PDA

View Full Version : problem z paskiem narzędzi

SelenkaGomez
08.06.2011, 14:06
Codziennie logowałam się przez pasek narzędzi na Chromie lub Firefoxie. Dzisiaj, kiedy chce to zrobić pojawia mi sie to:
http://tinypic.pl/i/00097/3q578mjkryuw_t.jpg (http://tinypic.pl/3q578mjkryuw)

Co zrobić?(odinstalowałam i zainstalowałam pasek już 2 raz):(

Naszaszkapa109
08.06.2011, 14:46
Codziennie logowałam się przez pasek narzędzi na Chromie lub Firefoxie. Dzisiaj, kiedy chce to zrobić pojawia mi sie to:
http://tinypic.pl/i/00097/3q578mjkryuw_t.jpg (http://tinypic.pl/3q578mjkryuw)

Co zrobić?(odinstalowałam i zainstalowałam pasek już 2 raz):(

Mam ten sam problem, o co chodzi? Gram na Chromie.

SelenkaGomez
08.06.2011, 14:55
Mam kolejne pytanie: weszłam w koło fortuny i nim zakręciłam. Ten ptaszek miał zielone kółeczko, ładował się. No i się nie załadował, tylko zamknął. Nie dostałam żadnej nagrody!:(
Możecie to sprawdzić??

MOD_Aneta
08.06.2011, 15:36
zastosuj się proszę do tych wskazówek:
- wyczyść ciasteczka - jak wyczyścić ciasteczka? (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showpost.php?p=3159521&postcount=4)
- sprawdź wersję FlashPlayer'a - informacje TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showthread.php?t=453205)
- zmień przeglądarkę

Napisz proszę czy to pomogło.

AnnaKlaudia
08.06.2011, 16:03
Zainstalowałam pasek narzedzi zgodnie ze wszystkimi instrukcjami po kolei ale nic się nie pokazało w przeglądarce (nawet po zamknięciu i ponownym otwarciu i usunięciu plików cookie) oprócz powiększenia paska narzędzi (właściwie jego szarego pola) przeglądarki o drugie tyle na którym nie ma nic pomocy!
z góry dziekuje AK

Naszaszkapa109
08.06.2011, 18:21
zastosuj się proszę do tych wskazówek:
- wyczyść ciasteczka - jak wyczyścić ciasteczka? (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showpost.php?p=3159521&postcount=4)
- sprawdź wersję FlashPlayer'a - informacje TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showthread.php?t=453205)
- zmień przeglądarkę

Napisz proszę czy to pomogło.

U mnie pasek dalej się nie rozwija. Selenka - jeśli będziesz coś wiedziała to daj znać:)

Eviana
08.06.2011, 18:57
Przekazaliśmy problem wyżej, gdy będzie tylko coś wiadomo - powiadomimy Was o tym. Prosimy o cierpliwość.

SelenkaGomez
08.06.2011, 19:40
niestety w sprawie koła fortuny te kroki nie pomagają.:(

A pasek narzędzi sam, bez czyszczenia ciastek itp. zadziałał na Firefoxie(tym najnowszym);)

Eviana
09.06.2011, 08:15
SelenkaGomez - jeśli zatnie Ci się koło fortuny, i nie widzisz wygranej, to należy napisac do Pomocy Technicznej :) Nie zapomnij podać dokładnej daty.

EDIT: Pasek narzędzi już działa :)
Czy ktoś ma jeszcze z nim problemy?

SelenkaGomez
09.06.2011, 16:58
Dziękuję za przekazanie tego problemu, pasek już działa. A co do koła Fortuny to czy muszę pisać do PT, aby nagroda się doliczyła? Nie da się tego sprawdzić?:confused:

MOD_Lisek
09.06.2011, 17:10
SelenkaGomez (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=884544) nagroda została doliczona do twojego konta, tylko jak się Koło Fortuny zatnie to nie widzisz co wylosowałaś. Dlatego napisz do Pomocy Technicznej (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showpost.php?p=3159555&postcount=5) a tam udzielą Ci taką informację:)
Czy masz jeszcze jakieś pytania?

SelenkaGomez
09.06.2011, 18:06
Mam jeszcze jedno pytanie: co muszę podać pisząc do PT? Wiem, że swoje ID, ale co mam napisać?

MOD_Aneta
17.06.2011, 08:17
SelenkaGomez (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=884544) pisząc do pomocy technicznej podajesz swoje ID i opisujesz problem , ale mam nadzieje że do tego czasu się już problem rozwiązał ;), gdzieś się nam ten temat zagubił i nie dostałaś odpowiedzi na swoje pytanie za co bardzo przepraszamy .

