałam go jeszcze raz zainstalować(i to kilka razy) i nie pojawia mi się na przeglądarce FF nic. Ktoś wie jak sobie poradzić z tym problemem? Z góry dziękuję.

MOD_Khamul
14.03.2011, 13:11
Witam
Miałam już zainstalowany pasek, ale po jakimś czasie znikł, dziś probowałam go jeszcze raz zainstalować(i to kilka razy) i nie pojawia mi się na przeglądarce FF nic. Ktoś wie jak sobie poradzić z tym problemem? Z góry dziękuję.

Najpierw podaję link do poradnika:

A teraz ode mnie:

Sprawdź czy w dodatkach nie masz wyłączonego paska - w takim przypadku będzie on zainstalowany, jednak nie będzie się uruchamiać wraz z włączeniem przeglądarki :) Drugą sprawą jest włączenie w przeglądarce zapamiętywania historii, gdyż mogą się nie zapisywać niektóre ustawienia jeśli ta opcja jest wyłączona :) A jeśli pasek widnieje w zainstalowanych dodatkach, jest włączony, a zapamiętywanie historii nic nie pomaga to najpierw odinstaluj pasek z dodatków, a potem ponownie go zainstaluj ;)

Megi71
14.03.2011, 13:20
Poradnik przeczytałam kilkakrotnie i nic to nie dało, dlatego zwróciłam się o pomoc.Historia jest włączona a w dodatkach mam jedynie Java Console i też jest włączona, a opcja odinstaluj jest w nim nieaktywna. Na IE zainstalował sie pasek bez problemu, ktoś wie jaka może byc przyczyna, że na FF się nie da?

magdan1979
15.03.2011, 16:13
jak odszukac pasek narzedzi

MOD_Szcziga*
15.03.2011, 17:50
Jakiej przeglądarki używasz?

jolpaw
18.03.2011, 15:19
Witam .Wcześniej miałam sprawnie działające pasek narzędzi .Dwa dni temu syn zaktualizował mi firefoxa (teraz mam firefox 4.0) i pasek narzędzi mi zniknął . Nie mogę go ponownie zainstalować . Proszę o podanie mi co mam zrobić .
Pozdrawiam.

MOD_Szcziga*
18.03.2011, 16:44
Proszę w menu przeglądarki wybrać narzędzia, następnie dodatki i sprawdzić, czy jest tam pasek narzędzi. Można go stamtąd odinstalować i zainstalować ponownie.

jolpaw
18.03.2011, 17:40
Proszę w menu przeglądarki wybrać narzędzia, następnie dodatki i sprawdzić, czy jest tam pasek narzędzi. Można go stamtąd odinstalować i zainstalować ponownie.

Niestety nie udało mi się zainstalować dodatku Bigpoint Games PL Community Toolbar ponieważ nie jest on zgodny z programem Firefox 4.0 - taki miałam opis gdy usunęłam ,a następnie na nowo chciałam go zainstalować .

MOD_Szcziga*
18.03.2011, 17:55
W tej sytuacji żeby skorzystać z paska trzeba będzie wrócić do starszej wersji Mozilli lub (przynajmniej raz dziennie, aby skorzystać z PD za logowanie) zalogować się przez inną przeglądarkę (np. IE).

jolpaw
18.03.2011, 17:59
Dziękuję za wyjaśnienia .Będę próbować .

oliwiamisztal56
20.03.2011, 14:56
Miałam pasek i dostałam traktor dostawałam punkty pd codziennie ale pasek mi zniknął . próbowałam wgrać drugi ale nie mogę bo się nie pokazuje. A szkoda.:confused:

paula0412
20.03.2011, 18:57
Miałam pasek i dostałam traktor dostawałam punkty pd codziennie ale pasek mi zniknął . próbowałam wgrać drugi ale nie mogę bo się nie pokazuje. A szkoda.:confused:

kliknij widok u góry strony-później pasek narzędzi i zobacz czy masz zaznaczone Bigpoint Games PL- jeśli nie to zaznacz:) i powinno działać

mhkarpa
21.03.2011, 06:55
Witam.
Mam pasek ale niestety nie działa.
Gdy naciskam na miejsce włączenia to pisze że pasek nieaktywny i nic nie mogę zrobić.
Mam Linuxa z firefoxem.
Dzięki za pomoc.

palusia171
21.03.2011, 07:45
Witam! ja mam problem ze nie moge zainstalować nowego paska narzedzi:( Pomożcie

_Julak_
21.03.2011, 09:38
Ja za to nie mogę wejść do gry przez pasek. Wcześniej wszystko dobrze działało, ale dzisiaj klikam odbierz bonus: bonus za logowanie, ipojawia się pusta strona z napisem "Tjs=". Proszę o pomoc. Z góry dzięki =)

sasunia
21.03.2011, 09:41
Ja za to nie mogę wejść do gry przez pasek. Wcześniej wszystko dobrze działało, ale dzisiaj klikam odbierz bonus: bonus za logowanie, ipojawia się pusta strona z napisem "Tjs=". Proszę o pomoc. Z góry dzięki =)
kliknij na odśwież pasek narzędzi,powinno pomóc.:D

aciulenka88
21.03.2011, 09:42
Ja również mam pustą stronę z napisem "Tjs=" i nie mam zielonego pojęcia co to może oznaczać.

kara190597
21.03.2011, 10:46
Ja też mam pustą stronę a odświeżenie paska nie pomaga:confused:

_Julak_
21.03.2011, 10:52
Mi też odświeżenie nie pomogło. Nawet odinstalowałam, zainstalowałam ponownie i nic... =/

Oliwierek1010
21.03.2011, 11:01
a czy ten nowy pasek narzędzi jest lepszy od starego?koniecznie trzeba go mieć?

SMOD_Sakura
21.03.2011, 14:56
Bardzo proszę poradnik powinien pomóc:

kara190597
23.03.2011, 20:42
Nie mogę się zalogować przez pasek, jest nie aktywny, czytałam poradnik, instalowałam jeszcze raz pasek i nadal nic proszę o pomoc mam Mozillę Firefox. Rano pasek jeszcze działał normalnie.:confused:

Artakserkses699
28.03.2011, 09:41
Pytałem już bez rezultatu odpowiedzi , dlaczego po włożeniu do paska puchary nie dają się rozłożyć na poszczególne nakładki. Prosze kompetentną osobę z góry o odphttp://pl.board.bigpoint.com/farmerama/images/smilies/confused.gif

zagląda tu kto?

jakbym zaczął kląć to zaraz miałbym umoralniające pouczenia a tak to czekaj sobie :mad:

paula0412
28.03.2011, 09:55
Pytałem już bez rezultatu odpowiedzi , dlaczego po włożeniu do paska puchary nie dają się rozłożyć na poszczególne nakładki. Prosze kompetentną osobę z góry o odphttp://pl.board.bigpoint.com/farmerama/images/smilies/confused.gif

zagląda tu kto?

puchary nie rozkładają się na części, ale jak postawisz z powrotem to będziesz mieć tyle procent co wcześniej, więc chyba nie ma problemu;) połącz swoje posty, używając opcji "zmień", bo jak wpadnie kompetentna osoba to możesz dostać punkty za post pod postem!
Pozdrawiam serdecznie;)

trochę cierpliwości nie zaszkodzi na przyszłość....

gebek
28.03.2011, 09:58

Już od wczoraj jest moja odpowiedź
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=483300&page=6

Artakserkses699
28.03.2011, 10:01
puchary nie rozkładają się na części, ale jak postawisz z powrotem to będziesz mieć tyle procent co wcześniej, więc chyba nie ma problemu;) połącz swoje posty, używając opcji "zmień", bo jak wpadnie kompetentna osoba to możesz dostać punkty za post pod postem!
Pozdrawiam serdecznie;)

trochę cierpliwości nie zaszkodzi na przyszłość....
Dzięki. 2 tygodnie to i tak mam wielką cierpliwość.

Artakserkses699
28.03.2011, 10:04
Już od wczoraj jest moja odpowiedź
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=483300&page=6
Dzięki. Czekałem czekałem w nocy na odp i wreszczie poszedłem spać. Ale dzięki:)

paula0412
28.03.2011, 10:06
Dzięki. 2 tygodnie to i tak mam wielką cierpliwość.
dziwne, bo jakoś nie znalazłam tego Twojego pytania sprzed dwóch tygodni, w Twoich postach, ale jak masz problem jakikolwiek to zakładaj swoj własny wątek w dziale- Pomoc dla początkujących (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/forumdisplay.php?f=750)
albo Pytania ogólne (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/forumdisplay.php?f=752)
tam na pewno szybciej doczekasz się odpowiedzi, niż podpinając się pod czyjeś wątki!
jeszcze raz pozdrawiam i życzę obfitych plonów:D

efkat16
04.04.2011, 21:18
Tak. Pamiętaj, że należy wylogować się z paska, a drugi gracz musi się przez ten pasek zalogować.

jak się wylogować z paska?

kardam79
04.04.2011, 21:20
kliknij na pasku na taki trybik i obok twojego nicku w nawiasie pisze wyloguj-kliknij "wyloguj"

szymek28
06.04.2011, 13:34
Mam problem od jakiś 2 tygodni.
Pasek działał jak do tej pory bez zarzutu.
Po lewej stronie mam logo BigPointa i wyszukiwarkę oraz strzałkę, gdzie mogę sobie wybrać dodatkowe preferencje takie jak słownik itp.
Ale pasek Farmerama nie pokazuje mi się, mimo że pobrałem go ponownie...
Proszę o wyjaśnienie. :)

kaprysiak
07.04.2011, 17:11
Po lewej stronie mam logo BigPointa i wyszukiwarkę oraz strzałkę, gdzie mogę sobie wybrać dodatkowe preferencje takie jak słownik itp.

