Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Farmerama > Archiwum > Archiwum 2011 > gra
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Pokaż wyniki ankiety: Pomysł sadzenia KONOPI PRZEMYSŁOWEJ ???
JESTEM ZA! W PEŁNI POPIERAM POMYSŁ 53 71.62%
NIE MAM ZDANIA NA TEN TEMAT, JEST MI TO OBOJĘTNE 10 13.51%
JESTEM PRZECIW! TO ZŁY POMYSŁ 9 12.16%
PO CO NAM NOWE ROŚLINY 2 2.70%
Uczestników: 74. You may not vote on this poll

Opcje wątków Widok
Stary 13.10.2010, 09:42   #1
-sianokos-
Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany od: 16.09.2010
Idee Roślina - Konopia Przemysłowa

Pomysł jak w tytule, uprawa Konopi Przemysłowej.

Mam dopiero 41lvl wiec trudno mi zaproponować ilość otrzymywanego PD za zbiór oraz cen na handlu, tak samo czasu na wzrost.
W moim pomyśle nie chodzi o typowe sadzenie i otrzymywanie Konopi jako NARKOTYKU lecz KONOPI PRZEMYSŁOWEJ, którą sie wykorzystuje w włókiennictwie np. ubrania.
Myślę rownież nad tym aby możliwość posadzenia takiej konopi nie była odrazu dla kazdego uzytkownika dostepna. Przed sadzenieniem Konopi powinno sie najpierw zdobyc licencje aby nie bylo konfliktow z prawem np. w jakiejś misji lub czyms podobnym (aktulalnie nie mam pomyslu jak ją zdobyc)

Wydaje mi sie ze Konopia moze przyciagnac wiele uwagi zarowno doswiadczonych graczy jak i tych mniej doswiadczonych lub zupelnie nowych. Temat konopi w Polsce wzbudza wiele kontrowersji ale co za czym idzie wzbudza zainteresowanie. Przypominam ze tu chodzi KONOPIE PRZEMYSŁOWE (otrzymywanie włókna) a nie sadzenie w celach spożywczych (narkotyki są szkodliwe :P), bo gdyby bylo inaczej to rozniez zaproponowal bym plantacje Kokainy lub Tytoniu Proszę o powazne posty i nawiazywanie tylko do Konopi nie innych roslin np. buraków
-sianokos- jest offline  
Stary 13.10.2010, 10:01   #2
agata4171
Stały gracz

Awatar użytkownika agata4171

Zarejestrowany od: 13.04.2010
Domyślnie

super pomysł
agata4171 jest offline  
Stary 13.10.2010, 11:02   #3
BA_Elmira
Zablokowany

Awatar użytkownika BA_Elmira

Zarejestrowany od: 14.09.2010
Domyślnie

Umieściłeś pomysł w nieodpowiednim dziale. Przenoszę do aktualizacji i pomysłów:
http://pl.board.bigpoint.com/farmera...play.php?f=754
BA_Elmira jest offline  
Stary 13.10.2010, 11:48   #4
Nana666
Ekspert forum

Zarejestrowany od: 23.09.2010
Idee

PO 1. Z KONOPI NIE ROBI SIĘ TYLKO NARKOTYKÓW ALE TEŻ WIELE LEKÓW A ONA SAMA MA WIELE DZIAŁAŃ LECZNICZYCH.
PO 2. WIELE LEKARZY Z U.S.A. PRZEPISUJE (TYM KTÓRZY W DANEJ SYTUACJI POTRZEBUJĄ)
STARSZYM LUDZIOM, BO OCZYSZCZA ORGANIZM Z WIELU TOKSYN , KTÓRE SAM BY MUSIAŁ WIELE TYGODNI WYDALAĆ.
PO 3. NAUKOWCY SĄ BLISKO ODKRYCIA 1 BEZPIECZNEGO LEKU NA RAKA , NIE WYRZĄDZAJĄCEGO SZKÓD ORGANIZMOWI
PO 4. KONOPIA JEST NARKOTYKIEM W POLSCE (JESZCZE) ALE W INNYCH KRAJACH , JEST CORAZ CZĘŚCIEJ LEGALIZOWANA NP. CZECHY, GDY INNE KRAJE ZACZĘŁY WALCZYĆ PO FAKCIE Z TRUJĄCYMI DOPALACZAMI OWY KRAJ SPRAWDZIŁ TĄ TRUCIZNĘ I ŻEBY ZAPOBIEC ZALEGALIZOWAŁ MAŁE DAWKI, NIEŚMIERTELNO-NATURALNO, OCZYSZCZAJĄCĄ TAK ZWANĄ TRAWKĘ