Cadha1
28.06.2011, 09:08
witam serdeczne
ja tez mam ciagle problem z paskiem narzedzi ale troche inny, a mianowicie prawie codziennie musze dodawac na nowo do niego konto gry (mam dwa na farmieramie i zoomumbie). Dodatkowo nie zawsze moge sie przez ten pasek zalogowac, zupelniejak by ie widzial polecenia zaloguj - zero reakcji. Problem nie jest codziennie ale bardzo czesto co dwa trzy dni. Dodam ze stosuje sie do waszych wskazowek na okraglo dot coasteczek, nowej wersji itp... dlaczego wiec sie tak dzieje???
pozdrawiam

MOD_Aneta
28.06.2011, 09:12
Bo czyścisz wszystkie ciastka nie tylko zoomumby i farmeramy , dlatego musisz wbijać codziennie na nowo wszystkie ustawienia do paska . Ja tak też mam po wyczyszczeniu wszystkich ciastek , wbijam dane na nowo do paska narzędzi .Ciastek nie trzeba tak często czyścic tylko wtedy , gdy są jakieś aktualizacje i nowości , lub gdy się bardzo ścina , wystarczy średnio co 2 tygodnie je wyczyścić :)

ela_881
30.06.2011, 18:05
Witam, nie wiem skąd można pobrać pasek narzędzi. Po aktualizacji Firefoxa pasek zniknął. Przejrzałam forum na ten temat, w zakładce newsy już nie można pobrać paska narzędzi, sprawdzałam również dodatki na swojej przeglądarce i paska nie ma. Skąd mogę go ściągnąć?

MOD_Emilia
30.06.2011, 18:18
Witam, nie wiem skąd można pobrać pasek narzędzi. Po aktualizacji Firefoxa pasek zniknął. Przejrzałam forum na ten temat, w zakładce newsy już nie można pobrać paska narzędzi, sprawdzałam również dodatki na swojej przeglądarce i paska nie ma. Skąd mogę go ściągnąć?

Wystarczy dobrze poszukać :) Archiwum też do czegoś służy :)
Pasek można pobrać STĄD (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showthread.php?t=555738)

vtwin
10.07.2011, 09:45
witam
logujac sie przez pasek narzedzi nie dolicza sie pd okienko z informacja pd sie ukazuje po potwierdzeniu okienko znika a pd nie ma prosze o informacje co z tym zrobic? dzialania pt ciasteczka itp wykonane

Eviana
10.07.2011, 11:00
Zrobić screeny logując się normalnie (aby było widać datę, godzinę, stan PD na koncie), następnie zalogować się przez pasek narzędzi i zrobić screena (aby było widać datę, godzinę, stan PD na koncie) i wysłać to do Pt z dokładnym opisem problemu : )

martys18
24.07.2011, 08:51
Mam ten sam identyczny problem!

Mam powiedzmy 30 254 520 PD. Loguje się przez pasek pojawia się komunikat że dostaje +350 000 PD ale te PD nie jest dodane! Mogę się wylogować i wylogować ale to nic nie daje, punkty dalej nie chce mi dodać :/
Jutro zrobię zdjęcia.

EDYTKA2005
26.07.2011, 14:40
Mam ten sam identyczny problem!

Mam powiedzmy 30 254 520 PD. Loguje się przez pasek pojawia się komunikat że dostaje +350 000 PD ale te PD nie jest dodane! Mogę się wylogować i wylogować ale to nic nie daje, punkty dalej nie chce mi dodać :/
Jutro zrobię zdjęcia.

350 000 PD? chyba raczej 35 000 PD, może dlatego nie zauważasz tej drobnej ilości :-)

cicuta
31.07.2011, 13:10
u mnie dylemat innego rodzaju:
mam na netbooku najnowszą wersję przeglądarki IE, dla Windows 7
i nowością jest taki bajer, że podczas włączania internetu pojawia się okienko o powstawaniu opóźnień w działaniu przeglądarki powodowanym przez poszczególne aplikacje.
Przykładowo okienko pokazuje, że "bp toolbar" powoduje 0,86 s opóźnienia. I pyta, czy chcę wyłączyć.

Ja mam dodatki powyłączane, i włączam pasek wtedy, gdy chcę się zalogować do gry. A wtedy okienko pyta:
"czy chcesz włączyć dodatki powiązane z bp toolbar?"
i pokazuje mi dwie aplikacje o nazwie "Conduite Engine", które powodują dodatkowe opóźnienia reakcji przeglądarki.

Pytanie brzmi: co to jest to "Conduit Engine" i czy muszę to włączać żeby się logować z bonusem?