Jaką masz przeglądarkę? Jak mozzilę to spróbuj zrobić tak jak tu jest opisane klik. (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=3144729&postcount=150)

Ja różne rzeczy robiłam i zawsze było coś nie tak.Dopiero jak go włączyłam tak jak opisuje ten post zaczął chodzić bez zarzutu. Napisz czy coś Ci to pomogło.

SMOD_Hija
07.04.2011, 20:36
W przypadku posiadania Firefoxa 4.0 konieczne jest włączenie wtyczki paska BP. A jak to zrobić?
Otwieramy przeglądarkę i z menu narzędzia wybieramy opcję dodatki (otworzą się w nowej karcie). Z bocznego paska wybieramy opcję ROZSZERZENIA i na liście szukamy Bigpoint Games PL Community Toolbar. Z prawej strony mamy przyciski: opcje, włącz, usuń. Wciskamy opcję włącz. Zamykamy przeglądarkę i otwieramy ponownie - pasek powinien działać :)

Mam nadzieję, że jasno to wytłumaczyłam.

marianka57
08.04.2011, 16:23
Mam pasek narzędzi działał dobrze przez parę dni ale teraz nie mogę wejść przez pasek na farmę pisze że jest nieaktywny i nie mogę go teraz aktywować . Pomocy :(
Ja też proszę o pomac,mam taki sam problem,nie mogę się zalogować,pomóżcie proszę:(

kardam79
08.04.2011, 16:27
Ja też proszę o pomac,mam taki sam problem,nie mogę się zalogować,pomóżcie proszę:(
patrząc na pasek masz tam taki czerwony włącznik-kliknij go i powinno się pojawić okienko z danymi do logowania

szymek28
11.04.2011, 17:44
Chyba mnie ni zrozumieliście...
Ja mam włączone, nawet wszedłem w dodatkowe opcje i nic.
Mój pasek jest "aktywny" w połowie tzn. że logo BIGPOINT i wyszukiwarka jest, a części z FARMERAMĄ nie ma ;(

kardam79
11.04.2011, 17:55
to spróbuj tak:jak masz to logo bigpoint-jest tam po prawej taka maluteńka strzałeczka w dół.kliknij ją i z opcji ,które ci sie wyświetlą wybierz opcję "odśwież pasek narzędzi".może trzeba będzie wykonać tę czynność klika razy........sprawdź-mam nadzieję ,że to pomoże.

szymek28
11.04.2011, 18:44
Niestety, to też nie działa, próbowałem już wcześniej.
Aktualizowałem i też nic....

Tomekk971
14.04.2011, 16:10
a ile trzeba czekac na ten samolot z tym napisem

-eewwaa-
15.04.2011, 18:47
[QUOTE=barbara0743;3021422]A co jeśli farmę mają dwie osoby w domu, czyli na jednym komputerze, czy będą dwa bonusy ?[/QUO

kazde z was otrzyma swój traktorek i swoje PD tylko na tym pasku jest kółeczko trzeba na niego kliknąć i wylogowac daną osobe a zalogować kolejną i w ten sposób kazde z was obierze swój bonus!!!!

aniolekbest
23.04.2011, 08:51
jak włączyć pasek narzędziowy?????:(

SMOD_Bookie*
23.04.2011, 10:11
jak włączyć pasek narzędziowy?????:(

Proszę:

czechu79
01.05.2011, 22:10
Chciałam zainstalować pasek narzędzi (ukazał sie lecący samolot) i nie dało się. Pisało" Program firefox nie pozwolił witrynie (farmerama.gamehero.com) zapytać o zgodę na zainstalowanie oprogramowania" Czy ktoś wie o co chodzi??? Korzystam z programu firefox, wiec powinno działać???? Prosze o pomoc :)
Musisz ustawić przeglądarkę by pobierała automatycznie programy tak bynajmniej jest u mnie:):):)

_perelka_
03.05.2011, 10:13
Prosze o odpowiedz ,mam pasek ,mam bonus przy logowaniu natomiast nie monituje mnie ze cos sie urodzilo lub ze sa plony do zbioru , specjalnie czekalam wiedzac ze plony juz gotowe a tu nic , nie bylam w grze przegladarka Firefox byla wlaczona , mialo pokazywac na pasku powiadomienie o zbiorach .... itd . moze ktos wie dlaczego lub co jeszcze nalezy zrobic by powiadomienia pokazywalo ?
pozrawiam

po czesci zgadzam sie z poprzednikiem poniewaz owszem jest twoja farma cie wzywa lecz nie monituje ze cos jest gotowe do zbioru . mialo powiadamiac ,niestety ta opcja u mnie nie dziala . czy musze cos zrobic ? dlaczego nie powiadamia wszystkie bonusy otrzymuje jest ok ,przegladarka firefox , ale nie dziala wlasnie ta opcja powiadamiania ,prosze o pomoc

czy nikt nie potrafi udzielic mi informacji ,juz dwa razy pisze moje posty wpadaja na ostatnia strone tam gdzie nikt chyba nie zaglada , ponawiam pytanie ,nie mam powiadomien o gotowych zbiorach , co powinnam zrobic ? przegladarka firefox , po za tym wszysko dziala , bonusy sa owce dostalam , ale mialo monitowac o gotowych zborach , tego nie ma !!!!

Twoje posty połączyłam. Jeśli masz coś do dodania w poprzednim użyj opcji zmień. Tutaj poradnik (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=307613) jak to zrobić. A poćwiczyć można tutaj. (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=135980)
Mod_Sakura

pysiek_1984
03.05.2011, 14:35
siemka mi na pasku narzedzi pisze ODBIERZ co to oznacza

SMOD_Sakura
03.05.2011, 17:56
Prosze o odpowiedz ,mam pasek ,mam bonus przy logowaniu natomiast nie monituje mnie ze cos sie urodzilo lub ze sa plony do zbioru , specjalnie czekalam wiedzac ze plony juz gotowe a tu nic , nie bylam w grze przegladarka Firefox byla wlaczona , mialo pokazywac na pasku powiadomienie o zbiorach .... itd . moze ktos wie dlaczego lub co jeszcze nalezy zrobic by powiadomienia pokazywalo ?
pozrawiam

po czesci zgadzam sie z poprzednikiem poniewaz owszem jest twoja farma cie wzywa lecz nie monituje ze cos jest gotowe do zbioru . mialo powiadamiac ,niestety ta opcja u mnie nie dziala . czy musze cos zrobic ? dlaczego nie powiadamia wszystkie bonusy otrzymuje jest ok ,przegladarka firefox , ale nie dziala wlasnie ta opcja powiadamiania ,prosze o pomoc

czy nikt nie potrafi udzielic mi informacji ,juz dwa razy pisze moje posty wpadaja na ostatnia strone tam gdzie nikt chyba nie zaglada , ponawiam pytanie ,nie mam powiadomien o gotowych zbiorach , co powinnam zrobic ? przegladarka firefox , po za tym wszysko dziala , bonusy sa owce dostalam , ale mialo monitowac o gotowych zborach , tego nie ma !!!!

Szczerze mówiąc nie wiem czemu pasek nie monitoruje zadań. Czasami bywa, że powiadomienia przychodzą z opóźnieniem. Prace nad paskiem wciąż są prowadzone. Jeżeli tylko zasięgnę dokładniejszych informacji to Ci je podam. Z opisu wygląda, że pasek działa prawidłowo jeżeli chodzi o inne funkcje, ta także powinna działać.

[quote=pysiek_1984;4422260]siemka mi na pasku narzedzi pisze ODBIERZ co to oznacza

Ta funkcja informuje Cię, że na Twojej farmie coś się wydarzyło. Odbierz bez obaw, może to być np informacja o tym, że owoce z drzewek należy już zebrać.

marcelkinas
04.05.2011, 08:24
Witam,

Zainstalowałem pasek narzędziowy i nie mogę się zalogować na farmę przez pasek. Na pasku mam tylko BIGPOINT.COM i wyszukiwarkę.

Tak to wygląda u mnie

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/bc9b5a53/pasek.jpg.html

SMOD_Bee –
Twoje posty połączyłam, zapoznaj się proszę z tym poradnikiem jak edytować swoje posty (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=307613)

Wielgachna
04.05.2011, 09:14
U mnie na pasku zniknęła opcja -bonus za logowanie-:rolleyes:
Reszta działa poprawnie:)

ZłotaDolina555
04.05.2011, 14:28

Ja tez mam problem z paskiem, nie dziala od 2 dni. Nie pokazuje sie w ogóle.

gebek
04.05.2011, 14:45
13star

Przy przejściu poziomu program przestał "rozróżniać" wyspę od farmy.
Ten komunikat dotyczy przejścia poziomu farmy ale wyświetla się też na wyspie.

