Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Farmerama > Archiwum > Archiwum 2010 > gra
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Opcje wątków Widok
Stary 17.06.2010, 16:13   #1
Farmerek3
Początkujący forumowicz

Zarejestrowany od: 03.06.2010
Frage Jak zmienić hasło? Ktoś rządzi się na moim koncie!

Jak w tytule-nie mogę zmienić hasła do konta,pokazuje mi,że wysłano coś tam na e-mail ale w skrzynce nic nie mam. Problem jest dla mnie wielki,ponieważ taki koleś widział moje hasło jak grałem u niego w domu i teraz wchodzi mi na konto i robi tam co mu się żywnie podoba.Proszę o pomoc-2 razy zgłaszałem problem w formularzu kontaktowym,ale zero odzewu.Pozdrawiam
Farmerek3 jest offline  
Stary 17.06.2010, 16:15   #2
Robinio2010
Komisarz forum

Zarejestrowany od: 01.04.2010
Domyślnie

A napewno podajesz swojego dobrego maila ??
Robinio2010 jest offline  
Stary 17.06.2010, 16:18   #3
stokrotka76
Żyjąca legenda forum

Awatar użytkownika stokrotka76

Zarejestrowany od: 28.03.2010
Domyślnie

No własnie dopiero po chwili sie wczytałam dziekuję za uwagę
Stary 17.06.2010, 17:01   #4
MOD_Murcielago
Zablokowany

Zarejestrowany od: 02.06.2010
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika Farmerek3 Pokaż post
Jak w tytule-nie mogę zmienić hasła do konta,pokazuje mi,że wysłano coś tam na e-mail ale w skrzynce nic nie mam. Problem jest dla mnie wielki,ponieważ taki koleś widział moje hasło jak grałem u niego w domu i teraz wchodzi mi na konto i robi tam co mu się żywnie podoba.Proszę o pomoc-2 razy zgłaszałem problem w formularzu kontaktowym,ale zero odzewu.Pozdrawiam

Może być kilka powodów (zakładając, że folder SPAM sprawdziłeś):

- posiadasz pocztę, w którejś z domen ONET.PL, tutaj więcej informacji:

http://pl.board.bigpoint.com/farmera...d.php?t=141909

- podczas rejestracji nie zaznaczyłeś opcji o otrzymywaniu maili reklamowych od BP tym samym blokując sobie możliwość otrzymywania m.in. maili przypominających nasze hasło, etc. czy Ticketa (potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia przez PT) jak i informacji od Supportu.

- kliknąłeś w jakimś mailu od BigPoint, link w nim się znajdujący 'że nie życzysz sobie, aby dostawać ich oferty reklamowe czy newsletter'.
I w ten sposób adres mailowy mógł trafić na "czarną listę", mimo że chciałbyś otrzymywać maile z danymi dostępowymi do konta na FA;

Coś z powyższych się zgadza z Twoim przypadkiem?
MOD_Murcielago jest offline  
Stary 18.06.2010, 07:45   #5
Farmerek3
Początkujący forumowicz

Domyślnie

Zgadza się... Pocztę mam na onecie, a w spamie pusto...Czyli pozostaje założyć maila np.na interii, zmienić wg wskazówek maila tutaj i po kłopocie?
Farmerek3 jest offline  
Stary 18.06.2010, 07:54   #6
MOD_Murcielago
Zablokowany

Domyślnie

Cytat:
Zgadza się... Pocztę mam na onecie, a w spamie pusto...Czyli pozostaje założyć maila np.na interii, zmienić wg wskazówek maila tutaj i po kłopocie?
Dokładnie - załóż sobie nowe konto (ze swojej strony polecam konta pocztowe na gmailu http://www.gmail.com).

Następnie:

- napisz do Pomocy Technicznej z adresu mailowego, który był jako ostatni zarejestrowany na Twoim koncie;

- podaj pierwszy nick jaki był na koncie podczas jego zakładania;

- podać ostatnie 2 hasła (poza tym obecnym) jeżeli je zmieniałeś;

- jeżeli wykonywałeś na farmie jakieś operacje finansowe, to przedłóż potwierdzenia ostatnich dwóch operacji bankowych (np. doładowania Florenów Premium);

- jeśli ewentualne operacje finansowe wykonywałeś za pomocą SMSów, podaj numer telefonu komórkowego z którego dane konto było doładowywane;

- ID konta w grze (dolna belka ramki okalającej farmę, tuż obok loginu)

- nowy adres mailowy jaki ma być ustawiony na koncie;

Po otrzymaniu wszystkich tych informacji, Support dokona zmiany maila na koncie (o ile dane te będą się potwierdzały z ich bazą danych), natomiast odpowiedź od Supportu nastąpi wtedy na nowy adres mailowy.
Stary 19.06.2010, 10:18   #7
Farmerek3
Początkujący forumowicz

Domyślnie

ostatnie pytanie... można prosić o maila do pomocy technicznej, bo znaleźć nigdzie nie mogę
Farmerek3 jest offline  
Stary 19.06.2010, 10:26   #8
MOD_Murcielago
Zablokowany

Domyślnie

Cytat:
ostatnie pytanie... można prosić o maila do pomocy technicznej, bo znaleźć nigdzie nie mogę

Proszę bardzo - to jest formularz kontaktowy:

http://www.farmerama.pl/?action=externalSupport

A formularz ten można znaleźć na dole strony głównej FA, pod mniej więcej 'Bezpłatna Rejestracja', a obok OWH (drobnym druczkiem napis 'Pomoc Techniczna'), lub po zalogowaniu na farmę na dolnej belce ją okalającej , po prawej stronie (też małym druczkiem), w pobliżu 'darmowe gry online' (czy jakoś tak - nie pamiętam w tej chwili).
Stary 19.06.2010, 10:28   #9
bartek2001:)
Mieszkaniec forum

Zarejestrowany od: 31.05.2010
Domyślnie

Cytat:
a może on/ona zmienił/zmieniła e-mail?
bartek2001:) jest offline  
Stary 19.06.2010, 12:16   #10
kerson
Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany od: 07.05.2010
Böse

ja mam pocztę na www.wp.pl i też nie mogę zmienić hasła

Last edited by kerson : 19.06.2010 at 12:20.
kerson jest offline  

Opcje wątków
Widok

Reguły forum