Eviana
31.07.2011, 13:40
martys18 screeny, screeny i jeszcze raz screeny. Przed logowaniem się poprzez pasek, widoczny musi być czas systemowy i data, oraz ilość PD na koncie, ID. Następnie drugi screen po zalogowaniu przez pasek narzędzi (widoczny czas systemowy i data, ilość PD na koncie, ID). Z opisem jakiej używasz przeglądarki, czy wyskakuje okienko o bonusie, ładnie wysłać z załączonymi screenami do Pomocy Technicznej.

cicuta:
"Conduit Engine to:
-Program "usprawniający działanie pasków narzędziowych przeglądarek."
-Program instalujący się bez pozwolenia na Twoim komputerze i wysyłający informacje o celach Twoich wyszukiwań.

Czytaj: Malware.

Co robić: Odinstaluj. Nie potrzebujesz tego programu, instaluje się on sam, niczym wirus i zbiera o Tobie dane i przesyła je bez Twojej zgody do partii trzecich. "

cicuta
07.08.2011, 14:22
u mnie nie działa pasek narzędzi - a właściwie nie działa logowanie do gry poprzez pasek. Chodzi o to, że gdy klikam na paseczek "odbierz", to normalnie pokazywało się
"kilka z twoich zwierzaków jest głodnych"
"kilka twoich zwierzaków wymaga nakarmienia" itp
a obok tych tekstów był przycisk "zaloguj się" albo "wejdź do gry", już nie pamiętam.

Dziś włączyła pasek narzędzi, kliknęłam na "odbierz" a zamiast tego co zawsze mam tam:
"Udało się! Zadbałeś o wszystko, więc możesz teraz spokojnie odpocząć i poczekać na następne akcje"

P.S. Nie jestem pewna czy dobrze zacytowałam, bo właśnie - po pół godziny prób - pasek zaczął funkcjonować normalnie.
Czy jest jakiś sposób, żeby on szybciej działał, kiedy następnym razem się tak zatnie? Dodam, że wyłączenie i ponowne włączenie nie pomogło :(

MOD_Yunka
07.08.2011, 14:29
Czasami dzieje się tak, że zaraz po włączeniu przeglądarki pasek nie zdąży się zaktualizować, stąd nieprawdziwe informacje na temat stanu gry.
Wystarczy zalogować się normalnie, żeby "pasek" załapał co i jak się dzieje, a będzie już działał bez zarzutu;)

SelenkaGomez
07.08.2011, 16:25
u mnie nie działa pasek narzędzi - a właściwie nie działa logowanie do gry poprzez pasek. Chodzi o to, że gdy klikam na paseczek "odbierz", to normalnie pokazywało się
"kilka z twoich zwierzaków jest głodnych"
"kilka twoich zwierzaków wymaga nakarmienia" itp
a obok tych tekstów był przycisk "zaloguj się" albo "wejdź do gry", już nie pamiętam.

Dziś włączyła pasek narzędzi, kliknęłam na "odbierz" a zamiast tego co zawsze mam tam:
"Udało się! Zadbałeś o wszystko, więc możesz teraz spokojnie odpocząć i poczekać na następne akcje"

P.S. Nie jestem pewna czy dobrze zacytowałam, bo właśnie - po pół godziny prób - pasek zaczął funkcjonować normalnie.
Czy jest jakiś sposób, żeby on szybciej działał, kiedy następnym razem się tak zatnie? Dodam, że wyłączenie i ponowne włączenie nie pomogło :(

Jest jeszcze szybszy sposób, przynajmniej u mnie działa: po lewej stronie jest ikonka, po najechaniu na nią pisze: "pasek narzędzi aktywny", kliknij na nią i, jeśli dodałaś konto, to przy logo Zoomumby powinny być dwie opcje: "Graj teraz" i "Forum". Kliknij na "Graj teraz" i już Cię loguje. Zanim to zauważyłam, często traciłam niepotrzebnie PD.:D

fifik_1
08.08.2011, 07:57
porazka, znowu trzeci dzień nie moge sie zalogowac.mam dosyc.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad :

SelenkaGomez
08.08.2011, 08:09
Próbowałeś zmienić przeglądarkę, wyczyścić ciasteczka? :o
Nie możesz sie zalogować normalnie, czy przez pasek narzędzi?;)

BA_Draupadi
09.08.2011, 08:51
fifik_1 (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=903945), sprecyzuj proszę, przez co nie możesz się zalogować. Przez przeglądarkę, przez pasek. Co się dzieje? Opisz dokładniej swój problem, bo trudno ci pomóc jak niczego więcej nie wiem :)