PS
To jest wątek o pasku, a nie o wyspie.
Zapoznaj się z >>Regulamin Forum<< (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=124409) pkt 10

agnes904
04.05.2011, 18:49
u mnie pasek narzedzi dziala bez zarzutu lecz jak wlacze jakas strone z inetnetu typu interia onet lub inne to automatycznie sie blokuje i nie potrafie juz nic wiecej zrobic musze otworzyc nowa strone dopiero wtedy to dziala a jak wylacze pasek narzedzi Bigpoint to wszystko dziala bez zarzut dlaczego tak sie dzieje prosze o dopowiedz i pozdrawiam wszystkich graczy.:o

SMOD_Sakura
04.05.2011, 21:33
U mnie na pasku zniknęła opcja -bonus za logowanie-:rolleyes:
Reszta działa poprawnie:)

Najpewniej już się dzisiaj logowałaś. Bonus działa raz dziennie.

Ja tez mam problem z paskiem, nie dziala od 2 dni. Nie pokazuje sie w ogóle.

u mnie pasek narzedzi dziala bez zarzutu lecz jak wlacze jakas strone z inetnetu typu interia onet lub inne to automatycznie sie blokuje i nie potrafie juz nic wiecej zrobic musze otworzyc nowa strone dopiero wtedy to dziala a jak wylacze pasek narzedzi Bigpoint to wszystko dziala bez zarzut dlaczego tak sie dzieje prosze o dopowiedz i pozdrawiam wszystkich graczy.:o

Bardzo proszę przeloguj się i wyczyść ciasteczka.

Jeżeli gra nie działa poprawnie zastosuj się do instrukcji. (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=123775&highlight=pliki+cookies)
Zapoznaj się z tym ogłoszeniem. (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=452660)
Jeśli gra nadal nie będzie działała poprawnie skontaktuj się z pomocą techniczną (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=266368).

axxk
05.05.2011, 07:16
witam mam takie pytanie dotyczace paska. Nie wiecie do czego służy to miejsce gdzie ciągle jest napis " brak akcji specjalnych" pasek juz mam od jakiegos czasu ale nigdy tam sie nic nie pojawiło. a tak wogóle to ten pasek częściej nie działa niz działa. a tak wogóle to jedyna rzecz jaka sie pojawia na nim to odbierz bonus...
czy jeszcze do czegoś on słuzy czy tylko informuje o bonusach i wiadomościach?

Wielgachna
05.05.2011, 08:23
[quote=MOD_Sakura;4435518]Najpewniej już się dzisiaj logowałaś. Bonus działa raz dziennie.

Wiem o tym, że bonus działa tylko przy pierwszym logowaniu.
Dzisiaj specjalnie przed zalogowaniem się sprawdziłam, niestety była tylko informacja o prezentach. Nie ma opcji bonusowej:rolleyes:

-wiejskifarmerxd-
05.05.2011, 08:33
Mam problem z paskiem narzędzi. Nie mogę go włączyć. Kiedy klikam na czerwony "włącznik" pisze, że nie wybrałem konta. Loguję się tam i pisze, że dane są nieprawidłowe i mam je sprawdzić. Próbowałem już 5 razy, ciągle to samo. Dla pewności zalogowałem się na Farmeramie. Tam dane są prawidłowe. Dlaczego pasek nie chce się włączyć?

Eko-Farm
05.05.2011, 08:52
My z mężem dostaliśmy po traktorku, myślę, że z PD też nie będzie problemu
< mam problem z napisami pojawia mi się w języku angielskm. Mam internet Explorer ustawiony na język polski co mam zrobić.

Graphix
05.05.2011, 08:59
Mam problem z paskiem narzędzi. Nie mogę go włączyć. Kiedy klikam na czerwony "włącznik" pisze, że nie wybrałem konta. Loguję się tam i pisze, że dane są nieprawidłowe i mam je sprawdzić. Próbowałem już 5 razy, ciągle to samo. Dla pewności zalogowałem się na Farmeramie. Tam dane są prawidłowe. Dlaczego pasek nie chce się włączyć?
mam dokladnie to samo :mad::confused:

BKJHK70
05.05.2011, 09:04

Chyba faktycznie coś się dzieje, bo rano jeszcze wszystko było ok, a teraz pojawił się ten sam problem.

greyven
05.05.2011, 09:08
u mnie ten sam problem

nowa68
05.05.2011, 09:18
usiłowałam dzis pare razy sie zalogować przez pasek narzędzi raz mi sie udało ale teraz juz nie za każdym razem wyskakuje mi że nieprawidłowy login lub hasło więc zmuszona zostałam do zalogowania sie prtzez opere i co i wszystko dziala a więc coś znowu nakombinowaliście i tyle prosiłabym o poprawienie

LusiaSZ
05.05.2011, 09:29
Witam.U mnie ten sam problem, nie mogę zalogować się przez pasek.

filip1191
05.05.2011, 09:34
u mnie też coś szaleje ,bo nie chce zalogować i odlicza pełnię księżyca ha ha :)...no to chyba błąd

rena658
05.05.2011, 09:37
u mnie też coś szaleje ,bo nie chce zalogować i odlicza pełnię księżyca ha ha :)...no to chyba błąd
U mnie jest to samo :)

martika32
05.05.2011, 09:37
witam, ja też nie mogę się zalogować przez pasek narzędzi. Mało tego, na pasku akcji specjalnych mam informację o Pełni Księżyca, gdzie trwa odliczanie ale nie ma eventu w grze. Czyżby informacja o Pełni znów pojawiła się za wcześnie? Nic z tego nie rozumiem.
Pozdrawiam

RAFAL0001980
05.05.2011, 09:38
No własnie ja tez nie moge wejsc przez pasek narzedzi coś jest nie tak mi wyskakuje jakiś link . A i w powiadomienu pisze ze pełnia księżyca a na farmie brak pełni :p

tomw81
05.05.2011, 11:29
Ja też nie dostaje bonusu za logowanie.
ani wczoraj ani dzisiaj nie ma.

-kati102-
05.05.2011, 15:52
Zniknął mi całkowicie pasek narzędzi jak go zainstalować z powrotem:confused::confused::confused:

aniolekbest
05.05.2011, 16:40
czy da się zainstalować pasek na Mozilla Firefox?????? czy działa wyłącznie na explorerze:confused: Pomóżcie proszę...

aniolekbest
05.05.2011, 16:44
Zniknął mi całkowicie pasek narzędzi jak go zainstalować z powrotem:confused::confused::confused:

wejdź na tą stronkę tam jest ładnie opisane wszystko, sama sprawdziłam wszystko działa idealnie.

Tadeo51`
05.05.2011, 16:45
Mi też zniknął pasek narzędzi i nic nie da się zrobić , próbowałem pobrać ponownie , ale nie wskakuje karamba

sisi64
05.05.2011, 16:46
Ja też nie dostaje bonusu za logowanie.
ani wczoraj ani dzisiaj nie ma.
U mnie rowniez od paru dni nie widze w pasku-Bonus za zalogowanie-Ale jest on automatycznie doliczany,przynajmniej w moim przypadku.

minus80
05.05.2011, 18:09
nie można się od dwóch dni zalogować na farmie , nie działa:)

SMOD_Sakura
05.05.2011, 18:41

Kochani mamy już oficjalne ogłoszenie w sprawie kłopotów z paskiem:
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=4437863#post4437863

quote=aniolekbest;4440796]czy da się zainstalować pasek na Mozilla Firefox?????? czy działa wyłącznie na explorerzehttp://pl.board.bigpoint.com/farmerama/images/smilies/confused.gif Pomóżcie proszę...[/quote]

Bardzo proszę, wszystko o pasku narzędziowym:

nie można się od dwóch dni zalogować na farmie , nie działahttp://pl.board.bigpoint.com/farmerama/images/smilies/smile.gif
Bardzo proszę przeloguj się i wyczyść ciasteczka.

Jeżeli gra nie działa poprawnie zastosuj się do instrukcji. (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=123775&highlight=pliki+cookies)
Zapoznaj się z tym ogłoszeniem. (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=452660)
Jeśli gra nadal nie będzie działała poprawnie skontaktuj się z pomocą techniczną (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=266368).
Spróbuj zalogować się przez inną przeglądarkę.

marianka57
05.05.2011, 20:06
My z mężem dostaliśmy po traktorku, myślę, że z PD też nie będzie problemu
Ja też mam problem z paskiem,od trzech dni nie dostaję PD za zalogowanie ,nie mam też wiadomości farma cię wzywa,pozdrawiam:(

WINOPIJCA
06.05.2011, 07:32
co z tym paskiem? Najpierw informował o Happy Day Tree, teraz znów Happy Day, mamy czekać do południa jak ostatnio, czy to pomyłka?

antar66
06.05.2011, 07:34
u mnie jest to samo, poza tym ciężko mi się zalogować przez pasek

danutamaeder
06.05.2011, 07:41
ja tez mam na pasku farmerama happy day i bonusa po zalogowaniu tez nie dostaje:confused:

SMOD_Sakura
06.05.2011, 07:43
Ja też mam problem z paskiem,od trzech dni nie dostaję PD za zalogowanie ,nie mam też wiadomości farma cię wzywa,pozdrawiam:(

quote=antar66;4445666]u mnie jest to samo, poza tym ciężko mi się zalogować przez pasek[/quote]

Zapoznajcie się z tym ogłoszeniem:
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=538759
Informatycy już pracują nad paskiem.

co z tym paskiem? Najpierw informował o Happy Day Tree, teraz znów Happy Day, mamy czekać do południa jak ostatnio, czy to pomyłka?