A POMYSŁ TAK JESTEM ZA I POCZYTAJ NAJPIERW
Nana666 jest offline  
Stary 13.10.2010, 12:05   #5
-sianokos-
Raczkujący forumowicz

Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika Nana666 Pokaż post
PO 1. Z KONOPI NIE ROBI SIĘ TYLKO NARKOTYKÓW ALE TEŻ WIELE LEKÓW A ONA SAMA MA WIELE DZIAŁAŃ LECZNICZYCH.
PO 2. WIELE LEKARZY Z U.S.A. PRZEPISUJE (TYM KTÓRZY W DANEJ SYTUACJI POTRZEBUJĄ)
STARSZYM LUDZIOM, BO OCZYSZCZA ORGANIZM Z WIELU TOKSYN , KTÓRE SAM BY MUSIAŁ WIELE TYGODNI WYDALAĆ.
PO 3. NAUKOWCY SĄ BLISKO ODKRYCIA 1 BEZPIECZNEGO LEKU NA RAKA , NIE WYRZĄDZAJĄCEGO SZKÓD ORGANIZMOWI
PO 4. KONOPIA JEST NARKOTYKIEM W POLSCE (JESZCZE) ALE W INNYCH KRAJACH , JEST CORAZ CZĘŚCIEJ LEGALIZOWANA NP. CZECHY, GDY INNE KRAJE ZACZĘŁY WALCZYĆ PO FAKCIE Z TRUJĄCYMI DOPALACZAMI OWY KRAJ SPRAWDZIŁ TĄ TRUCIZNĘ I ŻEBY ZAPOBIEC ZALEGALIZOWAŁ MAŁE DAWKI, NIEŚMIERTELNO-NATURALNO, OCZYSZCZAJĄCĄ TAK ZWANĄ TRAWKĘ

A POMYSŁ TAK JESTEM ZA I POCZYTAJ NAJPIERW
heh no takie i inne podobne rzeczy to ja rozwniez wiem ale do tej konopi podszedlem pod innym katem zeby to mialo jakis wiekszy zwiazek z farma bo włokiennictwo ma badz co badz wiecej wspolnego z farma niz farmacja ale z Twoimi informacjami jak najbardziej sie zgadzam bo to jest prawda i mysle ze Konopia moglaby sie stac "najsympatyczniejsza" roslinka a napewno lubianą przez farmerow. My zwolennicy tej rosliny w "FARMERAMA" musimy kierowac dobre i przemyslane propozycje tak aby mialy one szanse na realizacje
-sianokos- jest offline  
Stary 13.10.2010, 12:38   #6
cent999
Żółtodziób

Domyślnie

Sadzić Palić Zalegalizować!
cent999 jest offline  
Stary 29.01.2011, 14:16   #7
MOD_Makosza*
Zablokowany

Awatar użytkownika MOD_Makosza*

Zarejestrowany od: 01.12.2010
Domyślnie

Nowych odpowiedzi nie widzę.
Osoby odpowiedzialne za wybór pomysłu miały wystarczająco dużo czasu by się z nim zapoznać.
Archiwizujemy
MOD_Makosza* jest offline  

Opcje wątków
Widok

Reguły forum