EDYTKA2005
29.08.2011, 21:28
jak tylko pojawiła się funkcja paska, próbowałam go zainstalować na służbowym kompie na trzech przeglądarkach - chrome, mozilla i explorer. na żadnej mi się nie udało, widoczny był tylko początek paska (bez większości funkcji) lub wcale, chociaż w menu kliknięty jako działający...
zwątpiłam w swoje umiejętności, aczkolwiek po pierwsze w domu zainstalował mi się (chociaż tylko na chrome), a po drugie grzebałam we wszystkich ustawieniach, jakie się tylko dało znaleźć, również tych, które opisywano tutaj na forum. Na laptopie taty też się nie udało na różnych przeglądarkach (jak wyżej + opera).

a tu nagle dzisiaj w pracy pojawił mi się na chrome pasek w pełnej wersji, mogłam sobie wybrać opcję "zoomumba" i wreszcie sie zalogować.

tajemnica nie zostanie wyjaśniona, czemu akurat dzisiaj po miesiącach uśpienia... nic w ustawieniach komputera nikt nie ruszał, żadnej zmiany zabezpieczeń ani aktualizacji wersji przeglądarki... chyba że na serwerze coś zmienili, ale nie dowiem się, bo przecież nie spytam się informatyków :D:D

w każdym bądź razie, do czego zmierzam - cuda widocznie się zdarzają nawet w sektorze IT, a jeżeli nie cuda, to przynajmniej przypadki niewyjaśnione przez przeciętnych graczy, tak więc moje motto na dzisiaj: nie traćcie nadziei... może i wam pasek wskoczy sam :D

tym miłym dwuwierszem życzę dobranoc (chyba że ktoś poluje jeszcze na balony i nie wybiera sie spać...)

abranthis
13.09.2011, 22:43
Mi również pasek nie działa. Klikam na graj teraz i nic się nie dzieje. Sprawdzałem na dwóch różnych komputerach. Czyszczenie ciastek nie pomaga.

BA_Draupadi
13.09.2011, 22:51
abranthis (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=1124664), kliknij prawym przyciskiem myszy na pasek narzędzi i wybierz opcję "Odśwież pasek narzędzi". Jeśli to nie pomoże spróbuj odinstalować pasek i zainstalować go ponownie. :) Jak odinstalować oraz link do pobrania paska znajdziesz TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showthread.php?t=555755) :)

abranthis
13.09.2011, 23:13
Niestety nie pomogło ani na jednym ani na drugim komputerze.

Stella-Maria54
14.09.2011, 07:00
W dniu dzisiejszym nie mogę zalogować się do gry przez pasek narzędzi. Czyszczenie ciasteczek i wszystkie rady z poprzedniego wpisu przetestowałam=nic nie pomaga.

Smerfik05
14.09.2011, 07:14
Również nie mogę się zalogować do gry poprzez pasek. Przeinstalowałam, wyczyściłam ciasteczka i nic. pojawiają mi się okienka że zwierzęta są głode itp ale po kliknięciu "graj" nic się nie dzieje.

MOD_Lisek
14.09.2011, 08:16
Jeżeli wyczyszczenie pamięci podręcznej, odinstalowanie i zainstalowanie paska narzędzi nie daj pozytywnego rezultatu to proszę spróbować na innej przeglądarce

Stella-Maria54
14.09.2011, 09:16
Jako, że nic nie pomogło, a zdaniem adm. wszystko jest ok to odinstalowałam pasek narzędzi jako zbędny, nie spełnia funkcji dla których go zainstalowałam.

zettom
14.09.2011, 09:24
Pasek po prostu dzis nie działa, takze u mnie. Czyszczenie i wszystkie inne tego typu sprawy nie pomogły dlatego zgłaszam, że jest problem. Czy to znaczy startę punktów PD dziś?

GA-KL
14.09.2011, 09:46
Od wczoraj nie działa mi pasek narzędzi, czy to jakieś błędy po aktualizacji, czy też u mnie coś szwankuje. Czekam na nowości

MałaHa
14.09.2011, 10:37
Coś się stało z paskiem narzędzi : nie przekerowuje ani na forum a ni do gry.
Czy jest juz naprawiany?, bo z tego co tu czytam ma ten problem więcej osob, więc może nie zauwazyłam, że już nad tym pracuja informatycy;)
jesli tak to sorry... ale chciałabaym wiedzieć co się dzieje :)

Smerfik05
14.09.2011, 10:52
Jeżeli wyczyszczenie pamięci podręcznej, odinstalowanie i zainstalowanie paska narzędzi nie daj pozytywnego rezultatu to proszę spróbować na innej przeglądarce

Nie uważam , aby był to problem przegladarki, skoro ma go tak wiele osob, lecz zgodnie z sugestia zainstalowałam na inym komputerze i na innej przeglądarce. Niestety nie pomogło. Szkoda by było aby przedadły PD za dzisiejsze logowanie. Może to faktycznie problem odgórny??