To błąd w oficjalnych ogłoszeniach nie ma takiej informacji.

zosiekk
06.05.2011, 07:48
ok, dzięki (WINOPIJCA)

-przekop3-
06.05.2011, 07:55
mam pytanie czy u kogoś także nie działa Happy Day z punktami na drzewa to u mnie chociaż się wyświetla to pd naliczane są tak samo za jabłoń10pdi tak dalej proszę o pomoc

BA_Jazz
06.05.2011, 13:50
mam pytanie czy u kogoś także nie działa Happy Day z punktami na drzewa to u mnie chociaż się wyświetla to pd naliczane są tak samo za jabłoń10pdi tak dalej proszę o pomoc

Obecnie nie trwa żaden Happy Day w związku z tym punkty są naliczane normalnie.

zosiekk
06.05.2011, 22:31
A teraz z innej beczki, ale nadal na temat paska. Pojawiła mi się informacja ,,you have message from toolbar i coś tam" jeszcze było ale już zniknęło, i nie bardzo wiem o co chodzi :confused:
Sprawdzałam pocztę i nie ma tam żadnej wiadomości od pomocy technicznej, a myślałam że to może to.

pawełek6
07.05.2011, 00:20
Może ktoś wie skąd pobrać pasek na IE9 :)

Indianka1982
07.05.2011, 02:02
_PERELKA_Nie ma nic takiego że ci pisze że teraz masz właśnie do zbioru owoce jest ogólny komunikat "Twoja farma Cię wzywa
Farma Cię wzywa! Pospiesz się! Drzewa uginają się pod ciężarem owoców, na polach dojrzały rośliny, a w zagrodach słychać popiskiwania młodych." -graj teraz

Jedyne co sygnalizuje na pasku że coś się na farmie dzieje to czerwony kolor w ikonce "odbierz". Tak jest przynajmniej u mnie i z tego co wiem u innych graczy też.

zosiekk
07.05.2011, 07:18
no tak jest ,,odbierz bonus", ,,dostałeś prezent", itd., a wczoraj między nimi wskoczyło mi coś takiego, ale jak później wróciłam do tego >ODBIERZ< to już nic tam nie było, dlatego nie pamiętam jak to dokładnie brzmiało, no i wiem czego się miałam dowiedzieć z tej ,,message" .

skubiland
08.05.2011, 08:57
dlaczego na pasku nie ma już ''bonus za logowanie'',wcześniej coś takiego miałam a teraz nie czy bonus został zlikwidowany?

SMOD_Sakura
08.05.2011, 09:04
A teraz z innej beczki, ale nadal na temat paska. Pojawiła mi się informacja ,,you have message from toolbar i coś tam" jeszcze było ale już zniknęło, i nie bardzo wiem o co chodzi :confused:
Sprawdzałam pocztę i nie ma tam żadnej wiadomości od pomocy technicznej, a myślałam że to może to.

Pewnie było to powiadomienie o jakimś ulepszeniu paska. Dokładniej Ci nie odpowiem.

dlaczego na pasku nie ma już ''bonus za logowanie'',wcześniej coś takiego miałam a teraz nie czy bonus został zlikwidowany?

Bonus działa raz dziennie. jeśli się nie wyświetla to chwilowy błąd, bonus nadal działa.

skubiland
08.05.2011, 11:56
dzięki za udzielenie odpowiedzi.

axxk
08.05.2011, 15:02
witam mam takie pytanie dotyczace paska. Nie wiecie do czego służy to miejsce gdzie ciągle jest napis " brak akcji specjalnych" pasek juz mam od jakiegos czasu ale nigdy tam sie nic nie pojawiło. a tak wogóle to ten pasek częściej nie działa niz działa. a tak wogóle to jedyna rzecz jaka sie pojawia na nim to odbierz bonus...
czy jeszcze do czegoś on słuzy czy tylko informuje o bonusach i wiadomościach?

ja nadal czekam na jakas odpowiedź juz w 3 miejscach zadałam pytanie.. jak mam ustawic ten pasek, żeby w miejscu brak akcji specjalnych w koncu zaczęło sie coś wyświetlać?

SMOD_Sakura
08.05.2011, 18:37
ja nadal czekam na jakas odpowiedź juz w 3 miejscach zadałam pytanie.. jak mam ustawic ten pasek, żeby w miejscu brak akcji specjalnych w koncu zaczęło sie coś wyświetlać?

Jeśli aktualizowałeś firefoxa skorzystaj z poradnika jak ustawić pasek aby działał:
Pasek jest ciągle aktualizowany, ja proponuję ściągać najnowszą wersję paska i zainstalować na nowo.

BadzioN
08.05.2011, 23:57
Szkoda ze nie ma takiej opcji jesli chodzi o kombajn cos takiego jak jest szybki siew to powinien byc i szybki zbior bo to zbieranie co jest teraz juz mnie dobija;/

jull18
09.05.2011, 00:00
zgadzam się z Tobą... zbieranie to jedna z najgorszych robót.. i zabiera dużo czasu... :mad:

lussi_ja47
09.05.2011, 06:57
Mialo byc naprawione i nic, nadal nie moge sie zalogowac poprzez pasek narzędzi, nawet jak wykonam te czynnosci z wyczyszczenienm historii itp, pokaze sie na chwile i znika, co robic????:confused::o

wercia0000
09.05.2011, 08:11
od jakiegoś czasu nie mam bonusu za logowanie przez pasek dlaczego???
są jakieś problemy???
proszę o odpowiedz
z góry dziękuję

antar66
09.05.2011, 08:48
u mnie też po zalogowaniu nie pokazuje się na czerwono "odbierz bonus"

[monia85]
09.05.2011, 08:49
Mam pytanko, w zadaniu w restauracji wygrałam żółtą owczarnie, a nie otrzymałam jej dlaczego?

gebek
09.05.2011, 08:54
;4474874']Mam pytanko, w zadaniu w restauracji wygrałam żółtą owczarnie, a nie otrzymałam jej dlaczego?
a masz już poziom 21 lub wyższy ?

[monia85]
09.05.2011, 08:55
Tak jestem na poziomie 53

gebek
09.05.2011, 08:58
To przeloguj się. A potem zobacz w pasku ulepszeń

marysienka005
09.05.2011, 08:59
Sprzedalam na targu 2 owce nagie , ktos kupil odrazu ale nie otrzymalam za nie sianogroszy , dlaczego. To juz drugi raz.Ma ktos podobny problem?

[monia85]
09.05.2011, 09:05
To nic nie daje. Ja w sumie już jakiś czas temu zrobiłam to zadanie z restauracji i nie zauważyłabym braku nagrody, gdyby nie moja siostra która zrobiła to zadanie wczoraj i otrzymała tą owczarnie.

[gruszka]1
09.05.2011, 09:25
Mam aktualizacje firefox (na tej przegladarce gram w farme) do wersji 4.0.1.
Czy pasek narzedzi bedzie dzialal z ta wersja?
Na stronie http://pl.bigpoint.com/farmerama-toolbar/ nie znalazlam odpowiedzi, a wypowiedzi w tym watku sa dwuznaczne!
Jesi ktos ma na ten temat wiedze, to prosze o odpowiedz (z gory dzieki).

Wiaruska
09.05.2011, 09:43
1;4475091']Mam aktualizacje firefox (na tej przegladarce gram w farme) do wersji 4.0.1.
Czy pasek narzedzi bedzie dzialal z ta wersja?
Na stronie http://pl.bigpoint.com/farmerama-toolbar/ nie znalazlam odpowiedzi, a wypowiedzi w tym watku sa dwuznaczne!
Jesi ktos ma na ten temat wiedze, to prosze o odpowiedz (z gory dzieki).

Gram na tej samej przeglądarce (wersja najnowsza jak u Ciebie) i pasek działa, były jakieś z nim kłopoty, ale to nie było chyba zależne od wersji . Dodam, że mam też najnowszego Flascha i wszystko działa jak trzeba.

Właśnie sprawdziłam, PD za logowanie też dodaje.

kardam79
09.05.2011, 09:46
Gram na tej samej przeglądarce (wersja najnowsza jak u Ciebie) i pasek działa, były jakieś z nim kłopoty, ale to nie było chyba zależne od wersji . Dodam, że mam też najnowszego Flascha i wszystko działa jak trzeba.
u mnie też wszystko działa poprawnie.....ale czytałam na forum ,że u niektórych zdarza się tzw.przymulenie komputera po zainstalowaniu najnowszej wersji firefoxa

Wiaruska
09.05.2011, 10:18
u mnie też wszystko działa poprawnie.....ale czytałam na forum ,że u niektórych zdarza się tzw.przymulenie komputera po zainstalowaniu najnowszej wersji firefoxa

Gram na dwóch przeglądarkach (druga to Chrome), ale zauważyłam, że ta nowa wersja wolno się zamyka, trzeba dłużej odczekać aby ponownie ją włączyć. Gra chodzi ciut szybciej na Chrome.
Dodam, że ciasteczka i te inne mam z automatu czyszczone przy każdym zamykaniu przeglądarki, a w Chrome doinstalowałam dodatek Click@Clean, którym czyszczę ciasteczka inne (nawet flaschowe).

axxk
09.05.2011, 10:19
Jeśli aktualizowałeś firefoxa skorzystaj z poradnika jak ustawić pasek aby działał:
Pasek jest ciągle aktualizowany, ja proponuję ściągać najnowszą wersję paska i zainstalować na nowo.