.Marzenia.
14.09.2011, 10:59
Witam,
ja mam taki sam problem. Nie mogę się zalogować przez pasek narzędzi. Niby jest aktywny, są obrazki pokazujące co na mnie czeka w zoo. Niestety nie ma żadnej reakcji jak nacisnę "graj teraz" czy forum. Z tego co widzę nie tylko ja mam taki problem, ale wielu graczy, czyli nie jest to wina przeglądarki. Tym sposobem 7 tys PD przepadnie. Proszę o informację czy coś z tym dzisiaj będzie robione.

MOD_Lisek
14.09.2011, 11:00
Jeżeli wyczyszczenie pamięci podręcznej nie daje pozytywnego rezultatu to proszę spróbować zaktualizować przeglądarkę.

Jeżeli problem będzie dalej występować proszę o podanie informacji na jakiej przeglądarce istnieje problem z zalogowaniem się

Smerfik05
14.09.2011, 11:10
moje przeglądarki to
FF 3.6.22
IE 6.0
IE 8.0

Więc nie jest to problem przeglądarki, tym bardziej że wczoraj wszystko działało.

.Marzenia.
14.09.2011, 11:24
ja też mam IE 8.
wczoraj jeszcze o 23.00 wszystko dobrze działało. Raczej to nie jest problem naszych przeglądarek.

gen221
14.09.2011, 12:42
Ja mam IE 9 i też od wczoraj nie mogę się zalogować przez pasek.
Tak się dzieje nie tylko na Zoomumbie to samo jest na Farmeramie.
Więc chyba to jest wina paska.

katrin18
14.09.2011, 13:17
Ja już od 3 dni nie mogę zalogować się przez pasek narzędzi... Zastosowałam się do wszystkich rad, ale nadal nie ma żadnej reakcji, gdy nacisnę "graj teraz", lub jakąkolwiek inną opcję...

Mam jednak nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany, bo jest to ogromna strata punktowa na wyższych etapach gry.

Pozdrawiam :o

MOD_Yunka
14.09.2011, 14:10
katrin18, możesz podać z jakiej przeglądarki korzystasz?;)
O to samo proszę wszystkich zgłaszających problemy z paskiem.

Zadziorka
14.09.2011, 14:27
Ja tez z przegladarka IE

katrin18
14.09.2011, 14:47
MOD_Yunka - korzystam z IE, Mozilli oraz Chrome. Wszystkie wersje mam aktualne. Widocznie nie jest to wina przeglądarki...

Nie wiem, czy to może to mieć jakiś związek ze sprawą, ale problem z paskiem pojawił się u mnie po zainstalowaniu programu Babylon (od jednego z usługodawców Crash for Action). Może to tylko przypadek...

Pozdrawiam ;)

DyleS
14.09.2011, 15:26
IE 8 i tez nie mogę sie zalogowac.
Pozdrawiam.

jojo287
14.09.2011, 15:42
Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu, ale od wczoraj nie mogę zebrać pieniędzy z budynku głównego, ani nie moge przejść do tajemniczego zoo. Czy ktoś ma podobny problem do mojego?

-milena92-1
14.09.2011, 16:31
MOD_Yunka - korzystam z Mozilla i nie mogę się zalogowac korzystając z paska. Wczoraj rano wszystko działało normalnie.
Dziś koleżanka, u której pasek działa normalnie, "zebrała" mi punkty.

BA_Draupadi
14.09.2011, 16:45
jojo287 (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=973800), wyczyść ciasteczka - jak to zrobić KLIK (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showpost.php?p=3159521&postcount=4). Powinno pomóc.

Daj znać czy już wszystko ok :)

Stella-Maria54
14.09.2011, 16:52
Korzystam z IE i od zainstalowania po dzień dzisiejszy pasek działał bez zarzutu.

.Marzenia.
14.09.2011, 17:37
Witam,
wiadomo już coś na temat problemów z zalogowaniem przez pasek narzędzi? Czy coś w tej sprawie będzie zrobione? Dzięki zalogowaniu przez pasek były dodatkowe punkty, na wyższych poziomach jest to bardzo pomocne.

Smerfik05
14.09.2011, 17:57
Też liczyłam na dzisiejsze punkty :( loguję się codziennie ,choćby na minutkę (jeśli nie mogę grać ), dla tych punktów, a dziś nici. Chyba trzeba się będzie przyzwyczaić do braku paska ;(

MałaHa
14.09.2011, 18:11
korzystam również z IE.
Czyli nadal nic nie wiadomo....
rozumiem, że w takim razie PD z paska przepadają? Chciałabym tylko wiedzieć czy trzymac ten pasek czy go odinstalować i dać spokój, bo jutro będzie może to samo...
czy wogóle zostało to zgłoszone i jest naprawiane? bo przez cały dzień nic nie wiadomo poza tym, że u wielu osób nie działa;

ryba48
14.09.2011, 18:24
Ja taki problem miałam w poniedziałek Nigdzie nie zgłaszałam bo myślałam że to coś u mnie nie działa.w każdym bądź razie samo zaczęło działać po wyłączeniu i włączeniu komputera.

EDYTKA2005
14.09.2011, 19:04
słuchajcie, a mnie przez dwa czy trzy dni pasek nie działał (na dwóch kompach na chrome), nawet dzisiaj, a tu nagle 10 minut temu zadziałał. może cos naprawili? fajnie, bo dostałam swoje PD dzienne za zalogowanie :D

MałaHa
14.09.2011, 19:31
Masz rację! Umnie tez juz dziła! dzięki!

Smerfik05
14.09.2011, 20:14
U mnie niestety dalej nie działa , a szkoda :( moze jutro zacznie , trzeba być dobrej myśli.

BA_Draupadi
14.09.2011, 20:43
Smerfik05, kliknij prawym przyciskiem myszy na pasek narzędzi i wybierz opcję "Odśwież pasek narzędzi". Jeśli to nie pomoże spróbuj odinstalować pasek i zainstalować go ponownie. :) Jak odinstalować oraz link do pobrania paska znajdziesz TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showthread.php?t=555755):)

Może teraz się uda. :) Skoro innym zaczął działać.

Smerfik05
14.09.2011, 21:33
Niestety dalej nic. Instalację i deinstalację znam już na pamięć. Zobaczę jeszcze jutro , moze zacznie działać jak innym. Szkoda mi dziś 20 000 PD ale cóż, pasek cały czas działał super a tu dzis taki problem. Już nie chodzi teraz o pasek,bo widzę, że Moderatorzy próbują pomóc, ale ciekawi mnie czemu tak sie porobiło, bo na wszystkich 3 kompach ten sam problem.

PS. Dziękuję Moderatorom za chęci

.Marzenia.
14.09.2011, 23:05
u mnie też w dalszym ciągu na komputerze nie działa pasek (jak pisałam wcześniej do dnia wczorajszego działało wszystko dobrze). Robiłam wszystko tak jak podpowiadali Moderatorzy ale nic to nie pomogło. Udało mi się zalogować dopiero na komputerze narzeczonego. Ja również dziękuję za wszelkie przejawy pomocy. Mam nadzieję, że jutro już wszystko będzie działać i będę się mogła zalogować na swoim komputerze.

DyleS
15.09.2011, 05:56
Odinstalowałem pasek i zainstalowałem go ponownie i na nowo się zalogowałem i się udało.
Działa. :D

Smerfik05
15.09.2011, 08:16
Nie wiem o co tu chodzi , ale działa :D Może za często grałam i potrzebny był odpoczynek? hehe Fakt samo z siebie, bo nic nie zrobiłam, ale grunt, że jest ok. Pozdrawiam serdecznie.

.Marzenia.
15.09.2011, 10:53
u mnie też już działa. Super.:rolleyes:

jojo287
15.09.2011, 17:54
Tak już wszystko działa :)Dzięki

-mother26-
16.09.2011, 14:43
SelenkaGomez - jeśli zatnie Ci się koło fortuny, i nie widzisz wygranej, to należy napisac do Pomocy Technicznej :) Nie zapomnij podać dokładnej daty.

EDIT: Pasek narzędzi już działa :)
Czy ktoś ma jeszcze z nim problemy?

Od pewnego czasu na ikonie zadań dziennych nie pojawia mi się zielony haczyk oznaczający wykonanie zadania. Trochę ułatwiało mi to grę. Co mogę zrobić z tym problemem?

MOD_Yunka
16.09.2011, 14:46
-mother26-, błąd ten został już zgłoszony Technikom. Pozostaje nam jedynie wykazać się odrobiną cierpliwości i zwyczajnie poczekać aż zostanie on naprawiony;)
Proszę na przyszłość dokładnie zapoznać się z tematami wątku, bo zaczyna się robić off-top.

-mother26-
16.09.2011, 19:44
Przepraszam, ale nie mogłam znaleźć mojego problemu w innych wątkach. :)
A jeśli chodzi o bieżący wątek to czy mogę prosić o link do miejsca gdzie mogę się dowiedzieć więcej na temat tego paska narzędzi (jak zainstalować itp.), bo też chciałabym dostawać jakieś bonusowe PD :) Z góry dziękuję!