wczoraj po raz 4 sciagałam i instalowałam pasek
wszystko zgodnie z poradnikiem było robione. dziwne ze wszystko w pasku działa oprocz tej 1 opcji

maciassl
09.05.2011, 10:42
Pasek Narzędzi Mi Zniknął :(

tomw81
09.05.2011, 19:50
a ja już z tym paskiem dałem sobie spokój, nie dostaje już bonusu za logowanie.
próbowałem wszystkiego, nie pomogło dalej brak bonusu.

kardam79
09.05.2011, 19:57
hmmm tak sobie myślę,że może to coś da........
patrząc na pasek po jego lewej stronie(pierwszy z brzegu)jest logo i napis bigpoint.com i jast tam taka ledwo widoczna strzałeczka w dół-jak się ją kliknie pokaże się kilka opcji....między innymi aktualizacje-może to wystarczy żeby działał poprawnie???spróbujcie...

tomw81
09.05.2011, 22:22
spróbowałem na 2 koncie 60lv i tam działa"Odbierz bonus", z tego widać ze od 65lv nie ma już "Odbierz bonus".

kardam79
09.05.2011, 22:28
nie wiem,ale mąż ma 71 lvl i bonus dostaje.......

mogę jeszcze polecic sprawdzenie paska tak jak to pokazuje post nr 3 w linku
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=4487097#post4487097

rondua_jc1
12.05.2011, 10:17
nie mam już bonusu za logowanie w pasku narzędzi... o co chodzi...?

lussi_ja47
14.05.2011, 06:39
chce odinstalowac pasek narzędzi , który juz u mnie nie dziala , jak to zrobic?W ustawieniach jest tylko opcja "włacz" nie ma innej alternatywy, prosze o pomoc

Iron__Mouse
14.05.2011, 06:55
chce odinstalowac pasek narzędzi , który juz u mnie nie dziala , jak to zrobic?W ustawieniach jest tylko opcja "włacz" nie ma innej alternatywy, prosze o pomoc

Panel sterowania - dodaj/usuń programy.

Mi ten pasek działa juz na nerwy , zeby się zalogować musze w niego kliknac kilka razy zanim zaskoczy :mad:

lussi_ja47
14.05.2011, 11:06
Panel sterowania - dodaj/usuń programy.

Mi ten pasek działa juz na nerwy , zeby się zalogować musze w niego kliknac kilka razy zanim zaskoczy :mad:
Dziękki Iron, ale próbowalam poprzez panel sterowaniaq i tez sie nie da :(, pisze cos po angielsku i nie panimaju :Dcould non open install.log.file taki komunikat wyskauje mi

Iron__Mouse
14.05.2011, 15:42
Dziękki Iron, ale próbowalam poprzez panel sterowaniaq i tez sie nie da :(, pisze cos po angielsku i nie panimaju :Dcould non open install.log.file taki komunikat wyskauje mi

Oj to moze pomocy technicznej zapytaj , albo dorwij jakiegoś Moda :)

himera0011
16.05.2011, 12:31
hej chciałabym sciągnąć pasek narzędzi ale nie wiem skąd

gebek
16.05.2011, 12:33
tu masz poradnik a w poscie #1 Link

MOD_Szcziga*
16.05.2011, 12:33
hej chciałabym sciągnąć pasek narzędzi ale nie wiem skąd

Tutaj wszystko wyjaśniono:

zosia1953
20.05.2011, 20:30
Witam ! zainstalowałam pasek farmeramy na chrome ale otwiera mi się w małym oknie i trzeba przesuwać nie wiem jak zrobić by był duży obraz pozdrawiam

FarmIwon
20.05.2011, 21:44
Witam.

Od 15.maja nie mogę się zalogować na Farme poprzez pasek narzędzi....
Przeczytałam ostatnich 15 stron i zrobiłam wszystkie warianty "naprawy" i dalej nic z tego.
Pasek jak nie działał tak nie działa. :(
Korzystam z Firefoxa ale ze starego bo 3.5.

Ktoś może ma pomysł co może być tego przyczyną???

DarkSolKaT
20.05.2011, 23:29
Witam ! zainstalowałam pasek farmeramy na chrome ale otwiera mi się w małym oknie i trzeba przesuwać nie wiem jak zrobić by był duży obraz pozdrawiam

Na chrome może nie działać poprawnie
Chrome to swoista przeglądarka - okrojona o wiele rzeczy by zyskać na szybkości.
Najlepiej zainstaluj na IE bo z mozillą ostatnią się dziwy dzieją :D

zosia1953
21.05.2011, 08:56
Na chrome może nie działać poprawnie
Chrome to swoista przeglądarka - okrojona o wiele rzeczy by zyskać na szybkości.
Najlepiej zainstaluj na IE bo z mozillą ostatnią się dziwy dzieją :D na IE gra małżonek a mnie tu dobrze chodzi tylko mam ten problem żeby grać z paska pozdrawiam

axxk
22.05.2011, 09:34
witam a ja mam takie pytanie. jak zmienic jezyk w pasku ?
najpierw kilka miesiecy mialam ciagle napis brak akcji specjalnych. teraz od kilku dni w koncu mi wyswietla - np teraz happy day ale za to po niemiecku.. oczywiscie cala reszta jest po polsku..
jak moge to zmienic?

STM_Tajna*
22.05.2011, 20:48
witam a ja mam takie pytanie. jak zmienic jezyk w pasku ?
najpierw kilka miesiecy mialam ciagle napis brak akcji specjalnych. teraz od kilku dni w koncu mi wyswietla - np teraz happy day ale za to po niemiecku.. oczywiscie cala reszta jest po polsku..
jak moge to zmienic?

Z tego co się dowiedziałam wynika, że pojawił się taki problem u niektórych graczy. Miejmy nadzieję, że zostanie niedługo rozwiązany.

zosia1953
22.05.2011, 21:13
Witam ! zainstalowałam pasek farmeramy na chrome ale otwiera mi się w małym oknie i trzeba przesuwać nie wiem jak zrobić by był duży obraz pozdrawiam czy może mi ktoś pomóc jak zrobić normalny obraz pozdrawiam

SMOD_Bookie*
23.05.2011, 06:35
czy może mi ktoś pomóc jak zrobić normalny obraz pozdrawiam

Proszę:
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=431542

zosia1953
23.05.2011, 08:37
MOD-BOOKIE* POMOCY naciskałam na zmniejsz i mi się zamkło jak otworzyłam to ukazało mi się to , [Udało się! Zadbałeś o wszystko, więc możesz teraz poleżeć do góry brzuchem aż do następnej akcji specjalne] ,gram na google chrome pozdrawiam

SMOD_Bookie*
23.05.2011, 11:37
MOD-BOOKIE* POMOCY naciskałam na zmniejsz i mi się zamkło jak otworzyłam to ukazało mi się to , [Udało się! Zadbałeś o wszystko, więc możesz teraz poleżeć do góry brzuchem aż do następnej akcji specjalne] ,gram na google chrome pozdrawiam

Ten komunikat to informacja o zakończeniu akcji z sadzonkami:)
A jak obraz, już ok?

zosia1953
23.05.2011, 20:52
Ten komunikat to informacja o zakończeniu akcji z sadzonkami:)
A jak obraz, już ok?Witam cię gorąco ale przy opcji pokaż wszystko jest zaznaczone a jak naciskam na zmniejsz to nie działa tak bardzo bym chciała grać z paska tak jak mój małżonek na zwykłych googlach pozdrawiam

SMOD_Bookie*
23.05.2011, 21:12
Witam
To Ty chcesz powiększyć na przeglądarce okno? To w opcjach po prawej jest powiększ obraz:)

zosia1953
23.05.2011, 21:28
Witam
To Ty chcesz powiększyć na przeglądarce okno? To w opcjach po prawej jest powiększ obraz:) witam nie bardzo wiem gdzie szukać ale tam pisze powiększ o 100 procent ale to nie chyba o to chodzi bo powiększa mi się obraz z pulpitu dzięki ci za poświecenie mi czasu pozdrawiam

SMOD_Bookie*
23.05.2011, 21:39
witam nie bardzo wiem gdzie szukać ale tam pisze powiększ o 100 procent ale to nie chyba o to chodzi bo powiększa mi się obraz z pulpitu dzięki ci za poświecenie mi czasu pozdrawiam

To ja już nie wiem jak jeszcze można go powiększyć :)

kamusia8813
26.05.2011, 14:44
czy nie mozna cos zrobic z tym targiem chodzi mi o to aby okienko z targu bylo na cale okno a nie trzeba szukac

SMOD_Iwa
26.05.2011, 17:30
Tak to jest już zaprogramowane przez programistów i nie mamy możliwości takich zmian.