MOD_Yunka
16.09.2011, 19:48
Proszę bardzo - TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showthread.php?t=555755) znajdziesz wszystko o pasku;)
Bonusowe PD jest jak najbardziej mile widziane^^

-mother26-
17.09.2011, 21:17
Zainstalowałam pasek narzędzi, ale nie mogę zmienić logo BIGPOINT na Zoomumba i na pasku nie ma żadnych ikon. Co robić?Pod adresem http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showthread.php?t=555755 jest widok paska ale mój tak nie wygląda. Oprócz logo Bigpoint i okna wpisu nic nie ma.

BA_Draupadi
17.09.2011, 21:39
-mother26- (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=1105863), żeby były widoczne pozostałe ikony (czyli np. Odbierz), musisz się zalogować. Aby zalogować się na pasku, musisz nacisnąć czerwoną ikonkę http://img695.imageshack.us/img695/8620/ikonkapasek1.png, następnie wybrać grę, na którą chcesz się zalogować, wpisać login i hasło oraz potwierdzić. Wtedy będziesz zalogowana na pasku.

By zmienić wygląd paska kliknij na znaczek http://img850.imageshack.us/img850/7638/ikonkapasek2.png i wybierz odpowiadający Ci wygląd paska.

Czy masz jeszcze jakieś pytanie? :)

-mother26-
17.09.2011, 21:57
O to właśnie chodzi że nie ma tej czerwonej ikony a kliknięcie w znaczek Bigpoint przekierowuje mnie na stronę bigpoint.com. Jest tylko logo Bigpoint.com, okno wyszukiwania, ikona lupy, i po lewej stronie klucz i "+". I nic poza tym

BA_Draupadi
17.09.2011, 22:02
-mother26- (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=1105863), naciśnij prawym przyciskiem myszy na pasek narzędzi a potem wybierz opcję "Odśwież pasek". Zajrzyj też do zakładki "Pokaż/ukryj" - może masz tam odznaczone. Jeśli to nie pomoże, odinstaluj pasek narzędzi i zainstaluj jeszcze raz. Pamiętaj, że gry muszą być w tym czasie wyłączone. Wyczyść też przy okazji ciasteczka ;)

Daj znać, czy już jest ok :)

-mother26-
17.09.2011, 22:11
Dziękuję bardzo. Toolbar skin był ukryty :)
Szkoda tylko że z paska nie można się logować na kilka kont w grze ;)

.Marzenia.
19.09.2011, 21:49
Witam,
w środę tj. 14.09 miałam problem z zalogowaniem się przez pasek narzędzi. W czwartek nic nie robiąc pasek zaczął mi normalnie działać. Dziś z powrotem mam ten sam problem, znów nie mogę zalogować się do gry przez pasek. Czy ktoś ma takie same problemy?

Dorota67
19.09.2011, 21:59
Witam,
w środę tj. 14.09 miałam problem z zalogowaniem się przez pasek narzędzi. W czwartek nic nie robiąc pasek zaczął mi normalnie działać. Dziś z powrotem mam ten sam problem, znów nie mogę zalogować się do gry przez pasek. Czy ktoś ma takie same problemy?
U mnie jest dokładnie tak samo. Mogę sie logować średnio co 3 dzień od wprowadzenia ostatniej aktualizacji. Dzisiaj np. nie mam szans i robiałm już różne sztuki, ale mam nadzieję, że zgodnie z tradycją jutro zaskoczy.

.Marzenia.
19.09.2011, 22:15
dzięki za odpowiedź. Denerwują mnie te problemy z paskiem (jak każdego gracza, który ma ten problem). Wygodniej jest nam logować się przez pasek. No i oczywiście szkoda stracić dodatkowe PD.

SelenkaGomez
08.12.2011, 13:51
Kiedy próbuję się zalogować przez pasek wyskakuje mi takie coś:
http://tinypic.pl/i/00140/t6fhc2f35bg4_t.jpg (http://tinypic.pl/t6fhc2f35bg4)

Na Chromie i Firefoxie odinstalowałam i zainstalowałam, i nic to nie dało!:(

BA_Esme
09.12.2011, 11:00
SelenkaGomez, spróbuj na początek wyczyścić wszystkie trzy rodzaje ciasteczek (INSTRUKCJA (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showpost.php?p=3159521&postcount=4)). Daj znać, czy pomogło ;)

ana1o
25.05.2012, 07:21
nie wiem czy ktoś już zgłaszał ten błąd ale na pasku cały czas jest polowanie na jajka. trwa to już długo jak tylko jest jakiś event np. żabi, bliźniaki.

może nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, ale jak zacznie się jakiś inny event np. sąsiedzka pomoc i nie przeczytam o nim w ogłoszeniach (bo nie będę miała takiej możliwości), to włączając przeglądarkę wolę od razu wiedziać jaki event się zaczął a nie domyślać się co tym razem oznacza "polowanie na jajka"...