_Bacik_
26.05.2011, 21:38
Dlaczego nie mogę sprzedawać tak drogo jak inni tzn mi pokazuje że mogę tylko 50% drożej ale inny sprzedają jeszcze drożej niż 50%. Dlaczego ja nie mogę??
:confused:

BA_Rock*
26.05.2011, 21:45
Dlaczego nie mogę sprzedawać tak drogo jak inni tzn mi pokazuje że mogę tylko 50% drożej ale inny sprzedają jeszcze drożej niż 50%. Dlaczego ja nie mogę??
:confused:

Na drzewku mądrości, które znajduje się na nowej polanie znajduje się runa, której odkrycie pozwala na wystawianie na targu rzeczy o 75% drożej od ceny podstawowej zamiast dotychczasowych 50%.
I mam prośbę aby na przyszłość takie pytania zadawać w dziale pytań ogólnych :)

_Bacik_
26.05.2011, 21:56
Ok, dzięki nie bardzo wiedziałem. możesz usunąć.

andrzej1249
05.06.2011, 20:11
nie wiem co sie dzieje nie moge posadzic ...zadnej farmy lobi sie czerwona i wyrzuca....andrzej

SMOD_Iwa
06.06.2011, 19:04
Proszę zastosować się do poradnika
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=187878

kiełbasa11
07.06.2011, 18:07
Jeśli dobrze pamiętam, jakiś SMOD napisał, że ,,twoja farma cię wzywa" oznacza, że na naszej farmie coś jest gotowe do zbioru. A ja nic nie mam gotowe do zbioru a ten napis wciąż się pokazuje. Więc co on oznacza? I ja też nie mam napisu, że można coś zebrać.

zosia1953
08.06.2011, 09:49
Witam farmerów i moderatorów! zniknął mi pasek narzędziowy i muszę sie logować normalnie a już nie pamiętam jak go robiłam gram na chrome pozdrawiam i miłego dnia

MOD_Anastazja*
08.06.2011, 12:47
Witam farmerów i moderatorów! zniknął mi pasek narzędziowy i muszę sie logować normalnie a już nie pamiętam jak go robiłam gram na chrome pozdrawiam i miłego dnia

na chrome nie działa pasek.

-wiejskifarmerxd-
08.06.2011, 13:10
na chrome nie działa pasek.

Działa. Mam go, a raczej miałem, bo mam ten sam problem.

MOD_Anastazja*
08.06.2011, 13:16
Ważne! Pasek ten jest dedykowany do przeglądarek Firefox, Internet Explorer oraz Safari dla systemu MAC OS X.
Nie możliwe jest na chrome..sama gram na chrome.

zosia1953
08.06.2011, 22:18
Ważne! Pasek ten jest dedykowany do przeglądarek Firefox, Internet Explorer oraz Safari dla systemu MAC OS X.
Nie możliwe jest na chrome..sama gram na chrome. witaj a jednak do tej pory był i znikł jak zmieniło się desing na farmerame to otwierało się w normalnie pozdrawiam

małami81
09.06.2011, 05:04
pisałam wcześniej o problemie z logowaniem się na farmę poprzez pasek narzędzi,a korzystam z przeglądarki chrome.W odpowiedziach od moderatorów napisano mi że na tej przeglądarce pasek nie działa.Jest to nieprawda!!!Korzystałam z paska narzędzi na tej przeglądarce od ok.4 miesięcy i wszystko super działało,a nie działa dopiero od trzech dni,dlatego napisałam o tym problemie,inaczej bym nawet nie wspomniała,jeśli ktoś zna inne rozwiązanie dla mnie,to bardzo proszę o pomoc,pasek mam zaktualizowany,próbowałam go włączać i wyłączać,jest on normalnie widoczny,zmieniałam hasło dostępu,proszę o jakieś rozwiązania,bo muszą być jakieś,pasek mi przecież działał:(

MOD_Anastazja*
09.06.2011, 08:08
Niektórym się udaje ten pasek zamontowac, ale zwykle działa nieprawidłowo dlatego nie polecamy jego instalacji i nie mamy jej w spisie przeglądarek ze względu na awaryjnośc paska na chrome( jeżeli komuś się uda zamontować) Mi np; nigdy się nie udało i mojego chłopakowi.

zosia1953
09.06.2011, 08:22
witam pasek sam wrócił i wszystko działa normalnie pozdrawiam

agabaf
09.06.2011, 13:52
Hm , zastanawia mnie po co właściwie jest ten pasek narzędzi skoro nie spełnia wszystkich swoich funkcji.
Od dawna u mnie (mam IE) bardzo często nie mogę się zalogować poprzez pasek, nawet nie zawsze mnie powiadamia że już urosło na farmie a ja wiem że juz są gotowe i co?? wtedy nie można się zalogować , pocztę też pokazuje z opóźnieniem wielkim lub pokazuje długo jak jest juz odczytana i zapomniana.
Czy da się to naprawdę naprawić, czy pozostaje tylko narzekać lub się przyzwyczaić ???

pozdrawiam:)

mikka19
09.06.2011, 21:02
Hm , zastanawia mnie po co właściwie jest ten pasek narzędzi skoro nie spełnia wszystkich swoich funkcji.
Od dawna u mnie (mam IE) bardzo często nie mogę się zalogować poprzez pasek, nawet nie zawsze mnie powiadamia że już urosło na farmie a ja wiem że juz są gotowe i co?? wtedy nie można się zalogować , pocztę też pokazuje z opóźnieniem wielkim lub pokazuje długo jak jest juz odczytana i zapomniana.
Czy da się to naprawdę naprawić, czy pozostaje tylko narzekać lub się przyzwyczaić ???

pozdrawiam:)
Ja mam dokładnie ten sam problem (tez IE) No i nie dodawało bonusu za logowanie. Tak mnie wkurzał, ze go wywaliłam:(

-inka32-
14.06.2011, 14:43
witam,dzis od rana nie moge sie zalogowac do gry przez pasek narzedzi, jest nie dokonca rozwinienty.wiele razy probowalam, w opcjach paska,-,,zwin i rozwin pasek narzedzi,, go aktualizowac i nic,ciagle to samo jest do polowy rozwiniety:tylko brakuje okienka logowania, co mam robic, prosze o pomoc.z gory dziekuje.dla mnie jest on bardzo wygodny, loguje sie rowniez na zoomumba.mam przegladarke firefox.:p

SMOD_Sakura
15.06.2011, 06:14
witam,dzis od rana nie moge sie zalogowac do gry przez pasek narzedzi, jest nie dokonca rozwinienty.wiele razy probowalam, w opcjach paska,-,,zwin i rozwin pasek narzedzi,, go aktualizowac i nic,ciagle to samo jest do polowy rozwiniety:tylko brakuje okienka logowania, co mam robic, prosze o pomoc.z gory dziekuje.dla mnie jest on bardzo wygodny, loguje sie rowniez na zoomumba.mam przegladarke firefox.:p
Przeloguj się wyczyść ciasteczka. Jeśli pasek nie działa prawidłowo przeinstaluj go:

-inka32-
15.06.2011, 08:58
Przeloguj się wyczyść ciasteczka. Jeśli pasek nie działa prawidłowo przeinstaluj go:

dziekuje, za pomoc, zaraz bede probowac:)

barbara19631
19.06.2011, 08:09
:confused:Zauważyłam, że od paru dni nie mam bonusu za logowanie, pomimo odinstalowania i zainstalowania na nowo. Pasek poza tym działa poprawnie, informuje o poczcie i przysłanych prezentach tylko nie ma bonusu za logowanie. Pozdrawiam.

samkichawa
19.06.2011, 08:16
:confused:Zauważyłam, że od paru dni nie mam bonusu za logowanie, pomimo odinstalowania i zainstalowania na nowo. Pasek poza tym działa poprawnie, informuje o poczcie i przysłanych prezentach tylko nie ma bonusu za logowanie. Pozdrawiam.

Zdarza się że i u mnie nie pojawia się taka informacja, jednak nadal pierwsze w danym dniu logowanie przez pasek zawsze dopisuje bonus PD do Twojego stanu. Możesz to sprawdzić logując się najpierw standardowo z przeglaarki (zapisując stan PD) a potem - bez żadnych prac farmerskich - przelogować się z użyciem paska. PD powinny być dopisane zgodnie z tabelą:
http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0510/0ff4e1196df97b062887b60ecfedf9974dc99395.jpg?proj= CMTool_FileUpload

barbara19631
19.06.2011, 08:23
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź i tabelę, będę sprawdzać:)

MisioPrezydent
23.06.2011, 14:13
Pasek narzędzi jest niezgodny z przeglądarką Firefox 5.0.

EDIT: No proszę już go uzgodnili - działa :).

hanah4
03.07.2011, 03:45
Zgineła mi część paska i nie mogłam się przez niego logować. Zamknełam go a teraz nie wiem jak naprawić. Używam przeglądarki Internet Exsplor.
Dopisek
Usło mi się znaleźć przyczynę. Gdy już mamy widoczny pasek bigpointa klikamy na widoczny (klucz jako narzędzie)>Klikając "komponenty predefiniowane" kliknełam ikonkę "f" fejsbooka chyba
i wtedy nieoczekiwanie wskoczyła mi nowa ikonka zielona. A kliknąwszy na nią pasek pojawił się kompletny .
Huraaa !

agabaf
13.07.2011, 07:21
Dlaczego nie mogę zalogować się poprzez pasek narzędzi choć miałam zielony to wyskakuje mi błąd logowania, i tym sposobem utraciłam bonus za logowanie z paska.!!!!!! gra strasznie teraz muli i zacina się!!!!
Dlaczego w akcjach specjalnych jest jej brak a powinno być odliczanie MŚ ???

emila162
19.07.2011, 16:24
prosze o pomoc, moj pasek narzedzi farmeramy wyswietla sie tylko do polowy, jest tylko napis bigpoint.com i tabelka wyszukiwarki.. :confused: a jeszcze niedawno dzialal normalnie. co sie stalo?? mam google chrome, a jak sie pobiera pasek to jest napisane w prawym dolnym rogu ze teraz takze dziala w google chrome... u mojej siostry na komputerze zainstalowalam tez w chrome i dziala normalnie.. pomocy!
przelogowalam sie, wyczyscilam ciasteczka i instalowalam 3 razy od nowa i nic, a u mojej siostry zadzialal za pierwszym razem... pomóżcie, chce ten pasek..