(ciacha czyszczone, pasek aktualizowany)

MOD_Lenka
25.05.2012, 07:27
ana1o (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=1447471) zostało to już zgłoszone do programistów.

martys18
01.06.2012, 08:34
Ja mam problem.

Po uruchomieniu przeglądarki pasek w niewyjaśnionych okolicznościach znikł :/ Nie mogę go nawet ponownie zainstalować. Pasek postępu pobierania wtyczki dochodzi do 60% i stoii :/ Stało się tak gdy usunąłem ciasteczka.:eek:

///

Problem został rozwiązany, pobrałem pasek bezpośrednio od BigPointa

aska92
13.07.2012, 22:14
Witam. Założyłam konto na zoo z logowaniem przez facebook'a i niestety gdy wpisuje login jaki mam w grze i hasło z facebooka nie mogę się zalogować:eek:. Gdy robię przypomnienie hasła wiadomość nie zostaje mi wysłana na pocztę:eek:. Czy jest jakiś sposób aby dowiedzieć się jakie mam hasło by móc się zalogować przez pasek narzędzi???:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

SelenkaGomez
13.07.2012, 22:24
Gdzieś czytałam, że osoby, które logowały się do gry przez fb nie mogą korzystać z paska narzędzi

BA_Esme
13.07.2012, 22:55
aska92, czy mam rozumieć, że w tej chwili w żaden sposób nie jesteś w stanie zalogować się do gry? Czy tylko przez pasek?

aska92
14.07.2012, 11:59
Jestem w stanie tylko zalogować się do gry przez kliknięcie logowanie przez FB. Po za tym jeżeli nie zaloguję się najpierw do gry nie mogę odpisywać na forum ponieważ nie znam hasła. Dlatego też logowanie przez pasek narzędzi chyba nie jest dla mnie możliwe ale piszę żeby się dowiedzieć czy rzeczywiście tak jest.

MOD_Lenka
14.07.2012, 12:11
aska92 (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=1568805) wyślij za pomocą opcji " Przypomnienie hasła " swoje dane, ponieważ zakładałaś konto poprzez facebooka nie masz loginu ani hasła. Otrzymanymi danymi będziesz mogła logować się bezpośrednio na forum i do gry.

aska92
14.07.2012, 12:15
Troszeczkę znam się na komputerach i internecie, więc zrobiłam to już dawno. Lecz żadna wiadomość nie przychodzi.

MOD_Lenka
14.07.2012, 12:16
aska92 (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=1568805) na jakiej platformie posiadasz pocztę?

aska92
14.07.2012, 12:20
Facebook połączony jest z poczta na WP.PL

MOD_Lenka
14.07.2012, 12:23
aska92 (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=1568805) hmm w takim wypadku mail powinien dojść bez problemu, sprawdź jeszcze w folderze SPAM, jeśli tam nie będzie wiadomości jedyne co mogę poradzić to napisanie do Pomocy Technicznej.

aska92
14.07.2012, 12:25
Ok. Możesz mnie bezpośrednio skierować do posta lub adresu na który mam wysłać wiadomość?

MOD_Lenka
14.07.2012, 12:28
Proszę bardzo, TUTAJ (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showpost.php?p=6556176&postcount=5) poradnik na temat Pomocy technicznej.

Duszek Forum
14.07.2012, 12:28
A bezpośredni link do formularza TUTAJ (http://zoomumba.pl/?action=externalSupport) :)

aska92
14.07.2012, 12:29
Dziękuje bardzo za pomoc. Miłego dnia życzę :)

.wrobelek.
24.07.2012, 16:29
Dzień dobry

Mój nr 4805950 podczas zmiany w moim zoo zniknęły mi wszystkie zwierzaki z magazynu :mad:a miałam ich bardzo dużo ponieważ do eventu zamieniłam zwierzaki, mam oczywiście nadzieję że to tylko chwilowy problem i zwierzaki się znajdą.:( Bardzo proszę moderatorów o przyjrzenie się tej sprawie.
Dzięki

tomek9811
24.07.2012, 16:38
.wrobelek. - Zacznij proszę od wyczyszczenia wszystkich rodzajów ciasteczek >>>Tutaj Instrukcja<<< (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/showpost.php?p=6556172&postcount=4)
Zwierzątka powinny wrócić ze spacerku :)

MOD_Pumka
24.07.2012, 16:45
.wrobelek. (http://pl.board.bigpoint.com/zoomumba/member.php?u=1153855)
Proszę skorzystać z instrukcji podanej przez Tomka. Warto też spróbować zalogować się do gry korzystając z innej przeglądarki. Proszę dać znać czy zwierzaki wróciły.

Dziękuję Tomku za pomoc :)