-loko75-
20.07.2011, 11:27
jak mozna zainstalowac pasek narzedzi w google podobno juz mozna:confused:

MOD_Vorlon
21.07.2011, 00:30
jak mozna zainstalowac pasek narzedzi w google podobno juz mozna:confused:

Normalnie , musi być odpalone tylko Google , pozostałe przeglądarki pozamykane.

Pozdrawiam

Mod_Vorlon

kasiula...1
25.07.2011, 13:16
Witam! Zawsze odpisuję na wiadomości z paska narzędzi, ponieważ polskie znaki ułatwiają pisanie, do tej pory było tak że po napisaniu i wciśnięciu "wyślij" pokazywało się zielone odznaczenie i wiadomość znikała, od pewnego czasu nie odznacza się na zielono, czy to jakiś błąd?

jan123401
30.07.2011, 19:12
mam problem z tym paskiem gdy chce zainstalować wyskakuje mi że mi może uszkodzić komputer.
Co robić ?

MILA25*
30.07.2011, 20:07
Zainstalować :)

kuroitenshi
01.08.2011, 06:23
mam problem z tym paskiem gdy chce zainstalować wyskakuje mi że mi może uszkodzić komputer.
Co robić ?

Postępuj wg poradnika:
http://pl.board.gamehero.com/farmerama/showthread.php?t=332956

Jeśli instalujesz go z oryginalnej strony nie powinien uszkodzić Ci komputera.

e-mma
03.08.2011, 19:58
Witam,
w pasku narzędzi od 2 tygodni pojawia się poniższa informacja
"largopl przeszedł na wyższy poziom. Pogratuluj mu! ". Problem polega na tym, że nie mam takiego sąsiada, więc opcja graj teraz nie usuwa wiadomości. Jak mam ją skasować?

jan123401
03.08.2011, 20:07
Postępuj wg poradnika:
http://pl.board.gamehero.com/farmerama/showthread.php?t=332956

Jeśli instalujesz go z oryginalnej strony nie powinien uszkodzić Ci komputera.

Na pewno ?

mamamyszki
03.08.2011, 20:50
tak ,będą ,dla każdego konta jest bonus ,ale tylko raz dziennie

bajaga1
04.08.2011, 22:48
mam IE nie wiem jak zainstalować pasek BP?

BA_Neytiri
05.08.2011, 10:08
Bardzo proszę TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=332956) jest poradnik,w którym znajdziesz wszystko dokładnie opisane

Pozdrawiam

anezob
09.08.2011, 09:20
Ja mam takie pytanie: czy jest możliwość żeby logować się z paska narzędzi do innych gier niż farma i zoomumba bo mi wyskakują tylko te dwie gry, chociaż w zoo nie gram wogóle i nie wiem skąd się tu wzięło. Czy jest możliwość dodania do paska moich gier?

MOD_Tygrys*
09.08.2011, 11:19
Ja mam takie pytanie: czy jest możliwość żeby logować się z paska narzędzi do innych gier niż farma i zoomumba bo mi wyskakują tylko te dwie gry, chociaż w zoo nie gram wogóle i nie wiem skąd się tu wzięło. Czy jest możliwość dodania do paska moich gier?

Wydaje mi się, że można się zalogować tylko do tych gier, które są tam wykazane.

anezob
09.08.2011, 12:10
no bo oczywiście mówiąc inne gry mam na myśli gry BP, a w pasku sa tylko te dwie o których pisałam wcześniej. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o wypowiedź....:)

agus2616
09.08.2011, 20:40
od 3 dni nie moge sie zalogowac przez pasek narzedzi,dlaczego? dodam,ze zadne przyciski nie dzialaja.

MOD_Tygrys*
09.08.2011, 20:49
od 3 dni nie moge sie zalogowac przez pasek narzedzi,dlaczego? dodam,ze zadne przyciski nie dzialaja.

Spróbuj zmienić przeglądarkę, a jeśli to nie pomoże to napisz do Pomocy Technicznej.

kisotol
11.08.2011, 07:28
Mam pasek, wszystko działa ok. dostałam 700 PD - lecz nie mam owcy na traktorze!
Czemu?!

MOD_Tygrys*
11.08.2011, 16:20
Mam pasek, wszystko działa ok. dostałam 700 PD - lecz nie mam owcy na traktorze!
Czemu?!
Proszę dokładnie opisać problem?

kuroitenshi
13.08.2011, 11:43
Czemu?!

Po wpisaniu danych swojego konta w pasku i naciśnięciu "zaloguj" pojawi się napis na czerwonym tle - odbierz bonus.

http://img834.imageshack.us/img834/4967/odbierz.jpg

Po kliknięciu na niego pojawi się plansza gdzie wybieramy pozycję 1 - bonus za logowanie / traktor.

http://img522.imageshack.us/img522/1438/bonusic.jpg

I jak już Cię przeniesie na Twoją farmę to w pasku z dekoracjami powinien być traktor.

http://img524.imageshack.us/img524/9249/traktorj.jpg

aga8905
13.08.2011, 19:55
nie mogę zainstalować paska. podczas instalacji pojawia sie komunikat:
"You do not have access to make the required system configuration modifications.
Please rerun this installation from an Administrator's account."

Ale ja jestem na koncie Administratora (zresztą to jedyne konto na tym komputerze) więc o co chodzi??

MOD_Tygrys*
13.08.2011, 21:30
nie mogę zainstalować paska. podczas instalacji pojawia sie komunikat:
"You do not have access to make the required system configuration modifications.
Please rerun this installation from an Administrator's account."

Ale ja jestem na koncie Administratora (zresztą to jedyne konto na tym komputerze) więc o co chodzi??

Skontaktuj się z pomocą techniczną.

kris.f16
14.08.2011, 05:03
Mam dwa konta.Czy mogę się logować na obydwa na jednej przeglądarce?
Oczywiście po koleji.

Oczywiście po koleji.
Oczywiście poprzez pasek narzędzi.

Posty połączyłam. Proszę zapoznać się z poradnikiem:
>> Poradnik<< (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=307613)
>>tutaj możesz poćwiczyć<< (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=135980)
Pisanie drugiego postu pod swoim postem jest SPAMEM
MOD_Tajna*

alekksandra
14.08.2011, 05:51
Oczywiście po koleji.

Oczywiście poprzez pasek narzędzi.

oczywiście możesz, po kolei :)

kris.f16
14.08.2011, 06:42
oczywiście możesz, po kolei :)
Wszystko cacy tylko że jak to zrobić?
Narazie z poska mogę odpapić tylko jeden login.
Jak do paska dołożyć drugi login?

SMOD_Bookie*
14.08.2011, 07:24
Wszystko cacy tylko że jak to zrobić?
Narazie z poska mogę odpapić tylko jeden login.
Jak do paska dołożyć drugi login?

Na jednej przeglądarce nie da się grać na dwóch kontach jednocześnie. Albo się wylogujesz i zalogujesz na drugim, albo by mieć otwarte oba konta korzystasz z dwóch przeglądarek.

kris.f16
14.08.2011, 08:23
Na jednej przeglądarce nie da się grać na dwóch kontach jednocześnie. Albo się wylogujesz i zalogujesz na drugim, albo by mieć otwarte oba konta korzystasz z dwóch przeglądarek.
Wielkie dzięki już doszedłem jak to robić.
Trzeba na pasku narzędzi w napisie "Farmerama"za każdym razem wylogować jadno konto a dodać drugie konto.
Wtedy możemy odbierać bonus za logowanie na każdym koncie osobno.
Troche skomplikowane ale działa.
Mimo wszystko MODzie wielkie dzięki za odpowiedz.

balbinka03
21.08.2011, 06:42
Witam, ponieważ zamknięto mi poprzedni post w sprawie paska narzędzi to chciałabym teraz podziękować Onsertowi za udzielenie odpowiedzi. :).
Ale to nie koniec...coś chyba źle zrobiłam, bo nie mam całego paska narzędzi. Zainstalowałam go zgodnie z instrukcją, zalogowałam się i mam tylko część paska...jest bigpoint a nie ma farmeramy...proszę o pomoc co mam dalej zrobić?

MOD_Dafne*
21.08.2011, 09:09
Witam, ponieważ zamknięto mi poprzedni post w sprawie paska narzędzi to chciałabym teraz podziękować Onsertowi za udzielenie odpowiedzi. :).
Ale to nie koniec...coś chyba źle zrobiłam, bo nie mam całego paska narzędzi. Zainstalowałam go zgodnie z instrukcją, zalogowałam się i mam tylko część paska...jest bigpoint a nie ma farmeramy...proszę o pomoc co mam dalej zrobić?

Kliknij prawym przyciskiem myszki na pasek- wyskoczy Ci okienko- wybierz "pokaż/ ukryj" i tam wybierz "toolbar skin"- powinno pomóc, a jeśli nie to jeszcze spróbuj kliknąć prawym przyciskiem myszki na znaczek Bigpointu---> później "zmień design"----> i zaznacz farmerama

von.gestern
23.08.2011, 13:17
Chciałam zainstalować pasek na google chrome ale ciągle wyskakuje mi komunikat:
http://img3.imageshack.us/img3/9529/beztytuu7w.png
Wie ktoś w czym może tkwić problem?

Dodam jeszcze, że spróbowałam zainstalować na FF i tam jest ok.

anezob
01.09.2011, 15:31
dlaczego nie mogę wysyłać wiadomości z paska narzędzi. Wszystko ładnie piszę ale jak wciskam wyślij to nic się nie dzieje.

Tomcio5000
03.09.2011, 17:14
Mi wszystko fajnie działa. Ten pasek to duża wygoda. No i xp:D. Szacun dla twórców:cool:

jasia69
05.09.2011, 11:00
Jako, że na forum powstaje bardzo dużo wątków dotyczących paska narzędzi - zakładamy wątek zbiorczy.
W tym temacie możecie zadawać wszelkie pytania na jego temat, podstawowe wiadomości znajdziecie w tym poradniku : Pasek narzędziowy FARMERAMY (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=332956).
Wszelkie inne wątki będą zamykane

mam pasek narzedzi ale nie moge z niego korzysrac jak go odblokowac pomozecie prosze

kuroitenshi
05.09.2011, 15:19
mam pasek narzedzi ale nie moge z niego korzysrac jak go odblokowac pomozecie prosze

Pytanie brzmi. Na jakiej przeglądarce masz zainstalowany pasek i co dokładnie się z nim dzieje?

Jeśli chrome i go nigdzie nie widzisz to:
http://sharedimages.bigpoint.net/support/cmt/0821/a373e1f49a4624e7eacf3e52ada1de3c4e513f5d.jpg?proj= CMTool_FileUpload

rodaminab
12.09.2011, 15:44
Mam takie pytanie z innej beczki a mianowicie co jest z tym licznikiem/zegarem? Jak kiedyś były eventy to odmierzał ile czasu pozostało do końca a teraz tylko stoi w miejscu- czy on jest tylko dla ozdoby ?

Fajnie by było gdyby przywrócić go do życia

STM_Tajna*
12.09.2011, 15:51
Mam takie pytanie z innej beczki a mianowicie co jest z tym licznikiem/zegarem? Jak kiedyś były eventy to odmierzał ile czasu pozostało do końca a teraz tylko stoi w miejscu- czy on jest tylko dla ozdoby ?

Fajnie by było gdyby przywrócić go do życia

Proszę kliknąć na strzałki w zegarku, rozwinie się ikonka z czasem, który pozostał do zakończenia eventu.

rodaminab
12.09.2011, 16:14
"Proszę kliknąć na strzałki w zegarku, rozwinie się ikonka z czasem, który pozostał do zakończenia eventu."

No tak to wiem ale fajniej było jak ten zegarek odmierzał czas

karolinaa25
12.09.2011, 16:34
dzieki zmianie na obecną wersję, zegar może odmierzać kilka eventów jednocześnie i jest lepiej wg mnie

iza_z1
12.09.2011, 19:17
witam. nie mogę logować się przez pasek . proszę o pomoc. dziękuję.

STM_Tajna*
12.09.2011, 20:58
witam. nie mogę logować się przez pasek . proszę o pomoc. dziękuję.

ale co się konkretnie dzieje ? pasek nie działa w ogóle ? jeśli tak to odinstaluj go i zainstaluj ponownie.

Jogo56
12.09.2011, 21:02
U mnie nie widać wogóle , zniknął

yvonnege_
12.09.2011, 21:06
u mnie też zniknął

STM_Tajna*
12.09.2011, 21:08
U mnie nie widać wogóle , zniknął

u mnie też zniknął

http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=5551904&postcount=472

Tutaj macie obrazek, jak włączyć pasek, jeśli korzystacie z Chrome ..

krejzolcia2907
12.09.2011, 21:46
hej mam problem bo w farmerame gram przez strone fotka.pl i dzis zainstalowalam pasek na google chrome ale on nie dziala jak wpisze te hasla pisze ze nie poprawne co mam zrobic zeby moc grac przez pasek

MOD_Margot
12.09.2011, 21:57
Poproś administratora fotka.pl o rozdzieleni kont, wtedy będziesz mógł się logować przez pasek.
A tu proszę instrukcja jak włączyć pasek w Chrome KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=5551904&postcount=472)

kcie6
13.09.2011, 19:30
nie mogę zalogować się przez pasek narzedzi. Zrobiłam tak jak w poradniku.Na pasku wciskam dodaj konto loguję się potem wciskam graj teraz i nic się nie dzieje.Bonusu też nie dostałam.Mam przeglądarke internet explorer.Pomóżcie.
Ja też nie mogę się zalogować przez pasek narzędzi pomimo tego,że pisze"aktywny".A do tego jeszcze ciągle mnie wylogowuje z gry.Ciasteczka wyczyszczone ! i nadal to samo - pasek nie działa :(

agabaf
13.09.2011, 23:53
Ja też nie mogę się zalogować przez pasek narzędzi pomimo tego,że pisze"aktywny".A do tego jeszcze ciągle mnie wylogowuje z gry.Ciasteczka wyczyszczone ! i nadal to samo - pasek nie działa :(

Mam to samo przed godz 0.00 wylogowało mnie samoczynnie jak zresztą kilkakrotnie w dniu dzisiejszym!!!!
I niestety do tej pory nie mam możliwości zalogowania się poprzez pasek , do tej pory kombinuje ze wszystkim(....) nic nie pomogło:(
Co więcej straciłam bonus za zalogowanie się :( a szkoda

Moderatorzy róbta coś ;)

ewcia_lol
14.09.2011, 00:21
Ja mianowicie mam takie pytanie: Czy tylko mi czy i rowniez wam tak farmerama nasza kooochana tak zamula od jakiegos tygodnia czy tylko mi ?? Szalu idzie dostac , wieczne odswierzanie i jeszcze na nic... Jest to dosc uciazliwe lekko mowiac.. :mad: Czekam na odpowiedz ...Jeszcze z cierpliwoscia... jeszcze...

jola1209
14.09.2011, 07:06
U mnie tak samo pasek nie działał ale już ok ale z gry od tygodnia wyrzuca mnie po kilka razy w ciągu dnia jak to utrudnia grę brak słów wszystko mam wyczyszczone i co to dało:(

nikaslonce
14.09.2011, 07:56
mnie pasek narzedzi wogole nie chce wpusic do gry od wczoraj musze sie logowac przez strone co sie dzieje? A czasem tez sie zdarza ze mnie wyloguje z gry.

Zadziorna_danka
14.09.2011, 08:06
I u mnie tez wystapil ten sam problem.Pasek mam niby wszystko jest ok,a nie moge logowac sie przez pasek.
Ciasteczka wyczyszczone. I co dalej?

zaba36
14.09.2011, 08:10
Tak jak pozostali gracze w tym temacie, nie mogę zalogować się przez pasek od wczoraj :(

margolatka45
14.09.2011, 08:12
a co z paskiem sąsiadów ten nowy jest okropny trudno go przewijac stary miał numerki a teraz cięzko zapamietac kto dostał prezent,co o tym myślicie

-Anna1-
14.09.2011, 08:14
U mnie też od wczoraj nie działa. Pasek jest na ekranie, pokazuje że są rzeczy do zebrania itp. ale nie można przez niego otworzyć Farmy. Nie reaguje. Już go odinstalowałam. zainstalowałam nowy, wszystko "wyczyściłam", nowy Adobe, a i tak nie działa. Wiem że na innych komputerach np. u moich dzieci też nie działa. Mam Explorera. Zróbcie coś bo tracę punkty za logowanie. Pozdrawiam

miłonam
14.09.2011, 09:25
U mnie też od wczoraj nie działa. Pasek jest na ekranie, pokazuje że są rzeczy do zebrania itp. ale nie można przez niego otworzyć Farmy. Nie reaguje. Już go odinstalowałam. zainstalowałam nowy, wszystko "wyczyściłam", nowy Adobe, a i tak nie działa. Wiem że na innych komputerach np. u moich dzieci też nie działa. Mam Explorera. Zróbcie coś bo tracę punkty za logowanie. Pozdrawiam
Czyli to nie tylko mój problem. W rezultacie zarejestrowałam sie na nowo. Bo myślałam że to u mnie coś.

agabaf
14.09.2011, 09:32

W dalszym ciagu mam to samo !!!

A moderator to żaden nic nie powie ????

Farmeromaniaczka
14.09.2011, 09:39
My mamy w domu 2 konta, na moje loguję się przez Firefox i wszystko śmiga, a brat przez IE i od paru dni nie działa-tak, jak piszecie, klika się w "graj teraz" i zero reakcji. Usunięcie i nowa instalacja nie pomogły.

1978Gosia
14.09.2011, 09:47
u mnie nie zniknął pasek ale,nie mogę się przez niego zalogować i otrzymać bonus. co robić?

STM_Tajna*
14.09.2011, 10:00
Proszę o cierpliwość, może problem niedługo zniknie.

fenkuł
14.09.2011, 11:54
a co z paskiem sąsiadów ten nowy jest okropny trudno go przewijac stary miał numerki a teraz cięzko zapamietac kto dostał prezent,co o tym myślicie

Nowy pasek jest do niczego Po pierwsze sterczy i zaslania Po wtore jak zauwazyla margolatka: trudno go przewijac, brak numerków.

jakleci.magdalena143
14.09.2011, 12:20
W dalszym ciagu mam to samo !!!

A moderator to żaden nic nie powie ????
Dołączam do niezadowolonych.Już mnie krew zalewa na tę grę i popmimo,że mam wysoki lvl chyba czas skończyć...

-ekar-
14.09.2011, 12:44
Niestety, ja mam to samo z paskiem.Szkoda tylko, że tracę 800pd. Może w końcu naprawią. Farmerama uczy nas cierpliwości ;)